Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Kruszyna123 napisał(a):
kobzior glukoza jak dla mnie fuj i nie zazdroszczę mimo,że miałam cytrynkę wyduszoną 😞


Dla mnie też WIELKIE FUJ nawet z cytryną. Najgorsze jest to, że po wypiciu będę musiała siedzieć w aucie pod szpitalem 2 godziny i czekać na pobranie krwi, bo nie opłaca nam się wracać do domu (za daleko). Mam tylko nadzieję, że nie dostanę po jej wypiciu "biegunki życia" jak ostatnio 😮 Nie wiem jak wytrzymam bez jedzenia do jutra do 10:00 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Dotarłam 😜 Byliśmy u znajomych, najpierw oni mieli do nas przyjść, ale za zimno a nie mają auta. I w końcu my do nich pojechaliśmy. Fajnie było poplotkować i poobserwować ich 2 m-czną córeczkę. Wiedziałam że ona nie ma czapeczki zimowej i wzięłam najmniejszą co miałam dla Emilki i okazało się, że jest jeszcze za duża (roz. 42) no i muszę Emilce czapeczkę na zimę kupić 😁 dobrze, że wzięłam bo bym zabrała do szpitala i by się okazało, że o wiele za duża. Przywiozłam do domu ubranka z których koleżanki córcia wyrosła (potem do zwrotu).
A jak wróciliśmy po przyjechała siostra ze szwagrem i Emilka od nich dostała taki śliczny komplecie. Sweterek i do tego boskie spodnie z kieszeniami na bokach 🤪 Takie różowe bojówki hi hi.
Kobzior możesz pić herbatę i kawę bez cukry i mleka. Nie wpływa na poziom cukru. Trzymam kciuki za wyniki 😉
Kruszyna miałam glukozę dwa razy w życiu i jednego mogę być pewna, że więcej nie będę miała. Raz w ciąży z Kubą, od razu 75g a drugi raz po ciąży.
A na osłodę Wam powiem, że u koleżanki jadłam cisto "krówkę" i było rewelacyjne 😜 Sama kiedyś muszę zrobić. 😁
jak zrobię fotki ubranek dla Emilki to wrzucę. 😉
🤪 🤪Jutro równo 33tyg. 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia a ja myslałam ze zrobisz paczuszki z tą krówka i rozeslesz po brzuszku 😉 ale zdjecia tez chetnie obejrze 😉
My po obiadku wyskoczylismy Obi pózniej na chwilke na budowe i do znajomego na kawe i ani sie obejzelismy zrobił sie wieczór .Przyjechalismy do domu a to szwagier przyniusł psa Jakub był wniebowziety az ciezko go było połozyc spac i jak mu tłumaczyłam ze kiedys mu kupimy pieska to twierdził ze przeciez juz mamy az mi bedzie przykro jak jutro Szwagier odda tego pieska ale jestem pewna ze dopuki mieszkam u tesciowej to psa nie chce choc przyznam ze to jedno z moich marzen od kiedy pamietam ....ehhh

Dobranoc dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszulka ja ma taką spółkę z koleżanka. Jej córcia mam 2 m-ce i teraz ona ma moje ubranka a te z których wyrasta wraz z jej ubrankami idą do mnie. Na koniec ja jej zwrócę te które były od niej.
A oprócz tego Emilka dziś dostała komplecik od szwagra i siostry. Cudny jest 😉
Anabel ja mam w domu karpatkę, mogę rozesłać dla Brzuszkow 😉
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki
Noc przespana tylko ręce bardzo mi drętwieją 😠. Za oknem zimno więc poprawiam sobie humor herbatką 🙂
Kobzior trzymam kciuki za glukozę mam nadzieję,że te dwie godziny szybko wytniesz z życiorysu i nie dostaniesz później biegunki.........
Nikusiaszalejesz dziewczyno codziennie jakieś wypady 🙂 🙂 trochę rozrywki nikomu jeszcze nie zaszkodziło 🙂 Z przyjemnością popatrzę na fotki nowych ciuszków dla Emilki 🙂
Urszulka jak cię ten twój mąż rozpieszcza ciasto z truskawkami pycha 🙂
Anabel co do pieska to cię dobrze rozumiem lepiej na swoim niż u teściowej w domu 🙂
Miłego dnia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane ja własnie po kawce zaraz ide omucić jakieś śniadanie i muszę sobie posprzątać u siebie bo łazienkę w sobotę wysprzątałam a reszta mieszkania mnie nie interesuje bo z niego nie korzystam a po drugie M zabronił mi tam sprzątać 😲 😲 😲 mam tylko unas uprzątnąć. Niedziela mineła mi na leniuchowaniu najpierw rano troszke siedziałam przy kąpie potem M mnie zgonił a ja szykowałam obiad po obiadku mieliśmy jechac do mojej mamy ale zadzwoniłam a oni dopiero sobie szykowali wiec stwierdziliśmy zeby spokojnie zjedli i pojedizemy na kawkę. to się położyliśmy na łóżko to 16 sie obudizliśmy dopiero o 17 pojechałam do mamay obejrzeliśmy film i na 20:30 byłam w domu jeszcze zjadłam i na łóżko a moj siedział przy kąpie i tak sobie dospałam do 6-30 M w pracy a ja na południe pojade do mamy i zapłacić rachunki 😜 😜 😜 miłego dnia życze jak coś jestem na gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuchatki,

