Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fajne fotki , strasznie lubię oglądać nie tylko swoje, ale innych tez .

a to ja z mężem 5 lat temu i 40 kg temu :laugh: [img size=340]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0968.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super fotki dziewczyny 🙂

Ja bardzo często oglądam zdjęcia, uwielbiam to. Fotki rozsiewają taki magiczny czar wspomnień 🙂 Kaseta nie oddaje tego co zdjęcie. Po zdjeciach dopiero widac jak człowiek się zmienia, starzeje 🙂
Uwielbiam takie zdjęcia jak miałam z 12 lat, zawsze pękam ze śmiechu ze swoich ciuchów i ówczesnej mody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zakochani , zakochani i to coraz bardziej a to juz prawie 19 lat 😉

oj olmat to prawda - ja tam sie z moich ciuszków nie śmieje ale moja Eliza twierdzi ze ja ubierałam strasznie a przecież była taka moda , ona byc chciała żeby to były ciuszki z "dziś " i teraz sama wybiera dla Mai, bo twierdzi ze jej stara matka nie ma gustu :laugh:

a Majeczka właśnie mi tak dokucza w brzuszku ze ho ho :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ciuszki z przed 20 lat są takie same jak dziś hihih.
Ja jak patrze na modę zastanawiam się po co wtedy wyrzucałam cokolwiek.
Widzę że was wzięło na sentymenty hihihi, super takie wspomnienia.
Ja niestety dziś nie mam czasu , zaraz zmykam do lekarza na tą kolposkopie 🙂 a potem po autko bo jak dobrze pójdzie to sobie dziś kupię drugie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ostatnie co chcę Wam pokazać, ma dla mnie szczególne znaczenie, bo to wyjazd do Tarnowa za raz po tym jak dowiedzieliśmy się zostaniemy Rodzicami 🙂 No i my też zakochani:P A poza tym patrzcie jaka byłam szczupła:laugh: :laugh: [img size=480]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brznet-2c29fa0b2bb662132940d09b291ceb05.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella powodzenia na badaniu i gratuluje zakupu -super.
kinia - to faktycznie fotka z dużym znaczeniem dla was -super pamiątka.chuda to ty i po porodzie bedziesz zobaczysz .


oj powiem wzięła mnie siedzę oglądam fotki z naszych wakacji w 2005 raku w Chorwacji -jaka ja chuda byłam ach......... ☺️, a mnie sie od tego czasu przybrało wraz z ciaz ok 40 kg. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oluś nie stresuj się , jak urodzisz nie będziesz miała czasu zjeść to wszystko zrzucisz hihiih, dzieci to najlepsza dieta 😁
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 8 a schudłam 17 hihihi.
Trzymajcie kciuki żebyśmy kupili to autko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzymam kciuki , potem sie pochwal 🙂

dziewczyny ja chce lata już , bo te minione bylo do d.... tak sie źle czułam -początki ciąży strasznie przeżyłam , teraz chcemy jechać gdzieś kolo Augustowa bo z malutką za granice wolę nie ryzykować na razie 😞 ale w przyszłym roku już mąż obiecał Turcję .

