Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nikusia teraz w ogóle próbowałam sobie wyobrazić jakby to było wsiąść do malucha z brzuchem i jechać na wizytę 😁 kiedyś to to było zupełnie normalne, ludzie jeździli maluchami na rodzinne wakacje pakując bagaże na dach itd. ale teraz... to byłoby ciekawe doznanie 😉 jedziesz na wizytę i od dziur na drogach wjeżdżasz na porodówkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Ja ubranka już chyba z miesiac temu miałam poprane i poprasowane, co teraz wydaje mi się niepotrzebną robotą, bo jak je przekładałam do innej półki to zauważyłam że są znowu wygniecione wrrr. Także nie ma co się z tym śpieszyć 😉
Kurcze, znowu się skusiłam na ciasteczka do kawy chociaż nie powinnam ( cukrzyca ciążowa), ale idę na jakies zakupy zaraz to zbiję to spacerem. Pogoda super, wystarczy sie odpowiednio ubrać i można spacerować póki nie pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ napisał(a):
Nikusia teraz w ogóle próbowałam sobie wyobrazić jakby to było wsiąść do malucha z brzuchem i jechać na wizytę 😁 kiedyś to to było zupełnie normalne, ludzie jeździli maluchami na rodzinne wakacje pakując bagaże na dach itd. ale teraz... to byłoby ciekawe doznanie 😉 jedziesz na wizytę i od dziur na drogach wjeżdżasz na porodówkę 🙃


hehe mnie się przypomniało, że moi rodzice nie mieli dawno temu malucha tylko Syrenę 🤪 🤪
Pełen czad 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adzia82 napisał(a):
Ja ubranka już chyba z miesiac temu miałam poprane i poprasowane, co teraz wydaje mi się niepotrzebną robotą, bo jak je przekładałam do innej półki to zauważyłam że są znowu wygniecione wrrr. Także nie ma co się z tym śpieszyć 😉
Kurcze, znowu się skusiłam na ciasteczka do kawy chociaż nie powinnam ( cukrzyca ciążowa), ale idę na jakies zakupy zaraz to zbiję to spacerem. Pogoda super, wystarczy sie odpowiednio ubrać i można spacerować póki nie pada 🙂


