Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
>AngelFire napisał:
June 28 jak tam te mazie na rozstepy?


Angel, ja zdecydowałam sie na te kosmetyki Matern Program i jestem bardzo zadowolona, szybko sie wchłaniaja, maja lagodny zapach i nie brudza ubran tak jak np. Mustela (chociaz producent twierdzi inaczej...) Co do efektow to bede mogła wypowiedziec sie za pol roku 😉 ale juz po aplikacji skora jest gładka i dobrze nawilzona wiec mam nadzieje ze nowych "pamiatek" mi nie przybedzie 🙂 a co do ceny to jest przystepna - ok 60 zł 200 ml, wiec OK. Poza tym zawsze po kapieli taplam sie w oliwce 🙂

ps. błagam o listosc i proszę Was barrrdzo o niepisanie o jedzeniu! 😉

buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ANULAB84 ja wychowałam się nawsi i mnie szlak trafia w tej Rumi tym nbardziej ,że nie widzialam bardziej kretyńskiego otoczenia jak nie dziewczyny o takim wygladzie i zachowaniu że niech je.... a koleś jak nie diler to ćpa mało kto tu jest normalny.

a pozatym ja chce na wieś bo nie moge sie doczekać kiedy zaczne znowu jezdzic konno chce zacząć od pazdziernika treningi powolii a potem przygotowania pasierbicy do nauki ... bo widze że ma bakcyla i chce jej umozliwić to co ja stracilam przez wypadek 6 lat temu 🙂) ahhh nie moge się doczekać .. ja pozatym w miescie sie dusze nie chce mi sie z domu wychodzić bo nie cierpie bloków nie mam tu w poblirzu parków bym sobie do niech doszla bo wszystko daleko tzn 5km ale przez te bloki i smierdzace drogi to się odechciewa.. Jak mieszkalam w Ilawie po maturze to nad samym jeziorem i pracowalam jako barmanka też w fajnej knajpce nad samym jeziorakiem i tam chcialo się wyjsc z domu a tu ani znajomych ani nic czuje się sama jak palec.


a na tam gdzie znalazlam dzialeczke to 500m las 800m jezioro dzialka 3000m2 akurat przy głownej tak jak mąż chcial na firme to na sie zasloni reszte posesji tam za nia za raz jest laka to odkupie i bede miala dla mojego pieszczocha miejsce i JA PANI I WŁADCA DOMU I MOJEGO WIELKIEGO OGRODU Z TULIPANAMI. WARZYWKAMI AHHH..ALE TO NA STYCZEN 🙂)


Karka --odnosnie nie jedzenia to ja zadowolona nie jestem bo co raz mniej rzeczy mi smakuje..
😞
czuje się bez siły szybko się mecze i musze odpoczywac w czasie domowych poządków . Chcialam okna umyć i tyle jeszcze rzeczy ale zabraklo mi sily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn88 ja też wychowałam się na wsi. Potem wyjechałam na 2 lata do Holandii ze swoim facetem i tam równiez mieliśmy domek 🙂 Jak wróciliśmy postanowiliśmy zamieszkać razem. Wynajmujemy mieszkanie w Opolu na fajnym osiedlu, spokój i cisza... Ale brakuje mi podwórka, ogródka itd 🙂 Już niedługo... już niedługo... 🤪
june28 ciiiicho sza, ani słowa o jedzonku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>kasenn88 napisał:

Karka --odnosnie nie jedzenia to ja zadowolona nie jestem bo co raz mniej rzeczy mi smakuje..
😞
czuje się bez siły szybko się mecze i musze odpoczywac w czasie domowych poządków . Chcialam okna umyć i tyle jeszcze rzeczy ale zabraklo mi sily.


Mi rowniez z tygodnia na tydzien apetyt zmienia sie jak w kalejdoskopie. Wczesniej owoce moglam jesc tonami. Teraz sama nie wiem co mam jesc. Nic mi nie smakuje 😞

A co do zmeczenia - ta sama historia Kasenn88. W sobote wybralam sie do centrum na zakupy (niegdys moj rytulal 🙂 ) ale po godzinie "obchodu" mialam juz ochote wracac. Strasznie sie zmeczylam. Jak wrocilam do domu, nie wiedzialam jak sie polozyc zeby mnei nie bolaly kosci.

