Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

MartaMay napisał(a):
Skoreczka!!!!!!!!!!!! Avatarek super! 😁


Dziękuje Marta, mówie Ci jak mnie dzis skrecało na jakaś fotke i nie mogłam zrobic, ale udało się coś wykombinowac 😎 Mam jeszcze jeden pomysł ale poczekam aż brzuch urosnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika mi dość często twardnieje brzuch, niekiedy nawet na dość długo. Jak ostatnio powiedziałam lekarzowi to mi kazał magnez brać i teraz ma stwierdzić czy pomaga, ale tylko trochę pomógł. Wizytę mam na poniedziałek to się dowiem co i jak i napiszę.
Skoreczka ja mam balsam z oliwka i oliwkę a smaruję sie naprzemiennie. Oliwkę Nivea Baby, pisze na niej, że jest dobra do masaży i dla kobiet w ciąży. Dla niemowląt oczywiście też 😉
WielkaB faceci to się chyba najbardziej na tą zawartość pod choinką cieszyli 😁 😁 😁
reszty nie doczytałam bo idę obiad robić 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już po obiadku 🙂 Tylko w weekendy jadam przed 15, bo zawsze na męża czekam. Węgiel już w piwnicy-tam mamy kotłownie. Mąż mówi, że chyba będzie zima stulecia bo tyle już tego nazwoził 🙃
A teraz pojechał pomagać przy sprzątaniu kościoła, babcia już dzwoniła czy przyjadę, jak mąż powiedział, że nie to od razu spytała czy chora jestem 😮 Jak kiedyś przyjechała do nas i weszła do domu to też spytała czy ja chora jestem bo na dwór nie wyszłam- no przecież nie będę się witać już od bramy!
Skoreczka, avatarek jak zwykle bardzo ładny i taki pomysłowy.
Nikusia, też myślałam nad magnezem, aby do czwartku. Zobaczę co gin powie no i ciekawa jestem co z rozwarciem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kruszyna 🙂 Ja mogłabym wszystkim nam robic fotki 🤪 Pewnie po nocach opracowywałabym plan jakie zrobic ujęcia 😁
Nikusia widzę że przekroczyłaś magiczny 1000 🙂 Gratki 🙂
Monika twoja babcia musi byc bardzo "wyrozumiałym człowiekiem" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - czy tez macie takie uczucie, jak np kichacie albo ziewacie, ze skora lub tkanki pod nia sie wam rozrywaja? Ja tak mam - takie dziwne uczucie - porownalabym to do rozrywania serwetki albo delikatnych szwow w materiale.... To nie boli, ale i tak jest dziwnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja nie. Ostatnio mnie dość często w nosie kręci i kicham, ale wydaje mi się, że tak normalnie. Zwrócę uwagę przy kolejnym kichnięciu. 😉
Skoreczka nawet się nie zorientowałam, który to był 1000post 🤪 śliczny avatar, ja się polecam i możesz fotkę zrobić, bo mi się moje nie podobają 😉
Monika nie wiń babci, kiedyś kobiety pracowały na polu, szły do domu rodziły dziecko i dalej na pole. My sobie tego nie wyobrażamy. Babcia jest z innej epoki. 😉
my też już po obiedzie i teraz czas na spacer, a że spacer z mężem mi się rzadko zdarza to się cieszę. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB tort super, moja siostra coś podobnego na panieński dostała, płakałyśmy ze śmiechu. Ten dla dziecka też fajny, mojemu synowi się podobał. 😉
Monika ja widzę, że Wy się do zimy szykujecie tak jak i my. Drzewo już mam a za 1,5 tygodnia będziemy węgiel kupować, bo przyjdzie zima i maleństwo to w domu musi być cieplutko.
Ja też się trzymam za brzuch przy kichaniu.
Idę na spacer 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja tez mam takie dziwne uczucie!!! Jak już kicham albo ziewam to łapie się od razu za brzuch i sprawdzam czy gdzies nie puścił na ,,szwach''. Czuje to tak jak rozchodzace się mięśnie 🙂
Nikusia udanego spacerku bo pogoda jak na jesień to u nas wymarzona 🙂
Skoreczka ja nie mam takiej weny twórczej do zdjęć jak ty tak więc zostaje mi tylko pozazdrościć!!!
Nawet nie lubie długo pozować do zdjęc bo mnie cos trafia zawsze!!! Mój tez tak kombinował ustawiał i robił 10 zdjęć i tak stałam i czekałam cierpliwie,ale teraz już wie,że zdjęcia musi mi robić szybko bo nie jestem pod tym wzgledem cierpliwa i marudzę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam tak jak Nikusia, bedę musiała to sprawdzic bo raczej nie zauważyłam żebym miała jakies dziwne uczucia przy kichaniu 🙃 A może dlatego że to nie pierwsza ciaża i dlatego nie zwracam uwagi? Godne zastanowienia!

