Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
olamat to miałaś super prezent na urodziny 🙂
a my dzisiaj świętujemy urodziny mojego męża 🙂 kupiłam ciacho i czekamy az wróci z pracy a obiecał być dzisiaj szybciej 😎 a na jutro planujemy kino tzn . ja z Elizą, a tatuś z malutka córeczką zostanie 😉 tylko jeszcze nie wiem na co ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CO TAM DZIABONGI 🙂
MOJ MAŁY SPII OD 13 I MAM NADZIEJE ,ŻE TAK O 15-16 WSTANIE BO MUSI ZJESC I JEDZIEMY NA ZAKUPY PONIEWAŻ TRZEBA MIEC CO JESC PRZEZ TEN DŁUGI WEEKEND 🙂

A DZIŚ MOJ ANIOŁ MECZY MATE I JAK ZOBACZYŁ ŚWIATEŁKA I USŁYSZAŁ MELODIE ZACZOL SZALEĆ I SIE SMIAĆ PRYCHAĆ I WOGOLE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caarolajna od 2-6 godzin 🙂
Anulabku myślałam taki breloczek do kluczy ze zdjęciem dzieciaków oraz koszulkę z ich zdjęciem a z tyłu napis " super tata super gość " ale może macie jakieś pomysły.

UWAGA:
ogłaszam konkurs na najfajniejszy pomysł na prezent dla taty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a ja bylam z malą u pediatry bo jakos kaszlec mi zaczela ,pediatra powiedziala ze narazie gardlo i nosek czysty a jak kaszle to moze za dzien dwa rozwinie sie przeziebienie i jestem taka zla!!! bo to sprawka prababci Nadi bo chodzi do nas codzien bo mieszka obok a ostatnio smarkala i kaszlala i jej mowie zebys przypadkiem nie zarazila Nadi to ona niby siedziala metr od niej ale musiala ją za rece chwytac a ona rece do buzi i pewnie tak sie zarazila,kurcze ze stanowczo jej nie powiedzialam zeby sie nie zblizala!!mam nauczke na przyszlosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ktos mi dodal oklaska 🙂 a nie wzielam sobie do lekarza smoczka to jak mi Nadia marudzila , na rekach musialam nosic ciagle,jednak ten smoczek to dobra rzecz hehe.kinia wspolczucia ja narazie nie dostalam i tez mam nadzieje ze jak bede karmic to nie dostane ale ja biore tez tabletki antykonc.a slyszalam ze jak sie bierzei karmi to rzadko sie okres dostaje,zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...