Jeśli tylko możesz chodzić, spacerować to korzystaj z tego 🙂 Ja tak niezbyt łazić mogę chociaż czasem to naginam a potem narzekam, że tu mnie boli, tam coś strzela i brzuch ciąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało, że zanim napisałam posta to Wy dwie dodatkowe strony napisałyście 😮 🤪
Mra zaraz jak wrócę od lekarza to napiszę.
Adzia82 witamy na forum. Dopiszę Cię do naszej listy i do odliczania - będziesz wiedziała ile Ci dni do porodu zostało. Oklaski na dobry początek z nami 😉
Ja nie mam przeczucie, że mogę urodzić wcześniej ja to wiem. Straszą mnie przedwczesnym porodem od końca 6 m-ca. No, ale jeszcze jestem w dwupaku 😁 😁
Na drugie mam takie myśli jak Mra, że zostało jeszcze sporo czasu 🤪 I tak w skrajności w skrajność 😁 😁
Kruszyna przeraża mnie przygotowywanie świąt. Nie wyobrażam sobie, że mój mąż miałby wszystko naszykować. A boję się, że jak przegnę to będziemy mieli świąteczną Emilkę. 😉
Kacha to chyba nawet lepszy pomysł wyprać u siebie. Nikt Ci na ręce patrzył nie będzie a potem tylko wyprasujesz. A teściowa pewnie chce dobrze, skoro by za Ciebie zrobiła. 😉 (ja wiem że chcesz sama i nie jest Ci to na rękę 😜 )
Mra tak było, po drogach jeździło dużo maluchów. Ja bym się tam z brzuchem zmieściła, bo jeszcze miałam poduszkę pod plecami, żeby coś widzieć. I pomyśleć, że to było moje pierwsze auto jakie kupiłam, gdy poszłam do pracy. 😁 😁
Kacha bo jak się wspomina takie dawne czasy to człowiek czasem aż nie może uwierzyć hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie nie umiem za bardzo chodzić, ale dzisiaj mam wrażenie że jest troszkę lepiej. A idę teraz bo popołudniami i wieczorami jest najgorzej. Brzuch twardnieje co chwilę i takie skubanie nieprzyjemne czuję, tam na dole ☺️ Jestem zła bo mogę zapomnieć o świątecznych zakupach a jeszcze nie mam prezentów pokupionych dla chrześniaków i rodziców a mój to się nie nadaje żeby go samego puścic na taką wyprawę. Pewnie by kupił po flaszce i skarpetkach 😜 no nic, to idę poki umiem. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - czujecie, że luzują się biodra i kości łonowe? Czuję coś dziwnego, coś jak parcie, ale nie do końca - jakby mi się poszerzała pochwa 🙃 jakbym miała coś wsadzone 🙃 idę w piątek do gina, to się dowiem jak się ma szyjka 😉 ale podejrzewam, że to po prostu miednica nabiera luzów 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adzia82 to zazdroszczę spacerów, bo ja mam zakaz. Za to nadrobię z Emilką, byle śniegu za dużo nie było i jakiś trzaskających mrozów.
A co do świątecznych zakupów to moje będą przez allegro. Mam inny problem, muszę wymyślić coś na te prezentu 😁 😁
Uciekaj na spacer cukier spalić 😜
Mra ja nie czuje 😮 chyba że już się poluzowała wcześniej 😉
Już mnie dopadł stres przed wizytą, idę się szykować a potem jeszcze zajrzę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha każdy sposób będzie dobry bo uspokoi Cię i rozweseli 🙂 Kacha ja też tak za bardzo nie mam jeszcze co włożyć do torby,ale lista z ty co trzeba jest na wierzchu 🙃
Mra ja sprzątam i z wielką przyjemnością robię sobie przerwy na Brzuszek 🙂 🙂
Nikusia Będzie dobrze na wizycie 🙂 🙂 Wiesz mój zawsze też śpi tylko dzisiaj jakoś nie umiała spać i leżał ze mną i oglądaliśmy jakiś PL film o 2ej w nocy 🙂 🙂 Nikusia ja też stresował szwagra,aby mi pokój wytapetował i nawet wczoraj jak przyszedł to marudził,że to za szybko 😮 😮 😮,ale zrobił jak obiecał 🙂
Adzia słodkości każda z nas zawsze się skusi na coś dobrego a ty obowiązkowo na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam, dzisiaj ja się wreszcie wyspałam wstałam o 10 zjadłam śniadanie wypiłam kawę jestem w pełni zrelaksowana zaraz tylko uprztane sobei w pokoju bo moj miał mała imprezke z kolega i pełno szklanek i talerzy do zmywania ale ja to tylko zaniose do kuchni jak wroci niech sobie zmywa chyba ze mamusia za niego to zrobi bo ja mam to w nosie 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Już w ZG jestem 😞 ja chcę już do domku!!!! o 13 mam dwa zajęcia, koło okropne mam 😞 ale mam nadzieję,że źle nie będzie 🙂 oby znów do piątku 🙂
w nocy spać nie mogłam,bo jak nie Mały się wiercił to Andrzej chrapał 😁
Co do wcześniejszego porodu,to lekarz cały czas wspomina,że mały jest 2 tyg. za duży i chyba będzie wcześniej,albo po prostu cesarka 😞 ale wolałabym normalnie urodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB pewnie, że niech sam posprząta. Wtedy się bardziej ceni.
Kasiulka ale pomyśl, że lepiej teraz pozaliczać jak najwięcej niż na później zostawiać. Trzymamy kciuki, żeby Ci dobrze poszło.
ja już naszykowana i idę sobie jakieś zajęcie znaleźć zanim pojadę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kroszyna kusisz tym zmywaniem ja nie nawidze zmywac a po drugie nie odzywam sie do niego bo mnie wczoraj w kurwił na maksa niech mnie cmoknie niech on tera zporobi na mnie a jak nie jade do dmamy tam zamnie beda robic tylko czekam na jutrzejsza wizytę jak sioe okaze ze mi nic nie wolno obic to pakuje ciuchy jade do mamy bo tu sie wykoncze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulka55544 napisał(a):
Hej Brzuszki 🙂
Już w ZG jestem 😞 ja chcę już do domku!!!! o 13 mam dwa zajęcia, koło okropne mam 😞 ale mam nadzieję,że źle nie będzie 🙂 oby znów do piątku 🙂
w nocy spać nie mogłam,bo jak nie Mały się wiercił to Andrzej chrapał 😁
Co do wcześniejszego porodu,to lekarz cały czas wspomina,że mały jest 2 tyg. za duży i chyba będzie wcześniej,albo po prostu cesarka 😞 ale wolałabym normalnie urodzić.


kasiulka jak ja bym chciała zeby moj był zaduzy i mogła bym miec cesarke byle zeby był zdrowy mysle ze podskoczył mi troche na wadze bo siedzi mi cały czas pod zebrami a ostatnio nawet go tak nie czułam mam nadzieje bedzie dobrze
Wczoraj jak mnie ten moj zezłoscił to mu powiedziałm ze bedziesz miał spokuj jak mnie do szpitala połoza ale ja jestem czasem podła nie przejmuje sie niczym nikt sie dla mnie nie liczy jejka co sie zemna dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś mi się wydaje, że nie tylko ja mam przeczucia i nachodzące myśli, że w grudniu nastąpi właśnie TEN moment 😁 ja to bym nie chciała........ 😁
Myć jeszcze raz te podłogi, czy nie myć... oto jest pytanie 🙃 🙃

