Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wow Elka 🙂 widzisz u Ciebie odstawienie fenoterolu podziałało będziemy 3 mac kciukaski!!!!!ja mam jakies dziwne kłucia w podbrzuszu ale nie regularne i czuje tam na dole jakby szyjka sie rozwierała ale wiadomo tego nie czuc tak normalnie kurcze boje sie ze nie rozpoznam porodu a do szpitala mam 30 km 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Nikusia czekam z cierpliwością na wieści 🙂
Elka powodzenia i trzymam kciuki 🙂 A domek uroczy 🙂
Dziewczyny ja cały dzień przełaziłam w piżamie 😁 lubię takie leniwe dni 🙂 🙂 Nawet szczerze mówiąc na nic nie mam ochoty wszystko mnie boli,łażę jak pokraka i piję wodę jak jakaś opętana jakbym co najmniej miała kaca 😮 😮 😮 😮 Dziś zdecydowałam się na depilację podwozia i wiecie co nie pamiętam kiedy ostatnio tak się wymęczyłam 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i mamy kolejna mamusie do Kachy napisała:
[[color=blue]size=5]WIELKA B jest mama ma juz synka przy sobie uwinela sie w godzine[color=blue][/color]
[/color]
Kacha pisze ze nie ma internetu .pakuje sie do szpitala jak cos to namiarz na nia sa na fb jest yestresowana tzm sypitalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow... co ja widzę 🙂 3 mamuski dziś się rozpakują!? tzn jedna rozpakowana na bank 🙂 a dwie pozostałe!? 🙂 ale się styczen zaczał :P... ja się dziś źle czuję....tzn mała strasznie jakby napiera na podwozie... momentami... teraz już jest ok 🙂... jutro jadę do szpitala zapytać dokładnie co mam mieć w torbie bo inaczej mnie chyba szlag trafi... a nie chce wyjść na jakąś opentaną z 2 torbami :P.... bo nie wiem jaka u nas w szpitalu norma :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cóż za dzień!!!!!!!!!!!! No to dziewczyny ruszyły z kopyta!!!!!
Nikusia, WielkaB gratulacje!!!!!
Emilka taka malutka miała być a tu widzę kawał kobiety z niej.
No to teraz trzymamy kciuki za Elkę, może zdąży przed północą, to by były trzy noworoczne maluszki na forum, no chyba, że się jeszcze któraś chce dołączyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka B , Nikusia gratulacje 😆 ale wam dobrze że jesteście po wszystkim 😎
Elka trzymamy kciuki 😉
A mnie od południa męczą skurcze tylko nie regulare. Już mam ich dość 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

melduję się jako pierwsza 🤪 obudziłam się o 5... wow, zaraz doczytam o Emilce i Nikusi 🙂

Wow, to jeszcze WielkaB urodziła, faktycznie, przecież w szpirtalu już była 🤪

Gratulacje Dziewczyny! Ciekawe czy dzisiaj któraś urodzi i co z Elką?


Mam jechać na kontrolę do gina, ale się nie umówiłam, ooops 🥴 Trochę głupio, ale mam nadzieję, że mnie przyjmie. Po nocy sylwestrowej padłam wczoraj o 22 i obudziłam się o wspomnianej 5 rano. I kurka, nudzę się, zajęcia ciche są dość trudne, gdy wokół wszyscy śpią 🥴 no i u mnie nic na poród się obecnie nie zanosi, buuu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Mra pewnie Cię przyjmie 😉 Fajnie wygląda podpis pod Twoim suwaczkiem 😁 Tak jakby już przepadło 😜 No, ale Cię nie ominie 😁

A ja się wczoraj czymś zatrułam, bo dostałam takiej biegunki, że szok 😮 Na zmianę kibelek i bekanie 🤢 I jeszcze mnie brzuch boli (zapewne żołądek) 🥴 Jutro mam wizytę u gin.

Dzięki Kahira za oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata dopiero teraz zauważyłam, że wózek zaginął 😁 może podratuj się colą? wiem, że gazowane, ale może pomóc - mnie pomogło w święta 😉

Kahira oby, oby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Mały wierci się w brzuszku 🙂 Nadal w dwupaku, zresztą mam czas na rozpakowanie więc muszę byc cierpliwa 🙂

Mra i Urszulka to teraz Wasza kolej 🙂 A nie pojawiła sie tez od sylwestra Magditta 🙃

Wiecie tak przeżywam wczorajszy dzień ze spałam i ciagle mi się coś majaczyło, myslałam o Elce chyba, jak daje sobie radę 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...