Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Nikusia bedzie wszystko dobrze musisz odpoczywac ze względu na Emilkę

mnie co boli to cholernie kregosup
mały mi sie tak kreci ze szok czuje go jak by mi miał zaraz wyskoczyć ide sie chyba troche połoze
moj juz spi
na obiad zjadł zupkę chijską bo nie chciało mi sie gotoiwac a tak wogóle nie ma ochoty nawet znim rozmawiac gdzies mam honor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety nie mam nic o tych wojnach,ale zobacz na te linki 🙂

http://historia.pgi.pl/persja.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojny_perskie
http://www.histurion.pl/historia/starozytnosc/grecja/wojny_grecko-perskie.html

Mnie też bolą plecy i żebra okropnie 😞 mały pcha się i rozkopuje 😁 śmieszne uczucie,ale boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulka55544 napisał(a):
Niestety nie mam nic o tych wojnach,ale zobacz na te linki 🙂

http://historia.pgi.pl/persja.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojny_perskie
http://www.histurion.pl/historia/starozytnosc/grecja/wojny_grecko-perskie.html

Mnie też bolą plecy i żebra okropnie 😞 mały pcha się i rozkopuje 😁 śmieszne uczucie,ale boli 🙂

dziekuje kasulka juz napisąłysmy z młoda z tego trzeciego tematu i ksiazki mojej z histori i z liceum z poziomu roszerzonego
musze wam sie pochwalić Mloda jedzie na dwu dniowa wycieczke do Pragi została wyrózniona przez derektora wiecie jaka jestem dumna głowa mi sie urwie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny i dzidziusie 🙂

wlasnie wrzucilam na FB fotki moich nowych zdobyczy do 'posagu' naszej coreczki oraz niektorych rzeczy do szpitala.
ktora z Was ma juz spakowana torbe? ja jakos sie nie moge zebrac 😉

buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB spokojnie, mam nadzieję, że jutro na wizycie wszystko będzie ok. Jeśli uspokoi Cię pobyt u mamy to jedź. Teraz czas żebyś myślała o sobie i maleństwie. Nie jesteś podła, teraz inni powinni zadbać o Ciebie.
Kacha czemu głupia, mnie cieszy każdy nowy zakup. Dziś Emilce czapeczkę kupiłam 😉
Już pewnie za późno ale proszki to Jelp, Lovela, Dzidziuś, i jeszcze jakiś ale zapomniałam nazwy. Ja mam płyn z Loveli, ale dlatego, że był tylko taki u mnie w sklepie.
Ewelinamit86 ja nie chodzę na szkolę rodzenia, kiedyś nic nie musiałam brać ale to było 8 lat temu.
Pamii18 to wyspana i fajny dzień się zapowiada 😉
Kobzior zgadzam się, że teraz mamy odpoczywać. Co do żelu do oprania to ja wolę coś co łatwiej kupić w sklepie. Miałam problem z uczuleniami syna i wolę produkty bardziej dostępne. No, ale dobrze, że koleżanka sprawdziła i jest dobre. 😉
Anabel to teraz odpoczywaj. Ja przez miesiąc przytyłam 1,5kg a w sumie mam 6kg+.
Kacha wiedziałam, że jak wrócisz do domu to od razu będziesz miała lepszy humor. 😁
Mra ja sobie obiecałam że przeczytam Zmierzch, tyle osób chwali a ja nie czytałam. Muszę wypytać koleżanki, czy któraś ma. A jak nie to się przejechać do biblioteki.
Kahira ja ostatnio słyszałam od kolegi że wyglądam na 6 m-c i to samo powiedziały koleżanki na babskim spotkaniu. Za to ciąży mi jakbym z 30kg nosiła. Nie boli mnie miednica, ale dół brzucha. Jak tylko za dużo pochodzę to ciągnie w dół. Dobrze, że masz lekarza to go wypytasz jak to jest u Ciebie, ale myślę że waga brzucha tak wpływa. Mi się Twój brzuszek bardzo podoba, ale rozumiem jaki problem z noszeniem go.
Kobzior napisałaś tej mamie co się reklamowała to co ja miałam na myśli jak tylko przeczytałam tą ofertę. To już któryś z kolei raz ktoś nam spamuje. Ile można.
Kacha ja bym nie stosowała maści rozgrzewającej w ciąży
Monika z allegro jak Ci zaksięguje kasę do godziny 12 to ją będziesz miała w tym samym dniu, jak po 12 to dnia następnego. Chyba że przez pocztę pójdzie to wtedy kilka dni. Jeśli płaciłaś przez allegro to on ma potem taką możliwość że zwrot (ale tylko do momentu aż zleci przelew na swoje konto, bo wtedy już musi przelewam puścić). Więc jak będzie słowny to kasę powinnaś mieć szybko.
Te duże podpaski można w aptece kupić, albo na allegro. 😜
WielkaB ja o wojnie nic Ci nie powiem, ale poszukaj w necie.
Macie pozdrowienia do Skoreczki.

