Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anulka ja miałam laktator ręczny i tez wtedy mniej odciągałam męcząc sie przy tym i czasu dużo tracąc i wydawało mi sie ze nigdy do końca piersi nie opróżniałam bo nie miałam siły i cierpliwości do tego, a teraz jak mam elektryczny( a kupiłam jeden z najtańszych) jestem b. zadowolona szybciutko ściągam już więcej mleczka 🙂.nie tracąc czasu, a i jedną rękę mam wolną więc np. mogę odciągać i pisać na forum 😉 😁
no i życzę powodzenia z kupką .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj Oliwierek ponad 2 tygodnie temu, jak mial 6 tygodni to wazyl 5.430 kg

Nocka super juz chyba 7 z rzedu takze sie wysypiamy 🙂 maly zasnal wczoraj po kapieli i karmieniu o 20.45, potem pobudki o 24.45, 3.45, 4.45, karmienie, przewijanie, zasnal do 7.00, zjadl 90 ml mleczka i spi juz 1.5 godzinki na brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nasza noc dziś średnia, mała obudziła się po 2 i bawić się chciała do 4 a jak wychodziliśmy to płacz ale w końcu pobawiliśmy się w naszym łóżku a potem ładnie sama usnęła 🙂
Miłego dnia dziewczyny , my właśnie wyjeżdżamy 🙂

Anulabku po troszeczkę, jak nie chce samej wody daj jej jakąś herbatkę albo najlepiej rumianek ale baaaaardzo słabiutko zaparzony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Nie było mnie jakiś czas, ale czytałam na bieżąco 🙂
Cruella - spokojnej i udanej podróży 🙂
Anulabku - uff , czyli problem kupy się rozwiązał. Twoja nie robiła 5 dni a moja wali kupsztala za kupsztalem 🙂
My weekend spokojny mamy ,zresztą lekko pogoda się popsuła ale spacerek zaliczony 🙂
Zaczynamy przyjmować gości do niuni , bo ja powiedziałam ,że odwiedziny znajomych po miesiącu a miesiąc już za chwilę skończymy i goście się już zapowiadają 🙂 🙂 🙂 🙂
Miłego grilowania 🙂 i spokojnego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po spacerku, niestety maly mi duzo i mocno plakal bo go brzuszek bolal. Juz nie wiem co zrobic zeby nie mial tych buli brzuszka. Nie karmie piersia wiec moja dieta na to nie wplywa. Nie zawsze mu sie odbija po jedzeniu 😞 a potem sie biedny meczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
I wieczór nastał 🙂
Asia - ponoć kładzenie na kolanach pomaga ,choć moja jest chyba trochę na to za mała wiec ja ją kładę sobie na klatce aby brzuszek trochę popracował ale też ją czasami ten brzuszek boli 😞 .
A ja mam pytanie ile Wasze dzieciaczki nie śpią za dnia, moja przespała dziś prawie cały dzień z przerwani na jedzenie i jedną 2 godzinną przerwą i wstała dopiero koło 20,00 i to po wybudzeniu na kąpiel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nam wczoraj 1 maja z mezem minelo 3 lata jak jestesmy razem 🙂 Ale pogoda byla brzydka wiec nigdzie nie wychodzilismy. A dzisiaj od rana sloneczko buka w okienko 🙂 i napewno spacerek zaliczymy. Nocka u nas super o 20.30 kapiel, 21.00 karmienie, 22.10 maly zasnal, pobudka o 1.40, 4.45, 6.15 przewijanie, karmienie, zabawa, zasnal o 8.00 i caly czas spi. Zlote dziecko.

Anulka jemu mleczko bardzo smakuje, mowilam pediatrze ze ma takie problemy to mi Esputicon zapisala i herbatke z kopru wloskiego. Ladnie po nim przybiera i ono jest najlepsze wiec nie mowila zeby zmieniac. Wiesz mi sie wydaje ze boli go brzuszek bo on takie ataki nerwowe robi na smoczka i gwaltownie przelyka az slychac ze razem z powietrzem, a potem nie zawsze chce mu sie odbic i zaczyna plakac, robic sie czerwony i sie wygina w obie strony. Wtedy go klade na kolanach i klepie po pupie i masaze brzuszka mu robie i nosze go w pionie ocierajac jego brzuszkiem o moj bo wtedy czasem sobie odbije albo pruka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia dałam Ci oklaska za te 3 latka, gratuluję 🙂
U nas pogoda koszmarna, siedzimy w domq dziś, zrobimy sobie grilla w domu , będze obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...