Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Hej,

nieźle się rozpisałyście. 1,5 dnia mnie nie było i tyyyle nadrabiania 🙃

pranie mam to szczęście, że oprócz mnie jest jeszcze 5 osób w domu, które mogą pomóc mi przy praniu i prasowaniu, toteż myślę, że pranie w połowie grudnia pójdzie sprawnie; też chcę utrzmać świeżość zrobionego prania 🙂

prezenty u nas raczej nie robi się tego typu prezentów - chociaż mama zawsze dostaje kwiaty od taty 😉 no i to raczej goście przynoszą prezenty, ale to bardziej dla dziecka lub mamy.

aquapark też mieszkam 5 minut od aquaparku w Poznaniu, ale walnęli tak cennik, że ja pierdykam. Lepiej jechać na basen do Swarzędza - zwłaszcza, że w tej chwili nie mogę skorzystać z saun i zjeżdżalni. Jak się Mała urodzi i nieco podrośnie, to pewnie się wybierzemy rodzinnie 🙂 pamiętam, jak w przychodni lekakrka mówiła mi, że mają masaże dla ciężarnych i noworodków... brzmiało super, ale jakoś nigdy się na to nie wybrałam. Może przed świętami, gdy brzuch będzie mocno ciążył?

No i jeszcze się pochwalę - mąż dzisiaj został poproszony o bycie ojcem chrzestnym córki bardzo dobrych znajomych 🙂 chrzest będzie chyba w styczniu 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii też czekam na ten film 😉 kiczowaty, ale fajny 😉 a wczoraj byłam z rodzicami na "Niebezpiecznej metodzie" - o Freudzie i Jungu. Mnie i mamie się podobał, tata chyba nieco się wynudził 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz posprzatałam pozmywałam po nich i umyłam sobie podłoge 40 min gadłam z mama na skype a tearz siedze wyciagnietymi nogami 😁 😁 😁 😁bardzo mi dobrze z tym moj jeszcze spi i nawet nie mam go zamiaru budzic bo zaraz mu przyjdzie do glowy wyskoczyc na piwko zaleczyc kaca bo oczywiscie sobie nie kupił otworzyłam mu tylko okno bo gorzelnia w pokoju 🤢 🤢 🤢 🤢 a strop napewno mnie mnie przezyje bo jak sobie przypomne jak go popchłam za tyłek jak wchodził nałozko i padł i tak spał do rana 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:Pamii ja ja ostatnio ten Zmierzch w tv oglądałam tzn. ja jakąś część a mąż jak się okazało inna 🙂 Jejku to ile tego jest?? ja oglądałam chyba "księżyc w nowiu" a mąż "zaćmienie" ? mogłam pomieszać bo nawet nie wiem 🙂
Co do zakupów to z racji tego, ze kuchnie wymieniamy to i sprzęt niestety trzeba a co do rtv to wypatrzyłam sobie taki tv do salonu i męża kuszę 🙂
wielkaB to twój mąż dziś pocierpi 🙂 ale za to Ty będziesz mieć spokój 🙂 i ciszę w domu 🙂
skoreczka to nieźle muszą zajeżdżać te papucie 🙂 z plastiku?? też nienawidzę tego smrodku !!!

Co do koszuli to ostatni poród w niej trwał 1,5h z czego 0,5h na porodówce 🙂 A podzielę się bardzo chętnie 🤪 🤪 🤪 🤪 jak ma nam pomóc 🤪 🤪 🤪
Co do ubranek to ja już robię szlaban bo ma tego tyle że hohoho a za pranie wezmę się za tydzień jak komodę kupimy, żeby było gdzie to wszystko ułożyć!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pami ja też czekam na tą premierę 18 listopada 🙂
Części książkowych jest 4, ale w wersji kinowej będzie 5. Naprawdę tą sagę polecam przeczytać, tylko uwaga - wciąga i to bardzo! Nic nie chce się robić, tylko czytać co będzie dalej 😜 A film może i kiczowaty, bo jak tu zrobić o wampirach coś, ale jest bardzo wierny książce i to się liczy! 🙂

Mra no to faktycznie Twój mąż został wyróżniony 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😉

Beata kusisz i kuszisz tym spa 😉

Kruszyna ja z synkiem to pomijając ostatnie półtora miesiąca to ostatnio byłam na bilansie dwulatka u lekarza to teraz tak sie zaczeło i to w sumie przez te leki co mu zapisalipo tym przeziebieniu...Tak to on naprawde mało chorował do tej pory...

