Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam w pochmurny deszczowy poranek 🤢

Cruella dziekuje za oklaska 🙂

U nas kolejna noc udana, po calym dniu wrazen i halasu u dziadkow, po kapieli i karmieniu Oliś zasnal o 22.30 i obudzil sie dopiero o 3.10, potem 6.05, jedzonko, pampers chwila marudzenia i o 7.15 znowu zasnal.

Pogoda brzydka i jak tu na spacerek wyjsc 🤔 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki znalazlam super forum 🙂

http://ebobas.pl/

jest super rozbudoawane, mozna zakladac dziecku ksiazeczke zdrowia, wstawiac fotki, pisac o rozwoju malucha, opisac jego wyglad, zdolnosci, mozna miec znajomych, szukac ich i zapraszac. znalazlam tu nawet watek marcowek. 🙂 Moze sie dolllllaczymy 🙂 ja z checia bo naprawde jestem pod wrazeniem tego forum 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka myslalam raczej nad tym zeby sie tam przeniesc. Kiedys dziewczyny mowily ze by chcialy znalesc jakies leprze bo to sie popsulo. Ja tam sie tylko zarejestrowalam ale jak zadna nie bedzie chciala isc to ja tez zostane oczywiscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂
Asia ja się zgadzam z Anią, zostaję tutaj.
Po za tym to nie gadżety tworzą to forum tylko my, a ja się już baaaardzo do Was przyzwyczaiłam.
Myślę że wszystkie trochę traktujemy to forum jak drugi dom 🙂
A tam jednak obce osoby, obce forum...
Ja lubię Was tutaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Ja też wolę to forum , bo się do niego przyzwyczaiłam 🙂 🙂 🙂 i wszystkie Was już znam 🙂
U nas dziś pogoda pod psem ,na razie ze spaceru nici a Maluszek sobie w końcu zasnął. Ciekawe ile pośpi, bo biedna nie mogła zasnąć 😞.
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej moja dzis pobila rekord w spaniu ,jak zasnela o 21 to obudzila sie o 5 rano 😉i potem juz spac nie chciala 😉a przez weekend i dzis byla taaka grzeczna jak bym dziecka nie miala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Słuchajcie czy słyszałyście o typach niemowlaków ?
Bo z tego co sobie poczytałam na necie i mam tez ksiazke to ja mam typ - wrażliwca - dosyc ciezki przypadek ale teraz juz rozumiem dlaczego nie lubi tylu zmian i boji sie nowych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia ja nie słyszałam ale moja w takim razie ten sam typ. Boi się zmian, po wizytach gdziekolwiek nie śpi w nocy, źle reaguje na zmiany. Najlepiej czuje się w domu w kołysce z misiem nad głową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo ja własnie kupiłam ksiazke "Jezyk niemowlat"
Na poczatku jest test i mozesz poznac do jakiego typu nalezy Twoje dziecko - przynamniej z punktu psychologicznego troche mozna poczytac, autorkja tez opisuje rodzaje placzów, sposoby uspakajania dzieci oraz usypiania - mi osobiscie sprawdzilo sie usypianie wieczorne w dzien mam problem z Nadii aby zasnela w domu jedynie na dworzu. Pisałam wam jakis czas temu o moim grafiku wieczornym NAdii i od 2 tygdoni wieczorem o 20 moja corka juz spi 🙂

http://www.eureka.sklep.pl/towar.686..html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia jest tam test faktycznie, ja mam tą książkę ale wydawało mi się że ejgo należy zroić później.
My działamy w tego schematu ale nie z książki z Adrianem też tak robiłam i to był bardzo trafny sposób.
Amelia o godz 19.30 po kąpieli zasypia sama, zresztą ona w ogóle zasypia sama , w ogóle jej nie nosimy, tzn tylko po to aby się przytulić.
Jej najlepszą zabawą jest rozmawiać z karuzelą którą ma przy kołysce. Problem w tym że ona wyrasta z kołyski hihihi.

Natomiast baaaardzo ważne jest to aby dziecko miało pewien regularny cykl i powtarzalny 🙂
nam się to sprawdziło 13 lat temu więc mam nadzieję że i teraz się sprawdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA też mam tę książkę ale właśnie stanęłam na tym teście i nie mam kiedy go zrobić 😞
A co do witamin to ja mam w książeczce wbite ,że K do końca 3 miesiąca a o D decyduje lekarz.
Moja dzidzia też już śpi 🙂 za to przez cały dzień spała tylko 3 godziny 🤢. Nie było jak wyjść na spacer , na którym też śpi i padł rytm dnia 😞.
Spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wit K daje sie do konca 3 miesiaca, a wit D do konca karmienia piersia o ile lekarz nie zaleci inaczej.

Moj Oli tez wieczorem po kapieli i karmieniu zasypia sam przewaznie, zalezy jak bardzo jest zamulony.

Noc minela spokojnie zasnal o 23.00, bo byl troche marudny, potem pobudka o 3.20 i o 5.20 pampers, jedzonko i od 6.00 spi dalej. Ja sie zdazylam wykapac i jjuz spac nie ide.

Dzisiaj na 11.30 na wizyte do gin. ciekawe co mi tam powie, juz tyle czasu minelo a my z mezem jeszcze nic z tych rzeczy, chcialam poczekac do wizyty, zeby sie upewnic ze wszystko sie ladnie zagoilo.

I malego musze zostawic u tesciowej, jakos mi sie to nie podoba. Nie wytrzymam bez niego 3 godzin 😞 jeszcze jak sobie przypomne jak ostatnio przeprala mu pampersa i zalozyla z tylu do przodu i potem sie obsral po sama szyje to az sie boje o niego. Ona ostatnie dziecko miala 24 lata temu i wtedy byly tetrowki i inne sposoby pielegnacji i opieki nad dziecmi i widze ze caly czas tesciowa probuje sie wtracac i nie mozna jej przegadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka pozazdrościć teściowej hi hi 😉
Nasza nocka też udana 🙂 Mała zasnęła o 21:00, pierwsze picie o 3:15, potem o 6:00. A teraz leży sobie moja Kruszynka i cieszy się do karuzeli nad łóżeczkiem... Jeeeej, że można tak kochać dziecko, to niesamowite. Wycałowałabym ją, aż by mi sił brakło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Asia nie przejmuj sie ze tesciowa zakłada pieluszki tył na przód - ja czasami jak nie patrze bo zabawiam mała to tez zle założe pieluszke - ale zaraz poprawiam 🙂

Nadia poszła spac o 20,40 pozniej pobudka na cycka o 4,20 i teraz o 7,30 i znowu cyc i teraz maluszek znowu spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
u nas kolejny pochmurny dzień ,ale tym razem wybierzemy sie mimo wszystko na spacerek 🙂
u nas nocki już raczej wszystkie spokojniejsze 2 karmienia 😉 1,30 i 5 i pospała do 8.30 a teraz szaleje łapkami i nóżkami uderza w Kubusia Puchatka na przyrządzie gimnastycznym i rozmawia z nim i sie śmieje . Anulka masz racje- ile miłości człowiek w sobie ma dla takiego maluszka 🙂 a jak juz odwzajemnia uśmiech to aż mnie gdzieś w środku ściska, rozczula na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...