Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mra słyszałam ze masaż szyjki macicy robi się w ostatecznośći i to podczas porodu. Czemu zafundowano ci to na wizycie? Zaczynam bać się lekarzy 🤢

Ciekawy artykuł o małych spóźnialskich 😎
http://www.rodzice.pl/ciaza-i-porod/porod-i-polog/Czekajac-na-bociana.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Hajo
Zgłaszamy się 2 w 1 😆 i... po przespanej nocy 🤪 😁 Wstałam właściwie jakieś 20 minut temu. Chyba było mi to potrzebne. Po zatruciu - odpukać nie ma ani śladu. Węgiel zdziałał cuda!!! Tętno które wczoraj miałam wysokie pomimo wzorcowego ciśnienia też opadło i nie mam już podwyższonej temperatury. Chyba wizja ponownego pobytu w szpitalu podziałała na mnie tak mobilizująco 😉 Mam nadzieję, że tak pozytywne samopoczucie utrzyma się już do porodu. Nawet smaki mi wróciły bo chwilę temu przeszło mi po głowie, że zjadła bym cosik dobrego z KFC 🤪 😁 (a wczoraj na sam zapach jedzenia mnie odrzucało). Kaja właśnie się rozbija w brzuchu i pozdrawia wszystkie ciocie 😉
mra_ i magditta trzymam za te Wasze leniuszki mocno kciuki - może wkrótce się zdecydują przejść na naszą stronę 😆
skoreczka mi się już dłuży do terminu od dawna 😉 i też mam poczucie, że każdy dzień to wieczność...
MIŁEGO DNIA BEZ DOLEGLIWOŚCI! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra_ napisał(a):
Hej Brzuszki i Mamuśki 🙂

nadal jestem w trybie 2w1 i już nie mogę 😲 wczoraj wieczorem myślałam, że umrę - potworny ból krzyża, mąż mi go potem masował, ból głowy, zgaga a potem mdłości i humor taki, że bez kija nie podchodź... Dzisiaj niby lepiej, ale bolą mnie kolana i plecy 😮 no i że wczoraj tak źle się czułam to nie pracowaliśmy nad szyjką. Seksy jakoś zdają się nie wpływać na moją szyjkę, ja nie wiem 🙃 jak tak dalej pójdzie, to czas do godziny zero przeleżę w złości 🤢






ja także 2 w 1 a jeśli chodzi o ból krzyża(odc.lędzwiowy) to 2 nocy przez to nie przespałam ,dzisiaj chyba oprę się o szafę i będę spać na stojąco bo leżeć nie mogę dłużej niż godz.
zgaga, ból głowy, humor tylko mdłości mnie omijają :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki
Mam coś dziś lepszy humor bo przeziębienie powoli mija. Wszyscy dopytują się kiedy urodzę bo moja rodzina w ten weekend rozjeżdżą się za granice po świętach i przyjeżdżają dopiero na następne także chcieliby zobaczyć małą a ona ma to gdzieś
Skoreczka jeśli chodzi o skurcze to wiem co czujesz bo mnie męczą od ponad miesiąca i za każdym razem się nakręcam że może to już. Najlepsze jest to że wczoraj znowu męczyłam swojego lekarza o te skurcze dlaczego już tak długo je odczówam i nadal nic a on że niektóre kobiety tak mają czyli nic mi nie wyjaśnił 😮A jeśli chodzi o narzekanie to możesz to robić do woli na tym forum. 😉
Magditta trzymamy kciuki za wizyte 😉
Kobzior to super słyszeć takie wieści od Ciebie 😉
Ciekawe jak nowe mamusie może już niedługo się odezwą 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinamit tez męczyłam lekarkę o te skurcze i ona to samo twierdzi co twój lekarz 😮 Współczuje Ci - dosyć ze boli to jeszcze od razu człowiek mysli ze to juz trzeba rodzić 😮
Kobzior to smacznego 🙂
31072010 przepraszam ale śmiesznie to zabrzmiało z tym oparciem o szafę 😉 Łap oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny... ja noc miałam koszmarną... Kobzior witaj w klubie.... mnie całą noc zatrucie męczyło... myślałam że zejdę... dodam że na początku miałam dziwny ból brzucha, mąż spał a ja starałam się rozluźnić i zobaczyć czy to czasem nie skurcze... no ale poszłam do toalety i się wyjaśniło wszystko... i tak od 22 do 5 nad ranem wstawanie co 15 minut ;/ masakra... musiałam to odespać... na szczęście się skończyło... bynajmniej nie mam tak wielkiej potrzeby ,,iścia" do toalety xD... TRAGEDYJA... a tyłek piecze jak cholera xD już się nad sudocremem zastanawiałam xD haha
stwierdziłam jednak że nie takie rzeczy się przeżyło... i szybko zejdzie 😉