Udanych spacerków, my też idziemy jak synek wstanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka avatarek słodki 🙂... fajne masz pomysły na zdjątka 😉

WIelkaB ten torcik świetna sprawa :P...

Witam was 🙂 wieczorek wczoraj zaliczam do udanych 🙂 było miło i przyjemnie ;]... a dziś z rana pojechałam do Opola na uczelnie... i było póki co dość chaotycznie 🙂 bo nikt nie wiedział gdzie co i jak 🙂 no ale jakoś poszło, o 13 byłam w domciu więc szybko się mężem nacieszyłam, zjadłam obiad i mąż przywiózł mnie do pracy... a 1 wykłady na studiach już za tydzień 🙂... ciekawe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii18 ja sobie wczoraj uświadomiłam, że moja siostra też miała rocznicę śluby. Też 1. Rok temu się na ich ślubie bawiliśmy 😁
Byliśmy na spacerku, dotleniłam się.
Córcia się już chyba głową w dół obróciła, bo ostatnio bardzo mnie wysoko kopie, prawie pod żebrami.
Dziś sobie trochę ze sprzątaniem odpuściłam, ale jak mąż robi i brudzi to nie będę kilka razy podłóg myła 😜. Teraz jeszcze za chwilkę jedziemy do siostry na imprezkę, bo druga siostra jutro do Niemiec do pracy ze szwagrem wyjeżdża i robimy pożegnalną. 😉 I mają być frytki domowej roboty, 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez po spacerze, zjadłam nawet lody 😎 A tu cisza hehehh
Pamii ja tez myslałam że pisałaś o rocznicy ślubu 🙂 Ale fajnie że obchodzicie różne świeta 🤪

Zmykam. Dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, wpadłam tylko powiedzieć że jestem nadal chora i od dwóch dni leże plackiem 😞 Na noc biorę paracetamol bo mam gorączki 😞 obrzydliwe zarazki 🤢 Już się martwię zimą; pewnie będę siedzieć w domu cały czas bo jestem chorowita & zapewne nie będę miała kurtki zimowej zakrywającej brzuszek. muszę się zasobić w duzo książek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31072010 – bardziej Helena, chociaż Maja też bardzo ładna! A Hela nie jest masakrą : ) wszystko zależy jak się wymawia/akcentuje 😉 mam przyszywaną kuzynkę Helenę i rodzina nazywa ją Helutą. I powiem, że lubię oba zdrobnienia, serio. Hela to to nie to samo co Bacha czy Kacha.

Skoreczka – swędzi mnie skóra, zwłaszcza wokół pępka i po bokach. A smaruję ile się da

WielkaB – nogi masz do pozazdroszczenia! Chudziutkie! Ja się moimi ostatnio łamię, bo o ile od połowy uda zawsze miałam dość spore, tak łydki zwłaszcza zawsze szczupłe. A tu parówy zaczynają mi się robić w ciąży 😉 no nic, po porodzie będę się męczyć przy ich rzeźbieniu 😉 A płaszczyk/kurtka superowa, trochę przypomina mi sukienkę Małej Mi, love!

MartaMay – nie daj się! Właśnie tym mnie wkurzają Angole – że jak się przeziębią lub złapią grypę to łażą, kichają i kaszlą na wszystko i wszystkich. Pozabijam tych, którzy mi tak robili w tym tygodniu jeśli i mnie coś złapie 😉

Kruszyna, WielkaB, też miałam ciasto w takim klimacie na panieńskim 😁

Vespera – kuruj się!