Może takiej energii dostałam tylko dlatego, że dziś z mężusiem wybierzemy się na pierwsze, wspólne, poważne zakupki 😎 ? Chodzę jak nakręcona, tak się cieszę. Głupia jestem, co nie? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna123 napisał(a):
Kacha pójdziesz kupisz parę ciuszków to humor od razu ci się poprawi 🙂 🙂 🙂


Och nie nie kochana Kruszynko 😆 dziś czas na inne zakupki 😁
Wiem, że gdzieś już przewijał się ten wątek... ale tak przy okazji gdybyście mogły napisać to byłabym wdzięczna... Chodzi mi o proszki, jakich używacie lub macie zamiar używać do ciuszków? Wdzięczna będę oczywiście 🙂
A podłogi oczywiście umyję znófff 😎 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny 🙂
mam pytanie zgóry uprzedzam że może głupie 😮
dzisiaj mam pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia (położna wys
łała mi sms) a ja zapomniałam ją zapytać co trzeba wziąść ze sobą czy wogóle trzeba coś wziąść bo jak dzwoniłam się zapisywać to mówila coś o ćwiczeniach 🤨
wy już jesteście po takich zajęciach dlatego pytam 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Nikusia powodzenia na wizycie !! 🙂 i niech Emilka będzie grzeczna i niech nie chce wychodzić 🙂...

Kacha ja też jeszcze nie kupiłam proszków ale mam zamiar kupić LOVELE... w Kauflandzie ostatnio była promocja 5kg za 36 zł... ale nie zdążyłam 😞

Witam nową koleżankę 🙂...
A ja dzis spałam do 10 !? znów xD... później jak codzień stanęlam na wagę i mi 1 kg poszedł do dołu... ale to dobrze :P... bo co za dużo to nie zdrowo.. :P a już mam trochę ich na plusie...
Później zjadłam śniadanko, umyłam naczynia i siedzę przed tv i kompem :P... zaraz idę się zebrać i spadywam na kawkę do koleżanki 🙂... no i obiad muszę zrobić... wpadnę wieczorkiem :*

MIŁEGO DNIA BRZUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszyna jakiego nerwa złapałam sama sie nakreciłam jak zem złapła za odkurzac a on mi sie wyłaczył bop ma takie odchyły bo go kiedys szawgier zamoczył jak odkurzał auto i teraz ma jazdy noi odkurzam sobie dywanik a tu mi sie odkurzacz wyłacza a ja mała myslac złapałam go wyszłam na taras pierdzielam na srodek podworka sasiad akurat rabała drzewo na podworku to sie spojrzała jak na idiotkę i tam sobie lezał przez pół godziny ale umyłam podłogi i poszłam go pozbierac i skaczyłam odkurzac ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nosz ja pierdziu... 🤪
na chwilę Was zostawić i kilka stron postów do nadrobienia 😁
Kacha nie przejmuj się, że wszystkie mają wszystko zrobione bo ja dopiero za 16 dni wracam do kraju, czeka mały remont w mieszkaniu, zamawianie mebli, łóżeczka, wykładziny, gigantyczne sprzątanie, pranie i prasowanie ubranek i przygotowanie świąt 😆 Mam nadzieję, że Cię pocieszyłam 😁
mra_ wyprowadzając się zabieramy tylko swoje rzeczy - żadnych mebli (wynajęty przez nas dom był umeblowany). Pakowaniem zajmie się mąż bo on to wszystko będzie wiózł autem - ja lecę samolotem z małą walizeczką 🙂
wielkaB i nastał w końcu ten piękny dzień, że postanowiłaś zadbać o siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO! Niech w końcu Twój szanowny małżonek ruszy dupę, bo to tej pory wyręczał się albo Tobą albo swoją mamusią. I myślę, że wyjazd do Twojej mamy po wizycie u gina chociaż na kilka dni to bardzo dobry pomysł. Odpoczniesz, zadbają o Ciebie a mąż niech poczuje co to znaczy gotowanie, sprzątanie, pranie itd. 🙃
Kruszyna nie namawiaj dziewczyn na sprzątanie! 😁 Mamy dbać o siebie a nie myć okna czy podłogi - lepiej dmuchać na zimne... 🙂
a co do tematu prania - bo któraś pytała o preparaty - ja zamówiłam z polecenia mojej przyjaciółki która rodziła w sierpniu żel do prania i płyn do płukania firmy KINDY - tutaj macie linka. Ciuszki po wypraniu nie tracą kolorów, są mięciutki i nie uczulają maleństwa.
http://www.kindylove.pl/new/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...