Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u nas to zależy od dnia -raz jednej źle raz drugiej 😉

moja mała podobno ma jeszcze miejsce -tak powiedział po ostatnim usg, ale tak mi sie rozpycha ze zapiera dech w piersiach teraz znalazła sobie miejsce na samym środku pod mostkiem -nie mogę wytrzymać z bólu tak ciągnie a za chwilkę znowu jest z prawej strony i już lżej mi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie!
Dziś u nas halny i tak nie miło z domu wychodzić brr
Ja już po śniadanku, nie wiem czy dalej spać nie pójdę bo taka jakaś nie przytomna jestem ☺️
Montusia są jednak osoby które jeszcze gorzej ciąże znoszą np moja bliska przyjaciółka, powoli zaczyna jej się 3miesiąc i od samego początku też wymiotuje ale dodatkowo jeszcze całe noce i ona już któryś raz jest w szpitalu pod kroplówkami bo nic kompletnie nie przyjmuje organizm . Zal mi jej strasznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni to strasznie ze sie koleżanka tak meczy -ja tez wymiotowałam chyba do 16 tyg. i to prawie 24/na dobę ale jadłam tez, a raczej piłam bo tylko płynny pokarm mi przez gardło przechodził 😞 każdy okres ciąży ma swoje uroki i udręki również - my już bliżej rozwiązania więc i radość i strach a i samopoczucie tez u każdej inne. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to już jestem najedzona. Nie ma to jak dobre śniadanko z rana 😉 Słucham sobie o nominacjach do Oskara. Liczą, że AVATAR zgarnie najwięcej nagród. Ja jestem za 😉
A teraz o legalnym zatrudnianiu opiekunek - DDTVN.
Tak patrzę na fotkę wstawioną przez june i myśle,że może mój szkrab tez tak jest już ułożony. To by tłumaczyło, dlaczego raz mnie szturcha z prawej, raz z lewej, a z przodu mam twardą górę :laugh: Dziś w nocy znowu mi dał popalić. Od 2.00 już nie spałam. Naprawdę jest już silny, bo jak zapoda cios, to aż czasem zawyję 😞
Chciałam dziś wyjechać z domku, ale auto mi zasypało przez noc i nie chce już mi się ruszać. Choć prawdziwe opady śniegu u nas dopiero zapowiadają... Ale na razie nie pada, a wyszło piękne słoneczko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, biedne byłyście/jesteście z tymi mdłościami i wymiotami. Ja ani razu nie miałam tego problemu... Ale za to mam kupę kilogramów na plusie, a tak to chociaż z 5kg bym miała mniej... Jednak to musiała być meczarnia. Ja się zastanawiałam co dobrego i odżywczego zjeść dla siebie i maleństwa, a Wy tylko piłyście... i tak jeszcze to zwracałyście 😞 Dobrze,że ten okres macie już za sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrzcie jak ten czas szybko mija... Dopiero co test robiłam i pamietam jak mówiliśmy, że najgorzej do końca roku, potem styczeń zleci, luty krótki i poród... No i już jesteśmy w lutym, co czasem przyprawia mnie o mały stres 😉
NIe chce mi się prać, nie chce prasować...
Jak już właczę kompa, to aż nie wiem kiedy szybko kilka godzin mija 😞 Potem powrót męża, obiad, wspólne popołudnie, jakiś film wieczorem, kąpiel... i tym sposobem to naprawdę zaraz marzec się zrobi. A ja mam mieszane uczucia. Nie wiem czy się cieszyć czy chciec jednak trochę cofnąć czas 🙃
Wizytę mam za 7 dni. Wreszcie zobaczę jak tam synuś wygląda, bo miesiac temu odwrócił się dupskiem i buźki nie pokazał. I oby tylko już zdążył ustawić się główką w dół, bo nie chce cesarki.
Mamuśki, zapraszam na pyszną babkę jogurtową. Wyszła wyśmienita 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No czas pędzi okropnie 🙂 ja tez powoli wpadam w panikę 😉 tym bardziej że łazienka nie skończona ,pokój nie pomalowany i nie przemeblowane pod kątem dziecka szok tak mi się nic nie chce a i do szpitala jakos mi sie nie chce pakować 😉
A na babkę chętnie wpadnę :P uwielbiam babki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia, o ile dobrze pamiętam, to Ty ostatnio pisałaś o tym, ze szkoda, ze nasze brzuszki nie są przejrzyste. I masz rację. Jak ja bym chciała choć raz dziennie móc zobaczyć jak tam mój Mały sobie siedzi i jak kopie to czym :laugh: Bo codziennie się nad tym zastanawiam. Czy to co mi się wypycha z brzucha to stópka, kolanko, łokieć czy co?
A gdyby brzusio było przejrzyste to miałybyśmy ten problem z głowy. Ostatnio pertraktowałam z moim ginekologiem, żeby mi to swoje usg 4D pożyczyl do marca - ale w końcu się nie zgodził :laugh: Haha, niby dla mojego dobra,żebym miała inne zycie niz siedzenie przed maszyną 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni to wpadaj. Siedze sama i już mam dość, chętnie gościa przyjmę 🙂 I zgadnij jaki temat rozmów byłby na pierwszym miejscu? :laugh: Ostatnio to się zastanawiam czy mój mąz nie ma mnie i tych moich tematów ciązowo/porodowych dość. Bo jestem chyba monotematyczna. Wieczorami sie kłade do łóżka jak wieloryb. Sapię, dyszę, narzekam na niewygodę... Podkładam sobie pełno poduszek. Nawet już dodatkową kołdrę wczoraj wzięłam, bo tak urosłam, ze nasza wspólna jest za krótka i spałam z plecami na wierzchu... Pod tym względem to marzę o tym, by wrócić do swojej wagi i sparwności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane. Karka masz racje, czas leci jak z bicza strzelil. Jeszcze chwilka i bedziemy trzymaly swoje malenstwa w ramionach.

