Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kacha, współczuję takiego przeżycia 😞 uściski dla Ciebie...

Nikusia, co do synka, to jakbym czytała swoją historię... moja była identyczna... czyli częste zapalenie oskrzeli... i co astma oskrzelowa na tle alergicznym... mam nadzieje ze do astmy w przypadku twojego synka jeszcze nie doszło 🙂

WielkaB jeżeli już 2 raz mówią Ci że 2 tygodnie masz do tyłu, to nic złego się nie dzieje... poprostu zaszłaś później w ciążę... jeżeli np dziecko by pomniejszało tj wartość (np : na jednej wizycie 2 tygodnie, a na kolejnej to już 3 tygodnie) tzn że dziecko za wolno się rozwija... ale w twoim przypadku jest wszystko ok 🙂 Pocieszę się bo moja mała jest o tydzień mniejsza niż wg miesiączki 🙂... i stąd ten 25.01 a nie 19.01 🙂

Mra dokładnie, takich ,,prześladowców" nie daleko trzeba szukać... :/ niestety...

Anabel cieszę sie że już na wolnym jesteś, w końcu trochę odpoczniesz !! 🙂

Chciałam wejść wcześniej ale szef wyszedł dopiero po 17, a w dodatku musiałam okleić bilety więc troszkę się zeszło 🙂 na szczęście już jestem hehe 🙂... no i 2 dni wolne przede mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Kobzior prałam, prałam w szamponie 😁 bo stwierdziłam ze mocno pachnie, w praniu sie nie rozpadły, zobaczymy co bedzie jak wyschną. Jednak wietrzenie nic nie pomagało, trzeba było prać 🙂
WielkaB po to trzymaja dwa tygodnie czasami po terminie bo dzidziuś moze byc młodszy o 2 tyg niż wskazuje termin ostatniej miesiączki. Poczytaj artykuły medyczne na ten temat i spróbuj sie nie stresować. młodszy to nie znaczy ze cos jest źle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od tego Waszego pisania zachciało mi się chińszczyzny 🤪 😁 Ale takiej do jedzenia 😉 Jak pomyślę o mojej ulubionej chińskiej knajpce w Polsce to mnie aż ściska w żołądku 😁 😜
A tak w ramach ciekawostek zauważyłyście, że pomiędzy nami a marcówkami jest różnica tylko 186 postów 😮 Tam to dopiero dziewczyny produkują wypowiedzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii te smrodki są okropne, ale ważne ze jakoś udało ci się to sprac, moze i mnie uda 🙂 Za to chińszczyzna do jedzonka jest mniam i też zjadłabym jakiegos sajgonka z jakimś sosem słodko-kwaśnym i z ryżem, a do tego suróweczki 🙂
Kobzior nie czytałam marcówek ale teraz zerknełam i rzeczywiście mają juz dobrze ponad 1000 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpierw napiszę bo znowu zapomnę /już parę razy miałam o tym wspomnieć 🙂/ a potem nadrobię wasze pogaduchy 🙂 w środę o 20:30 na TLC leci program PORODÓWKA, a w czwartek gdzieś od 21 zaczyna się cykl programów o ciąży i porodzie m.in.powtórka porodówki. My z mężorem oglądamy we czwartki bo est też program o matkach które nie wiedziały do końca, że są w ciąży 🙂 takie rzeczy tylko w stanach mogą się dziać 😁 2 tygodnie temu kobitka trafiła na ostry dyżur chirurgiczny, a okazało się, że właśnie zaczęła rodzic bliźniaki!!!!!Masakra 😁