ale miałam wczoraj dzień - szkoła rodzenia mnie tak bardzo zmęczyła, że padłam. Ledwo doczołgłam sie z samochodu do łóżka i w sumie dopiero teraz wstałam. nie wiem co mnie tak zmęczyło ale nawet nie wiem gdzie zostawiłam swoja kurtkę 😮

kobzior jak tam glukoza? współczuje - ja miałam to badanie ze 3 tygodnie temu i ledwo to wypiłam (fuj) 🤢. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę tego piła (fuj)

dziewczyny, zrobiłam spis wszystkich ubranek i okazało się, że w rozmiarze 56 mam tylko trzy pary spodenek i jedną bluzeczkę z długim rękawem - chyba muszę coś dokupić bo rozmiar 62 będzie za duży na pierwsze dni, prawda?

w rozmiarze 62 mam zaś body, spodenki (półśpiochy), śpiochy i bluzeczki - coś jeszcze potrzeba? wygląda na to że nie mam np. pajacyka w tym rozmoarze. poza tym mam po 5 ubranek z każdej kategorii - może za mało?

obudzłam się dziś w nocy z myślą, że mam za mało ubranek... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisałam dłłłługiego posta i zonk nie wkleił sie ...

Zaczne od nowa
Czesc 😉
Vespera jak cie kusza zakupy to kup jeszcze wiekszy rozmiar małych ciuszków bym nie dokupywała bo naprawde te pierwsze rozmiary to nawet nie wiesz jak szybko robią sie ciasne 😉 w sumie to nie liczyłam ile których ciuszków nam bo prasowałam oba rozmiary razem zeby po wyjsciu ze szpitala za chwiole nie latac z praniem ,A co do tego jak szybko dziecko wyrasta z ciuszków to chyba indywidualna sprawa bo przecie dzieci rodza sie od 52 do 60 cm 😉

Ale miałam ciezka nocke;/ nie dosyc ze co chwila do wc biegałam to jeszcze obudziłam sie o 2 i nie mogłam zasnąc wstałam zjadłam jogurta grzeska poczytałam ksiązke i dopiero sie połozyłam rano do przedszkola bym zaspała bo budzika nie nastawiłam ehhhh do tego mały płakał ze nie chce isc ...
No ale zrobiłam za to zakupy kupiłam buty na ppłaskiej podeszfie i koszule do szpitala jeszcze musze kupic papcie i biustonosze ale te ostatnie to w gródniu no i w gródniu zpakuje tporbe do szpitala ....

Dzis wizyta u gina no nareszcie bo juz mnie za dłuuugo stresuje to napinanie sie brzucha ...

Nikusia ale ja bardziej na tą krówke bym miała ochote 😉

A wiecie coo w grudniu czeka mnie jeszcze pranie wózka i fotelika samochodowego co stoja u rodziców na strychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Noc mi minęła średnio. Najtrudniej zasnąć a potem już bez sensacji. Teraz trochę mi się spać chce ale zaraz poratuję się słabą kawką. I wreszcie spróbowałam moją karpatkę 😜
Kruszynka ja się cieszę, że tak wyszło z tymi wypadami. A czy ja będę u siebie w domu siedziała czy u koleżanki to nie ma większego znaczenia poza tym, że moje samopoczucie inne. 😉
Urszulka to już wszystko macie? Mi brak czapeczki zimowej i marzy mi się jeszcze ładna pościel do łóżeczka. Mam po synku ale chciałabym jakoś słodka dla dziewczynki 🙂
Vespera przeanalizuj ile możesz gotowych zestawów zrobić z ubranek na 56. Bo jak masz dużo pajacyków to nie potrzebujesz bluzeczek, ale jak nie to musisz coś dokupić. Mojej koleżanki córcia ma 2 m-ce i teraz zaczęła 62 nosić.
Anabel mi też te ciasto krówka bardziej do gustu przypadła. Szczególnie, że jak mogłam stać to nie piekłam ciast z paczki (jedynie do karpatki krem kupowałam) a tak wszystko sama. I teraz jak spróbowałam u koleżanki to pychota.
Co do zakupu biustonoszy to tez zostawiam na grudzień.
Czekamy na wieści po wizycie. Ja idę jutro i już się boję. Za to cieszę się, bo powinien mi USG zrobić 😜
Mra jak się udały imieniny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ale mi zrobilaś smaka z karpatką. Ale jestem za leniwa, zeby sama ja zrobić..

