Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale skandal nie miałam internetu przez cały dzień!!
znaczy sie od tego czasu jak mnie nie byłoP 🙂)

pozatym wsciekłam sie bo mieso do spagheti było z żyłkami czy nie wiadomo czym e tam nie mam humoru.

jeszcze nachodziłam sie po tych wielkich sklepach bo mleko w jednym koncu a słodycze w drugim .. ehhh ciezkie życie brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór, jest tu ktoś? 🙂 Cieszę się, że poszłam jednak do szkoły, bo posłuchałam sobie o ząbkowaniu, co mnie dosłownie przeraża 🤨 Mała szalała oczywiście przez cały wykład. Potem mężuś zaprosił mnie na kolację i obiadłam się nieprzyzwoicie :laugh: Dzień można uznać za zakończony. 🙂
Olu wyglądasz ślicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab ciekawe rzeczy piszesz a powiedz mi czym czyścić te małe dziąsełka/ząbki ? mówiła położna coś u Was na ten temat ?

Ja kupiłam takie coś przesyłam linka

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=875826184

Napisz coś więcej na ten temat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia podobną szczoteczkę pokazywała nam pani stomatolog, ale no początek zaleciła, żeby owinąć palec gazikiem, zamoczyć go w letniej przegotowanej wodzie i przecierać górne i dolne dziąsełka. Delikatnie, po to by dzieciątko przyzwyczaiło się, że po jedzeniu trzeba czyścić ząbki. Oczywiście, bez przesady, wystarczy robić to po kąpieli i nocnym jedzeniu, bo w nocy wydziela się tylko 1/3 dziennej śliny. A potem stopniowo wprowadzać szczoteczkę i pastę dla maluszka 🙂
moni szkoda, że nie masz zdjęcia. A jaki masz kolor wlosów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
dziekuje Wam za mila lekture do porannej kawusi, tyle pisalyscie o czaekoladzie, nutelli i innych slodkowsciach ze nie dalam rady i przebrnelam jedynie pol paczka- tak mnie zemdlilo 😉 u mnie wciaz apetyt na slone wiec to pewnie dlatego.

Co do zabkowania to tez polecam wspomniane przez Anulabka zele , raz kupilam Bobodent (na moje zabki madrosci 🙂 ) i byl obrzydliwie gorzki wiec to prawda z tymi polskimi produktami. Ja mialam to szczescie ze Livia bardzo lagodnie zniosla zabkowanie i chyba pamietam tak naprawde jak wychodzily jej 2 zabki bo troszke marudzila ale zel pomogl, a reszta wyszla szybko i bezbolesnie wiec zabkowanie nie musi byc koszmarem 🙂my zaczelysmy mycie od pierwszego zabka jak tylko przebil sie przez dziaselko i odpukac do dzisiaj prochnicy nie ma, wiec z Marcelem wczesniej raczej szalec nie bede. Swoja droga to ciagle chce mi sie smiac jak zrobilam wyprawe po szczoteczke i pierwsza paste dla Livii, stalam przed tymi polkami chyba pol godziny wybierajacm a to wszystko dla milimetrowego zebusia 🙂

Ola, masz sliczny brzuchaty profil- fajna fota 🙂

Kasenn, widze ze tobie rowniez bliski jest styl kolonialny- staram sie stworzyc tu chociaz jego namiastke (ciezka sprawa w Norwegii) poza tym lacze go z metaloplastyka i wlasnie jestem na etapie poszukiwania jakiejs dobrej pracowni bo chce zamowic kilka rzeczy, jak masz jakies namiary to poprosze 🙂

a teraz zmykam do lozeczka, milego poranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na mily poczatek dnia dolaczam cos od Anne Geddes 🙂 to niesamowite ze nasze Maluszki juz tak sobie czychaja szykujac sie powoli na ten swiat 🙂 [img size=231]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Anne.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

moje noce są coś ostatnio meczące, zgaga , bo pleców 😞

june już na nogach?

montusia super ze wyniczki masz ok, a czy robisz tez od czasu do czasu mocznik i kreatyninę?

u nas dzisiaj śnieży nic nie widać na dworze 😞 chyba posiedzę w domu , nie mam potrzeby wychodzenia 🙂 wiec pisać mi tu abym sie nie nudziła :laugh:

anula -to wracaj od fryzjera z super fryzurką i dobrym humorem i pokaż sie nam .........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂

June super fotka ale troche trudno uwierzyc hihihi niezle mamy pojemności 🙂

Ola wszystkie badania razem robie taki kompleks 🙂

Wieczorem po kapieli zauważyłam przy lustrze że chyba brzuszek mi się opuścił - ale mąż wczoraj spanikował bo kuchnia cała w remoncie brak zlewu :P

Czyby u mnie juz po malu się wszystko zaczynało, a dopiero moni pisała że ona wszystko zawsze ma najgorzej w ciąży :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...