Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja znowu pospałam, chyba prześpię te ostatnie dwa miesiące jak tak dalej pójdzie 🙂

Ja też nie mam żadnych skurczów dlatego myślę że do 15 na pewno doczekam i moje maleństwo wcześniej się nie pojawi na świecie.

Olamat wysłałam zaproszenie i dopisałam się do klasy marcówek 2010 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tez sie zapisalam do forum 🙂 odebralam wyniki moczu i sie okazalo ze mam jeszcze gorsze niz ostatnio,jutro to pokaze gin co mi powie. mialam 5-10 wpw leukocytow ostatnio to juz lekarz kazal mi brac urosept i duzo pic i tak robilam to teraz mam jeszcze gorsze wyniki bo 20-30 wpw leukocytow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia jeśli się dobrze połapałam to Ty jesteś Aneta Ś. a kamis to Kamila G proszę o potwierdzenie.
Gdyby któraś nie wiedziała to ja jestem Agnieszka i Andrzej M hihihi 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny -kasenn i kinia czy dostajecie powiadomienia na nk jak ktoś dodał wam opinie pod zdjęciem na naszym profilu marcówki ? bo ja nie -tak ma być czy cos źle mam ustawione ?

ja też uciekam ile można tu siedzieć , choć z wami zawsze miło, jutro poczytam co tam u Anuli , mam nadzieję ze wszytko ok -zaraz zobaczy Martynkę ale jej zazdroszczę -ja muszę jeszcze 2 tyg. poczekać i tez naruszymy prywatność naszej Majki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SZUKAM I SZUKAM I NIC, NORMALNIE DOSTAJE POWIADOMIENIA DO MOJEGO PROFILU I POD FOTKAMI ALE POD TYM Z NASZEGO PROFILU MARCOWKI NIE 😲 🤔, A MOZE TO KASENN POWINNA COS USTAWIĆ , CHOC TERAZ MI SIE PRZYPOMINA ZE JAK WSTAWIAM FOTY NA STRONĘ KLASY SZKOLNEJ TEZ NIE DOSTAWAŁAM POWIADOMIEŃ -JAK TO U WAS DZIAŁA ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szkolnej ja też nie dostaję, myślałam że chodzi Ci o ustawienia Twojego profilu.
Z lewej strony powinno pojawić się zakładka forum jeśli się pojawia tzn że ktoś na forum napisał 🙂 nazywa się "Twoje fora "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do profilu tak do szkoły nie.

ola 9 miesiecznych nie bylo 🙂 wziełam magisterke w rok 🙂

a info dla was juz wiem co mnie tak meczy moj sie ułożył lepetynka w gół i rozkraczył sie i jedna stopa miesci sie pod jednym zebrem a druga wiadomo gdzie 🙂 no to liczmy od 2-6 tc do porodu te koncowe info od pani doktor 🙂) dzwoniłam do niej niedawno jak mnie kolejny skórcz złapał i one sa jakoby potwierdzeniem gotowości mlodego wyjscia na świat. uprzedziła mnie tez ,że moge miec dopiero teraz straszne bole miednicze i kregosłupa 🙂

no to tą radosna nowinka kończe dzisiejszy dzień 🙂

ps. przyszły koszule i szlafrok wiec moge rodzic 🙂)

a dziekuje za miłe słowko odnośnie mojej malutkiej pracy przy naszej szkole marcówek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem już Kasenn 🙂 zapisałam się do szkoły 🤪
A na wizycie było rewelacyjnie, bo UWAGA UWAGA..... potwierdziła się płeć!!!!! Dziewczynka!!!! I jak urosła! 2885g! Jest ułożona główką w dół i lekarz mówi, że mogę urodzić w każdej chwili, chociaż dobrze by było, gdybym jeszcze wytrzymała 3 tyg. No i z racji tego żadnych ćwiczeń w szkole rodzenia 😞 Trudno, będę chodzić na teorię 🙂
Ale jestem happy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...