A teraz idę na fb opisać moją dzisiejszą wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia jestem w szoku po przeczytaniu Twojego posta na fb! Vespera dobrze podsumowała Twojego byłego gina - ISTNY PARAPET! I tak jak Ci pisałam, jak się Emilka urodzi to razem z mężem powinnaś go odwiedzić i wymóc na nim to zaświadczenie - a jak się nie zgodzi to napisać na niego skargę do Izby Lekarskiej. Buc jeden!!!!!! Wiem, że żadne słowa w chwili obecnej Cię nie pocieszą - ale pamiętaj, że jesteśmy z Tobą 😘
I również pozdrawiamy skoreczkę - pusto tu bez niej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior to tylko świadczy o tym, że jak nie masz kasy to niektórzy uważają, że Cię mogą jak śmiecia potraktować. Tak jakby NFZ mu nie płacił za przyjmowanie pacjentów. Reszta to tylko świadczy o jego charakterze.
Idę się wykąpać i zająć czymś, bo nie umiem sobie miejsca znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ale miałaś dzień - już ci odpisałam na fb co myślę, ale ja bym wiadomo komu wygarnęła że hej 😠 😠

Ja zamówiłam proszek do prania zarekomendowany przez Kobzior; wychodzi drożej niż Lovella ale Lovella jest eeee okropna. Ubranka nie wyglądają po niej ładnie i dziwnie pachną 🤨. Wiem, że ma być bezpiecznie dla dziecka ale okropnie te ciuszki wyglądają. Więc szukam dalej, a Lovellę zostawię awaryjnie w zapasie.

jeju dziewczyny, już bym chciała styczeń. Spać kiepsko, chodzić kiepsko i taka zmęczona jestem. dziś zrobiłam śniadanie, a potem nawet czytać książki nie miałam siły 🤔 I brzuch mi często twardnieje ostatnio - muszę się spytać lekarza w sobotę o to.

Zmierzch - mi się swego czasu ksiązki bardzo podobały. Ale film to już nie bardzo bo bohaterzy/ aktorzy są za młodzi. Na nowy film się nie wybieram - zreszta ostatnia wizyta w kinie pokazała, że nawet takie wyjście to juz za dużo wrażen dla mnie - odchorowałam cały nastepny dzień to wyjście.

widzę, że też kupujecie monitory oddechu 🙂 a na początku tylko ja planowałam 😜 napiszcie co wybrałyście. ja muszę się zebrać w sobie i zamówić wybrane sprzęty + kosmetyki dla dziecka + dokupić troche ubranek. I torbę spakować. jejku tyle rzeczy jeszcze do zrobienia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie Nikusia! mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej... naprawde nie wiem, co powiedziec w zwiazku z Twoim lekarzem... szok!!!

dorzucilam jeszcze zdjecia z montazu naszych mebelkow 😉

milej nocy dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień bobry brzuszki
Ja już zwalczyłam wielki bałagan 🙂 🙂 wszystko jest wysprzątane i pokój czeka na małą tylko teraz wielkie zakupy na allegro i będzie gotowy 🙂 🙂 🙂 Dziewczyny bardzo drętwieją mi ręce dostałam ostatnio tabletki,ale odstawiam je bo po nich jest jeszcze gorzej 😠
Kobzior ty się tak nie denerwuj 🙂
Mra ja tez mam w planach wybrać się do kina na Zmierzch 🙂zdaj później relacje 🙂 Mra to ty taka nieśmiała jesteś??
Kahira mnie ostatnio bolą bardzo pachwiny najgorzej to zejść rano z łóżka i się rozchodzić i pod wieczór łażę już jak pokraka 😮
Nikusia dobrze,że jesteś z nami 🙂 Po przeczytaniu twojej opowieści z wizyty to jestem w szoku 😮 😮 😮 Wiesz niektórzy lekarze przyjmujący na NFZ mają taką zdolność traktowania pacjenta jak gorszy gatunek sama tego kiedyś doświadczyłam 😠 Dobrze,że potrafiłaś się odezwać i ja bym do niego po porodzie wróciła upomnieć się o swoje 🙂 🙂 🙂
Vepsra ja właśnie jeszcze nie zdecydowałam się jaki kupić monitor oddechu 🙃 A ty jaki masz???
Miłego dnia brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂
Ja też jestem w szoku po przeczytaniu wizyty Nikusi... Przecież takie rzeczy nie powinny mieć miejsca! Jeśli tylko masz możliwość to zmieniaj lekarza. Nie wolno się poddać tylko walczyć o swoje. Bo oni się nie będą przejmować, a nam zależy na zdrowiu dzieciaczków. Dobrze Nikusia, że jesteś z nami i to prawda, że powrót do domu przywrócił mi (mimo wszystko!) pozytywne myślenie 🙂

Ja monitora oddechu nie kupuję bo mi się wydaje zbędnym wydatkiem podobnie jak podgrzewacz i parę innych rzeczy.

