Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Ja również melduję się w DWUPAKU. Nastrój mam tragiczny 🥴 3/4 nocy nieprzespane. Zasnęłam po 6:00 rano i tak na raty dosypiałam do 11:20. Nie wiem co mi się dzieje, ale te bóle brzucha które mnie męczą są już nie do wytrzymania 😮 I do tego znowu wydaje mi się, że od wczorajszego wieczoru znacznie mniej odczuwam ruchy Kaji. Dlaczego Ona mnie tak straszy????! (szloch) Znowu się nakręciłam i najchętniej pojechałabym gdzieś KTG zrobić, ale w tym zasranym mieście nie ma takiej możliwości 😠 Chyba, że chcę znowu trafić na oddział do masakrycznego szpitala z którego wymiksowałam się w piątek 🤔 To jest po prostu chore 😞 I jak już narzekam to jeszcze Wam napiszę, że po 14 dniach brania antybiotyku - pomimo stosowania leków osłonowych i Lacibiosu Femina dostałam chyba zapalenia podwozia 🤢 Wczoraj jak zasypiałam to płakałam z bólu w łóżku, bo miałam wrażenie - jakby mnie ktoś "tam" kwasem polał. Przez te wszystkie moje "przeboje" i przypadłości chyba zaczynam podłapywać jakiś depresyjny stan. I rozumiem Cię Kacha doskonale - bo mam już tyle wątpliwości, że aż strach pisać...
skoreczka cieszę się, że już jesteś w domku z rodziną i z nami 😆
Nikusia współczuję tej akcji SYLWESTER i kłótni z mężem - a co do maratonu wyjść do WC to mogłybyśmy stanąć w konkury 😮
Kruszyna życzę aby wyniki badań były dobre 🙂
Magditta sraj na bałagan i relaksuj się - jestem myślami z Tobą 😘 i daj znać jak odbierzesz wyniki...
Kahira co za sen 🤪 my też już z wszystkim przygotowani 😆
wielkaB trzymaj się tam dzielnie 🙂
mra_ SYLWESTER z jedynką mnie rozwalił 🤪 😁 🙃 (my też będziemy go spędzać w domowym zaciszu)
Ewelina tak jak pisała Beatka - ładnemu we wszystkim ładnie i tego się trzymaj 😁
Kasiulka mi też się wydaje, że nie potrafię wyłapać skurczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior już niedługo skończa się bóle. Współczuje ci tego co ci doskwiera bo wiem ze wszelki ból jest męczący. Trzymaj sie. Ja tez biore jakies tabletki dopochwowe bo mam takie upławy ze po nogach leci, ale co zrobic 😮
Elka mnie mąż przygotowuje pod wzg golenia ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to trzyeba sie sprezyc dziewczyny slijmy smski do wielkiej B na poprawe humoru

No u nas tez maz wymyslił sylwestra w domu ale w sumie nie mam nic przeciwko bo ma bys tylko moja siostra która jest w ciązy z mezem i mój brat wiec ok 😉 zreszta z góry zaznaczyłam ze to nie bedzie dłuuuuga impreza 😉

Kruszynka no ja zaczełam sprzatanie we wigilje zaraz jak wrociłam ze szpitala i tak codziennie po trochu ale z tego grubszego bo na generalne porzadki zostawiam soobie jeszcze troche czasu l 😉
Ale powiem ze myslałam ze tesciowa pomoze troche Danielowi posprzatac zanim wyjde ze szpitala a tu nic no cóz musze byc samowystarczalna...

mra ja miałam problem po pierwszym porodzie teraz jest super mała cudowna a mnie od samego początku rozpiera radosc 😉 naprawde chyba sam poród ma duuuzy wpływ na nasze odczucia póznije 😉

Elka u mnie w 5 dni po odstawieniu zaczeła sie akcja 😉

Skoreczko oklaski za wyjscie ze szpitala w szlafroku ja powiedziałam ze jak mó zapomni jakiejsc czesci mojej garderoby to tez ide w koszuli do domu 😉

U mnie jesli chodzi o golenie krocza to wystarczyło czesc zreszta nawet w szpitalu mnie nie goliły bo byłam odpowiedznio ogolona w sumie to teraz pomyslalam ze nie byłam golpona w szpitalu 😉

Kobzior smigaj do lekarza bo ja sobie nie wyobrazam rodzic z infekscja brrrrrr

Była połozna zwazyła mała 😉 hehehe i była w szoku 😉 mała juz wrociła do wagi porodowej 😉 sama sie zdziwiłam no ale to dobrze ze mój skarb rośnie bo sie troszke niepokoiłam jak niecałe 3 kg ze szpitala zabierałam 😉

