Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Kacha też nie nienawidzę takiego doradzania- wypytywania!!!! Ignoruj to bo to jedyny słuszny sposób!!!!
Co do teściowej to sama byłam zdziwiona, ze tak chlapnęła bo z reguły to właśnie ona na mnie chuchała i dmuchała, ale chlapnęła, a z racji tego, że jestem teraz na płacz zaprogramowana to poszłoooooooooooooooooo, żadne słowa potem już nie pomagały 🙂 dumą się uniosłam i koniec kropka 🙃 a niech się w nos pocałuje 😁

Beata dobra informacja 🙂 Będziemy mieć inteligentne i dużżżżżżżżżżżżżże dzieciaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka to czekamy na Ciebie 😘
Ewelina to nie masz dużo kg na plusie, a ja idę chyba sprawdzić ile ja mam bo jak tak piszecie to sama zaczekałam być ciekawa.
Pamii18 jak wczoraj powiedziałam, że mam jeszcze w planach łazienkę wyszorować to mąż stwierdził, że on to zrobi, ale skończyło się na tym, że kibelek lśni a reszta dalej brudna. Już mnie do szału doprowadza.
Magditta ja nie od razu miałam dobre stosunki z teściową, kiedyś to prawie co się spotkałyśmy to albo sobie na nerwy działałyśmy albo udawałyśmy że jest ok. Nie powiem bo ja kiedyś uważałam, że wszystko jest albo białe albo czarne. A ona jak coś chciała to z moim rozmawiała a my się potem kłóciliśmy, że oni coś za moimi plecami itd. Potem się Kuba urodził i jakoś ja się wyciszyłam a ona tak jakoś bardziej z nami zżyła. Nie od początku ale tak jak miał z 2 lata i do dziś mogę na nią liczyć.
A wagą się nie przejmuj przecież nic na to nie poradzisz że puchniesz. Za to szybciej po porodzie zejdzie.
Anabel aż jestem ciekawa co Ci powiedzą na te wyniki.
Magditta filmik super 🤪 😁 😁 😁 a tak się starałam nie śmiać 😁 🙃 😁
Kacha bo to tak jest z tymi koleżankami chcą dobrze, ale jak Ty tego musisz słuchać ciągle to masz dość. Nie martw się twój poród i tak będzie inny 🙂
Beata czytałam to kiedyś, niby to zależy od jedzenia w ciąży a nam ciąża latem wypadła i był dużo większy dostęp do owoców i warzyw. Z tym, że dzieci z lata też miały jakieś cechy, tylko nie pamiętam jakie. 😜
Magditta może teściowa nie miała nic takiego na myśli a wyszło jak wyszło. Do tego nasze hormony i wystarczy. Jak zadzwoniła to znaczy, że się przejęła.
Elka byle ten śnieg na święta został. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia masz rację, że koleżanki chcą dobrze i swoje rady dają ale jak tak się skumulują te ich rady w jednym czasie to mi się odechciewa wszystkiego i nerwica mnie bierze, a nie chcę być niemiła więc cierpliwie znoszę te opowiadania. A mnie na prawdę przerażenie w oczach rośnie 🤢 🤢 Nawet sobie przy nich ponarzekać nie mogę 😞

W lecie to się z upałów w ogóle jeść nie chce, no i faktycznie owoce i warzywa są zjadliwe bo teraz te pomidory to fuj, fuj no ale coś jeść trzeba.

A ja zabieram się za pierożki 🤪 i koleżanka ma wpaść na pogaduchy, więc się cieszę niesamowicie bo może mnie wyciągnie z tego dołka, w którym się znalazłam 🙂 i obiecałam jej że się z nią dziś wybiorę do salonu sukien ślubnych 🤪 a więc zostanę wyprowadzona na spacer 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie w nocy poprószyło, a teraz utrzymuje się to z nocy - taka biała kołderka.

Ja za choinkę żywą w doniczce zapłaciłam 120 zł (i jest średniego wzrostu). Pierwszy raz będziemy mieć żywą w naszym mieszkaniu, więc postanowiliśmy ceną się nie przejmować, że aż tyle kosztuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha wyprawa do salonu sukien ślubnych 🤪 super. A koleżankom powiedz grzecznie, że nie chcesz słuchać żadnych opisów porodów. Możecie na ten temat pogadać jak będziesz po. 🙂
Beata u mnie rano zaczęło padać i już jest biało. Tylko teraz szybciej do lekarz będziemy musieli wyjechać bo jednak trochę km mamy. Mąż już dzwonił, że z pracy będzie szybciej a ja obiad już gotuję zaraz tylko jeszcze mięsko dokończę. Pocieszam się, że autostrada nie będzie biała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamii pierwszy raz słyszę historię o spadającym gołębiu 🥴
Magditta co za teściowa 🤨,ale przykro było 🤨 Pierniczki i rogaliki makowe brzmią 🙃 Ja tak na prawdę to nie interesuję się choinkami bo od zawsze miałam sztuczną 🙂 Magditta no i ja nie wytrzymałam pośmiałam się 😁 😁 😁 a najgorzej miał ten chłop 😮 bidak myślał,że to z niego łacha targają 😁 😁 😁 A z tym rodzeniem to tak będzie jak któraś pierwsza poleci to pociągnie za sobą całą resztę 🙂
Kacha dobre rady wpuszczaj i wypuszcza od razu drugim uchem 🙂 🙂 Idź na spacer i pogadaj z znajoma dobrze Ci to zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha spokojnie nie denerwuj sie szkoda nerwów powiedz kolezenka ze jak urodzisz to wtedy pogadacie bo nie mach ochoty słuchac jak cie strasza i tylle

Nikusia mam nadzieje ze z wizyta przebiegnie pomysllnie i bedziecie z neij zadowoleni 😉
I jak waga???