a to jeszcze my z bratem i bratową ( to ich podroż poślubna) na promie płynącym na wyspę Korczula 🙂 ale bylo super [img size=339]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_3202.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem ze mu się podobam w każdej postaci ,ale wiem tez ze wolałby mieć mnie mniej jednak 😉
ja tez wolę jak on ma więcej ciałka -mięśni od zawsze chodził na siłownię ,a teraz jego firma go pochłonęła tak ze nie ma czasu na nic 😞 a już go wyrzucam choćby w niedziele poszedł ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola żebyś Ty wiedziała jak ja chcę już lato!!! Uwielbiam słońce 🙂 Wczoraj chodziliśmy po sklepach i już widziałam śliczne spódniczki na lato. Co prawda nie wiem jeszcze czy będę mogła się w takich pokazać ale zobaczymy:P Poza tym tak sobie myślę że pora kiedy mamy rodzić jest super bo zostaje czas do wakacji żeby doprowadzić się do stanu w którym można pokazać trochę ciała w skąpych letnich ciuszkach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja to sobie myślę że Dziecko pochłonie nam tyle energii że w cale nie będzie nam trudno schudnąć 🙂 Kto wie może tak schudniemy że jeszcze będziemy chciały przytyć:laugh:
Oluś ja Ciebie dzisiaj nie poznaję, takie smutasy piszesz. Mąż Cię kocha taką jaką jesteś i przecież to jest najważniejsze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Piękne 🙂 Widze,że Was na wspominki wzięło? 😉
Ola, nie martw się. Ja od początku ciązy przybrałam połowę tego co Ty od 2005r. Już przestałam się tym przejmować... mam nadzieję,że bedziemy karmić piersią, trochę dietki, wiecej ruchu i kilogramy znikną 😆
Ja dziś noc miałąm przerąbaną. Budziłam się co chwilę. Katar mnie dorwał,wiec smarkałam w nocy. Nie wyspałam sie w ogóle-ani ja, ani mąż. Kochany w nocy o 2 wstał i mi robił mleko z czosnkiem i miodem, zebym się do rana wypociła...
Niestety, kapie mi z nosa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedna jesteś karka no na katar to za dużo się nie poradzi 😞 byle gorączki nie było i więcej czego .

jeju ale moja mała bryka siedzi znowu z prawej strony chyba dupcie wypina bo mam pod piersią twardą kulkę 😉

karka ja aż tak bardzo sie wagą swoja nie przejmuję choć wiem ze to wcale nie dobrze bo grozi rożnymi chorobami itd. wiem tez ze doprowadziłam sie tak prze moje lenistwo i tyle i tak mowie na mój tłuszczyk właśnie .schudnąć nie jest problem gorzej z utrzymaniem wagi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc.

coż za lista 🙂

ehh a mnie dzis głowa tak boli że sie chowam w sypialni przed remontem i staram sie spać.. była u nas komisja techniczna bo sasiad z kladki obok stwierdził że mamy 3 miesiace remont i boi się o konstrukcje bloku... a i że mu komin gruzem zapchaliśmy ... niech ja go dorweee!!!!

a ja spowrotem uciekam .. buziaki


a OLA co do auta one jest 5 osobowe Tylko to stary patrol dodatkowo podniesiony wiec wiesz jest ogromny w porównaniu do reszty aut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn tak smutno tu bez ciebie 😞 auto 5 os. to na 2+3 miejsca jest 😉 ale jak cie meczy ból głowy to się kładź.

a moja się właśnie uspokaja jak maz albo Eliza kładą ręce -ma respekt do nich a mi dokazuje 😉

wysłałam Elize po ziemniaczki kapustkę kiszona ja chce juz obiadek zjeść -mniam rybkę usmażę zaraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam szanowne i ciężarne forumowiczki 🙂

Dziś lub jutro zaczyna się u żony 32 tydzień ciąży, mały już kopnął mnie parę razy przez brzuchola mamy, zdecydowanie bardziej aktywny jest późnym wieczorem niż w ciągu dnia, coś czuję że sobie nie pośpimy jak się urodzi 🙂

Byliśmy wczoraj oglądać jakieś łóżeczko i wózek dla niego, jest w czym wybierać.

W Koninie gdzie mieszkamy przed miesiącem otworzyli nową porodówkę więc akurat świetnie się składa, bo jest sporo sal do porodów rodzinnych, a my akurat taki chcemy mieć 🙂

Ile u Was kosztują porody rodzinne i czy też macie zamiar takie mieć?

Aha i jeśli jeszcze nie wiecie co to jest SIDS, zapraszam do lektury (z pewnością nie życzę tego nikomu, ale warto wiedzieć coś na ten temat):
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79406,5696756,Czym_jest_SIDS_.html

Pozdrawiam
Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...