Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a ja na chwilkę, teściowa pojechała do domu a ja zaraz na imprezkę lecę. Przeleżałam dziś cały dzień i na imprezce też będę odpoczywać 😜
Urszulka u mnie w nocy poza twardym brzuchem były jeszcze bolesne skurcze. Muszę się dowiedzieć jak wyglądają skurcze przepowiadające, bo może właśnie tak? No, ale jak twardniejący wcześniej brzuch mnie nie bolał, albo tylko trochę tak teraz te skurcze tak dość. 😮
Nie używałam LINOMAGU ale wybrała bym ten :
LINOMAG KREM z tlenkiem cynku na odparzenia od 1 d bo jest od pierwszego dnia życia.
Ja do pupy polecam sudocrem a na piersi używałam chyba alantanu, ale nie jestem pewna.
Urszulka podkłady mam tej formy, ale mniejsze. Potrzebne są pod tyłek a nie na całe łóżko 😉 a do tego takie duże podpaski (podkłady) z belli. (te co linka dała Anabel)
Anabel mi się podobna imię Aleksandra i Alicja (nad Alicją się sami zastanawialiśmy). No, ale to Wam się ma podobać 😉
Moja córcia ma chyba tyłeczek pod żebrami bo mi tak coś większego wystaje a kopie z boku z prawej strony. A głowa podobno już na dole 😜
Monika ja odpoczywam, bo się bardzo przestraszyłam a teraz się będę na ploteczka
relaksować 😜
Beata teraz już postanowiliśmy ale wcześniej ja byłam zadowolona, że mi rodzinka propozycję imion podsuwa bo my już pomysłów nie mieliśmy 😉
Kruszyna jak miałaś pracowity dzień to teraz odpoczywaj 😉
Lecę się szykować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

a to mój mąż znalazł w internecie, zobaczcie sobie 🙂
napiszcie co myślicie, bo my stwierdziliśmy, że jakbyśmy wcześniej pomyśleli to może też byśmy sobie taką pamiątkę zrobili 🙂

http://fotoblogia.pl/2011/10/25/film-poklatkowy-najlepsza-metoda-aby-pokazac-ze-urodzilo-wam-sie-dziecko-wideo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymajcie mnie bo mnie zaraz szlag trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 Jestem tak wku... że ciśnienie chyba skoczyło mi na 200! Pół dnia przesiedziałam u nas w pokoju, aby nie przeszkadzać teściowej która odsypiała swoje "migreny" a ja przez to nie mogłam korzystać z kuchni aby nie robić hałasu 🙃 I jak po 18:00 postanowiliśmy sobie zrobić kolację na ciepło to zanim zdążyłam zanieść z lodówki do kuchni nasze produkty, to zgadnijcie kogo tam spotkałam??????? "Mamusię" która już kroiła "po swojemu" to co planowałam nam przygotować i wielce pomagała mojemu mężowi. Doszła do wniosku, że w kuchni jest za tłoczno i mam sobie iść usiąść. I tym sposobem mam spieprzony cały wieczór!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

ja wpadłam tylko na chwile, żeby się przywitać 🙂 Dziś byliśmy w kinie na Immortals - raczej nie polecam bo gorszy niż myślałam. poza tym byłam w smyku i najpierw rzuciłam się na ciuszki i w koncu nic nie kupilam. To chyba jakieś zmęczenie materiału 🤨

Wypełnienie upiorę na wszelki wypadek. jestem juz oprana i uprasowana więc to nie problem (pralka 😘 )

Nikusia a jak wygladaja skurcze? Jakbyś miała okres? Też chce wiedzieć czego oczekiwać.. mam nadzieję, że jest juz lepiej i jednak jesteś na babskiej imprezie.

miłego wieczoru dziewczyny i nie stresujcie się - juz za kilka tygodni będziemy z bobasami naszymi 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobzior_wife napisał(a):
Trzymajcie mnie bo mnie zaraz szlag trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 Jestem tak wku... że ciśnienie chyba skoczyło mi na 200! Pół dnia przesiedziałam u nas w pokoju, aby nie przeszkadzać teściowej która odsypiała swoje "migreny" a ja przez to nie mogłam korzystać z kuchni aby nie robić hałasu 🙃 I jak po 18:00 postanowiliśmy sobie zrobić kolację na ciepło to zanim zdążyłam zanieść z lodówki do kuchni nasze produkty, to zgadnijcie kogo tam spotkałam??????? "Mamusię" która już kroiła "po swojemu" to co planowałam nam przygotować i wielce pomagała mojemu mężowi. Doszła do wniosku, że w kuchni jest za tłoczno i mam sobie iść usiąść. I tym sposobem mam spieprzony cały wieczór!!!


