Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Hej Dziewczyny....
I znowu mnie nie bylo kilka dni, bo nie bylo mnie tez w pracy, a stad walsnie zawsze do Was pisze... W poniedzialek pogmatwalo mi sie wszystko. Przede wszystkim odebralam wyniki badan krwi i wyszly srednie... a nawet kiepskie. Najgorsze to, ze badanie na glukoze wskazalo cukrzyce ciazowa... wiec zalamka. ginekolog zrobila mi usg i stwierdzila ,ze dziecko wazy jakies 900 gr, ze wszystko ok, wody plodowe ok, lozysko tez... no ale skad ta cukrzyca, skoro nie slodze, nie jem slodyczy prwie, nie obzeram sie, od poczatku przytylam tylko 4 kg i w rodzinie nie mam zadnego cukrzyka??? skierowala mnie na 3 godzinne badania krzywej cukrowej.
Jak wracalam od gina to w tych emocjach i zdenerwowaniu potknelam sie i zeby nie upasc wywinelam noge i zwichnelam ja w kostce... ufff... na wieczor jeszczepo poparzylam sie goracym piekaenikiem.. i taki byl poniedzialek.
We wtorek zrobilam badania krzywej cukrowej.. W sumie 4 godziny w klinice... Potem traumatolog, ktory zalozyl mi takiego buta z bandaza z gipsem, ktory mam nosic tydzien...
no a dzis sie okazalo, ze wyniki krzywej cukrowe sa ok i nie mam cukrzycy... nawet nie wiecie jak odetchnelam...
do tego wszystkiego moja corka znowu sie rozlozyla na zapalenie gardla i musialam z nia zostac w domu wczoraj, dzis siedzi moj maz a ja w pracy....
no i tyle u mnie.. A uwas?? postaram sie jakos nadrobic... ale troche czasu potrzebuje. Mam nadzieje,ze u Was wszystko ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia...trzymam kciuki za te Twoje skurcze,a raczje zeby ich nie bylo!!!!

Jak tak piszecie o zakupach to jestem przerazona...ja jeszcze nic nie mam przygotowanego do szpitala,ani z pieluch ani nic... na razie kompletuje troche ciuchow... ale mysle,ze jeszcze mam czas. Naprawde teraz nie mam jak kupowac tego wszystkiego. miedzy praca, domem ,zlobkiem nie mam ani minuty czasu... ale tak mysle,ze jak na pocatku grudnia pojde na zwolnienie to wtedy sobie wszystko spokojnie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bichito współczuję, mega pechowa byłaś w poniedziałek; super, że nie masz cukrzycy 🙂 na słabą krew jedz warzywa (zwłaszcza te bogate w żelazo) i owoce 😉 co do zakupów - długo się wstrzymywałam, a obecnie jest to dla mnie ucieczka od urządzania pokoju, sprzątania i pisania artykułu 🙃 no i mam koleżankę na ostatnich nogach przed terminem, więc wczoraj buszowałyśmy razem po hurtowniach (pokazała mi 2 w Poznaniu).

Magditta ale fajnie, wypad w góry 🙂 musiało być super, zwłaszcza, że weekend był ciepły 🙂 nie martw się, też sprzątam w ślimaczym tempie, bo nie chcę niczego nadwyrężyć. Mama mi mówi, że mi pomoże, ale jak wraca z pracy to mi głupio ją prosić, zwłaszcza, że teraz mam mnóstwo wolnego i praktycznie żadnych obowiązków. Także coś tam robię 😉 Dzisiaj musiałam przede wszystkim opróżnić swój regał, komodę z klunkrów brata, co potrzebne przenieść na inne półki, pozostałe albo wywalić, albo wpakować w kartony i wynieść na poddasze, gdzie stoi reszta naszych mebli 🙃