Filmik niezły 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu gwarno 😁 😁 😁 A ja dzis zabiegana i nie mam czasu, no ale wstałam o 10 😁 😁 😁 Tak sie wyspalismy dziś 😉 Później poszłam do sklepu, kupiłam cos do paczek pod choinkę. Co do choinki to mała i sztuczna ze wzg praktycznych. Choć mój mąż chciałby prawdziwą bo u niego w domu rodzinnym tak jest.
A co sie dzieje w sklepach: przepychanki. brak uprzejmości i ludzie robię takie zakupy ze dla mnie to szok, bo nie widze potrzeby zakupoholizmu przed świetami 😉 Wiem- dziwna jestem 😜

No i nas tez biało na dworze i sypie i sypie 🙂

Kacha tez nie wiem po co to badanie cukru??? Jestem opuchnięta, wyglądam jak wielorybek, najgorsze jest to ze stopy puchną i w buty sie nie mieszczą 😞
Nikusia dzis lekarz. To powodzonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘

Przepraszam ze nie zdażyłam wszystkiego jeszcze przeczytać ☺️

A przyszły w końcu śpiworek i pajacyk Kubuś Puchatek z allegro więc wstawie pożniej fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przeczytałam zaległości i piszę do moich uroczych brzuszków 🙂

Nikusia dziękuję za przeniesienie mnie na wyzszy poziom w odliczaniu 🤪
Teściowa zasłużyła na kawę i kawałek tortu. Ważne ze zguba sie znalazła!
Nikusia i Kruszyna ciesze się ze spodobał sie Wam pomysł z kisielkiem 😉
Kacha okropny ten lekarz. Powiem ci jednak ze po porodzie tez tacy są. Ledwo chodziłam a ordynator ze złośliwym usmiechem na twarzy w szpitalu powiedział: o kobiety!!!!!!!!!!! Jakby cokolwiek wiedział o bólu rodzenia dzieci 😠 😠 😠 Nie przejmuj się, bo szkoda nerwów na takiego....!!!
Anabel dzieci tak bardzo wszystko przeżywają, czasem patrzę jak mały śpi i miny robi to tak jakby cos przezywał we snie.
Kahira super prezent, no i Twoje zadowolenie bezcenne 🙂
Magditta poproszę pierniczka 🤪
Kacha nie słucham żadnych madrości koleżanek. Zawsze głowe podnoszę do góry i mowie ze juz rodziłam i wiem jak to jest. Wtedy milczą. Jednak Ty jako pierworódka pewnie sie denerwujesz. Ucisz je jakimś tekstem grzecznościowym 😉
Beata ale artykuł 😁 Ja jestem dzieckiem styczniowym 😁 I pomysleć ze nie wiedzialam o swoich zaletach 😁
Kruszyna to zaraz wstawiam fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grudniówki rodzą jedna po drugiej 🙂 I my niedługo tez. Troche sie boję, ale nie chcę sie nakręcać. Mam nadzieje ze wystartujemy wszystkie w styczniu zeby było tak noworocznie 😉 A jeśli któraś urodzi w grudniu to bedzie naszą przewodniczką, trzeba bedzie brac z niej przykład i odwaznie jechac na porodówkę 🙂

Dziękuje za oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Magditta, ach te teściowe-najpierw coś powiedzą a potem dopiero pomyślą… Szkoda, że nie odwrotnie.
Beata, świetny artykuł 🙂
Skoreczka, ja też jestem styczniowym dzieckiem 🙂 I artykuł w związku z tym bardzo mi się podoba 😜
Kacha, nie przejmuj się koleżankami. Teraz uważają się za mądrzejsze bo już rodziły. Ale każdy poród jest inny i te rady mogą sobie… darować 😉
Nikusia, to powodzenia na wizycie i bezpiecznej podróży życzę 🙂
U mnie też cały czas pada śnieg. Choinkę już mam, ale czeka w garażu na męża. Dziś będziemy ją ubierać 🙂 Nie mogę się doczekać. W tym roku mamy choinkę-modelkę 😉 chociaż jedna szczupła w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika hehhee choinka modelka- fajnie to brzmi 😁 To miłego ubierania 🙂
Beata no myszy to musimy sie wystrzegać 🙃 😉
A Nikusia to ostatnio cos obiecała 😎 Fotkę ślicznego Pyzolka dała, ale brzuszek nadal nie sfotografowany 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...