Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maluzek spi od 21.45 🙂 Chyba jednak nie lubil poduszeczki od babci bo juz drugi wieczor zasypia bez buntu jak go wkladam do lozeczka 🙂 Tak byl zawsze wrzask i lulanie do 22.30 a teraz rozklada raczki i spi jak aniolek 😁
Zawsze mnie zastanawia czy mam wystarczajaco mleka w piersiach dla mojego szkraba a ilosci jakie piszecie ze Wasze dzieci zjadaja wpedzaja mnie w maly stresik... No ale Tymek wzorowo przybiera na wadze a nawet bardziej niz wzorowo to chyba nie mam sie co martwic?? Kiedys zrobilam probe i co godzine odciagnelam okolo 70ml z obu piersi. To chyba dobrze? Tak sobie tlumacze ze skoro przybiera na wadze to moje mleko jest ok i ilosc rowniez...
Mykam do lozeczka bo cos mnie dzis glowa meczy.. Jutro ma byc piekny dzien na wybrzezu to pewnie spedzimy go na balkonie.
Buziaczki i Dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulabku nie robię po 150 ml bo ona tego nie zjada to po co marnować jedzenie, a na noc robię więcej bo wiem że więcej zjada.
A z oklaskami coś chyba jest popsute 🙂
Najważniejsze że wiem że chcesz mi go dać 🙂

Caarolajna skoro przybiera na wadze to nie martw się a jak będzie mu mało to Ci da znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jest bardzo silna jak na swoj wiek i juz od 3 tyg jak dotkne raczek to sama sie podciaga,ale nie robie tego czesto,i to tak ze podciadnie sie i z powrotem,zeby sobie siedziala tak normalnie to jej nie daje bo wiem ze by chciala ale jeszcze pewnie słaby kregoslup ma na takie co.a bylam ostatnio u pediatry i ona ją tez tak podciagala i pytam ją czy ja ją w domu tez moge tak czasem podciagnac to powiedziala ze od czasu do czasu moge ale tylko wtedy jak sama sie podciaga tak jak u lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas od rana tak piękna pogoda ze nie chce się spać 🙂 mąż pojechał do pracy tylko na chwile, bo mówi że przy takiej pogodzie to szkoda dnia na siedzenie w robocie 😁 😁 😁
wczoraj Majka znowu dostała ciuszków od babci- 2 sukienki , 2 pary spodenek i 3 body normalnie nie poznaje teściowej 😲
nocka była ok. o 3 butla i o 6.30 i teraz właśnie zasnęła mi na moim łózko 😲 😁 , aja już pranie robię, a zaraz poprasuje zaległe ciuchy -br.. nie lubię 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella Majka w dzień też je ok. 120ml. czasem nawet mniej sie zdarzy 😉 ciekawe jak będą jeść jak zaczną sie upały 🤔
w przyszłym tygodniu muszę jechać do pracy załatwić te 2 dodatkowe tyg. macierzyńskiego , zaległy urlop i wychowawczy -zostawię mała z teściową w gdańsku -ona się strasznie cieszy ale wiem ze będzie ją tylko nosić na rekach i to mnie wkurza , przestała mnie słuchać 😠mowie jej ze my tak nie robimy , ale ona twierdzi ze musi sie poprzytulać do niej i nia nacieszyć -jakby nie było innych sposobów 🤨
czy któraś z was pisała juz wniosek o wychowawczy ? czy jest to jakiś druk do wypełnienia czy samemu trzeba napisać prośbę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki. Nasza nocka ekstra! Martynka obudziloa się na butlę dopiero o 6:30!!! Czyli przespała całą noc 🙂
Za to ja po tych tabletkach czuję się otumaniona, a biorę na razie po pół. Co będzie jak wezmę całą? 😲
Idę zrobić sobie kawkę. Miłego dnia Mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ale sie wytanczyłam sie na weselu 🙂 chociaz jestem po 3h spania 🙂 Moja mama sie spisała Nadia szybko zasneła bez cycka 🙂 udało sie poraz pierwszy 🙂
Ja na weselu z laktatorem musiałam sie obciagac bo myslałam ze mi biust pęknie 🙂 JAk tylko przyjechałam bo Nadce dałam 2 cycki ale była ulga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,
U nas nocka boska pod względem Ameliuszka spała uwaga.... od 19.30 do 6 rano potem butla i dalej śpi 🤪 🤪 🤪 🤪 rekord nasz 😁 😁 😁
No ale tyle radości bo w nocy padał taki deszcz że maskara, krople wielkości jaja kurzego, no a ja mam okno w dachu nad głową, więc nie spałam w ogóle 😠 😠 😠 próbowałam kołdrę nałożyć na głowę ale nie pomagało, błagam potrzebuje słońca.
Dom znów stoi nam w wodzie, nawet nie chce wychodzić i oglądać tego 😞 😞 😞


