Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola moja Mama miała 19 lat jak mnie urodziła a Tata miał wtedy 21 lat i mam z nimi super kontakt, dlatego wiem że dziecko w młodym wieku to jak najbardziej słuszna decyzja. Z resztą mój Marcin w tym roku kończy 26 lat staruszek:laugh::laugh: Muszę Ci powiedzieć że straaaasznie podobają mi się Twoje włosy:P Masz ich tak dużo a ja zawsze takie proste i cienkie mam 😠 Poza tym to chyba mamy takie same spodnie, mówię o tych na tym zdjęciu przy choince. Zamawiałaś może przez allegro?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia nawet ja pozwoliłam sobie Ciebie obejrzeć na nk, śliczna jesteś i brzusio masz cudne, posyłam zaproszenie 🙂
wklejam swój link jakby któraś chciała

http://nasza-klasa.pl/#profile/818378
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula nie straszę ale faktycznie do przyjemności nie należały 😉 aż boję sie co będzie dalej 😞

kinia to juz wiesz jak to jest z młodymi rodzicami , choc mam nadzieję ze i tym razem nam sie uda dobry kontakt z drugą córcią 🙂 dzięki za komplement jeśli chodzi o włosy , a ja na nie cały czas narzekam ale ściąć bym nie ścięła :P muszę sie tylko wybrać znowu na balejaże bo odrost niestety siwy :laugh:

cruella pozwolę sobie wejść na twój profil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś mam dzień czosnkowy. Miałam chlebek z masłem i czosnkiem na sniadanie. Potem herbata z cytryną i miodem... a teraz jescze mleko z miodem, czosnkiem i masłem. Mam tylko nadzieję,że mój ból gardła nie bedzie sie rozwijał, tylko zniknie bezpowrotnie 😉
Kinia i Cruella, wysyłam Wam zaproszenie 🙂 Same ładne laski tu się na tym forum udzielają. Już widze te śliczne maleństwa, co jedno to piękniejsze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no Dziewczyny kompleksów można się nabawić przy Was:P Cruella nie mogę uwierzyć w Twój wiek, na tych zdjęciach wyglądasz jakbyś była w moim wieku.
Anulab oglądnęłam też Ciebie i też nie mogłam się napatrzeć, sprawiasz wrażenie jakbyś w ogóle nie przytyła, tylko brzuszek urósł:P Widzę że miałaś super wieczór panieński:P Oczywiście wysłałam zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kini dziękuję
Karka dzięki za zaproszenie 🙂
jak patrzę na te zdjęcia to naprawdę co jedna to ładniejsza.
A Ty anulab to po prostu jak z okładki, i faktycznie ktoś Ci chyba piłeczkę włożył pod bluzkę hihihi.
Olu nie wspomną o Tobie rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn faktycznie mało tam widać brzuszka ale za późno się skapnęłam:laugh: W najbliższym czasie może dodam jakieś nowe i podpisze z dedykacją dla Ciebie żebyś nie narzekała że nie widzisz:laugh: Może tak być?:laugh: Swoją drogą jakoś myślałam że masz na imię Kasia, tak mi się kojarzyło:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ?? co za zgroza moje Piekne imie to OLIWIA 😁 fajna jestem co 🙂) żartuje .. głupoty się mnie złapały
Kurcze ale dedykacja dla mnie mi się podoba 😁D

OLA ale Tam to bedzie nas coś spajac a tu założe sie że każda spindoli do maluszka świerzo narodzonego i forum w poszanowaniu bedzie i sie rozlecimy a tam zawsze ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja tylko na sekundkę, bo muszę pod prysznic już lecieć i do szkoły 🙂 Kasenn wspólne konto na nk jest dużo lepsze od zaproszeń do naszych profili. Podejmiesz się tego? Jeśli nie, to ja się na to piszę 🙂 Ale dopiero wieczorem, gdy wrócę od lekarza. Trzymajcie kciuki o 20:00 🤪 PAPAPA
Ps. Dziękuję za komplementy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem za. Świetny pomysł. Na NK zawsze bedziemy na bieżąco... bo z naszego forum w końcu kiedyś znikniemy... Przyjdą inne problemy, a ciąża i poród pozostaną wspomnieniem... oby tylko miłym 😉
Ja tez uciekam, bo dziś tez mam szkołę. Tylko tak smierdze tym czosnkiem, ze nie wiem co jeść, by przeszło. Może pożrę pół cytryny... 🤔 A zajecia oddechowe z panią położną... 😞
Anulabku powodzenia u lekarza!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchacze 🙂 Dawno tu nie pisałam, ale w zasadzie czytam na bieżąćo 🙂 U nas wszystko dobrze, mała szaleje ale póki co nie pcha się na świat co bardzo mnie cieszy 🙂
Na ostatnim usg ważyła już 1,8 kg i termin przesunął się niby na 8 marca ale ja i tak czuję że urodzi się bliżej tego pierwszego terminu czyli 15 marca 🙂 Już nie możemy się doczekać. Torby jeszcze nie spakowałam, ale już czeka przygotowana 🙂

A to mój profil na nk http://nasza-klasa.pl/main zapraszam 🙂 Was chętnie też zobaczę 🙂

A teraz idę kończyć obiadek bo mąż mi się dzisiaj wcześniej z pracy zapowiedział 🙂 a i u mnie dzisiaj też rosołek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co my dzisiaj wszystkie takie rosółkowe ? ja nie mam makaronu -Eliza zaraz będzie ze szkoły to do sklepu ją wyślę 😉

muszę zrobić prezent dla syna kuzynki 11lat -już nawet mam jeden pomysł chcę mu kupić maskę i rurkę do nurkowania -przyda mu sie bo latem do Egiptu lecą -gorzej jak nie dostanę to będę siedzieć i dalej myślec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...