Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A dziś piekne słonko i spacerek za niedługo 🙂 Wczoraj było święto i tak ciepło było, nie spodziewałam się takiej pogody. U Was tez tak pieknie było?
Dziewczynki ja tak sobie myslę ze to już listopad, i tylko patrzec jak minie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Nikusia102 napisał(a):
Dziewczyny spokojnie.
Za chwilę będziemy jedna na drugą wilkiem patrzyć. W końcu nic takiego tu nie piszemy, nawet jeśli ktoś by podczytywał to co mu przyjdzie z informacji że w szpitalu leżałam czy na jakich aukcjach ubrania kupiłam czy co na obiad robię. Danych tu nie ma, fotki mam bez głowy więc myślę, że spoko. A jak damy się zwariować to za chwilę każda będzie musiała udowodnić, że nie oszukuje. Tylko nie wiem jak 😁 😁 😁
bo jak udowodnię, że mój brzuch to mój brzuch 🤪 😁 😁 😁




Zgadzam się z Nikusią - nie można dać się zwariować 🙂 no i nie pisać zbyt osobistych spraw, bo zawsze jest ryzyko, że ktoś może to przeczytać. Ja np. mam od zawsze ten sam nick internetowy, który przyjął się wśród części moich znajomych, toteż gdyby ktoś bardzo chciał mnie znaleźć lub dowiedzieć co piszę na necie, może to wyszukać 😉 mnie jedynie do szewskiej pasji doprowadzają komentarze jednej sąsiadki, która dodała mnie na fejsie 🙃 ale generalnie ignoruję to, co ona pisze, więc pisze sporadycznie 😉 ludzie nie mają czasem poczucia granic, ale co tam. Tej historii z wcześniakiem nie śledziłam, ale słyszałam już wcześniej o podobnych oszustach. To dopiero trzeba mieć z deklem, żeby w coś takiego się bawić i miesiącami budować atmosferę 🙃


Skoreczka nie zrozum mnie źle, ale nie bardzo piszę się na spotkanie forumowe. Narobiłam sobie przez ostatnie kilka lat forumowych znajomości, niektóre sporo mnie kosztowały i nie były przyjemne. Paru bardzo dobrych znajomych nadal mam i nie żałuję poznania i podtrzymywania kontaktu w realu. Tyle, że w naszym przypadku jesteśmy z różnych stron Polski i Europy, toteż zorganizowanie spotkania wymagałoby sporego zaangażowania - podróż, może i nocleg, itd. Lubię to forum, spełnia swoje funkcje, ale nie jestem zainteresowana przenoszeniem tych kontaktów na inną płaszczyznę. Nie bierzcie mnie za buraka czy kogoś takiego 🙃

A, i była na fejsie taka dziewczyna P. spod/z Łodzi. Totalnie nie kojarzyłam jej z forum, więc po prostu wywaliłam z kontaktów po jakimś czasie. Szczerze - kojarzę raczej stałe aktywistki - Vesperę, Kobzior, Kachę, Nikusię, Skoreczkę, MartęMay, Urszulkę, Kruszynę, WielkaB, CiocięBoję (choć wchodzi rzadko), Bichito (tak samo), Anabel, Kahirę, Pamii, Monikę i Magdittę. No i od niedawna mamy Beatę z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny, mnie też bardzo oburzyła ta historia z oszustem 😞 jak można tak robić!?...

Wczoraj nie miałam czasu ani sił wejść na kompa... z rana na cmentarz, póżniej do rodziców, póżniej spacer no i tak dzień zleciał 🙂... muszę troszkę ponadrabiać 🙂

Nikusia dobrze że jesteś, i nie przejmuj się gadaniem innych ... bo oni jak zwykle wiedzą wszystko ,,najlepiej"...

Anabel Co do okien to moje też brudne ... 😞 masakra jakaś a niedawno myłam...

Magditta... kąpanko z męzem? 🙂 mmm romantycznie 🙂 ja mam zbyt małą wanne xD...
Magditta i Monika dynie superaśne 🙂

Kacha fajnie że już w domku 🙂 i cieszę się że już wszystko ok 🙂

Kobzior cóż ciężarne+ rowery- bezcenny widok 😜 i na pewno szokujący XD... aaa no i przepraszam że się nie pożegnałam na gg 🙂 ale koleżanka na drugą zmianę przyszła i mi pozamykała wszystko :P...

Skoreczka co do plotek to jestem w szoku... zastanawia mnie jedno, skąd ta osoba wywnioskowała takie zdarzenie 🙂...