oho!!! doskonale Cię rozumiem bo mnie ludzie też czasami tak wkurzają, że hej! ale na codzien chyba nie mieszkasz obok teściowej, prawda? odległość to zawsze wielki plus 😎 nie denerwuj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior_wife napisał(a):
Trzymajcie mnie bo mnie zaraz szlag trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 Jestem tak wku... że ciśnienie chyba skoczyło mi na 200! Pół dnia przesiedziałam u nas w pokoju, aby nie przeszkadzać teściowej która odsypiała swoje "migreny" a ja przez to nie mogłam korzystać z kuchni aby nie robić hałasu 🙃 I jak po 18:00 postanowiliśmy sobie zrobić kolację na ciepło to zanim zdążyłam zanieść z lodówki do kuchni nasze produkty, to zgadnijcie kogo tam spotkałam??????? "Mamusię" która już kroiła "po swojemu" to co planowałam nam przygotować i wielce pomagała mojemu mężowi. Doszła do wniosku, że w kuchni jest za tłoczno i mam sobie iść usiąść. I tym sposobem mam spieprzony cały wieczór!!!


oj kochana jak ja dobrze cie rozumiem ja np kaze zmyc talerz po sobie to moja tesciowa mu wyrywa i mowi daj ja umyje a wemnie sie gotuje 😠 😠 😠 😠 😠 😠 jak bym złapała to bym zabiła
Nikusia zycze miłej imprezki
ja miałam gosci przyjechął M kolega z dziewczyna posiedzielismy posmialismy sie teraz siedze sama bo moj juz gdzies powerowal

