Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ewelinamit takie skurcze na dłuzszy czas przed porodem mam bezbolesne. Brzuszek się napina.
Jednak te na porodówce to już bolesne i dostałam je zaraz po odejściu wód.
Ja też jutro na wizyte ale dopiero wieczorkiem. Trzymam kciuki za Ciebie 🙂
Anabel to powodzenia jutro 🙂
Kruszyna tak mam spuchnięte stopy ze jedynie takie owłosione kozaki mi wchodzą na stopy i łydki 🤢 Też potrzebuję pomocy przy kosmetyce stóp i przy ich ubraniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Hej,

będę mieć słabą niedzielę - zasnęłam po 1:20 w nocy i obudziłam się przed 8. Już teraz potrzebuję zapałek 😉 za 20 minut obiad, przekimam chyba po 😉 jutro o północy przylatuję mąż (nareszcie)!!!

Skoreczka też chcę się wymienić z Tobą nr telefonu 🙂 zaraz go wyślę w PW 🙂

Dziękuję za oklaski - przybyło mi aż 5!

...i teges, zapomniałam, o czym reszta z Was napisała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
Ja się dziś wyspałam 🙂 Wstaliśmy przed 12, a śniadanie po 12, więc chyba na kolacje będziemy mieć obiad 🙃
Skoreczka, ja też wyślę Ci mój nr i poproszę o Twój 🙂 Na śniadanko jadłam to samo co Ty 🙂 Ostatnio to tylko jem jakieś serki, twarogi no i rybkę wędzoną 😉
Anabel, Ewelina, Skoreczka to powodzenia jutro na wizycie 🙂 Ja mam we wtorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,

Monika ja też wstałam przed 12:00 😁, ale to dlatego, że znów po 2:00 poszłam spać.

Mimo, że niedziela, to u mnie mąż się za mycie okien wziął, bo nie ma czasu kiedy indziej. A wiadomo, że ja ich myć nie będę 😜

Co do butów, to ja też mam problemy z zakładaniem, bo schylać się nie mogę, bo brzuch strasznie ciągnie... Nawet na siedząco nie jest łatwo. Mąż mi pomaga 🙂

Mra no to jak mąż wraca, to super, domyślam się, że radość nie pojęta 🙃

Skoreczka też wysłałam Ci mój nr 😉

Miłej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata, mój mąż kończy dziś malowanie 😉 Wczoraj nie zdążył.
Buty to ostatni raz zakładałam 9 grudnia 🙃 We wtorek planuję założyć je znowu bo do lekarza jadę 🙃
Mra, to super, że mąż wraca 🙂 To teraz będziesz rzadziej do nas zaglądać 😉 Po takiej rozłące to trzeba się sobą porządnie nacieszyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, Mra i Beata zrobione 🙂 Dziękuję za kontakty 🙂
Mra to pewnie po tak długiej rozłące nagadać sie nie bedziecie mogli i na przytulać 🤪 Super.
Monika i Beata to pracowita niedziela u Was, u nas tez raczej też. Jedynie synek wskoczył pod kołderkę i zasnał. byłam z nim chwilke na świeżym podwórku i chyba się wymęczył bieganiem 🙂

No a ja na podwórku troche zdjec zrobiłam, bo ta zima jakoś nie przypomina zimy. Pąki na drzewach, jabłka na jabłonce u sąsiada 🙃 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze dziewczynki 🙂
Ja wpadam tylko na chwilkę, żeby godnie próbować zastąpić naszą Nikusię i powiedzieć wam cześć 🙂 Cały dzionek spędziłam w łóżku a teraz szykuje się na urodzinki do koleżanki więc wieczorkiem postaram się poczytać o czym pisałyście 🙂
Buzia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was kochane
ja wczoraj poszłam spać o 2 bo miałam gości ale zasnełam jak niemowle po kąpieli obudziłam się przed 9 ze strachem bo przysniło mi sie ze czop mi odeszedł chyba zaduzo mysle bo bardzo chcem sie wypakować dopiero po nowym roku wypiłam kawkę pojechaliśmy do moich rodziców na obiad dopiero wróciliśmy moj już lezy na łóżku ogląda dobranockę 🤪 🤪 🤪 🤪 ja strasznie spuchłam disiaj az nie mogę palcy u rąk zgiąć a stopach nie wspomne bo jak moj mowi wygladaja jak stopy shreka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane.... ja po aktywnym dniu już w domciu jestem... mieliśmy dość pechowy dzień ... zatrzymała nas policja zaraz koło domku... a jechaliśmy do rodziców i mieliśmy do sklepu podjechać to pasów nie zapiął bo sklep mamy za rogiem i cóż 100 zł nie nasze... a pozniej mąż gotować zaczął i wylało mu się wszystko na ziemie ;/ sprzątania co nie miara, ale na szczęście jutro generalne porządki nas czekają to będziemy wszystko szorować do błysku 🙂...