Aaaa no i ja uważam że do FB dodawać tylko sprawdzone osoby... 😉 tak jak i inne dziewczyny, z tego co doczytałam, a dodam że też 2 nie znam w ogóle... 🙂

Dziś pracuję od 15-21, a jutro i pojutrze wolne 🙂

Buźka kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamii18 napisał(a):

Wczoraj nie miałam czasu ani sił wejść na kompa... z rana na cmentarz, póżniej do rodziców, póżniej spacer no i tak dzień zleciał 🙂... muszę troszkę ponadrabiać 🙂


Heheh, wpadłam ostatnio w taki rytm dnia. Może nie chodzę poza świętami na cmentarze 😉 ale mimo, że nie pracuję, to mniej w domu jestem 😮 i mniej czasu na net mam niż w dni, w które pracowałam (mimo, że w pracy do netu nie zaglądałam w ogóle). Zajrzę do Was popołudniem lub pod wieczór. Uściski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!
Jeszcze jestem w szoku po tym co się wydarzyło u Grudniówek 😲 W głowie mi się nie mieści, że można stworzyć taką historię. Jak się dowiedziałam, że ta mama urodziła to pierwsze co zrobiłam to policzyłam, że miała termin ok 3 tygodnie prędzej niż ja. Strasznie się tego wystraszyłam, zwłaszcza, że trzy styczniowe mamy były w tym czasie w szpitalu. Śledziłam los tej małej dziewczynki razem z mężem. No nadal nie wierzę...
Ja na Brzuszku zostaję, zgadzam się z Nikusią, że nie ma tu aż tak bardzo poufnych rzeczy, na fb też chcę zostać, no chyba, że uznacie, że jestem (jakby to powiedziała moja chrześniaczka) oszukistką 🙃
Rano nawiedził mnie kurier, już o 9 zadzwonił, że za 15 min będzie, no a ja jeszcze smacznie spałam. Przywiózł mi fotel bujany do pokoju malucha 🙂 Jak mą skręci to wstawię fotkę na fb 🙂
Skoreczka, nie przejmuj się plotkami, w każdej rodzinie jest jakaś wścibska ciotka czy kuzynka, która lubi jak się coś dzieje 🤢
Kacha, pamiętamy 🙂 Fajnie, że już jesteś 🙂
Nikusia, ja też zamówiłam takie koszule. Z żyrafami różową i z bocianem niebieską 🙂 Czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że będzie miła w dotyku 🙂
Dziś cały dzień nic nie robię, zostały mi gołąbki i sałatka od wczoraj więc obiad jakiś jest. Wczoraj padłam na łóżko po całym dniu. Chyba przesadziłam z chodzeniem, no i dwie mszy stałam na cmentarzach. I jeszcze wieczorem byłam i nie zauważyłam ławki i się w kolano uderzyłam, teraz mam pięknego siniaka i zdartą skórkę. Teraz to w ogóle chodzę jak pokraka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na cmentarzu byliśmy tylko zapalić znicze, tzn na dwóch cmentarzach, ale po kilka minut.
W nocy mój syn mnie woła, że nie może oddychać. Przyszłam a się okazało, że krew mu z nosa leciała. Bo najpierw wysmarkaliśmy nosek a potem zabrałam go do łazienki i patrzę a on całe ręce we krwi (a buzia czysta), potem patrzę pościel też brudna. Dałam mu coś do picia oczyściliśmy porządnie nos i trochę pomogło. Za chwilę idziemy do pediatry, bo bardzo kaszle. I już mi przed chwilą powiedział: "mamo ja się pomodliłem jakbym się udusił" 😮- normalnie nie wiem skąd mu się takie teksty biorą.
Popołudniu mieliśmy z nim jechać do specjalisty 100km w jedną stronę, ale teraz czekam co powie pediatra, bo boję się że znowu zapalenie oskrzeli. Rano mu zrobiłam inhalację z soli fizjologicznej i zobaczymy. I tyle z mojego nie stresowania się. 😉
Jeszcze muszę dojść do tego lekarza a to drugie koniec miasta 😮 a z tym ostatnio mam problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane Brzuszki.
Ja dziś tak na smutno bo w nocy zmarł mój dziadek 😞 Oczywiście mnie odstawili wszyscy do domu i kazali siedzieć, a ja jajko prawie znoszę. Przykre no 😞

