Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Współczuję Wam aż tylu dolegliwości 😞 Ja jedynie ze zgagą się męczę i czasami jak synek się tak pręży to mam wrażenie, że szyjka mi się rozwiera bo to aż tak boli 🙃
Kobzior, jak mnie coś zakuje mocno to zastanawiam się czy to już, boję się sama w domu siedzieć, ale na szczęście moi rodzice są u mnie codziennie, prawie od rana i jadą dopiero jak mąż wraca. A mamunia gotuje nam obiadek- kochana jest 😘
Kacha, popieram Nikusię, zrób fotki i wrzucaj na Brzuszek 🙂 Od razu będzie Ci lepiej 🙂
Magditta, to super, że wszystko dobrze 🙂 No i waga bardzo ładna 🙂
Kasiulka, kciuki zaciśnięte 🙂
Nikusia, dzisiaj ja przywitałam listonosza w szlafroku 😉 Ale on już jest przyzwyczajony, bo prawie zawsze go tak witam- no żeby o 9.00 nawiedzać ludzi 😎
A my kupiliśmy w końcu elektroniczną nianię 🙂 No i wczoraj się naklaskałam, bo mąż chodził po domu i na dworze a ja przy łóżeczku klaskałam do kamerki żeby on mógł sprawdzić zasięg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
Ruszyłam się... i włożyłam nowiusią pościel do pralki... Jaka ja rozlazła jestem 😁
Dobrze, że nie tylko ja 😎 😁 aaale sobie ponarzekałyśmy 🙂
Teraz do ginekologa chodzicie częściej? Bo moja gin kazała mi przyjść za miesiąc... czyli 30 grudnia... bo mam wszystko "pozamykane" ... i tak się zastanawiam czy nie przesadziła? Jak to u Was teraz jest?


hej dziewczynki 🙂
ja bylam 28 listpada i kazala mi przyjsc za 3 tyg:/
czyli 19 grudnia to bedzie juz 38 tydz.
z tym ze dostalam takich boli wtedy to juz bym do niej poszla ale se na urlop pojechala.
ach z tymi lekarzami nie ma sił.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha ja mam wizyty co 3 tygodnie.
To ustanawiam dzisiejszy dzień DNIEM NARZEKANIA 😉 Czerwona kartka w kalendazru brzuszkowym 😉

Magditta fajnie ze tak ładnie wszystko się układa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dzień narzekania to dzień narzekania... a co 🤪 !
Brudne naczynia się same nie chcą przetransportować do zmywarki 😠 wszystko mi wypada z rąk 😠 złamałam łyżkę do obuwia i w związku z tym nie wiem jak będę buty zakładać 😠 pranie się samo nie chce na strychu wywiesić, a to wyschnięte samo nie chce się wyprasować i poukładać 😠

P.S. Teściowa nie przyjedzie w czwartek bo auto im się zepsuło 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha to i tak dobrze, że masz zmywarkę bo moje się nie chcą same w zlewie wymyć 😁 😁 😁
Dziękuje komuś za oklaski 😘 🤪
Mój węgiel już przyjechał, kurcze kto to widział za kamienie tyle forsy płacić . 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane nie było mnie trzy dni bo w sobote była u mnie moja mama sprztałysmy juz na swieta w niedziele cała z M przespam obudizliśmy sie o 16 wczoraj nie miaąlm jak sie odezwac bo biegałam po sklepach i potem miałam wizyte a w dodtku moj cąły czas mi okupuje kąpa bo gra w pokera ja przepraszam ale nei bede narzekac bo jestem przeszczesliwa wczoraj mi przyszedł rozek jest super a po wizycie to tak usg miałm robione prawie 40 min bo mały sie tak krecił ze lekarz go nie mogł pomierzyć brzuszek i głowke dało sie dokładnie zmieryzc ale kosci łodowej nie bardzo wiec przypuszczalny wynik małego to 2800 ale moze byc wiecej bo kosc łodowa zanza ale mimo to jestem szczesliwa wciagu 12 dni przybył mi 800g noi połozna powiedział ze urodze w terminie
czyli 12 stycznia malo tego moj maluszek jak by nie ta kosc łudowa ktora lekarz mierzył 5 razy to wycgodzi mi termin na 8 stycznia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha dziwne to wszystko, bo u mnie też nic sie samo nie chce robić 🙃 😠
Nikusia 😉 Też podziękowałam za oklaska 😎
Monika ja sie tak czuję jak ten kot ale nigdy tak nie leniuchuję 🤢 Ciągle trzeba coś robić bo przecież samo sie nie robi 😉 A do wagi tego kota to jego gabaryty to moja skala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika ten kot jest super 😁 😁
WielkaB a ja już się zastawiałam gdzie się podziewasz. Najważniejsze, że wszystko u dzidziusia dobrze i faktycznie rośnie. Wierzę, że jesteś szczęśliwa, bo nie ma lepszych wieści dla przyszłej mamy.
Skoreczka ten kot to jak ja wczoraj jak mi energii brakło. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Kacha dziwne to wszystko, bo u mnie też nic sie samo nie chce robić 🙃 😠
Nikusia 😉 Też podziękowałam za oklaska 😎
Monika ja sie tak czuję jak ten kot ale nigdy tak nie leniuchuję 🤢 Ciągle trzeba coś robić bo przecież samo sie nie robi 😉 A do wagi tego kota to jego gabaryty to moja skala 😁