Nikusia napisała:

Hej czujemy się dobrze ale pobrali Emilce krew na bilirubinie bo jest żółta. I po południu się dowiem czy wychodzimy. Uściski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczko no mam nadzieje ze te skurcze przygotuja macice na tyle ze jak juz sie zacznie akcja to pujdzie gładko tylko niestety nie zawsze tak jest popatrzmy na Nikusie ona tez miała skurcze bolesne a jeszcze na porodzie sie niezle wymeczyła woec róznie ...

Co do temperatury to juz wczoraj od rana miałam tylko 37 stopni ale poszłam do tego gina on kazał mimi wszystko brac antybiotyk i paracetamol ;/ ale coz ciezko idzie to obkurczanie bo po dwóch dniach jak leciało ze mne wiecej teraz prawie nic nie wiem czy to ze stresu ehhhh dziewczyny całą ciiaze walczyłam zeby nie brac antybiotyków i tabletek nawet głupiego paracetamolu a tu ledwo urodziłam to juz małej funduje takie paskudztwo ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka miejmy nadzieję że spełnią się słowa Anabel i może poród będzie szybszy przez to że te skurcze tyle nas już męczą 😉
Wczoraj nawet śmiałam się do męża że mam już taką wprawe ze skurczami i tym bólem że poród to dla mnie będzie pestka 😁 chociaż wiem że wtedy ból będzie silniejszy ale nie ma to jak sobie pożartować 😆
a teraz mała wymyśliła sobie kopać mnie w prawe żebro i nie odpuszcza już od 15 minut ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinamit tez mówiłam do męża ze do czasu porodu to zdążę się zaprzyjaźnić z tymi skurczami 🙂 Fajnie sie jednak mówi jak mijają ale jak sa to zawrót głowy 🙃

Co do kopniaczków to teraz bardziej czuję jakby mały się prężył i rozciagał, chyba ma mało miejsca 😉

Anabel
czasem i antybiotyk jest niezbedny, nie lubie ich ale bez nich można nabawic się przewlekłych dolegliwości 🤢
Pamii współczuję dolegliwości nocnych ale przyznam się ze sudocream z dwa razy zastosowałam 😜

Robię frytki 🤪

Mam tak lichy humor ze musze sobie jakoś go poprawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od Nikusi:
hej dzis nie wyjdziemy. EMILKA pod lampami jesli spadnie to moze jutro a za kilka dni na kontrole. pozdrowienia.

Beata dziękuję, to ja też cię oklaskałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki jestem już w domku 🙂 wypuścili mnie na szczęście 🙂 mam czekać,aż dostanę skurczy lub odejdą mi wody.
Bardzo bolą mnie pachwiny i dół brzucha. Lekarz powiedział: "Boże,tu prawie nie ma szyjki!". Bo szyjka ma ok.15mm. Więc to prawie nic.
Kładę się do łóżka 🙂
Miłego dzionka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka łe, to już w ogóle na ostatnich nogach jesteś 🙂

WielkaB napisała wcześniej, że też jednak zostają na kilka dni dłużej bo Fabian jednak jest bardziej żółty.

Skoreczka, Ewelinamit co ja bym dała za skurcze 🙃 😁 😁 😁 mam jedynie słabe napięcia 😲

Pamii u mnie sudocream raz po raz idzie w ruch po goleniu pipki 😁 bo mam uczulenie na chyba wszystkie jednorazówki 😮 a kremy na mnie nie działają, wosk też mnie uczula, no a teraz wosku zresztą nie wolno 🙃 i zdziwiłam się, bo na święta dostałam balsam i płyn z Sephory z takimi błyszczącymi drobinkami i ten balsam nawilża moją skórę jak żaden inny krem 😮 a nie wyglądał na taki. Tyle, że przed szpitalem będę musiała zmyć z siebie te drobinki - wiecie, żeby nie wyglądać jak ta baba z kawału, która spryskała się brokatem 😁

Chyba zrobię muffiny z bananem - dla zabicia czasu, bo lubię piec ciasteczka i inne takie 😉 Także za godzinę zapraszam na kawusię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny!

