Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieki stysiapysia 🙂 wiem ze brzusio jest piekne itd. i sama sie sobie dziwie ze ostatnio tak bardzo sie perzejmuje tymi kilogramami, to pewnie przez tą burze hormonow 😉 ostatnio na wiele rzeczy krece nosem czego wczesniej nie robiłam, no ale to podobno normalne chociaz w 1 ciazy nie miewałam fochów 🙂

pozdrawiam (tak serdecznie, bez focha 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasenn88 napisał:
a ja jak bede miała chlopca to strona moja mnie znienawidzi bo sa same dziewczyny tylko u mojej mamy jest mieszanka 🙂) i tez na nia krzywo patrza a u mężą tez same dzieczynki wiec.. nic musi być chlopak 🙂) moj mały Wiktor 🙂)


hehe witaj w klubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June to homrmony. Ja tez mam czasem takie mysli, szczegolnie ze przed ciaza stracilam 15 kg a teraz wszystko nadrabiam bo nie moge zyc na "diecie". Czasami chyta mnie dol ale tak jak powiedziala stysiapysia kazda dzidzia to CUD i nic innego nie powinno zajmowac nam teraz glowy. Cieszmy sie tym stanem bo nie czesto bedzie nam dane to przezywac.

Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grunt ze nasi partnerzy nas kochają i tolerują ... reszta się nie liczy...cieszmy się ze możemy doświadczyć cudu w naszych brzuszkach ...

Ja już raz doświadczyłąm tego cudu,ale niestety nie było mi dane być moim dzieckiem - żywym bobaskiem...ale i tak jej bardzo dzizękuje ze dawała mi dużo znaków w brzusku bym czuła się jak mamusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HMM odnoscie wagi dalej ja waże nadal mniej niz przed ciąża i troche się martwie bo waga 51 kg przy wzroscie 169 cm to mało a tu 11tydzień jest . A zaczynam wygladać jak klusia brzuszek mi do przodu się wypina i spodni nie moge już zapiąć 😞 z tyłka w brzuch się wdało.. wygladam jak małe dziecko afrykańskie..

I cieżcie się TYM ,ŻE WIDZICIE JA MAM CORAZ WIEKSZE PROBLEMY ZE WZROKIEM I BOJE SIĘ TROCHE, a dodatkowo na dekolcie mam stado ochydnych pryszczy i zaczynaja włazić na buzie . JAK ja nigdy nie mialam problemu z trądzikiem.


3majcie się kochanee 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 ja mialam ten sam problem. Zawsze mialam nieskazitena cere a 2 miesiace temu zaczelo wysypywac mnie na twrazy i nawet na glowie (miedzy wlosami)!!! 🤨

Ale wzielam sie na sposob. Codziennie ta sama rutyna. Najpierw mleczko nivea do cery normalnej/mieszanej (niebieskie), potem demakijaz oczu plynem nivea i na koniec tonik. A na to krem Vichy Aqualia thermal. Wypryski potraktowalam patyczkiem Oriflame z serii TeeTree - a nowych zmian skornych nie ma. Wszystko wrocilo do normy.

Sprobuj. W ciazy najwazniejsze jest nawilzanie skory, ale wez pod uwage ze skoro pojawiaja sie wypryski, tzn ze musimy ja pozadnie oczyscic zanim ja nawilzymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIOLKU... Masz racje ja właśnie używam tego samego toniku i reszty co predzej bo nie wszystkie kosmetyki mi odpowiadaja .. używam z oriflame właśnie ale na twarzy to pikuś dekold jest jednym wielkim pryszczem.. Myśle ,że to może byc od czekolady z orzechami bo jadłamjej dużo a teraz mam już do niej przez to wstręt..


Pozatym Ty wyglądasz ślicznie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sliczna to jest Giselle Bundchen 🙂 a co do czekolady to rzeczywiscie to moze byc przyczyna, sczegolnie jesli jadasz ja wieczorami. Kiedys ogladalam program "SOS URODA" na TVN style i uslyszalam ze wszystko co jemy wieczorem zostaje nam na skorze. Wiec jesli juz mamy ochote na cos slodkiego to najlepiej do poludnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od poniedzialku do piatku zawsze w pracy

W poprzednim tygodniu wzielam sobie kilka dni urlopu zeby sie wyspac (to moja jedyna dolegliwosc). Codziennie wstaje o 5.40 a wracam do domu o 17.00 wiec bardzo czesto kladlam sie do wyrka zaraz po zrobieniu obiadu. Postanowilam poprosic lekarza o kilka dni urlopu zeby porzadnie wypoczac. I rzeczywiscie pomoglo! czuje sie jak nowonarodzona.

A poza tym - apropos zmian - czuje ze sie odmuzdzam...
Mam amnezje i nie potrafie logicznie myslec...
Wczoraj otworzylam laptopa bo chcialam cos zrobic. Ale zanim system wystartowal i podlaczylam internet - Zapomnialam co chce zrobic.

Tradycyjnie w takich momentach zaczelam robic to co robilam tuz zanim go wlaczylambo to nakierowaloby moj umysl na to co mialam zrobic na komputarze, ale poswiecilam 15 min I DALEJ NIC. Zrezygnowana zaczelam ogladac film i w pewnym momencie pojawila sie scena w ktorej glowne bohaterki uprawiaja joge. MOJE ZBAWIENIE - to wlasnie mialam sprawdzic - joge dla ciezarnych 🙂

Inna sytuacja? W sobote zapytalam kolezanke czy jej ojciec jeszcze zyje (bo nie przypominalam sobie zeby cokolwiek o nim mowila). Kiedy Spojrzala na mnie ze zdziewniem, pamiec od razu mi wrocila. Przeciez tyle razy mi mowila... Oj Boze nie wiem co sie ze mna dzieje...

