Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kinia a nie martw sie tym RR ,tylko kontroluj sumiennie jeżeli sie będzie powtarzać dostaniesz tez leki jak my z Montusią , ja przytyłam od początku 13,5 kg wg lekarza wg mnie 11,5kg -do wagi którą miałam przed ciążą liczę i nie uważam tego za marny wynik 😉

montusia to kup mi te galaretki z cukrem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja mam cisnienie zawsze bardzo niskie,jak mierze u gin to mam 100/50 90/60 90/50 cos kolo tego i lekarz sie mnie zawsze pyta czy ja wogole żyje :laugh: a co do wagi to 12kg od poczatku ciąży zgrubłam i mam nadzieje ze juz przystopuje,bo dla mnie te 12kg to juz kosmos ale koncu to ciąża,a nie ze tak po prostu tyle zgrubłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mam nadzieję że to tylko jednorazowy skok ciśnienia i że wróci do normy. Ale z tego co widzę to przytyłam najwięcej, mimo że Wy ciągle o jedzeniu:P:laugh: A miałam nadzieję że nie przekroczę 70kg, na razie to wszystko jest na dobrej drodze żeby przekroczyć, brakuje 3,5kg:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia nie przytyłaś najwięcej, ja Cię biję hihihi, wg mojej lekarki przytyłam 14 kg, ale wg mnie 16, a dodam że nie objadam się w ogóle, jadam 3 posiłki dziennie, w międzyczasie zajadam tylko owoce i piję wodę mineralną.
Na to co dziewczyny tu piszą ile jedzą to ja bym ważyła chyba już ze 100 kg 🙂
Ciśnienie ja mam niskie raczej 100/50, czasem 100/60.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaale jestem pełna,chyba pęknę!!!!!!!
Zjadłam miskę kapuśniaka,bułkę serową i dwie duuuuże pomarańcze:P jakie one były słodziutkie i soczyste chcę więcej,choć już nie mam gdzie upchać ale druga ja zaraz umrze z ich braku 😆

A ja mam słodycze po szafkach ale nie mam na nie ochoty,teraz wole pomarańcze 🤪 !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella no to jednak ja przytyłam najwięcej bo napisałaś że przytyłaś 16kg, a ja 16,5kg:P Na dodatek ja jestem w 31tygodniu, a Ty w 33:P:P
A przez to że tak ciągle piszecie o jedzeniu to muszę zaglądnąć do lodówki bo coś bym zjadła, tylko jeszcze nie wiem co...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GBS EEE a co to???

ja tam sobie wypiłam szklanke pepsi ochh ten smakkk.. a teraz pale głupa znowu .. a

Ola ja jestem z mezem w firmie i tylko jedna ze soba zabrałam bo tak to mam 4x milka w domu

kurdeee mały mi siedzi pod prawym zebrem i juz tak boli że nie wyrabiam ale nie chce nic mojemu mówić ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn mój synek tak siedzi całymi dniami pod moimi żebrami i codziennie się tak z bólu skręcam, ale aż głupio mi się skarżyć mojemu kochanemu, bo jakoś do niego i tak to nie dociera. W końcu "cierp ciało cożeś chciało"... Ale za to jak już się poskarżę i on położy rękę w to miejsce gdzie Mały się wypina, to Malutki daje mi odpocząć i przesuwa się w inne miejsce. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia83 a już myślałam że to ja znowu taka niedoinformowana:laugh:
Mój Nikoś zazwyczaj jak Tatuś kładzie rękę na brzuszku to przesuwa się w stronę ręki, jakie to słodkie 🙂 Ale najciekawsze jest to że jak Mamusia kładzie rękę, albo Go głaszczę to "biega" po całym brzuszku i wariuje ile tylko ma sił:P Widać że będzie Synuś Tatusia:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój wózek nie dojechał 😞 😞 😞 będzie jutro i znowu mam przymusowe siedzenie w domku .

moja mała tez siedzi mi z prawej strony i daje po żebrach nie mogę siedzieć wcale tak boli 😞

Kasenn to widzę ze nie zginiesz z głodu jednak 🙂
ja tez objedzone po obiadku teraz siedzimy z teściówką przy kawce i słodkościach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...