wróciła ze spacerku, pojadłam i zaległam pod kocykiem więc nadrabiam brzuszka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditta to prawie brzmi jak ,,CIĄŻA Z ZASKOCZENIA" tylko tu jest o wiele gorzej bo to ,,PORÓD Z ZASKOCZENIA"??????... ja nie wiem jak można nie wiedzieć że jest się w ciąży... przecież ruchy dziecka się czuje dosyć mocno... na pewnym etapie ciąży... a po drugie nie ma się miesiączki przez ileś tam miesięcy... hmmm dla mnie to trochę dziwne... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PRZECZYTAŁAM a wiec sie ustosunkowuje ale tak mniej personalnie bo chyba by,m sie pogubiła 😁
1000postów: marcówki może i maja ich tyle, ale to wcale nie znaczy, ze my mamy mało. wystarczy spojrzeć ile my mamy wątków 🙂 prawie każdy temat inny wątek więc jakby to wszystko do kupy posklejać to na pewno ponad 1000byćmy miały 🙂
chińszczyzna ja też używam do wywabiania smrodku szamponu :0 A co do jedzonka to od samego początku ciąży jak pomyśle o azjatyckiej kuchni to mam cofkę. przed ciąża uwielbiałam 🙂
TLC :nie mam pojęcia jak te kobitki to robią, ze nie wiedza ze są w ciąży ale programy są serio fascynujące, polecam 🙂 Powiem szczerze, że mój facet mocno się w nie wkręcił i on pilnuje czwartku 🙂
WielkaB : nie martw się żeby mocno bo tak jak pamii pisała skoro Maleństwo regularnie jest o 2 tygodnie młodsze to wygląda, że rozwija się prawidłowo tylko jest malutkie. Ja np. mam szkraba co regularnie jest o tydzień na usg młodszy od terminu miesiączki, nikusia tez ostatnio pisała, że jej Emilka jest malutka. A lekarz mierzył 2razy może dlatego, że złapał lepszy "kadr" na pomiary albo chciał być pewien. u mnie na usg często tak robi. jednak jeżeli masz się martwic i nie wytrzymasz 2 tygodni to lepiej pędź na konsultacje do innego doktorka 🙂 trzymaj się ciepło :0
Natręt ; chyba każdy musi każdy trafić w życiu na idiotę , też miałam to nieszczęście.
Spotkania: myślę, ze to nierealne ze względu na odległości które nas dzielą, ale nigdy w życiu nie wiadomo co i jak więc zawsze jest szansa, ze się spotkamy 🙂
Wcześniaki : uwielbiałam chodzić na wolontariat na studiach do tych kruszynek. tyle w tych dzieciakach jest woli życia, że coś magicznego. Oczywiscie, żadnej nie życzę aby musiala opiekować się swoim wcześniaczkiem, ale serio to tak silne kruszynki, że coś niesamowitego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cd czytanka:
Staniki ; ja właśnie zaczęłam testować taki do karmienia bo kupiłam nowy 75C i muszę przyznać, ze mi nawet wygodnie więc chyba jeszcze z jeden zakupie 🙂
swędzenie brzucholka : mnie też łobuz poswęduje, ale generalnie smaruję go na okrągło 😁 z obawy przed rozstępami wie jest to mocno sporadyczne swędzonko. Raczej powiedziałabym, że czasem mnie zaswędzi 🙂
rozpakowywanie ; boje się momentu kiedy u nas nastąpi ten pierwszy cud 🙂 a propos czy któraś wie co z ciocia boją???
mhhh...tyle napisałyście, ze już więcej postów nie pamiętam 🙂

całuję mocno spod kocyka brzuchatki 🙂 ja odpoczywam, pies śpi a mężorek dekoruje łóżeczko 🙂 sprawiedliwy podział obowiązków w domu zapanował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii my nie jesteśmy leniuszki, my mamy mnóstwo do powiedzenia tylko czasem czasu brak 😉 A z drugiej strony tak jak pisze Magditta mamy dużo wątków 🙂

Urszulka zastanawiałam się gdzie jesteś, dobrze ze się odezwałaś 🙂

Idę do wanny a potem położę się i będę leżeć 🙂

Dobranoc 🙂 🙂 🙂 Życze przespanej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magditta, i tak śmiem twierdzić że psiak ma lepiej niż ty 😁...