Nikusia uszko Kubusia juz prawie zdrowe dostaje teraz jeszcze leki przeciwzapalne jak pisałam wczoraj ale jestem dobrej mysli bo ma juz tyle energi i zaczoł sie zachowywac tak jak wczesniej czyli bedzie ok

AAAAAAAAAA własnie dostałam telefon od babci jestem dziszwolniona z gotowania obiadu zaprosioła nas do siebie 😉 😉 😉 hehehe a to z tej okazji za przjedzie kuzynka z warszawy która tez jest w ciązy 😉 pewnie juz do porodu nie bedziemy sie widzieli wiec trzeba wykozystac okazje 😉

Wielka B gratuluje zalanego stropu wiem jaka to radosc bo jakies 3 tygodnie temu tez prze to przechodzilismy 😉 a teraz mamy już wywiązke 😉

Magditta wyporzycz mi tą koszule zdąze ja urodzic i przesłac ja dla ciebie 😉


Jupi jak sie ciesze ze jednak bedzie ta rodzinna niedziela 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel napisał(a):
Wielka B uwzaz ze nivea too dobra i sprawdzona marka i naprawde żadko uczula a i wybór duzy jest 😉


własnie kupiłam husteczki oliwke i mydełko z nivea w rossmanie ale potem poszłam do takiego sklepiku co jest wszystko dla kobiet w ciazy i dzieci i ona mi powiedziała ze od roku nivea jest od miesiaca zycia dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WielkaB może chciałą ci wcisnąć inne kosmetyki? 🙂... ja nie słyszałam żeby nivea była po pierwszym miesiacu życia dziecka...z resztą jezeli tak to poczytaj na opakowaniu, powinno być napisane 🙂...

Anabel... no i udało się z tą rodzinną niedzielą 🙂 Cieszę się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyki Bambino: oliwka, szamponik i mydełko. Sprawdzone i od pierwszych dni zycia dziecka 🙂

Magdittta chyba od p[odeszwy ten zapach się rozchodzi...gumowa 🥴

Ale sie rozpisujecie, ja "biegnę" na świeże powietrze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilę mnie nie było a tu kilka stron do czytania 😉
WielkaB faceci to chyba wszędzie tacy sami, na jedno dobrze niech śpi. Jak się maluszek urodzi to mu będzie trudniej imprezkę zrobić 😉, poza pępkowym oczywiście, ale to u nas się robi jak mama z maluszkiem w szpitalu jest. 😉
Mra no to wyróżnienie Was spotkała, faktycznie byle byś nie urodziła z emocji 😜 😉
Pamii18 koleżanka mi tą samą polecała ale jeszcze się nie zabrałam. Muszę podejść do biblioteki i wypytać czy mają. A jak nie to wśród koleżanek. Wolę książkę od filmu, albo jak już jedno i drugie to najpierw książkę.
Beata czasem trzeba i lekkie książki poczytać dla relaksu. W końcu człowiek nie może się ciągle martwić. 😁 😁
WielkaB ja mam kosmetyki z Nivea Baby, takie miałam dla Kuby i takie kupiłam teraz. Czyli oliwkę, mydełko, krem na każdą pogodę a potem kupię jeszcze płyn do kąpieli ( można go chyba po 1 m-cu używać) jedynie do pupy mam sudocrem.
Anabel jak Kuba już biega i ma energii co zwykle to na pewno jest lepiej. Super, że będzie rodzinna niedziela 😉
WielkaB teraz doczytałam, z tego co ja kojarzę to płyn do kąpieli z oliwką jest po 1 m-cu życia, ale to pisze na kosmetyku. Reszta normalnie od urodzenia. A teraz patrzyłam na allegro i nawet na tym płynie nie pisze, że po 1 m-cu, bo kiedyś pisało. Myślę, że babka chciała żebyś coś kupiła, albo jej się z dawnymi czasami pomyliło. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest z Nivea po pierwszym m-cu http://allegro.pl/nivea-baby-lagodzacy-zel-do-mycia-ciala-i-wlosow-i1910921812.html
i ten płyn do kąpieli http://allegro.pl/nivea-plyn-do-kapieli-z-oliwka-200-ml-i1865187645.html
ale mają jeszcze inne i można je używać od urodzenia 😉

teraz muszę pobuszować za pościelą do łóżeczka, miałam ładną upatrzona, ale aukcja minęła i mi znikła z zakończonych. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...