Nikusia nie mówię, że nie jesteś kulturalna 😉 tylko mnie zawsze stresuje, gdy komuś coś nie odpowiada. A nie chciałabym czuć się odpowiedzialna za coś, czego nie wykonałam + słyszeć, że usługa/produkt się nie podoba 😉 umarłabym chyba ze stresu lub zmieniła się w chodzącą wredotę. Znajoma na infolinii została ostatnio zapytana przez klienta "a pani jest żywa?" 🙃 padliśmy, ale koleś sprawdzał, czy nie rozmawia z automatem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bichito to nic mi nie pozostaje jak zyczć Ci powrotu do zdrowia 🙂 Ważne że cukrzyca ciązowa jednak cie omineła!

Mra wyobrażam sobie jak sprzatasz pokój po bracie, przecież to całkowita rozbieżność z naszymi, babskimi rzeczami 😉 Zazdroszcze Ci tych wycieczek po hurtowniach 🙂 Ja mieszkam w miejszej miejscowości i mam mały wybór sklepów, tylko w weekendy jedziemy do miasta na wieksze zakupy 🙂 Wtedy cos kupuję.

Kobzior ja czekam na wieści od gina!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
ja na sekundkę, miałam dziś gościa i naładowałam akumlator. Nie ma jak pogaduch z teściową 🙂)

Kacha_84 witamy na forum. To początek chorobowego zawsze taki, że nagle za dużo czasu jest. Napisz na kiedy masz termin i zapraszamy do spędzania czasu z nami 🙂)

oklaski na dobry humor i początek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha_84 to tak ja 26 tydzień 🙂 Dużo z nas siedzi w domu dłuzszy czas i pewnie dlatego znalazłyśmy forum na którym piszemy o wszystkim 🙂 A choróbsko niestety trzeba wyleżeć albo wysiedzieć w domku, tym bardziej ze nadeszła jesień, a to taka dziwna pora roku, niby ładnie ale trzeba uważać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha_84 napisał(a):
Niektóre z Was widzę mają już pierwszą ciążę i poród za sobą. Ale Wam fajnie pod tym względem 🙂

na jedno racja a na drugie przy drugim się bardziej boisz bo wiesz co Cię czeka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Kacha_84 jest troszke większy strach przed następnym porodem, ale pocieszamy się ze drugi niby łatwiejszy 😉


to jedno a na drugie staram się jeszcze o tym nie myśleć 😁 😁 😁 mąż panikuje za nas dwoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Nikusia bedziemy dopiero panikować tuz przed faktem 😁

A tak w ogóle to zrobiłam placki z jabłkami, bo miałam takie ciągoty na słodkie 😜

to ja już pędzę na ten placek 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Placki mniam mniam 🙂
Wrzuciłam sobie suwaczek i jak zobaczyłam te 14 tygodni... to się przeraziłam 🙂))
Czytałam, że już ciuszki kupujecie dla maluszków... ja jeszcze nic nie mam ale obiecałam sobie, że w listopadzie zrobię wypad na mega zakupki. Jak sądzicie, jakie rozmiary będą odpowiednie? 56 i 62 po połowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały talerz placków wiec czekam przy drzwiach na głodne brzuszki 😉 😉 😉

Ja mam kilka rzeczy w roz. 56 bo dzieciaczki potrafią być takie malutkie, że nawet w takich pływają 🙂 Wiadomo ze szybko rosną więc warto kupic wiecej większych rzeczy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojego Kubę nawet 56 było duże, może dlatego że leżał z podkurczonymi nogami 🙂
tyle, że miesiąc-dwa i będą małe 😉

Kacha jak napiszesz w profilu termin to pod nickiem wyświetli Ci się w którym tygodniu i dniu ciąży jesteś 🙂 dopisałam Cię do listy stycznióweczek i córcię też 😁 😁

Idę relaksować się w wanny a potem spać, bo dziś tyle przy kompie siedziałam, że mnie oczy bolą. Dobranoc i do jutra rana 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...