Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magdulka już nie mówiąc o tym, że kurcze się nigdzie na dłużej sama nie mogę ruszyć 🤢, mój maluch w ciągu dnia je co 2 godziny, a co można w 2 godziny zrobić 🤔
Ja już kilka razy próbowałam, ale jest ryk, wyginanie się i tyle. Ja mam dość i odpuszczam bo mi go szkoda, ale postanowiłam że od połowy lipca koniec, tylko butla, zobaczymy co z tego będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też do pracy od września , aż sie boję co to będzie... nie wiem czy dam rade zostawić małego... coraz częściej się zastanawiam nad wychowawczym chociaz do 1 roku Damianka! Szkoda że w Polsce pracodawcy nie są elastyczni i np nie można wrócić do pracy na zasadach jakie matce odpowiadają np. ja bym chciała iść do pracy na 4 godziny a resztę zabierać do domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my chcemy też popołudniu jeszcze wyjść- obiecałam Elizę ten strój kąpielowy , a jutro jedziemy chyba na plażę 🙂
Anula no ja dzisiaj byłam w szoku jak Majka wypiła 100ml. , chyba mogę jej dać jeszcze więcej dzisiaj co? (mimo ze napisali ze 100 góra)ale ja jej daje mniej granulatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja dziś i wczoraj je nawet częsciej 🙂 więc jak wczoraj pojechałam na godzinkę do miasta to wracając słyszałam ją już na galerii 😞, i tak to jest z wyjściami .
Elwira -no ja nie mam takiej możliwości aby wrócić na część etatu , wracam na cały etat . Pewnie pierwszy tydzień będzie dla nas koszmarem ale potem powinno być już lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdulka do butelki TT wsadzisz tylko smoczek firmy nubby, niestety TT jest szerszy niż pozostałe butelki.

My się plażujemy y pod drzewkiem, teraz śpimy ale zaraz wstanie i idziemy do basenu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira dla mnie w ogóle to jest chore ze wychowawczy dla większości jest bezpłatny 😠to my wychowujemy przyszłych obywateli , podatników itd a oni tym zmuszają do powrotu do pracy a co z tymi maluszkami ? jaka opieka im sie należy u nas np. nie ma żłobków i co ja mam zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola no właśnie zamiast dawać durne becikowe to powinni zająć się polityka prorodzinną na wiekszą skalę i długotrwale to znaczy: dopłata do niani, żłobki, przedszkola itd.!! I większe prawa w pracy przynajmiej dopóki dziecko nie skończy 2 lat np. mniej godzin w tygodniu do przepracowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat ta propozycja to jeszcze wielka niewiadoma 😞 jadę w przyszłym tyg. może sie czegoś dowiem , ale jeżeli będzie to może pod koniec roku bym wróciła na stare śmieci do poradni,szkoda byłoby zmarnować okazję choć tam mniejsze dużo pieniążki ale czas pracy tylko 6-7 godz dziennie , ale nie wiem co z Majką kto sie nią zajmie moja mama za bardzo sie juz nie nadaje do takiego maluszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...