Dobrze ze dzisiaj mialam tylko kilka stron zaleglosci. Dzieki za slowa otuchy. Wczoraj naprawde mialam kiepski dzien. Zauwazylam ze strasznie szybko wysiadam psychicznie. Pojawia sie jakis problem w pracy, czy jakis problem prywatny i juz rycze, zalamuje sie i sama siebie doluje. Nie wiem czy to hormony czy po prostu mam za duzo na glowie. 15tego mam kolejna wizyte w szpitalu. Myse ze zaraz potem pojde do Polskiej kliniki i zapytam o zwolnienie. Jak odejde z pracy to przynajmniej odpadna mi sprawy zawodowe - a jak odlacze kompa to i prywatne znikna 🙂 (kontakt z rodzina w polsce) hehe nie no zartuje-nie zamierzam odcinac sie od swiata. Ale powaznie... mam juz dosyc i odliczam kazdy dzien do nastepnego weekendu...

Zainspirowalyscie mnie wiecie? Zaczelam spisywac wasze porady w kalendarzu. Tym sposobem mam male szanse na zapomnienie o kolejnych etapach mojego dzidziusia. I tak np w dniu 27 Czerwca zapisalam sobie zeby zaczac przemywac dziselka gazikiem 🙂 Dopislama kilka spraw urzedowych ktore trzeba zalatwic itd.

A tak w ogole to kiedys pisalyscie o ksiazkach. W poprzednim tygodniu zamowilam sobie polecane przez was: Pierwszy rok życia dziecka-Eisenberg A., Murkoff H.E., Hathaway S.E.
Język niemowląt-Hogg Tracy Blau Melinda i dodatkowo: Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat-Kaz Cooke
Wyslalam je na adres mamy i jak przyleci do mnie na poczatku kwietnia to bede mogla sobie poczytac... Nie moge sie doczekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki

Angel ja tez mam takie wachania nastrojow. wystarczy ze ktos uniesie na mnie glos lub jakas klotnia czy poprostu za duzo pracy w domu i juz wpadam w placz. i trudno mnie poceiszyc.

a te obnizanie brzuszkow u was dziewczynki to tak w miare akurat bo to sie zaczyna od 36 tygodnia. To jest taka norma.

Dobra niutki ja lece sniadanko zrobic bo mnie ssie i maly cos kopie, pewnie tez glodny. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co Dziewczynki, to byłaby prawdziwa rozpacz, gdyby tak nam teraz poodłączali internet... Jeju, co ja bym robila całymi dniami 🤪
A tak to zawsze jest Brzuszek, NK, Allegro i mnóstwo stron ciążowych :laugh:
Idę sie ubrać, bo ja cały czas w piżamie siedzę... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aska88 Wasz synus bedzie mial na imie Oliwier? Bardzo lubie to imie. Sama kiedys o nim myslalam i moja przyjaciolka tak wlasnie dlaa swojemu synowi na imie. Ciekawe czy bedziemy mieli kiedys syna... Czy w ogole bedziemy mieli drugie dziecko - bardzo bym chciala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...