Nikusia szczerze to nic mi nie powiedzieli, czy zatrucie czy nie 😞 Leki dostałam i zanim wyszłam to zrobili badania, które wyszły w miarę prawidłowo. Moja lekarka mnie strasznie zdenerwowała bo czułam się jakbym nie była jej pacjentką! W ogóle nie zorientowana w moim temacie!!! A przecież to ona mnie wsadziła do szpitala!!! Dobrze, że poród odbiera położna........... Już za późno by zmieniać lekarza, a szkoda.
A co do Twojego synka to daj znać. Krew... to zabrzmiało groźnie ale może tylko taki straszak. Daj znać koniecznie co powiedział pediatra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha krew to z nosa poszła. Wczoraj rano też mu leciała, było to o tyle dziwne że nawet kataru nie miał. A w nocy to może jak zaczął kaszleć to mu się naczynko przerwało, ale mam zamiar powiedzieć pediatrze.
Współczuję z powodu dziadka, ale rozumiem dlaczego rodzina Cię do domu wysłała. Ty byś tak samo zrobiła komuś z rodziny jakby w ciąży była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do sprawy tej babki to od razu nie do końca czysta mi się wydała ta sprawa. Wiecie, z tego co mnie uczono to do ok2250g wcześniaczek musi leżeć w inkubatorku więc to, że Maleństwa ma 1800g i jest w domku....było dla mnie mocno dziwne. nawet wczoraj tę historie opowiadałam mężowi jako niewiarygodną. Myślę, że ta kobitka ma problem i tyle. Co więcej muszę z żale przyznać, że takich ludzi nie jest mało;(
Ja na brzuszku zostaje bo uważam tak jak Nikusia, ze my tu o niczym osobistym nie piszemy, a jak ktoś chce skorzystać z naszych porad i przepisów na obiad to na zdrowie 🙂 co do FB to wystarczy zastosować zdrowy rozsądek i zasadę ograniczonego zaufania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha Ty wiesz że jestem z Tobą!!! Zawsze możesz napisać bo tak jak pisałam całkiem niedawno żegnałam swojego dziadka!
Kruszyna zamówiłam u tego sprzedawcy kocyk i czekam na dostawe 🙂
Nikusia to pozostaje mi zyczyc zdrówka synkowi!!!!!!!!!
Pamii ja nie wiem skąd ludzie wymyslaja takie historie???? moze z nudów, moze nie dopatrza, nie dopczytaja.

My po spacerku 🙂 Piekna pogoda. Kruszyna pewnie ze w kozakach, kożuszkach to kulałby się człowiek a nie szedł, niech wiec bedzie tak cudnie na dworze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha trzymaj się, tak musiało być...
Ja jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży (to był czerwiec tego roku), to następnego dnia zmarł mój tata... 😞 Było ciężko, ale jakoś przetrwałam i dzieciątko mimo stresu okropnego też przetrwało. Ktoś mi nawet kiedyś powiedział, że jedna osoba zwalnia miejsce na świecie drugiej... No i u mnie tak się złożyło - tata zrobił miejsce wnuczkowi, przykre, ale cóż.

Nikusia może ta krewka z noska to z osłabienia, bo choroba synka będzie brała. Powiedz koniecznie o tym pediatrze. No i faktycznie Ty to masz ciągłe "atrakcje" 😉

U mnie pojawiły się na piersiach rozstępy 🤢 🤨 😠
Kupiłam sobie jakiś krem na to, ale po stosowaniu go skóra mnie jakoś tak piecze w tych miejscach gdzie posmarowałam... Tak jakoś robi mi się zimno, piecze i robi się gorąco - dziwne uczucie. Czy może wiecie czy tak powinno być? Czy to takie działanie jest tego kremu? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha, przykro mi z powodu dziadka 😞 Trzymaj się.
Nikuisa, trzymam kciuki za zdrówko synka, oby to nic poważnego 🙂
Magditta, śliczny avatarek. Ja też mój zmienię bo mam fotkę z twarzą.
A co do tej grudniowej mamy, to czytam właśnie prawdziwy blog z 2009 roku o tej dziewczynce. Mała była ponad 7 tygodni w szpitalu, a jak ją wypuszczali to miała 1816g. Mam nadzieję, że ta historia jest prawdziwa. Jak ktoś chce poczytać to tu link skopiowany od detektywa z grudniuweczek http://miniorki.blog.pl/archiwum/?rok=2009&miesiac=3&dzien=&of=10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra całkowicie Cię rozumiem, bo każda ma prawo wyboru. Nie organizuje poki co zadnych spotkać więc spokojnie,a to ze napisalam to dlatego ze przyszło mi to do głowy. Ja nigdy nie byłam na takim spotkaniu i pewnie chciałabym czegos takiego spróbować 🙂 Wierze jednak ze pojawiłyby sie konflikty charakterków a Ty pewnie coś o tym wiesz skoro próbowałaś juz tego rodzaju kontaktów na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a całkowicie z innej beczki.............czy kupiłyście kiedyś coś co śmierdziało chińszczyzną??? Mam chapcie i denerwuje mnie smród, musze to jakoś sprac albo coś....

