Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

anulab ja pracowalam w takim centrum urody(ja akurat jako fryzjerka)ale bylo tam tez solarium i wlasnie kosmetyczka i naogladalam sie tego przebijania uszu dzieciaczka i czym szybciej tym lepiej,jak przychodzily mamy z takimi 5,6 miesiecznymi to nawt nie plakaly bo nie wiedzialy co sie z nimi robi,a jak przychodzily z takimi juz rocznymi i ponad to one sie ani dotknac nie daly co dopiero o przebijaniu,to z takimi zawsze cyrki byly,takze najlepiej takimi 5 mies. albo potem takim co juz same sie domagaja jak maja z 4 latka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do pieluszek to ja kupuje takie zwykłe najtańsze a dobre są babysmile ze schleckera a chusteczki nawilżane z dada biedronkowskie pantenol z rumiankiem są tanie a dobre 🙂
co do przebijania uszu to zamierzam pewnie przed rokiem to już zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po spacerku, ale mnie zlał deszcze w powrotnej drodze calutka mokra byłam 😠
co do pieluszek to my dopiero jedna paczkę 2 rozpracowałyśmy haggis i nie byłam nimi zachwycona 😞 chusteczkami tez zresztą.pampersy jednak sa lepsze.a chusteczki używam pampers Clean &play takie pomarańczowe opakowania albo happy mleko i miód 🙂
ja też kolczyków bałabym sie zrobić takiemu maleństwu , wiem ze teraz byłaby nieświadoma i poszło by raz dwa, ale niech sobie zacznie sama raczkami grzebać tam naderwie coś , albo ma alergie po co ? ale to już każdy rodzic indywidualnie podejmuje decyzje kiedy robić ,za kilkanaście lat zrobi sobie sama jak będzie chciała 🙂
dziewczynki mam pytanko czy używacie jakichś odplamiaczy do ubranek maluszków ? chyba nie za bardzo są wskazane , co? ale co zrobić jak mam osretane rajstopki a wiadomo nie których ciuszków nie sposób gotować, a jest plama od kupy 😞 co zrobić bo po moczeniu i praniu nie schodzi 😞
macie pozdrowienia od Kasenn, maly leki cały czas dostaje te same , zostają w szpitalu raczej do poniedziałku , Olivia ma towarzystwo co chwile kogos nowego na sale dokładają , mówi ze bardzo dużo dzieciaczków chorych jest.
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie się zastanawiałam nad wanishem i chyba spróbuje, bo przecież nie będę wyrzucać ciuszków po takich kupach 😁 najwyżej dobrze wypłucze potem w płynie do płukania dla niemowląt 🙂.czy wy płuczecie jeszcze w płynach czy tylko proszków do prania używacie ? ja kilka razy wyprałam ciuszki takie ciemniejsze malej z Elizy ciuszkami w naszym proszku w persilu tylko dałam do płukania dzidziusia i nic jej nie było . ale wolę prac jeszcze w tych dzieciecych, a do jakiego mc .powinno sie prac właśnie w tych specjalnych proszkach czy płynach ?

a kasenn oczywiście pozdrowiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też dotychczas prałam w loveli tak ładnie pachnie 🙂a teraz kupiłam dzidziusia i do prania i do płukania.
byłam u bratowej powiedzieć jej o chrzcie ze jednak nie może i wiecie wcale sie za bardzo nie zmartwiła, wiec chyba się nie nadawała na matkę chrzestna 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cały czas piorę w Loveli, uwielbiam ten zapach. Kojarzy mi się z okresem ciąży, jak prałam i prasowałm te maleńkie ubranka a potem układałam je w komodzie i czekałamaż Maleńka pojawi się na świecie.
Pieluszek używamy Pampersów, dostałam w szpitalu próbki Huggis i nie byłam z nich zadowolona. A chusteczek używam Nivea, dzidziuś bardzo szybko mi wysychał. Muszę sprobowac tych biedronkowych co Moni mówiła, bo przecież tego idzie na tony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny witaminę D3 podajecie w kapsułkach czy w kroplach.? DO tej pory podawałam VitaD w kapsułkach 25 zł (wystraczy na 1 miesiąc), ale wczoraj po wizycie u pediatry wzięłam receptę i kropelki kosztują 3,2zł (wytarczy na dużo dłużej). Różnica jest dużo, a ja przy karmieniu piersią będę podawac jej dłużej witaminę, niż na sztucznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już mamy inna kandydatkę , mam nadzieje ze nie odmówi -jeszcze nie wie najpierw chciałam powiadomić bratowa,
dziewczynki dzieki9 za mile komentarze na nk. pod fotkami tymi zielonymi 😁 ładnie to może 😉 i ja tam wyglądam ale to juz było rok temu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...