dziewczyny dizekuje za słowa otuchy nie wiem co bym bez was zrobiła tak sie przyzwyczaiłam do was ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
Wczoraj usnęłam bardzo szybko i teraz już jestem na nogach wyspana i wypoczęta 🙂 🙂 🙂
Moja mnie kopię w wątrobę ostatnio na usg też była główką w dole i bardzo chciałabym aby tak została 🙂 A ja do 14ej będę sama mój dzisiaj poszedł do pracy bo dzwonił w piątek majster,że mają pilną robotę i za to będzie miał jutro wolne 🙂 a nam akurat jest to na ręke 🙂 🙂 🙂
Anabel my też rozważaliśmy imię Alicja,ale jakoś mojemu nie przypadło do gustu
Kobzior sprawdź czy pasuje imię Zosia(Zofia) do mojego nazwiska 😜Kobzior a teściowa po prostu dba o to abyś ty się nie przemęczała 🙂Szkoda nerwów nie denerwuj się 🙂 jak pisałaś jeszcze troszkę i do pierwszego szybko zleci 🙂
Monikamoże faktycznie to tylko potówki. Ogólnie nam jest teraz cieplej a w nocy jak się nakryjesz to dopiero grzeje Cię w brzuszek 🙂
Nikusia bardzo fajne te filmy plakatowe 🙂 Zdaj relację z imprezki
Miłej niedzieli Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Przebudziłam się i nie mogę zasnąć 🤔 W ogóle odkąd się położyłam - budziłam się co 2 godziny 😮 Do tego Młoda wpycha mi nogę pod prawe żebro i sprawia tym okropny ból. Ale muszę Wam coś napisać 🤪 Jak w nocy dotykałam ręką brzucha i postanowiłam pomasować lekko bolące miejsce pod prawą piersią to poczułam tam jakieś zgrubienie - myślę sobie ciekawe co to? i zaczęłam bardziej szczegółowo dotykać i okazało się, że była to jej stópka którą ewidentnie wyczułam ręką i po chwili ją zabrała. Byłam tak przejęta, że od razu do męża zadzwoniłam 😁
Kruszyna mówisz i masz 😁 spojrzałam na Twoje nazwisko i wydaje mi się, że Zosia w tym zestawieniu brzmi super 🙂 Drugie imię które mi się nasunęło to Zuzia 😆 ps. a teściową nie kieruje chęć pomocy - uwierz mi na słowo 🙃
Vespera niestety mam ją na co dzień od wielu miesięcy 😮 ale 1 grudnia wracamy do Polski i swojego mieszkania i będę miała święty spokój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wielkaB łączę się Tobą w bólu 🙃
Nikusia mam nadzieję, że babski comber się udał 😜
idę zrobić sobie ciepłej herbaty - będę do Was zaglądała 😉
SPOKOJNEGO DNIA! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane ja wstałam godzinke temu polezałam na łózku z M i wyiłam kawke zaraz ide sobie głowe umyc 🤔 🤔 🤔 🤔 poszłam spac o 1 gdzie umnie całe towarzystwo juz spało od 19 no moj M poszedl o 22
ja siedziałam na czacie tutaj myslałam jak sie przemecze bede duzej spała ale gdzie tam dadza wam o 8 tesciowa napierdzielała mikserem i garczkami przed chwila wchodzi Marcin rosołek juz jest 😠 😠 😠 a jak bysmy sie bzykali to co ona by zrobiła ? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 szkoda słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika1985 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
U nas też zimnisko, już tęsknię za latem. W nocy raz się obudziłam i myślałam, że się zadrapię 🙃 Brzuch to tak mnie swędzi, że momentami nie da się wytrzymać. I wydaje mi się, że to potówki, bo jak się budzę w nocy to brzuch mam cały mokry no i mam wysypkę. W dzień mam spokój.
NIkuisa, życzę udanej imprezy i odpoczywaj ile się da 🙂
WielkaB, no ale masz tego męża, musisz go do pionu postawić, już czas najwyższy żeby Ci pomagał w obowiązkach domowych. To nic, że on pracuje. Inni mężowie też pracują. Nie żałuj go bo on Ciebie nie żałuje.
Mój maluch znowu jest w innej pozycji, tym razem trudno mi określić w jakiej. Mam tylko nadzieję, że głowa jest na dole 😉 I też mnie sięga do żołądka, z rana jeszcze nie zdążę się najeść a już mam zgagę 😮
Wczoraj zastosowałam poradę ze szkoły rodzenia- odnośnie bólów pleców i powiem Wam, że mi pomogło. Mąż masował (robił kółeczka) na dole pleców i potem przeciągał ręką po całym kręgosłupie, i tak parę razy. I aż mi łzy poleciały z radości, że może być tak dobrze.



kochana znalazłam cos takiego Rozciągająca się skóra na brzuchu może Cię swędzieć. Ulgę przyniesie przeznaczony dla ciężarnych balsam z dodatkiem mentolu, który ma właściwości chłodzące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wielkaB skąd ja to znam... 😮
Urszulka ja się chyba zdecyduję na kupno tego dużego podkładu do którego dałaś linka 😁 Bo jak sobie pomyślę, że wody miałyby mi odejść w łóżku na moim wielkim materacu który był droższy od ramy łóżka - to wolę działać profilaktycznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już przejrzałam tych sprzedawców i na pewno będę zamawiać,ale te duże może i lepsze będą bo nie wiem czy czasem jak się obrócę to nie zgarnę ich z łózka!! Jeszcze pomyślę i zobaczę 🙂
A mnie Zosia kopie cały czas po wątrobie 🤢 A teraz idę nastawiać rosołek 🙃
Kobzior dzięki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka z rana 🙂
Byłam wczoraj na imprezie, super było. Trochę wyszłam z domu, porozmawiałam z koleżankami, pośmiałam się 🙂. 😉
Nawet nie wróciłam późno, ale mąż jeszcze film oglądał i poszliśmy późno spać. W nocy syn miał takie napady kaszlu, że go do naszego łóżka wytransportowałam a ja spałam na jego. No i wstałam połamana 😜
Vespera skurcze jedne są takie że brzuch się twardy robi, napięty, ale są bezbolesna. A ja miałam takie, że brzuch się robił coraz twardszy i razem z tym skurczem narastał ból. Taki dość mocny. I tak dużo razy. Lekko brzuch "puścił" i za jakiś czas czyje, że znowu się mocno napina a ból narasta. Tylko, że tak jak napisałam z Kubą nie miałam skurczów przepowiadających więc nie wiem czy to takie były czy mój organizm znowu "szaleje".
Kobzior to współczuję teściowej pod jednym dachem. Choćby była najlepsza to i tak najlepiej samemu, ale byle do grudnia 😉
WielkaB ja też już do brzuszka przyzwyczajona 🙂
Kruszynka super, że wyspana. Ja w sumie też pozytywną energią naładowała. Popołudniu spodziewamy się gości i mój mąż będzie pierwszy raz karpatkę piekł. Muszę go mieć na oku 😜 🙃