Stara malenka 🙂

Takze zakupom mowimy NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>kasenn88 napisał:
aaa i odnosnie rozstepów to ja mam krem marki ELANCYL jest dość drogi bo za 150ml plus jakies tam gratisy od tej marki płaci się 96zl ale zapach ma taki przyjemny i skóra jest fajna milutka i napieta 🙂)


Slyszalam o tej firmie ale nie sadze zeby byl u nas na rynku.
Przynajmniej ja jescze nie widzialam.

U mnie caly problem polega na tym ze nie mam tutaj krajowych (poslkich) produktow. Dlatego szukam wsrod zagranicznych.
Oliwka dobra sprawa ale kiedys kupilam sobie oliwke w zelu Johnson&Johnson i dostalam wysypki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AngelFire wiesz co ja zamawiałam przez allegro wiec jak cos napiszesz im że maja do CIebie przyslac nie będą robić problemu napewno..


a co tyczy się jedzenia jeszcze ja wzielam zwykle kostki rosolowe wrzyciłam warzywa i mam pyycha zupke z brokulami marchewkami itd mniamm chociaz coś mi smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:

a co tyczy się jedzenia jeszcze ja wzielam zwykle kostki rosolowe wrzyciłam warzywa i mam pyycha zupke z brokulami marchewkami itd mniamm chociaz coś mi smakuje 🙂


no to wielkie dzieki kasenn88, jestes bezlitosna, miało nie byc o jedzonku 😉 - takiego mi smaka na warzywna zupke zrobiłas ze ide upichcic zupe z soczewica, uuuu az slinianki mi sie ruszyły...

smacznego cokolwiek tam podzeracie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku,ale się rospisałyście

ja nie mogę się przyzwyczaić do tego forum, jakieś jest dziwne ... zeby przeczytać co nowego napisałyście to musze od pierwszych numerów czytać - a chyba powinno być od końca , no nie ? i jakoś dziwnie te "godziny" są - nie lepiej normalnie podać aktualny czas?

co Wy na to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lena mloda ale wazne ze szcześliwa jestem stasza jak widze 2 lata od Ciebie 🙂 wiec bedziemy czekać powoli i spokojnie razem z naszymi najbardziej szalonymi mamami(przyszłymi) na swiecie.. ehh 🙂)


aa sory że pisałam o tym jedzeniu JUNE hmmmm 🙂

Ide spaaccc nie mam saiły juz,
Dobranocc mamuski i pepuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra mam kolejne Question 🙂

Co z farbowaniem wlosow? Wiem ze opinie sa podzielone. Nie ma jednoznacznych badan stwierdzajacych niebezpieczenstwo idace za uzyciem farb. Z drugiej strony, rowniez nie ma badan ktore wykluczalyby jakiekolwiek skutki uboczne stosowania farby podczas ciazy. A co wy o tym sadziecie?

Ja poszlam na kompromis i kupilam farbe bez amoniaku i zamierzam ja uzyc po 10 tyg, kiedy ryzyko wystapienia wad jest juz znacznie mniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o mammuska.. no i tu mam najwieksza polewe z tych co wbijaja kobieta do głowy to ze nie mozna farbowac ...chodzi tylko o to bys malowała w pomieszczeniu gdzie jest stały ruch powietrza i nie bedziesz w małej klitce tego wdychac .. pozatym marki Matrix Garnier i bedzie dobrze ja malowałam z 4 tygodnie temu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stysiapysia napisał:
Jejku,ale się rospisałyście

ja nie mogę się przyzwyczaić do tego forum, jakieś jest dziwne ... zeby przeczytać co nowego napisałyście to musze od pierwszych numerów czytać - a chyba powinno być od końca , no nie ? i jakoś dziwnie te "godziny" są - nie lepiej normalnie podać aktualny czas?

co Wy na to ?


Mozesz pobawic sie ustawieniami w swoim profilu, aczkolwiek niektorych ustawien nie da sie zmienic...

Idz do:
Moj brzuszek/Moj profil/Popraw swoje dane
–zakladka USTAWIENIA FORUM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi tam nie preszkadza jak te forum wyglada..

a do farbowania fakt jak przez pare lat byłam blądynka to co 3 tygodnie byłam u fryzjera ale teraz wziełam pomalowałam sobie na czekoledke mleczna i sama wpadam na 20 min do łazienki i jest...
apozatymsa ziołowe farby tylko że droższe bez zawartosci amoniaku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...