Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
Elka jakie zarazki 😁 Sperma działa zmiękczająco na szyjkę macicy i może wywołać skurcze, więc sex jest zalecany na wywołanie porodu przy zdrowej i prawidłowej ciąży 🙂 Jedyne infekcje mogą być, gdy pękną Ci wody płodowe 🙂 (źródło: moja książka "Ciąża pytania i odpowiedzi wszystko, co powinniście wiedzieć trymestr po trymestrze")


hmmmm po dlugiej wstrzemiezliwosci moglabym sie skusic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Witam i ja w dwupaku 🙂
Nikusia ale wieści oby wszystko poszło sprawnie i szybko 😉 😜Trzymamy kciuki i czekamy na wieści 🙂
Noc sylwestrowa pełna wrażeń i nawet wytrzymałam do 1 😁 ale dziś nic mi się nie chce i wszystko mnie boli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika spokojnie malenstwo wie najlepiej kiedy ma sie urodzic czasem trzeba cierpliwosci a po seksiki akcja moze sie zaczas dopiero w nocy 😉 pierwsze skurcze moga wcale nie byc bolesne wiec nawet mozesz nie wiedziec ze cos sie dzieje ja miałam pare skurczy co 10 minut poznej zaraz co 5 i jak jechałam do szpitala to co 3 😉 wiec spokojnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka spokojnie z tym seksem, bez obaw 🙂 ja już po 3 razach od Bożego Narodzenia, a jakoś na porodówce nie zlądowałam jeszcze 🙃 dłuższe spacery też na mnie zdają się teraz nie wpływać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wrócilismy z Jasnej Góry, pojechaliśmy obejrzeć szopkę noworoczną 🙂 Takie cudne były żywe zwierzątka ze na nic innego nie patrzałam 🙃 A baran jak pieknie zapozował mi do zdjęcia 😁 Oczywiście ledwo szłam 😁 Synek zadowolony z wyprawy, mąż też 🙂

Beata
nie wiem kiedy urodzę, ale już z mężem stwierdzilismy ze te skurcze wymeczą mnie do dnia porodu. Sama nie wiem czemu są tak bolesne 🤢 Lekarz stwierdził ze to skurcz porodowy. Tylko moja szyjka nie chce współpracować 😉 A skoro piszesz ze sperma działa zmiękczająco to trzeba bedzie próbować 🙂
Anabel to ze urządzaliście sylwestra w domu to i tak dużo jak na kobietę która dopiero co urodziła i karmi piersią. Podziwiam 🙂 Mi zejdzie zanim doprowadze swoj wygląd do normalnosci, zanim poczuje sie dobrze w swojej skórze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści od Nikusi:

" Hej, mam kroplówkę, skurcze co 3 minuty ale rozwarcie z 0.5 na 1cm. Teraz skacze na piłce zeby mniej bolało i się rozwarcie zrobiło. Pozdrowienia"


Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie Nikusia!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia 3maj się 🙂 oby rozwarcie szybciej postępowało!! 🙂... buźka dla was !!

A ja właśnie rozłożyłam z mężem łóżeczko 😉 teraz już tylko czekać będzie na nasze maleństwo 🙂...

I wcinam jogurt jagodowy 😜 duży xD... masakra się objadłam ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka czop chyba Ci odchodzi 🙃 Ale szybko wystartowałyście kobietki!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki, dawaj znać!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Domek śliczny, mąż stwierdził ze kiedyś pojedziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka czop z reguły jest gęsty, podbarwiony, a sączą się wody i one mogą być podbarwione czopem. Róznie moze być. Jeśli chodzisz prywatnie do lekarza to zadzwon i spytaj co robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka witam w klubie ja tez miałam najpierw rózowe upławy takie delikatne podbarwione tylko no i zauwazyłam je około 20 30 a o 22 zaczeły sie skurcze 😉 życze powodzenia 😉oby u ciebie szło szybciej niz u Nikusi... a sa ku temu preferecje 😉 a to nie jest czop to poprostu upławy rozwarcie sie powieksza i troszke krwi pewnie sie do tego dostaje dlatego rózowe 😉

Swoja droga miałam nadzieje ze jej tym razem tez uda sie uniknac porodu wywoływanego ale tak ciezko to idzie noo oby przyspieszyło bo sie kobietka umęczy zreszta po tylu godzinach to pewnie juz ma dosyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...