Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Urszulka a imie wybrane? U nas też prawdopodobnie będzie synek. A są juz jakieś przesłanki co płci waszego maluszka?

Ja wstawiam makaron i zrobię mężowi spagetti. Ja nie wiem na co mam ochotę, nic konkretnego nie zjadłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na rowerze w ciąży nie jeżdżę, bałabym się, że już miałam skurcze a cóż dopiero po jeździe. W pierwszej ciąży ginekolog mi powiedział, że nie mam jeździ a teraz to już sama nie chcę próbować. Też znam osobę,która jeździ.
Mąż mnie na pizzę zabrał, syn sobie frytki z kotletem z piersi zażyczył a ja jego sałatkę wyjadłam 🙂 I nie musiałam gotować więc jestem zadowolona 🙂 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jestem w pracy... znow heh :P.. ale jeszcze tylko jutro i weekend wolny !! hura!! 🙂 troszkę zgłodniałam a nie wzięłam nic ze sobą... ech 🙂 skleroza ze mnie, cóż do 21 muszę wytrzymać... mój mąż dziś nadgodziny robi hehe ale przynajmniej się nie męczy, jest mechanikiem w firmie, a dziś pojechał z pracy z kolegą do zgorzelca po autko dla szefa, przynajmniej zapierniczać nie musi, więc może dziś da radę dłużej ze mną posiedzieć 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia no i włsanie tu jest ten problem ze zapewne mój synus bedzie na 99 procent robil tak jak Twój dlatego ja rano prosiłam zeby zwrociły uwage na to czy coś zjadł cokolwiek bo wiem ze w domu mamy straszne cyrki z tym jego jedzeniem a powiedz mi jak rozwiazałas ten problem ? dawałaś mu sniadanie przed przedszkolem i obiad dopiero po czy jak??? bo ja daje Jakubowi 2 tygodnie na oswojenie sie jak nie bedzie nic jadł to wtedy musze cos z tym zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszulka napisał(a):
skoreczka imię takie jak u Ciebie 😁 a raczej Twojego synka 🙂


Urszulka Oklask 🙂 Ciesze się że Wam też sie podoba to imię 😁
Pamii gratulację, półmetek za Wami 🙂

My wcinamy ciasto kokosowe i zaraz zabieramy się za montaż łóżeczka tzn. ja dopinguję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka gratulacje będą mi się należały jutro :P... heh mam nadzieję że wkleisz zdjęcia łóżeczka już zmontowanego??:>

Anabel moja mama pracuje w przedszkolu, i jak maluszki nie chcą jeść to wymyślają różne niestworzone historie, typu jeżeli lubi boba budowniczego to że musi dużo jeść bo inaczej będzie malutki i nigdy nie będzie na niego dobry kask budowniczy... itp... maluchy po lepszej mmotywacji zaczynają zajadać 🙂 albo mamy zostawiają jakiś ulubiony smakołyk malucha i Pani obiecuje że dostanie jeżeli zje obiadek... no i jedzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel z moim synem przez te wszystkie lata przedszkola był ten problem. Pani mi się skarżyły a ja nic nie mogłam zrobić, bo przecież go nie zmuszę. A w domu miałam to samo. Jak mu coś przypasował to zjadł a ja nie to nie jadł. Byłam z nim u pediatry, ale ona powiedziała, że skoro wyniki są ok to je tyle ile potrzebuje i mamy z tego powodu nie robić tragedii, bo będzie jeszcze gorzej. W zerówce syn zachorował i potem już był tylko do godz. 12, ja mu śniadanie szykowałam a obiad już w domu jadł.
Skoreczka czytałam opis na gg, że łóżeczko przyszło. No to macie frajdę składając 🙂 zazdroszczę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszulka
Ja zrobilam USG 3D/4D - warto bylo, ale nie dlatego, ze byly obrazy 3D/4D (swoja droga myslalam ze beda ladniejsze 🙂 ), tylko dlatego, ze aparatura byla nowoczesna i mialam tez zwykle USG obok tego 3D/4D, bardzo bardzo dokladne - no i mam plytke z wszystkimi pomiarami itp. Ciesze sie, ze zrobilam sobie to USG, bo, jak juz kiedys wspominalam, angielska aparatura jest dosc stara (przynajmniej w mojej miejscowosci) i majac tylko wyniki stad bardzo bym sie stresowala.

