Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No jestem jestem, jeszcze nie urodziłam:P Ale pisałam już Kasenn że mam czas do północy:P Z resztą miałam kilka silnych i długich skurczy i strasznie mnie przy tym kuło w kroczu. Mam nadzieję że to zwiastuny mojego dzisiejszego porodu a nie od biegania po sklepie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje dla kolejnej mamuśki!!

Kasenn widzisz dzidzia zaczyna sie przygotowywac do wyjscia..pierwsze skurcze byly to teraz bedzie juz z gorki 🙂

Nalatalam sie dzis calutki dzien i teraz umieram...krocze mnie kluje i nogi mnie bola... Dzis urodzinki mojego Ś.P. Tatusia...Chcialam zrobic mamie niespodzianke i urodzic dzis a tu nic...wnuk nie spieszy sie na ten swiat...Widocznie w brzusiu narazie mu najlepiej 🙂

Pogoda do niczego...rano piekna wiosna potem brrr!! Nic dziwnego ze lapie nas depresja... OBY DO WIOSNY!! Podobno juz niedlugo i bedzie cieplutko...Nasze bobasy beda juz na swiecie to bedziemy smigac z wozeczkami na spacerki! To bedzie faaaaaaajne!!

Trzymajcie sie cieplutko! Ide sie legnac i rozprostowac moj biedny krzyz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowa pora 🙂

maz byl w szpitalu i musimy czekac jutro rano na telefon - powiedza nam na ktora mamy przyjechac na to badanie miednicy, w kazdym razie jestem zapisana na jutro na porod 🤪 kurcze ale mam stracha, ciagle mam w glowie te kochane 4,5 kg 😲 dziewczynki trzymajcie kciuki zeby dalo rade naturalnie i bez komplikacji.
Pewnie jeszcze zajrze tu jutro rano 🙂 mam tel do Kasenn albo ta moja czerwcoweczka da Wam znac jesli Kasenn tez jutro wezmie :laugh:

milego wieczoru i za chwile zmykam chrapac bo ciezki dzien przede mna. papatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Wczoraj byłam ostatnia, a dziś jestem pierwsza 🙂

June jeszcze raz chcę Ci powiedziec, że jestem z Tobą. Trzymaj sie kochana, pomyśl sobie, że już dziś zobaczysz Bąbelka 🙂

A jak tam Kinia, posłuchał Cię Twój Maluszek, czy nadal uparcie leniuchuje w brzuchu?

Ola jak tam Majeczka?

u Nas śniegu napadało co niemiara, wszędzie jest biało 🙂 Dobrze, że nie muszę wychodzic z domu i odśnieżac samochodu, brrr.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂

to ja dziś druga :P już po śniadanku, mała szaleje co nie miara chce mi się bokami poprzebijać na wylot 🙂
No ciekawe cy którąś dzisiaj ruszy 😉
A u mnie śniegu dopadało i dalej sypie ,ja chcę już wiosnę!!!!!!!! też dobrze że nie muszę się nigdzie z domu ruszać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki 🙂
June powodzenia dziewczyno, ale super już dziś będziesz miałą Marcela 🙂
Kasenn Ty też się zbieraj dziewczyno 🙂

My dziś jedziemy do nowego gimnazjum Adriana a Amelia zostaje z babcią, zobaczymy jak sobie dziewczyny dadzą rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Dzisiaj wybił mój termin ale jak na razie cisza, co prawda jeszcze kilka godzin zostało do końca dnia ale nie wierzę w to że coś mnie ruszy bo zupełnie nic się nie dzieje.
Ciekawa jestem jak tam Karka bo ona też miała termin na dzisiaj, może ją przynajmniej coś wzięło 🙂

June, powodzenia 🙂 szybkiego i bezbolesnego porodu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyny zacznijcie się zbierać bo kwietniówki przetarły pierwszy szlak hihi.

A ja zapomniałam się pochwalić, my dziś zaczynamy DRUGI miesiąc 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no te nasze marcowe dzieciaki się wcale nie spieszą może dlatego że ciągle zima za oknem a nie wiosna 😉
cruella zazdroszczę ci,naprawdę, juz te najgorsze cierpienia masz za sobą 🙂
Olamat to jak cos to pisz :P a u mnie cisza więc nie spodziewam sie raczej szybko , pewnie 1kwietnia pójdę na wywołanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...