Monika
dostałaś oklaska, bo avatorek jest typowo brzuszkowy i taki z uczuciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 😉
Musze sie pochwalic własnie zaliczyłam ostatni dzien w pracy 😉 porobiłam rozliczenia za p[azdziernmik no i teraz moge odetchnac 😉 😉 😉 choc szefowej to sie nie podobało ...

Ale teraz dostałam szoku jesli chodzi o ta grudnióweczke przez nia tyle osób sie stresowało a ona taki numer wykreciła .Ale musze wam tez napisac ze takie rzeczy niestety zdazaja sie czesciej jak ja byłam w ciązy z Jakubem to tez byłam na forum i wiecie co tam miałysmy tez taka dziewczyne która wymysliła sobie straszna chorobe i my wszystkie sie stersowałysmy jak posała nibi to jako jej mąz ze jest nieprzytomna i lezy w szpitalu a potem to wszystko okazało sie bajka.... Ehhh tacu ludzie chyba chca strasznie rzeby zwriocic na nich uwage nie wiem co im to daje ale to jest naprawde smutne ze w ten sposów to robia\...

No i tak naprawde byłam zdziwiona ze mała wyp[uscili ze szpitala z waga 1800 bo przeciez tak to czekaja az dziecko osiagnie wage donoszonego niemowlaka...

Co do plotek skoreczko to wiem doskonajle jkakie to przykre choc ja sie tylko smiałam jak kiedy s to było jeszcze za panny dowiedziałąm sie ze odbiłam faceta siostrze i do tego mam z nim jeszcze dzieckioo heh a ostatnio to moja Tesciowa rozsiewała plotki i domniemanej mojej cesarce i tym ze urodze synka wiec wiem jak sie mozna wsciec a forum wydaje mi sie w miare bezpiecne bo porozumiewamy sie nickami i mało jestzdjec nas całych zeby ktoś mół nas rozpoznac jedyne co to zdjecia które moga byc uzyte .Zreszta forów ciazowych jest naprawde duzoo...

Skoreczko takie koszule jak wstawiłas to oglądałam dzis na targu u nas sa po 25 zł czyli jak sie doliczy przesyłke to kosztuje tyle samo no chyba ze wiecej sztuk sie weznie 😉

Nikusia koszuke których linki wstawiłas tez były u mnie tylko nie spytałam po ile sa ja to c był chciała ta zakładana z wstawka bo mam jedna zakładana bez wstawki w domu i nie jestem zadowolona no i kmam jeszcze jedna taka z peknieciami z boku nie pamietam tylko jak duzo jej urztywałam bo cioąs mi sie kojazy ze "obsługa" była gorsza bo do biustonosza było gorzej sie dostac a u mnie bez biustonosza to nie dalo rady ...

Kach ato sie napatrzyłas przez rten tydzien ale masz racje najwazniejsze ze masz dobre wyniki i ze jest wszystko ok z dzidzią 😉
Ja jak rodziłam synka to u mnie w szpitalu był remąt porodówki i sal poporodowych wiec po porodzie lezałam na sali 2 osobowej pooperacyjnej lezałysmy we 4 i 4 dzieci straszny zaduch był le dałysmy rade Teraz to sa pokoje 2 osobowe i nowe sale porodowe wiec lspoko 😉\

Nikusia daj znac co z synkiem i uwazaj na siebie toze mąz mógł by jechac z nim do tego lekarza a ty odpoczywaj
Kacha wsółczyje smierci dziadka ale rzeczywiscir lepiej ze scie do domu wysłali .

Beatka a moze to jest krem na przeciw rozstepom ale nie dla ciezarnych? bo ona maja takie własciwosci i po nich skura rzeczywiscie piecze???

Udało mi sie nadrobic choc synel walczy ze mna o komputer 😉 wpadne puzniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...