Ha, też miałam dzień pełen wrażeń i mało przespaną noc. Nie dość, że zimno w mieszkaniu, taka wilgoć, to jeszcze powietrze nie teges i o 3:30 nie wytrzymałam, wstałam, otworzyłam okno i po nos zakryłam się kołdrą. Mam nadzieję, że się nie rozchoruję, choć czuję, że mnie coś bierze 😞

Dzień spędziłam ze współlokatorką pod hasłem "randka" 😉 lunch + buszowanie po sklepach + kawa + wizyta w chińskim sklepie z azjatycką żywnością. I wiecie co, placki jesteśmy. EY kupiła kilka par skarpet w H&M i w domu zorientowała się, że nie ściągnęli jej jednego z klipsów anty-kradzieżowych. Nigdzie po drodze na żadnych bramkach nie dzwoniłyśmy. Ale klipsa nie da się za bardzo otworzyć - próbowałyśmy rozczapić go łyżeczkami 🙃 wylała się czerwona farba a klips siedzi twardo. Czekamy, aż mąż mój wróci i przyniesie nam z uczelni młotek 🙃 trochę za późno, żeby do sklepu się cofać i tłumaczyć, że skarpety nie podpieprzone, ale klips próbowałyśmy ściągnąć przekonane, że się jakoś da 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera kuruj się Kochana 🙂a może poproś kogoś żeby zrobił ci syrop z cebuli? Możesz nawet takim syropkiem smarować nochala. Wiem , że to słabo brzmi ale teraz musimy sięgać po babcine metody. Paracetamol ok ale prze wszystkim siedź w łóżku w ciepłej piżamie żebyś na maksa się wypociła. 🙂 Buzia Kochana 🙂
Ja dziś miałam dzień do tyłu bo w nocy już o godzinie 4 byłam na nogach. Usnęłam o 7:30 a o 9 już mnie mąż obudził. Tak więc cały dzień sennie, smętnie ale na dworku bo łapałam resztki słonka 🙂 Co do kichania to nie skupiłam się na nim zbytnio /też poobserwuję/ ale ostatnio bardzo często kicham. wynika to z tego, ze mam cholernie wysuszoną śluzówkę. Praktycznie nie rozstaję się z chusteczkami i sprejem do nochala. Woda morska mi pomaga 🙂
Będę chyba uciekać do łóżeczka, mam nadzieję, ze dziś spokojnie pośpię do rana 🙂 DOBRANOCKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już się pożegnałam ale muszę jeszcze dodać, że na koniec ubawił mnie Twój post Mra_ 🙂 Walka z klipsiorem 🙂hehehehe też miałam kiedyś podobna akcję i też zabrakło mi odwagi na powrót do sklepu 🙂 Mam nadzieję, ze da się skarpeciory uratować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to dodam jeszcze, że byłyśmy w mieście obok i nie tak łatwo wrócić nam do H&Mu 🙃 sieroty. Chłopak EY się załamał, jak usłyszał, że grzebałyśmy przy tym same... No i efekt taki, że spłakałyśmy się ze śmiechu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłam z imprezki, objadałam się frytkami i już mi się spać chce. 😁 😁
I pomyśleć, że siostrę w grudniu zobaczę, mama wyjeżdża we wtorek i też do grudnia. Dobrze, że jeszcze jedna siostra zostaje 😉.
Pamii18 ja myślałam, że masz rocznicę śluby, ale dopóki nie mieliśmy śluby to obchodziliśmy rocznice chodzenie 😁
Vespera kuruj się czyli: syrop z cebuli, grzanki z czosnkiem, mleko z miodem. Wygrzej się i wypoć w łóżku.
Mra ale głupia sytuacja. Niby masz coś bo kupiłaś a w rzeczywistości nie masz 🙂 Do sklepu bym nie wracała, bo faktycznie Was za złodziei wezmą. 😉
A ja teraz idę spać,
Dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że młotek da radę 😉 skarpeta musi zaczekać do środy 🙃 nie jest jednak tragicznie, bo te 2 pary skarpet kosztowały tylko 6 funtów (to takie grube & trendy do kolan). Jedna para była uwolniona, a o drugiej zapomniano.

Dobranoc Dziewuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w słoneczną niedziele mój M na rybach jak zawsze ja sobie siedze pije kawkę i jem serniczek zaraz idę umyć głowe ułożyć włosy i jade do marcina mojego kuzynki na pogaduchy 🤪 🤪 🤪 oczywiście po obiadku

mra faktycznie ta kórtka przypomina płaszczyk małej Mi 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...