Napiszę resztę później, Już widze co mój ciastem robi i musze je ratować 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 😉
Ja dzis pospałam z całą rodzinka wstalismy niedawno az dziw ze młody spał do 9 no ale wczoraj ze wzgledu na gosci poszedł pózniej spac 😉

Nikusia ten filmik super 😉 No i ciesze sie ze impreza udana 😉

Kobzior byle do 1 😉 pózneij weziesz sprawy w swoje rece 😉

Wielka B u nas na poczatku tez tesciowa panoszyła sie w sypialni ale w sumie nie wchodziła jak byłam tam z Danielem ale jak rano Daniel szedł do pracy a ja zostawałam z Jakunbem ale szybko ją oduczyłam powioedziałam ze skoro sa dzwi do sypialni zamkniete to znaczy ze albo spimy albo nie jestesmy gotowi na przyjmowanie gosci a ja nie mam ochoty przed obca babą w piżamie paradowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd. 🙂
Urszulka z tymi podkładami to zależy na co je chcesz. Jak do szpitala na poród i potem na połóg to wystarczą mniejsze. Jak do domu na ew odejście wód płodowych to mogę być takie duże. Mi odeszły już w szpitalu i im cale łóżko zalałam. 😉
U mnie jak patrzę za okno to ślicznie słońce świeci ale jak mąż wychodził to powiedział, że zimno. Koleżanka też stwierdziła że przymrozek. 😉
Monika mnie też brzuch swędzi. Nie mam wysypki, ale mi skóra schodzi. Z brzucha już tak nie, ale z piersi nadal.
Kruszyna mój się zabrał za karpatkę. I te z Was , które ją piekły wiedzą, że gotujesz wodę z margaryną, jak się zagotuje a margaryna rozpuści to dodaje mąki, ja potem trzepaczką ubijam żeby grudek nie narobić a jak to wystygnie to dodaję jajek. A mój mąż mówi z kuchni to już do miski dałem wodę i mąkę to co jeszcze?? 🙃 🙃 No to ja szybko poleciłam, zanim mi większych szkód nie narobił 😁 😁
Anabel i super, że powiedziałaś teściowej że ma nie wchodzić. No bez przesady, żeby Ci jeszcze teściowa do sypialni wchodziła. Kobzior i WielkaB Wy to macie przerąbane z tą rodzinką. Z tym, że Kobizor pomyśl, że do 1 a potem Polska 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna123 napisał(a):
Nikusia a mój wtedy chciał wbij jajka do wody i margaryny i zagotować razem 🙃 Ach te chłopy,ale liczą się chęci,ale pomóc trzeba zawsze 🙂


🙃 🙃 dobre. to chyba te typy tak mają 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna 🤪 😁 niezły agent 😉 u Nikusi widzę mniejsze straty 😆 Mój mąż przyznam potrafi i piec i gotować i robi to dobrze. Raz tylko jak był niewyspany przeszedł samego siebie... Jak podał obiad i ugryzłam kotlecika drobiowego w panierce to coś mi nie pasowało. I były jakieś takie dziwnie jasne 🤔 Otóż okazało się, że wyjął pojemnik z... kaszką manną a nie bułką tartą 😁 (dodam tylko na jego usprawiedliwienie, że tutejsza bułka tarta jest drobniutka jak mak i prawie biała)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior mój potrafi gotować, ale piec to tylko babki lub ciastka. Już nie mówiąc, że ja tak kocham piec, że mąż już od lat nie miał możliwości. 😉
a tak się dziś ubawiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...