Aa jeszcze jedno tu pewnie Nikusia mnie zrozumie po porodzie mam hemoroidy na poczatku sama nie wiedziałam co mnie boli bo i krocze i brzuch i wszystko ale teraz krocze prawie nie boli brzuch sporadycznie za to czuje hemoroidy dzis jest lepeij jak wczoraj ale pamietam po poprzednim poroodzie tez z nimi walczyłam i wierzcie mi nic przyjemnego... no nic pozostaje mi czekanie czy za pare dni bedzie lepiej jak nie to do lekarza ...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane
melduję się w dwupaku 🙂noc minęła bez większych problemów tylko właśnie mam wrażenie jakby mala sie obróciła z jednego boku na drugi ..hmm 🤔mam wrażenie ze mnie kopie treraz z prawej strony . W przyszłą środę mam wizytę to się zobaczy jak dotrwam
No właśnie jak tam się ogolić zeby było dobrze zeby nie musieli poprawiac ☺️w szpitalu . Ja tę czynność wykonuję sama niestety mąż nie chce pomagac ostatnio jak goliłam nogi trwało to prawie godzinę 🙃 dzis postaram sie wstawic fotke brzuszka tylko nie wiem czy tutaj czy na osobnej dyskusji to zrobic..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia to ja myślałam że pójście na wesele w sylwestra to jest wyzwanie dla kobiety w naszym stanie(boję się że przy 150 gościach odejdą mi wody albo nie wiem co) a tu okazuję się że Ty masz nie ciekawą sytuacje zrobić sylwestra kiedy w sumie w każdej chwili możesz zacząć rodzić. Może porozmawiaj jeszcze z mężem napewno się dogadacie 😉
Beata dzięki za pocieszenie 😘
Mra faktycznie 9 godzin to długo. Uwierz mi że ja też bym wolała sylwester z jedynką 😉
Skoreczka ale Ci się spieszyło do domu niezła akcja 😁
Kobzior nawet nie wiesz jak Ci współczuję i jednocześnie podziwiam że jesteś taka dzielna. Pomyśleć że ja narzekam na swój szpital a u nas w każdej chwili można podjechać na ktg i sprawdzić czy wszystko ok 🤨 to dziwne że u Ciebie jest inaczej


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosik tak posterisan mozna ale mam wrazenie ze z dnia na dziej jest lepiej wiec wolała bym uniknac nawet tego choc podobno w trakcie karmienia to bezpiecznme zreszta jak karmiłam synka to własnie posterisan mi lekarz przepisał zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie ..

Kobzior w szpitalu nie maja prawa ci odmówic ktgjesli czujesz sie zaniepokojona jedzi i nie przejmuj sie gadaniem bo to chodzi o twój spokuj i zdrowie Twojego dzidziusia Ja z Jakubem tez raz jechałam n ktg ale u nas to bez problemu zrobili teraz chodziłam do mojego lekarza na ktg na kase i tez nie miałam problemów

Elka moja siostra tez ma rocznice slubu 😉 w sylwestra tylko ona cywila brała a koscielny w lipcu 😉

Nie moge sie dodzwonic do porodni ortopedycznej ;( zeby mała zarejestrowac na badanie bioderek...

Aa dzieeczyny które przejmuja sie waga swoich maluszków to widzicie na naszym przykladzie ze waga z usg nie jest wiarygodna zreszta połozna zmierzyła mi brzuch i tez uwazała ze mała bedzie wieksza 😉 a tu urodziła sie prawdziła wsieznyczka delikatna i drobniutka ; 😉
Dodam jeszcze ze lekarz do którego chodziłam uchodzi w szpitalu za dobrego ginekologa i połozna mówiła ze zadko sie myli co do wagi maluszka no i co do tego czy bedzie chłopiec czy dziewczynka 😉

Heh dziewczyny jeszcze 1 kg mi został nie wiem jak to sie stało bo przeciez cały czas jem 😉 no ale moze przy okazji zrzuce te 3 kg co mi po synku zostało 😉 heheh to mnie dzisiaj waga zaskoczyła 😉

Mała dzis spokojna synek tez nawet na chwile z tesciowa na spacer poszedł wiec moge dzis poswiecicz czas dla siebie i dla was 😉 maz w pracy chyba dlatego dzieci takie grzeczne wiedziały ze mama sie boi tych pierwszych samotnych przedpołudni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel u mnie niestety tak to nie wygląda. Jeśli pojadę do szpitala to pielęgniarka na dyżurce wyzywa lekarza i on mówi, że wykonanie badania wiąże się z przyjęciem na oddział i muszę wyrazić na to zgodę! Poza tym jak byłam tam w piątek, to pomimo tego iż tłumaczyłam im że mam lekarza prowadzącego ciążę i że wybrałam szpital do rodzenia w innym mieście oni upierali się, że zrobią mi cesarkę u siebie skoro mnie przyjmują bo i tak jestem blisko terminu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior jakiś masakryczny ten szpital 😮 serio. A jakbyś zgłosiła się do swojego lekarza i szpitala i umówiła na cc 2 stycznia?

