Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie troszkę gorzej 🤨 Też na początku nie dawałam się dotknąć, czasem nawet teraz miewam takie dni, ale zaczyna powoli puszczać 🙂 Ale z tym moim mężem miałam problem. Bo to on stronił od łóżka. Zaczęłam się martwić, że może już nie ejstem taka atrakcyjna, zaczęłam tyć itd... A jesteśmy dopiero po ślubie!!! Wczoraj pogadaliśmy sczerze. Okazało się, że on bał się, że zrobimy krzywdę dziecku i dlatego wolał się powstrzymać. Matko Boska! A ja już myślałam o najgorszym! Chyba udało mi się przekonać go, że nie robimy Dzidzi krzywdy. Zobaczymy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ale Ci faceci sa rozni.. mam w pracy kolege ktory na kazda ciezarna huha i dmucha bo uwaza ze w ciazy trzeba bardzo dbac o siebie. Moj maz z dnia na dzien "dorasta" do wiadomosci ze niedlugo zostanie ojcem, ale totalnie nie przejmuje sie moim stanem. Na poczatku bardzo egoistycznie podchodzil do sprawy. Jak rozkapryszone dziecko. Cos w rodzaju: "Jak to? To juz nie bede najwazniejszy w twoim zyciu?" Powoli to sie zmienia, ale ciagle czuje ze brakuje mi jego wsparcia. Kiedy nie mialam ochoty na sex, byl wrecz obruszony - przeciez on ma potrzeby!

Ale ile ludzi, tyle charakterow.

Jestem pewna ze bedzie dobrym ojcem ale dopoki nie zobaczy naszego szkraba na monitorze - doputy nie bedzie w stanie zrozumiec ze NAPRWADE spodziewamy sie dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kobitki 🙂
W końcu się zdecydowałam na dołączenie do Was, bo to już ten "najniebezpieczniejszy" okres mija... uff.. nie mogłam się go doczekać 🙂 tym bardziej że od 6 tygodnia leżę w łóżku i łykam duphaston.
Mój mężul biedy musiał się obejść bez seksu na początku, ale teraz zaczyna wracać mi ochota 😉

Pozdrawiam i dziękuję że jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heyy no ja sie obudziłam i mozę głowa mnie nie boli ale za to jak sie obudzilam biegłam do łazienki i ledwo po domu chodze a musze isc kupic cos do jedzenia.


co tyczy sie wspólzycia my od jakiegoś tygodnia nie możemy na siebie patrzeć żeby nie rzucić się na siebie tym bardziej ja a predzej bardzo sie bałam bo i bolało a teraz już lepiej


dziekuje za otuche Jestescie KOCHANE 🙂


ale wolała bym czuć się lepiej a nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a pozatym moj paskudnik do mnie wczoraj wyskoczył że sie powiekszyłam w szerz ,że niby biodra mi sie rozeszły na boki.. tylko ja nosze te same spodnie i tego nie widze .. tłumaczyłam mu że normalne jest zanikanie tali w tym czasie ale on wie lepiej


menda wredna 😁


\buziakii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no ... moj sie madrzy bo to jego nie jest pierwsze i nie rozumie czemu ja jestem taka zmeczona itd bo tamta miała sily i na imprezy ciagle i to i tamto.. a ja do niego krótko ja nie cpam tak jak ona!!! zamyka sie obrazony i idzie sobie . ale dla mnie nie ma nic gorszego od porównywania mnie i mojej ciazy do niej,


Irlandia hmmm noo noo nie jest zły pomysł tylko ,że ja bym nie usiedziała na miejscu bo chciala bym obejrzec jak najwiecej z kultury celtyckiej .. jestem maniakiem historycznym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>kasenn88 napisał:
dała bym wszystko by znalesc sie teraz gdzies w skandynawi Cieplo i duchota mi tak przeszkadza


coż kasenn, ostatnio nawet w Norwegii jest upalnie i duszno wiec odradzam 🙂 a ja chce do Polski!!! 😞 ale mnie ojczyźniany doł dopadł 😞 ide pocieszy sie pustymi kaloriami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...