Ja od 6 grudnia tak leniuchuję ale mam nadzieję, że to pomoże jak najdłużej ponosić Maluszka w brzuszku, a jeśli chodzi o wagę, to też mam podobnie jak ten kotek 😉 6 grudnia miałam 14,3kg na plusie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Serdecznie dziewczynki współczuje wszystkich nocnych dolegliwości  Kochane świetnie Was rozumiem. A co do narzekania to serio dobrze, ze jest to forum bo nie musze tak stękać mężowi. Wiem, ze wy o niebo lepiej mnie zrozumiecie  chociaż faceta tez mam mega wyrozumiałego, nie mogę narzekać.

Kobziorku nie boje się początku akcji porodowej, jakoś chyba oswoiłam się z ta myślą, ze to może być w każdej chwili. Nawet doktorek powiedział mi, ze 15.12 moja ciąża zostanie uznana za donoszoną, więc liczę się z tym, ze zaczyna się odliczanie dnia za dniem 🙂 natomiast przeprowadziłam mały wywiad mamy i dowiedziałam się, że mój brat był przenoszony 3 dni a ja 7 więc może ja tez nie będę rodzic przed terminem !

Pamii a może warto skonsultować zażywanie hydrochlorothiazidum z innym ginem? Jak obrzęki nie są zagrażające to może nie warto ryzykować. Ja bym wolała kontrolować ciśnienie i wagę i dopiero jakby była bezwzględna konieczność bym zażyła.

Beata też mnie od czasu do czasu zakuje , taka niby kolka wątrobowa. Myślę, ze to jest związane z naciskiem dzidzi na któreś naczynie.

Nikusia a ja wczoraj pana z elektrowni w spodniach piżamowych przyjmowałam bo przyszedł niezapowiedziany a ja tak fatalnie się czułam, ze nawet nie chciało mi się pozorów zachowywać. Facet tez jakoś zdziwiony za bardzo nie był choć mógł sobie nieźle pomyśleć widząc ciężarówkę w piżamie i psa w majtkach 😁 /moja Lunka ma cieczkę/

WielkaB widzisz jak ci się wszystko ślicznie układa 🙃 i maluszek ślicznie podrósł :0 2880 to super waga 😁

Kacha ponarzekałaś i bardzo dobrze, wierzę, ze ulżyło 🙃 Co do częstości wizyt to ja chodziłam co 4-5 tygodni. Ostatni była przerwa 3 tygodniowa ale to już ostatnia wizyta była i dobrze bo zaczął mnie porządnie mój doktorek wkurzać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też uwielbiam jak brzuch mi podskakuje od kopniaków 🙂 🙂 🙂 Wczoraj odebrałam wyniki i białko mam na granicy minimalnej normy więc dietę muszę trochę zmienić.
Dziewczyny jestem dziś na maksa zabiegana wstałam około 8ej po śniadaniu poszłam do siostry na klechy i do sklepu!!! Zasiadłam przed kompem i nie mogłam was nadrobić bo pisałam ze znajomą a w domu sajgon łóżko nie zaścielone w kuchni zakupy i gary do mycia a tu nagle pukanie do drzwi a tam mój wcześniej wrócił a w domu taki bałagan 🙃 😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃 😁 Dobrze,że nie jest głodny bo obiad jeszcze w lesie 😁 😁,ale jako ciężarna mam prawo na opóźnienia 🙂 🙂 🙂 🙂
Nikusia kiedyś się pytałam lekarza dlaczego mnie kłuje w kroczu odpowiedział,że to mogą być takie nerwobóle jak mam wrażenie,że ktoś mnie tam igłą nakłuwa 🤨 miałam to na początku i teraz zaś wróciło 🤢
Kacha ja mam bardzo często wizyty i już mnie to denerwuję bo wyczerpałam swój limit na kilka lat do przodu 🙃 🙃 🙃,ale to wszystko dla Kruszyny 🙂
Monika pochwal się z jakiej firmy kupiłaś nianie bo ja na dniach też chcę zamówić 🙂 Monika kot faktycznie ma ruchy i zwiność kobiety w ciąży 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Magditta super wieści mały rośnie to najważniejsze 🙂
Wielkab dobre wieści nam przekazałaś 🙂 🙂 🙂 🙂
Skoreczka ładne suwaczki a Mikołaj jak dla mnie do schrupania taki uroczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB no to ekstra, Mały nadrabia zaległości 🙂