DZIECKO WYJADA MI MOZG! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co kasenn88? Tak sie ciesze ze ten watek tak bardzo sie rozwinal i ze tyle dziewczyn dolaczylo... Nie ma to jak wylewac swoje zale 🙂 W domu to jak grochem o sciane.. Moge sobie mowic... .. do reki... 🙂

Nie winie go (meza) w koncu nie jest w ciazy i nie wie co przechodze a to wszystko o czym mowie wydaje mu sie nudne i maloznaczace...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AngelFire napisał:

Nie winie go (meza) w koncu nie jest w ciazy i nie wie co przechodze a to wszystko o czym mowie wydaje mu sie nudne i maloznaczace...


no tak, chyba wiekszosc z nas ma taki sam problem z przyszłymi tatusiami... jakos ta natura cały czas nam pod gorke robi- najpierw 9 miesiecy wyrzeczen w towarzystwie braku zrozumienia ze strony meza, pozniej porod itd. no ale z drugiej strony zaden facet nigdy nie poczuje jak to jest gdy maluch wierci sie w brzuszku i ma czkawke, ze o niesamowitych odczuciach płynacych z urodzenia dziecka nie wspomne 🙂
W pierwszej ciazy miałam spore pretenscje ze maz nie rozumie moich obaw i tego co czuje, ale po pierwszysch zajeciach w skole rodzenia odpusciłam mu i to ja go zrozumiałam, bo psycholog uswiadomiła mi ze u nas wszystko odbywa sie instynktownie, a u naszych kochanych samcow przychodzi to z czasem i miłosci do dziecka moga uczyc sie nawet do kilku miesiecy po porodzie kiedy my kochamy juz nawet ta kilkudniowa "kijanke" 🙂 Ja na szczescie nie musiałam tak długo czekac, bo u meza uczucie rosło wprost proporcjonalnie do wielkosci brzucha.

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoko ja w sobote w centrum miasta krzyczałam do niego ,że mam dość itd że odchodze że wcale się mna nie interesuje ,że jest pępkiem świata i zamiast poświecić mi uwage to tylko praca praca a wieczorem usiadzie przy kapie i ma mnie gdzieś no i malo brakowalo ... 😞 ale to ostatnio czesto.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez oazą spokoju ostatnio nie jestem 🙂 z postów wnosze ze jest to zupełnie normalny stan na tym etapie ciazy, wiec moje drogie mamuski nie mamy sie czym przejmowac! 😉 oby tylko nasi faceci wytrzymali do konca... :P

zmykam do kuchni bo zgłodniałam (dodam za 2 sniadanie wchłonełam 40 min temu 😲 )

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie sie dowiedzialam ze mam jeszcze 10 dni urlopu do konca roku (minus 2 dni na swieta i 2 dni na inne wolne) to daje 5 dni wakacji 🙂 jeeeej 🙂 W czwartek biore wolne bo tesciowa przyleciala z Polski zeby zobaczyc wnuczki 🙂 wiec przy okazji i nas odwiedzi.

Trzeba bedzie zrobic jakies dobre ciacho 🙂 mniiiiiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June 28 jak tam te mazie na rozstepy?
Ja postanowilam sprobowac "Clarins Tonic Body Treatment Oil"
Ponoc bardzo zachwalany. Niestety dosc drogi i niezbyt przyjemnie pachnie, ale skora jest niesamowicie miekka po aplikacji tego produktu.

http://merlin.pl/Clarins-Body-Treatment-Oil-Ujedrniajacy-Olejek-do-ciala_Institut-Clarins-Paris/hb/product/219,622180.html

A poza chemikaliami, postanowilam zapisac sie na joge dla ciezarnych. Ponoc przygotowuwyje ona miedzy innymi skore na rozciaganie i zapobiega rozstepom, no a pozatym wiecie... RUCH TO ZROWIE 🙂

...a ja jestem za leniwa zeby zaczac cwiczyc w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm a ja dzis na jedzenie jestem anty.. zjadłam rano pare siastek kruchych potem przegryzłam pare migdałów i teraz loda bo mi się tak zachciało i jakoś dalej nie ciągnie do jedzonka .. no i niestety męzowi obiadu nie zrobie bo znowu przegralam z mięsnym 😁 nie ma to jak owoce ładnie pachna wygladaja i są słodkie 😁


no nic wracam do szukania działki pod firme i domek ..

WRESZCIE NA WIEŚ JUPPIIII 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn88, zazdroszczę Ci tego braku apetytu. Ja już zjadłam dwa pełne śniadania (w domu i w pracy)+ batona + 2 jabłka...i powoli myslę o obiadku...ehh, będę gruba i wielka 🥴
Gratuluję podjecia decyzji o przeprowadzce na wieś. Grunt, ze decyzja podjęta, bo ja się cały czas waham i toczę wewnętrzna walkę - miasto czy wieś 😆 I nadal nie potrafię się zdecydować. 🤨
W temacie wagi, to ja mam na razie 1,5kg na plusie i niestety cholerne zaparcia, co jeśli nie minie bedzie potęgować pewnie wzrost wagi 😮
A co do mężów i nerwowości 🙃 to mojemu tez się często obrywa i czasem sama nie wiem o co mi tak naprawdę chodzi.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...