Anabel trochę boję się tych hemoroidów 🤢 super, że dzieciaczki są "grzeczne" 😉

Kruszyna - potrzebny mi Twój mail 😉 Beata, Kacha, Kasiulka - sprawdźcie swoje skrzynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka to fajnie,że zeszła ci opuchlizna 🙂 tylko w domu tak nie idzie leżeć cały dzień 🤢
No i powrót do domku miałaś pewnie bardzo wesoły ze względu na ubiór 😁 😁
Elka poproś męża może zrobi to za ciebie bo teraz to już chyba każdej ciężko ogolić 🙃 ja moja widzę tylko w lustrz 🙂 W szpitalu pewnie ci ogolą,ale większość woli zrobić to w domku 🙂
Kobzior niech już cię te choróbska podwozia opuszczą bo ileż to można 😮 jak na jedną osóbkę to trochę za dużo 😮 😮
Gosik mamy watek ,,Fotki Naszych Kruszynek'' wklej tam albo do swojego profilu 🙂
Mra maila już ci wysłałam na skrzynkę z Brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ jestem umówiona z moim ginem na 3 stycznia (wtorek) - bo kończy mi się wtedy L4 i musi mi wystawić nowe. Mam mu też przynieść aktualne wyniki wszystkich badań i dostanę skierowanie do szpitala z terminem, kiedy mam się zgłosić na cesarkę. Najgorsze jest to - jak wytrzymać do wtorku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia pewnie biega i załatwie te recepty bo nic sie nie odzywa...

A dodam ze moje swedzenie mineło ... ciekawe czy wyniki sie poprawiły... musze pozniej sprawdzic ale mysle ze bedzie ok moze poprostu mała siedziałana watrobie i dlatego te wyniki tak wyszły ale powiem wam ze z tego wzgledu tez ciesze sie ze mała urodziła sie wczesniej bo ppo tych wynikach strasznie sie o nia bałam a tak to jeszcze cały tydzien bym chyba ze stresu padła a tak to mam naoczny dowód ze nic jej nie jest 😉

Ale mam dzis dzien na refleksje 😉 ale teraz juz konie bo mała sie budzi na jedzonko 😉 mój pasiasibrzuszek 😉 w sumie to dobrze ze sie budzi bo mi zaraz piersi rozsadzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Anabel za oklaska za moje szaleństwo 😁
Jeśli chodzi o hemoroidy to po pierwszym porodzie chodzic nie mogłam. Robiłam w domu nasiadówki z rumianku i pomogło, powolutku przestało boleć i zmniejszyły sie. Niektórzy robia też nasiadówki z kory debu , mnie jednak one nie pomogły. Współczuje Ci i boje sie tego cholerstwa 🤢

Kruszyna a pewnie ze w domu sie nie wylezy, pewnie znów mnie dorwa te dolegliwości 😎
Elka ale musiałaś mieć weselicho sylwestrowe, istne szaleństwo i to pewnie w Zakopanem 🤪 Pozazdrościć!!!

Anabel
chyba sobie doskonale radzisz z dwójka dzieciaczków, jestem osobiście przerazona co to bedzie 🙃 A teraz idę za radą Nikusi i poczytam post o Twoim porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówię Wam jak się zdenerwowałam! Poszłam do sklepu po mięso mielone, bo są u mnie siostrzeńcy i spagetti sobie zażyczyli, wracam, a tu mięso śmierdzi! 🤢 Ja nie wiem jak tak mogą sprzedawać stare mięso i to jeszcze ciężarnej 🥴 Ja to oczywiście wstydliwa jestem i zadzwoniłam do męża i powiedziałam, że nie pójdę oddać tego mięsa, bo się wstydzę i on powiedział, że to zrobi jak wróci z pracy. Ale jak się rozłączyłam, to wzięłam się w garść i poszłam i oddałam, a babka ze sklepu wącha przy mnie i jeszcze z textem, że jej nic nie śmierdzi i że niedawno je przecież mieliła - ściemniara jedna! Ale od razu oddała hajs, więc wiedziała, że jest nieświeże, ale próbowała się bronić chyba 🤢
Poszłam do innego sklepu, poprosiłam mięso i poprosiłam o możliwość powąchania 😁 I od razu się wytłumaczyłam dlaczego i ta babka z drugiego sklepu też się oburzyła, że jak to kobiecie w ciąży tak sprzedawać.

Mra dzięki za książkę 😘 doszła 😉

Kobziorku może uda Ci się wcześniej do Twojego lekarza? Nieprzyjemnie jest tak cierpieć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel przeczytałam post o Twoim porodzie i sie poryczałam. Po pierwsze ze wzruszenia a po drugie z przejęcia. Cudownie ze tak poszło, i ze było tak spokojnie w porównaniu z pierwszym porodem. Oklask!
Mam pytanie do Ciebie???? Jak wygladał masaż szyjki macicy? bo tego sie boję ☺️

Beata po świętach próbują wciskać to czego nie sprzedali 🤢 Wstydziliby się, dobrze ze oddałaś, a ich minami to sie nie ma co przejmować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...