Pojechałam wczoraj z mężem na zakupy i jestem taka szczęśliwa 🤪 Tylko najlepsze jest to, że niewiele kupiliśmy a zapłaciliśmy kupę kasy 😮 ! Zrobię zdjęcia i wrzucę na FB z radości, że moja lista zakupowa się zaczyna kurczyć. Powoli ale jednak 🙂
Kupiłam proszek i płyn do płukania Lovela bo żadnego innego nie było 🙂 Więc mój problem sam się rozwiązał. A najlepsza akcja była przy pampersach bo staliśmy jak słupy i nie wiedzieliście, które, co i jak 🙃 😁 Na szczęście spotkaliśmy koleżankę i ona rozwiała nasze wątpliwości 🤪
I jeszcze Wam napiszę, że dorwałam śliczne body z długim rękawem i oczywiście kupiłam 🙂 Tylko ja "wychowana zakupowo" na Allegro 🙃 nie byłam zadowolona z cen, jakie zobaczyłam... nawet na przecenach 🙃 🙃 😎
Acha i jeszcze... Bo teściowa dzwoniła i bez problemów zostawię u nich ciuszki i będę mogła sobie sama je wyprasować i poukładać (mam nadzieję, że faktycznie a nie teoretycznie) i że chce mnie wyciągnąć na zakupy ubrankowe w sobotę... Problem w tym, że ja już nie chcę wydawać pieniędzy na ciuszki bo musimy też kupić łóżeczko, wanienkę i inne takie tam a wszystko kosztuje... i teraz głupia sytuacja bo wiadomo, że fajnie byłoby gdyby i ona coś kupiłam Naszemu Maleństwu ale przecież jak już pójdę na te zakupy to nie chcę świecić oczami i stawiać ją przed faktem, że coś kupić musi 🤢 I co robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki ;0

Nikusia a to palant z tego Twojego gina i to jak zlewa pacjetki ehhh szkoda gadac ...
Ale dobrze ze cie do szpitala nie połozyli no to jak odstawisz leki to róznie moze btc Emilka raczejk bedzie gródnióweczka pewnie tak jak moja córeczka

Kacha dobrze ze Tesciówka chce wam pomuc w zakupach ale jak nie chcesz juz ciuszków too zwroc uwage ze potrzebujecie tez innych rzeczy bo ciuszków macie juz duzo mysla ze tesciówka zrozumie 😉 wygląda mi na wyrozumiałą 😉

uciekam połozyc sie dalej wpadne pózniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżem dobry bardzo,

Kruszyna nie, ja nie jestem jakaś super nieśmiała - po prostu ci z mojego grona, którzy chodzą do kina wyśmialiby mnie za taką propozycję 🙃 ale prawda taka, że ten film nie będzie dobry. Idę dla obejrzenia ekranizacji tej historii, nie dla gry aktorskiej, efektów itp. Swoją drogą trochę dziwne, że przy takich nakładach finansowych (nie licząc 1 części, bo ta była niskobudżetowa) nie potrafiono zrobić nieco lepszych zdjęć, kostiumów itd. No i Kristen + Rob mogliby zacząć grać 😉

Kacha może jak pojedziesz już do Teściowej, napomnij, że kupiłaś już podstawową wyprawkę ubraniową wg swojej listy i teraz polujesz na wanienkę etc... Podejrzewam, że Teściowa powie, że chce coś tam też kupić, ale woli, żebyś pokazała, co Tobie się podoba. Każda mama wie, że wyprawka kosztuje. [Ok, moja Teściowa była przekonana, że becikowe starczy na wszystko 🙃]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamuśki. Mam nadzieje że wszystkie są wyspane i wypoczęte 🙂 moja mała odziwo daje mi ostatnio pospać, i nie wiem czy to zasługa nowego łózka czy tego że od paru dni wstaję w nocy i jem kanapkę bo do rana mam problem wytrzymać z głodem hehe 😉
Co do teściowej to wydaje mi się że skoro Ci zaproponowała wspolne wyjscie na miasto na zakupy, to ma w tym interes, a mianowicie chce Ci kupić po prostu coś 🙂 Takie przynajmniej wrażenie sprawia 🙂 ale byłoby kiepsko jakby sie okazało że w sklepie obie na siebie patrzycie kto ma zapłacic hehe. Ale możesz jej napomknąć że póki co nie stać cię już by kupywać ciuszki bo jeszcze sporo innych wydatków, pewnie wtedy Ci powie o co jej konkretnie chodzi a wstyd żaden, w końcu to Twoja rodzina 🙂 a jak już coś pokupicie to sie pochwal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...