A ja mam ochotę na położenie się pod kocykiem na wygodnym łóżku z kubkiem ciepłej czekolady z mlekiem 🙂... mmm taka ochota mnie tu oto naszła 🙂....

Niedawno kupiłam wędlinę i chleb... o tak mi pachniało... że zjadłam chyba z 3 kromki z tą wędliną ;/ xD... ale przynajmniej kolacja zaliczona 😁... w domu będzie mniej do roboty 🙂...

a i tak btw. też myślałam o Cioci Boji... co tam u niej... bo się nic nie odzywa...


No skoreczka, mi właśnie o taki efekt chodziło... żeby was trochę rozruszać bo ja do 21 siedzę na forum 😁... i wolę jak ktoś ze mną popisze 🙂... niżeli sama miałabym postów produkować :P... a i to prawda że my mamy sporo wątków więc zapewne o kroć więcej postów niżeli 1000 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamii ja mam teraz tyle energii, że przeganiam moja psinke na spacerze tak po1,5h że biedna jak wraca do domku to śpi jak zabita 🙂 o tyle jej dobrze że śPI no i nie wygląda na cierpiącą jak większość z nas 🙂
Jeszcze 0,5h i już pędź do domku :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pami oglądałam na TLC ten program "Ciąża z zaskoczenia" i często jest tak, że te kobiety mają jakieś schorzenia, jakieś torbiele i inne przypadłości, przez które nie mają miesiączek lub mają raz na jakiś czas. I jak miały np. zawroty głowy, to robiły testy i nic nie wykazywały! A jedna panna to nawet na krew poszła i NIC NIE WYKAZAŁO 😮 Widać tak się zdarza.

Oglądam "Porodówkę" 🙂. Miłego wieczorku!!!

A ja jutro do SPA z firmą jadę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi może uda mi się szybciej zamknąć... 🙂

Magditta, mój mąż ostatnio z naszym labkiem wybrał się do wioski za miasto... jakieś 8 km.. mąż na rowerze, a Tonsil biegł obok... :P... no i w tamtą stronę było spoko ( z opowieści męża) ... tylko jak dojechali, mimo że stawał po drodze, dawał wodę to Toniuś pił jakby kaca leczył :P... no a jak wracali to już o wiele wiele wolniej.. ale dobiegł i spał całą noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...ja też oglądam PORODÓWKĘ - gdyby wszędzie były takie miłe pielęgniarki, to pobyt w szpitalu byłby mniej stresujący 🙃
pamii mój westi gdy miał rok przeszedł z nami w Tatrach trasę ok. 14km i jak wróciliśmy na kwaterę to ja płakałam już z bólu po odciskach a on chciał się bawić 😮 ta bestia ma niespożytą energię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
Słonko już zaczyna zagladać pewnie i dzisiaj będzie przyjemnie na dworze 🙂
A ja dziewczyny przespałam porodówkę tak więc nie wiem co mnie omineło 🙂
Skoreczka smrodki na pewno zejdą zobaczysz 🙂
Kobzior moze i marcówki mają już ponad 1000 stron,ale nasze są bezcenne bo bardziej treściwe 😉
Beata spa super podziel sie póżniej wrażeniami i ciekawe czy trafisz na jakieś łóżko dla ciężarnej np.z dziurą na brzuszek 🙃
Pamii widzisz jak dzielnego masz pieska wrócił o swoich silach do domku!! Mój mial kiedyś takiego sąsiada który nosił labradora z 4 piętra 🤪 Z początku tłumaczył,że tak trzeba bo ma jeszcze słabe kości,ale jak psinka urosła to przyzwyczajenie wzielo górą i nosił takiego ogromnego psa na spacery i potem do domku 😲. Ludzie póżniej się dziwią,że pies w domu rozładowuje energię 🙂
Miłego i słonecznego dnia życzę Brzuszką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...