Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wlasnie dzwonilam do tej mojej kliniki kiedy mam sie do nich zglosic jak do 1 marca nie urodze i mowili ze 1 albo 2 marca mam przyjechac na ktg i wtedy mi zaproponują jakis termin do indukcji jak bym dalej nie rodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja już po jednej lekcji, chwilkę wytchnienia mam i za niecałą godzinę historia 🤢

Ja na ostatniej wizycie 5.02 miałam 15,5kg na plusie (ale wtedy schudłam 1kg). Ostatnio fryzjerka mi mówiła że ona w czasie ciąży przytyła 20kg a po ciąży była chudsza niż przed. Natomiast jej koleżanka przytyła 10kg i po ciąży zrobił się z niej grubasek:P:P Także liczę na to że skoro dużo przytyłam to dużo schudnę 😁 Jakoś trzeba sobie wmawiać, co nie:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinka patrze na twoje zdjecie i mam strasznie podobny do ciebie brzuch,ksztalt,i nawet małe rozstepiki pojawily mi sie w tym samym miejscu co tobie czyli nie po bokach ale nad pepkiem:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm...na dzisiaj mam termin;p i nic;p eheee a drugi mam na 14 marca... i nadal nie wiem czy mam chlopca czy dziewczynke;p hehe ktos tez jest w takiej sytuacji co ja;p hehre??? ogolnie to juz imiona mam:P
ciesze sie ze mozna sie gdzies wygadac;p...
dla dziewczynki mam : NOEMI:p a dla chłopca to mój chłopak wybierał WIKTOR ALBO KACPER:p HEH pozdrawiam mamuski marcowe:P:P :P :P [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kubus-8c2880949ec9959ffbe66e476e70858b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja juz w domku.

KTG super, lekarka byla zadowolona, byly moze ze 2 malutenkie skurcze ale prawie niewidoczne. Takze powiedziala ze daje mi jeszcze tydzien spokoju ale torbe mam miec juz spakowana i przygotowana.

A ja chcialam zrobic prezent szwagierce na urodziny a tu lipa 😞

Kurcze musze sie zarejestrowac w urzedzie pracy bo dzisiaj sie dowiedzialam ze polozna sciaga za wizyte 120 zl. tragedia jakas. a ja mam ubezpieczenie tylko do porodu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj synek bedzie mial na imię Oliwier, Michał.

To drugie po ojcu męża. Czyli po dziadku 🙂 A dziadek jak sie dowiedzial to normalnie sie poplakal bo dojrze maly bedzie mial imie po nim to jeszcze to bedzie pierwszy wnuk z tego nawiska,taki rodowity 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...