Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂
widze Kasenn ze napireasz, a moze faktycznie urodzimy razem no chyba ze do jutra nie wytrzymasz 😉
Ja mam nadzieje ze nic sie juz nie przesunie u mnie bo wczoraj miala dzwonic lekarka zeby podac godzine tego badania miednicy i nie dzwonila... wiec dzis maz bedzie jechal tam zeby czegos konkretnego sie dowiedziec bo przez telefon to nas zbyja... odezwe sie jak wroci czy czegos sie dowiedzial.

buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 🙂
niedziela jak na razie spokojna , u mnie pogoda beznadziejna, wieje wiatr i co chwilę chce padać, no i oczywiście nic się nie chce robić 🙂 dobrze,że obiadku nie musiałam robić, bo byłoby mi ciężko 🙂
miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula każda z Nas to czeka. Są dni lepsze i gorsze. Wiem łatwo mi sie mądrowac, kiedy jeszcze jestem w dwupaku, ale pomyśl sobie, że Ty będziesz miała te najgorsze chwile za sobą, a Nas to dopiero czeka!
Bądź dzielna i nie daj się hormonom 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab ja tez mialam takie dni ze ryczalam,ale wtedy sie wyplakalam mezowi,on mnie poprzytulal i zaraz lepiej.a jeszcze jak moja myszeczka sie nieswiadomie usmiechnie to tez humor mi sie poprawia. hormony dzialaja no coz,ale bedzie coraz lepiej.trzymaj sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i olamat zwiała

anulab sobie wkreca doła a to przez brak słońca i czekolady ja wam to mówie.

kamis ty masz fajnie maleństwo z toba .. mozesz juz zaczynac szalec z mezem bo miałas cc.

Ola i maja cisza dzis nie odzywały sie czyli maja nawał gosci i brak czasu 🙂

a ja znowu sama w domu ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Gratulacje dla Niuniorki 🙂

Faktycznie jej synus niby po terminie a troche sie wylamal:laugh: :laugh: taka kruszynka z niego, ale przynajmniej miala latwy porod 🙂

Mi tez w nocy eska pisala ale niemialam neta od rana i nie moglam powiadomic o jej szczesciu.

No a moje slonce wczoraj dalo nam ostro popalic, nerwus taki z niego, cyca nie moze zlapac to zaraz glowa mu chodzi na wszystkie strony i w ryk wpada, a potem nawet noszenie na rekach malo co pomaga, jego usypianie trwa nawet z 1,5 godziny. Ale dajemy sobie rade. Dzisiaj z kolei taki kochany aniolek, ladnie je i szybko zasypia,prawie wcale nie marudzi, zobaczymy co w nocy bedzie.

A ja sie martwie bo z lewej piersi nie chce jesc bo jakis bardziej blaski sutek jest 🤨 wiec spuszczam troche w ciagu dnia i na noc daje mu z butelki bo ladnie ze smoczka pije. Musze tak robic bo mam tyle pokarmu ze dzisiaj zalalam sobie cala pizame az do samego pepka.

A kinia co poszla rodzic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...