Lecę na TV Buziole!! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pemii ja mojego jutro tez mam w domu wiec go napewno bede gonić♥ ma mi dywan uprac umyc lustra oczywiscie mi mlaskal to powiedzialm ze to sama zrobie i Fabian bedzie już z nami na świeta tylko spróbuj tyle usłyszlam wiec nie ma wyjscia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii mnie też wszystko z rak leci i podwójna praca 😉
WielkaB dobre określenie z tym Shrekiem 😁
Magditta to udanej imprezki 🙂

Idę poleniuchować, bo stopa mnie boli 😁 😁 😁 😁 😁 Nawet stopa 😎

Beata a to zdjęcie jabłonki która juz od kilku miesięcy do dziś wyglada tak samo, pozywka dla ptaków jak nic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane z rana ja włśnie pije kawkę noc mineła mi dziwnie najpierw nie mogłam zasnąć do 1 a o 6 obudziłam sie wyspana
No rozwaliła mnie moja teściowa szwagierka poprosiła zeby kupiła jej 3 wody żywiec a ta poszła do sklepu kupiła jej 3 piwa mace karmiącej co ma maluszka 2 tygodniowego 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪no my płaczemy ze śmiechu już drugi dzień 🤪 🤪 🤪 🤪 moj jeszcze śpi ale a ja ide wstawiać pranie i budze M bierzemy się za robotę


dziekuje za oklaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WielkaB ja też już nie śpię :P ale mąż pierwszy dorwał kompa 😜 ja mu się wryłam na chwilkę hehe 🙂...
Jadę dziś na zakupy z mamą bo chce się na sylwka podszykować (mama) 🙂... Anuż coś fajnego wyhaczymy :P...

Miłego dnia brzuchatki !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ranne ptaszki 🙂
Dziś wyspana mimo,że budziłam się za każdą zmianą pozycji 🙂
Dziś wybieram się do fryzjera jak dla mnie to na szaleństwa bo podciąć tylko końcówki 🙃 🙃
Kasiulka mimo,że każda ma wyznaczony termin porodu to wiadomo jak to bywa z tą datą 🤨Ja też bym chciała wiedzieć na 100% kiedy nastąpi ten mój wielki dzień bo już doczekać się nie mogę 🙂
Skoreczka też bardzo ubolewam z powodu braku zimy 🤨 Rok temu to śnieg już był 🙂 Raczej jestem za tym aby każda pora roku pokazała to co ma najpiękniejszego w swoim czasie bo jak już wiadomo klimat zaczyna nam się troszkę mieszać 🤨 🤨 🤨
Wielka 😁 😁 😁 super określenie na spuchnięte stopy ja to mówiłam,że mam baloniki,ale od dziś to będą stopy od Fiony 😁 Ty tam innych pogoń do roboty a ty dyryguj bo masz kim 😁
Pamii faktycznie kawałeczek drogi i mieliście pecha wczoraj wyjątkowego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc

Kruszynka ciąza ciązy nierówna w pierwszej przytyłam o 6 kg wiecej ale tez jakos nie czułam sie ociezała tym bardziej ze to lato było i w klapeczkach zasówałam teraz rzeczywiscie ciezej bo zimowe buty skarpetki itp no teraz wydaje mi sie ze bardziej puchne ale moze poprostu nie pamietam juz jak to było poprzednio Zreszta ostatnio strasznie swedzi mnie skura chyba od tego napiecia jak opuchne ;/

Nie wiem czy pojade do tej połoznej bo mąz mi cały czas truje ze nie chce zebym sama jechala autem ... ehhh kurcze w pierwszej ciazy jakos nie miał takich zachamowan...

Kruszynka mi tez sie udało podciąc koncówki w sobote bo do tesciów przyszła sasiadka ich popbcinac i udało mi sie załapac 😉 a juz mnie tak denerwowały teraz odrazu lepiej 😉

AAA i wyszedł mi rozstemp nad pępkiem i chyba jednego mam pod brzuchem tylko nie widze a czuje go maz mówi ze on nic nie widzi ale mu sie ufam w tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...