Nikusia dzięki za oklaski 🙂

Monika nie tylko zwinność kobiety w ciąży, ale i cierpienie wypisane na "twarzy" 😉

poczta/kurier pocieszę Was, że w Durham kurir/listonosz potrafił zapukać do drzwi o 7 rano 🙃 wstawałam wtedy prosto z wyra, bez mycia zębów 😉 na początku było mi głupio, potem się przyzwyczaiłam 😉 i to nie były przesyłki tylko dla nas - odbierałam czasem coś dla sąsiadów, bo nie otwierali drzwi 🙃

Miło się zaskoczyłam - dostałam wyniki, a u fryzjera osiedlowego nie było kolejki i za podcięcie grzywki pani zażyczyła sobie 4 zł. Dostała piątaka 😉

Kacha od końca września miałam 2 wizyty u gina, teraz będzie 3 w piątek. I potem gin mi powiedziała, że będziemy widzieć się co 2 tygodnie do rozwiązania. Czyli maks 2 razy 😉 chociaż przy ostatniej wizycie powiedziała, że urodzę pewnie jakoś po tej wizycie w piątek 😉 zobaczymy, czy podtrzyma zdanie, skoro nie mam skróconej szyjki ani rozwarcia (no chyba, że coś tam się otworzyło podczas ostatnich 4 tygodni).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosik sprawdź proszę czy na umowie masz wpisane "umowa na zastępstwo", bo czasami jest tak, że zatrudnia się kogoś na zastępstwo, ale daje mu się umowę na czas określony. Jeśli masz konkretnie umowę na zastępstwo, to niestety wprowadziłam Cię w błąd - za co bardzo przepraszam. Na zastępstwie nie ma zasiłku macierzyńskiego po rozwiązaniu umowy 🤨 Za to jest taki myk, że idziesz szybko zarejestrować się jako bezrobotna i zasiłek będziesz otrzymywać tak długo jakbyś otrzymywała macierzyński. Tu możesz sobie o tym poczytać: http://www.podatki.biz/artykuly/24_2975.htm

Kacha ja mam wizyty tak co miesiąc (czasem wychodzi 3 tygodnie). Teraz będę miała ostatnią 2 stycznia.

A ja czekam na kurierów, wstałam rano, ubrałam się, żeby nie wylecieć jak ostatnio Nikusia 😉 a ich ani widu, ani słychu... 😮

Dzięki za oklaski 😘 Zaraz też Wam pododaję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj jak weszłam do domu usiadłam w sypialni jak zeczełam płakać to masakra moj koło mnie siedział dziaj rano wchodzac do pracy trzy razy sie zemna zegnał w koncu zaczyna nam sie ukladac powoli zaczyna isc wszystko po naszej mysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny miałam niestety dobre przeczucie, że wynik posiewu moczu będzie zły 😞 Wyszło, że jestem zainfekowana e-coli 🥴 I teraz tak mi do głowy przyszło, czy właśnie to nie jest powodem powiększenia jelita u Małej? Może dziecko podłapało bakterię ode mnie i stąd ten problem? Czekam jeszcze na wynik wymazu z pochwy i w tej sytuacji muszę pójść w czwartek do gina po recepty. Jak nie urok to sraczka (za przeproszeniem) 🤔
wielkaB i magditta dobrze, że wszystko OK z Waszymi maluszkami 😆
Kacha u mnie za zmywarkę robi mój mąż 😁 W zasadzie to on wszystko w domu robi 🙃 Chyba mam szczęście 😜
Kruszyna mi też brzuch podskakuje od kopniaków 😁
mra_ dobrze, że nie będzie o Tobie w TELEEXPRESIE 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Ja dzis tylko na szybko bo maz mie sie rozchorował synek jeszcze w domu ...

Lekarz wczoraj potwierdził ze brzuch mi sie obnizył no i po raz pierwszy powiedział ze raczej do nowego roku nie dam rady donosic ktg wyszło ok tabletki powoli mam odstawiac ale badanie dopiero w piatek wiec z rozwarciem nie wiem jak jest...

Kobzior trzymam kciuki za Kaje mam nadzieje ze po porodze wszuystko samo eroci do normy ...

Kacha jak dzis bóle mam nadzieje ze mineły...

Wiecej nie przeczytam bo synek chce usiąsc wpuszcze go to bede mogła troszke w spokoju polezec spróbuje nadrobic wieczorem lub dopiero jutro zalezy jak sytuacja w domu sie rozwinie./..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...