Awansowalam do czolowki! 🤪 🤪 🤪 nice 😎
Dzisiaj robie sobie kolejny dzien rozpieszczania siebie - cztery godziny spedzilam \\\\\\\'na miescie\\\\\\\', z czego 3 u fryzjera!! 🤪, potem zakupilam sobie kwiaty (biale frezje, tulipany i gozdziki) oraz 2 ciasteczka francuskie z truskawkowym nadzieniem 🤪
Wieczorkiem kapiel, masaz... ach jak fajnie nie byc w pracy! 🙂

Beata - Zumba to cwiczenia, jak aerobik, tylko ze oparty na tancach latynoskich - ogolnie tanczy sie, kreci bioderkami, wymachuje lapkami i czas zlatuje bardzo szybko bo nie nudzisz sie jak przy innych cwiczeniach. Ja juz sie nie moge doczekac, by wrocic do biegania, porzadnej zumby (no bo teraz to tylko tak lajcikowo cwicze) i innych moich wf-ow - ale juz niedlugo! 🤪

beata8811 napisał(a):

Marta co to jest zumba? 😜


Oj skoreczka - to wspolczuje! 😞 to w takim razie lepiej przeczekac w jakims bezpiecznym miejscu - byle z dala od skurczy! Ja wczoraj wieczorem mialam stresa - no bo ja nie mam pojecia jak te skurcze bola, nawet Braxtona Hicksa nie czuje 😞 - i obawiam sie, ze jak juz sie zaczna to strasznie spanikuje 😞

skoreczka napisał(a):

MartaMay a ja się boję rozmiękczać szyjkę 😮 bo dostaje takich skurczy ze pozniej nie wiem gdzie wejść i co zrobic zeby mineły 😞


Mra_ i 31072010 - wspolczuje! ja tez mam straszne bole krzyza i zgage i spac nie moge - co troche sie budze z bolu - biodra mnie bola! Ja tez juz chce, zebysmy mialy porod za soba! I zlosc tez juz mnie zaczyna brac od czasu do czasu 🤢 🙂

mra_ napisał(a):

nadal jestem w trybie 2w1 i już nie mogę 😲 wczoraj wieczorem myślałam, że umrę - potworny ból krzyża, mąż mi go potem masował, ból głowy, zgaga a potem mdłości i humor taki, że bez kija nie podchodź... Dzisiaj niby lepiej, ale bolą mnie kolana i plecy 😮 no i że wczoraj tak źle się czułam to nie pracowaliśmy nad szyjką. Seksy jakoś zdają się nie wpływać na moją szyjkę, ja nie wiem 🙃 jak tak dalej pójdzie, to czas do godziny zero przeleżę w złości 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka to wcale bym się nie zdziwiła jak byś za nledługo pojechała ale na porodówke
Mra myślałam że to ja tylko mam uczulenie na jednorazówki nie pomyślałam o sudocreamie tylko stosowałam zwykłe kremy no ale teraz to spróbuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra to wpadnę na kawusie ale dopiero jak grad przestanie uderzac o szyby, bo strach z domu wyjść 😉 Mufiny z bananami brzmia apetycznie 🤪 🤪 🤪
MartaMay rzeczywiście potrafisz sie zrelaksowac 🙂 Mi przydałoby się farbowanko włosów, bo odrosty mnie draznią 😮 Jednak sama nie dam rady z brzuchem dokonać zmiany na głowie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulka no już naprawdę cooooooraz bliżej 🤪

mra mnie też jednorazówki uczulają i nawet nie pomyślałam o sudocremie 😜 A co to za balsam z sephory? Zapodaj nazwę 😉 I możesz też zarzucić ten kawał o babie z brokatem, bo nie znam 🙃

A no i po obiedzie u skoreczki idę do Ciebie na deser 😁

Marta taki dzień dla siebie nonono, super! 😆 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...