Nie wiem czy to tylko ja tak mam ale ostrzegam przed jedzeniem żelków w ciąży - zjadłam kilka i myślałam, że trafię do szpitala 🤢 Wielki ból brzucha i pleców (?) i umierałam całą noc 🤨 Mam niestety pewność, że to przez żelki.

anabel jeśli chodzi o ubranka to ja mam dość dużo w rozmiarze 62, 68 i 74. W 56 nie mam praktycznie nic (3 pary spodenek i bluzeczka jedna) - może jednak kupię 3 zestawy chociaż do szpitala.. a w rozmiarze 62 nie mamza to pajacyków. Chyba musze sobie ustawić rzeczywiscie rózne zestawy i zobaczyć ile mi wyjdzie. Nie wiem jak często zmiena się ubranka dziecku - bo jeśli kilka razy dziennie to mały może skonczyć goły w beciku 🤔

całe szczęście, że spisałam sobie stan posiadania bo teraz dokładnie widać co mam. wczesniej kupowałam bez planu i teraz mogę to jakoś naprawić. Zwłaszcza, że znalazłam na allegro sprzedawcę z masą podobających się mi ciuszków - tylko najpierw zastanowię się dokładnie jakie rozmiary i czego potrzebuję 😁

rozmiar 62 jest teoretycznie do 3 miesiaca, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia imieniny bardzo udane, zjadłam w sumie 3 rogale marcińskie w 2 dni 😁 nie tak źle. a wczoraj widziałam się z tym kolegą, który się rozwodzi - i tak jak myślałam, że po 1,5 godzinie się rozejdziemy to w kawiarni siedzieliśmy 3,5 godziny!!! Świetnie się rozmawiało, mimo że parę razy wypłynął temat rozwodu (ale bez zagrywek i podpuch, żebym coś powiedziała o jeszcze-żonie).

A, i w piątek byłam w lesie 😎 widziałam nawet 4 daniele!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 😞
To zdecydowanie nie jest mój dzień... Niestety w drodze ze szpitala czułam się już tak tragicznie, że zaczęłam wymiotować w aucie 😮 Mąż szybko stanął na poboczu i wtedy było mi już wszystko jedno, że stoję przy głównej ulicy i "rzygam jak młody kot" 🤔 (wybaczcie drastyczne szczegóły) Jak wsiadłam do auta to poczułam, że niestety ale zbliża się też armagedon związany w PILNĄ koniecznością zaliczenia wizyty w WC. Ledwo dojechałam do domu... Czuję się masakrycznie i nigdy więcej nie chcę słyszeć o tym czymś na G !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spróbuję coś zjeść i muszę się położyć. Życzę Wam udanego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra_ napisał(a):
Hej Dziewczęta,

jak tam po weekendzie? 🙂


ciężki weekend jakiś - może to przez pogodę? Bateryjki mam za zero i leże sobie w łózku. A mam dzis tyle pracy... a jak Twój?

aaa dostałam od mężą kapcie w ksztalce głowy barta simpsona 🤪 Akurat na zimne poranki (bo bardzo grube) do szlafroka. Przy okazji będą testować stan czystości podłogi bo sa żółte 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobzior - współczuję! dobrze, że masz to badanie z głowy. Mi po badaniu pomógł dzbanek gorzkiej herbaty i ogólenie nie emogłam patrzeć na słodkości przez kilka dni...

coś mi ostatnio brzuszek trwardnieje. Musze zacząć brać magnez więcej bo ostatnio to tylko raz dziennie brałam. A moze to dlatego, że jest juz taki duży? Połozna na szkole rodzenia zauważyła, że mi w tydzień bardzo urósł (!). Musze zrobić nowe fotki i wrzucić na fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera na pewno super wyglądają kapcie na nogach 🙂 🙂 Przeanalizuj sobie jeszcze ile masz ty ubranek i faktycznie jeśli masz być spokojniejsza to dokup ubranka w rozmiarze mniejszym 🙂
Kobzior 😞 😞 😞 no to teraz odpoczywaj!!! Dobrze,że masz już to za sobą!!!
Mra byłaś na spacerze czy na polowaniu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...