Montusia ale się cieszę że wesele się udało 🙂

Anulabku
nie sadzaj Martynki, jeszcze się w życiu na siedzi, o ile Aśka nakarmiła małego danonkiem trudno, mógł go brzuch boleć ale " zepsuć " kręgosłup to już poważna sprawa

Ola ja pisałam i wklejałam już tutaj ale masz jeszcze raz

" Proszę o przedłużenie urlopu macierzyńskiego o przysługujące mi 2 tygodnie, zgodnie z art. 182 Kodeksu Pracy, par. 1 pkt. 1, w terminie od 4 lipca do 17 lipca 2010 roku."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Aga -chyba jednak nie widziałam ze juz to wklejałaś 😉 współczuje pogody 😞teraz u nas dla odmiany słonko i ciepło więc przesyłam ci trochę ciepłych promieni słoneczka 🙂
my już po śniadanku , Maja się bawi na macie , czekam aż sie moja druga córcia ogarnie bo mamy is cna zakupy z bratową chce im cos na dzień dziecka zaległy kupić 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!
NAsza nocka tez fajna. Maluszek jak zasnal o 21.45 to obudzil sie na karmienie dopiero o 2.30 i potem o 4.30 Nastepnie obudzilismy sie o 6.30 i okolo 7.30 mama obudzila szkraba bo musielismy isc do przychodni oddac krew. Maluszek nawet nie poczul uklucia i nawet nie zaplakal 😁 A mama tak sie martwila ze bedzie krzyk 🙂

Mam problem z maluchem...Otoz moj pokarm zalepia mu powaznie gardlo i biedak nie moze oddychac...Prezy sie i krzyczy jak juz zlapie oddech i nie chce ssac piersi...Nie wiem co robic... Lekarze powiedzieli ze nic zlego u niego nie widza i wina jest za szybko plynacy pokarm. Karmie juz go w pozycji polsiedzacej ale to nie pomaga...dzis jest najgorzej...Co mam robic? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂
U nas nocka też ok 🙂 Mała jak zasnęła to obudziła się dopiero koło 3.oo 🙂 🙂 🙂, potem 6.oo itd.
Aga - dzięki za wzór pisma , sama nie wiedziałam jak to napisać ale nie ma jak koleżanki forumowe 🙂 🙂 🙂 Mam nadzieję że u Was pogoda się poprawiła 🙂
Tatuś poszedł na spacerek z niunią a mama walczy z pralką i zdjęciami 🙂 🙂 🙂
U nas piękne słońce - nareszcie 🙃
Miłego dzionka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odrazu widac ze pooda sie poprawila bo pustki tutaj 🙂 i dobrze przynajniej maluszki nawdychaja sie powietrza 🙂 Moj tez juz spi od ponad 2 godz przy otwartym oknie. Nie moge wyjsc na balkon bo strasznie ostre slonce tam jest i maluszek sie wkurza ze nic nie widzi 😮
Do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bylam z siostrami i małą na zakupach.i kupilam jej sukieneczke na lato i stroj kąpielowy jednoczesciowy taki czerwony w kropki z falbankami a sobie tez kupilam stroj kapielowy taki wyciety ale zasłaniajacy moje rozstepy,kupilam sobie tez taki kapelusz z takim ogromnym rondem hehe i 2 bluzki,Nadia całą wyprawe przespała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...