Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olamat właśnie mi uświadomiłaś że też zamawiałam przez allegro tylko najpierw w sklepie obadałam co i jak:P Zawsze tak robię:P Ja zamawiałam ten http://www.allegro.pl/item862801162_nowy_laktator_avent_isis_mega_zestaw_butelki_w_wa.html
I koniecznie musisz dodać zdjęcia z brzuszkiem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kinia ja już dawno wpadłam w tą chorobę hihiih, ja nazywam ją Narcyzm 😁
Po z atym ja się zastanawiam czy ja w ogóle urodze , bo mnie to się nic nie dzieje, ja nie mam żadnych skurczów przepowiadających ani mnie nic nie boli ( prócz tych rąk moich nieszczęsnych) ale z porodem to żadnych, jestem pełna obaw że przenoszę do 14 marca. większość z Was odstawi tabletki i jakoś pójdzie a ja?? nawet nie mam co odstawić, czy to znacvzy że urodzę później??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam tak ok 3-4 wieczorem trawają po max 30 sek. Nie bolą tylko to takie niemiłe i niefajne uczucie.

Ostatnio zaczęłąm się zastanawiac czy rozpoznam objawy porodu i na czas pojade do szpitala? Pytanie do mam doświadczonych. Podobno tego bólu nie da się nie zauwazyc, ale czy na pewno to będę te skurcze. Nie chce robic z siebie panikary w szpitalu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentu porodu nie da się przegapić na pewno.
Olamat lepiej 10 razy jechać nie potrzebnie niż nie jechać raz a potrzebnie.
Kinia właśnie dlatego że rodziłam mam gorzej bo ja wiem na co idę hihihi, Wam łatwiej mniej świadome jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już zjadłam i to po raz pierwszy odkąd tu ejstem ja zazcnę temat jedzenia, ale mam tak pyszny obiadek że grzech się nie podzielić. Otóż zupka pomidorowa z lanymi kluseczkami, a na drugie ziemniaczki puree, łosoś filet na parze, z brokułami również na parze oraz surówka z marchewki 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...