Podsumowujac - USG 3D/4D zrob sobie jesli chcesz miec fajna pamiatke. 🙂

Urszulka napisał(a):
czy któraś z was wybrała się na usg 4D ?
ja po swoim mam mieszane uczucia i chciałbym poznać wasze spostrzeżenia 🙂

jedyny plus to że można sobie je zobaczyć ponownie w domu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamii18 malo? 🙂
jak wracam z pracy nigdy sie nie moge wyrobic z nadrabianiem lektury 😁 a dodatkowo jeszcze doszla nam 'twarzoksiazka' 😉
opowiadaj, co u Ciebie! pozdrawiam wszystkie mamusie i brzusie 😘

pamii18 napisał(a):
coś dziś mało piszecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało? Miałam znowu 7 stron do przeczytania 🙃

Zrobiłam obiad i go nie zjadłam 🙃 nie mam apetytu, nie wiem co mi jest, ale to już w sumie drugi dzień tak mam. Zjem tyle, co taki przedszkolak i jestem zadowolona 😮 Wczoraj nawet połowę porcji lodów zjadłam, resztę oddałam mężowi 🙃

Jutro do pracy idę na 8. Jak pomyślę, że muszę znowu o 6:45 wstać to mi się odechciewa 😉 najgorzej wstać i się uszykować, bo dojście do pracy i sama praca są ok. Mąż mnie jutro na randkę zabiera 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facebook - Marta B i Sylwia P. napiszcie kim jesteście 🙂

rower - czytałam, że nie wolno jeździć w ciąży ze względu na wstrząsy oraz nacisk na szyjkę macicy. Ja mam zakaz od lekarza od samego początku...

ale się dzis rozpisalyście, ciekawe czy dotrzemy do strony 1000 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem pewna ze dotrzemy do strony 1000 a nawet i duuuuzo dalej 😉 bo corac wiecej do czytania jest cooraz wiecej tematów sie zaczeło pojawiac a na koniec ciązy jak sie zaczna dolegliwosci przedporodowe to juz wogole bedzie cięzko nadazyc odczytywac na bierzaco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam na chwilkę bo idę spać.

Nikusia i Vespera
ja też od zawsze wiem, ze na rowerze ciężarne nie powinny jeździć i jak dzis to zobaczyłam to sie zszokowałam. Jednak nie bedę dziewczyny sciągać z roweru bo pomyśli ze zwariowałam 🙃

Pamii
może jutro wkleję jakąś fotkę z łózeczkiem 🙂

Nikusia tak jak mówiłam radocha z montażu była co nie miara 🙂

Dobranoc Brzuchatki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli którąś z Was zastanawia, czy w ciąży można bić rekordy życiowe, to w tym artykule znajdzie na to odpowiedź 😉

http://rowerowe-porady.blogspot.com/2010/08/czy-kobiety-w-ciazy-moga-jezdzic-na.html

Ja zamierzam pojeżdzić na rowerze stacjonarnym 😉 ale rozsądnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na żadnym rowerze, wole spacery 😁 😁
a teraz idę spać, bo jestem senna i mam nadzieję, że mi nie przejdzie jak głowę do poduszki przyłożę, bo jutro znowu pobudka o 6:30.
Dobranoc Mamusie 😉

ps. jak mi się już nie chciało szperać za butelkami na allegro to źle ze mną 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski po kilku dniowej przerwie , nie wiem jakie watki mi uciekly ale jutro postaram sie nadrobic chociaz nie wiem czy mi sie to uda tak duzo ich jest 😁 😁 😁

moge tylko napisc co u mnie 😉 badanie grupy krwi bez zadnych niespodzianek ,ja 0RH- maz 0RH+ takze zapewne szykuje sie zastrzyk z immunoglobuliny chociaz mam nadzieje ze tym razem go unikne bo boje sie zastrzykow 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ randka z mezem .. bardzo fajne juz ci zazdroszcze ja z moim nie bylam na randce od 11 lat 😁 poza comiesieczna kolacja w restauracji z nasza corcia ale to raczej zadna randka 😜
wspolczuje ci wstawania rano ja od 2 tyg jestem na zwolnieniu ,ja wstawalam do pracy o 5 wiec teraz o 6,30 jestem wyspana ale tak juz jest jesli nie musisz wstawac to nie chce sie spac 🙂 milego dnia zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ randka z mezem .. bardzo fajne juz ci zazdroszcze ja z moim nie bylam na randce od 11 lat 😁 poza comiesieczna kolacja w restauracji z nasza corcia ale to raczej zadna randka 😜
wspolczuje ci wstawania rano ja od 2 tyg jestem na zwolnieniu ,ja wstawalam do pracy o 5 wiec teraz o 6,30 jestem wyspana ale tak juz jest jesli nie musisz wstawac to nie chce sie spac 🙂 milego dnia zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...