Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki czy wy tez sie czujecie takie wielkie???
Właśnie wysłałam swoich chłopaków na spacer i mam chwilke dla siebie ale wcale nie wesoła chwilkę 😞 Nie poszłam bo cięzko nagle zmiescic sie w rozXS . Co założe to jest takie obcisłe, niewygodne, czuje sie jakby miały puścić zaraz szwy 🤢 Podejrzewam ze pewnie juz i tak ledwo trzymaja 🤢
Jutro jade na badania i zastanawiam sie co założyć skoro teraz nawet na spacer nie wyszłam. ! listopada podobnie. Nie chce tez teraz kupowac big ubran bo styczeń tuz tuż. Ostateczny wniosek: siedzieć w domu i nosić te szerokie gacie, które nadaja sie tylko po domu.

Wybaczcie ze sie wypłakałam do Was ☺️ Ale ostatnio jak sie wyzaliłam to okazało sie ze inne dziewczyny tez maja podobne problemy i wysłuchałyście mnie i nie nakrzyczałyście 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Hej Dziewczyny! Ciesze sie, ze weekend mija Wam pogodnie, widze, ze nastroje lepsze - zatem ufam, ze ten tydzien bedzie juz bardziej pogodny 🙂 Pozdrowienia dla dziewczyn, ktore sa w szpitalu - trzymam kciuki!

Skoreczka - ja tez sie czuje wielka - nie przejmuj sie, juz niedlugo 🙂 Wydaje mi sie (i tak sie czuje) ze wygladam jak beczka - a moj maz na dodatek sobie zartuje mowiac 'You are huge' 🙂 No coz, pozostaje mi tylko sie z tego smiac - tydzien temu tylko sie przejelam, jak powiedzial ze zaczynam hodowac cycuszki na plecach 🙂 🤪 Szybko mi jednak przeszlo.
Kolezanka z pracy spytala sie mnie, czy mam wahania nastrojow - odpowiedzialam jej, ze jedyna zmiana jest taka, ze przed ciaza mialam wieksze jazdy niz obecnie 🙂 Teraz mimo, ze gruba to chodze szczesliwa i usmiecham sie czesto od ucha do ucha. Po czesci powodem moze byc fakt, ze juz za tydzien zaczynaja mi sie 2 tygodnie urlopu a potem jeszcze tylko 18 dni roboczych!

Chcialam na FB wrzucic fotki naszego nowego mieszkania ktore wynajelismy - tak mi sie ono podoba, jest male, to prawda, ale bardzo mile. Fotki juz gotowe, ale poczekam na dostawe i zmontowanie mebelkow dla naszej dzidzi i potem wszystko wrzuce hurtem 🙂

Trzymajcie sie cieplo laski! Sciskam i pozdrawiam brzusie 🙂

skoreczka napisał(a):
Dziewczynki czy wy tez sie czujecie takie wielkie???
Właśnie wysłałam swoich chłopaków na spacer i mam chwilke dla siebie ale wcale nie wesoła chwilkę 😞 Nie poszłam bo cięzko nagle zmiescic sie w rozXS . Co założe to jest takie obcisłe, niewygodne, czuje sie jakby miały puścić zaraz szwy 🤢 Podejrzewam ze pewnie juz i tak ledwo trzymaja 🤢
Jutro jade na badania i zastanawiam sie co założyć skoro teraz nawet na spacer nie wyszłam. ! listopada podobnie. Nie chce tez teraz kupowac big ubran bo styczeń tuz tuż. Ostateczny wniosek: siedzieć w domu i nosić te szerokie gacie, które nadaja sie tylko po domu.

Wybaczcie ze sie wypłakałam do Was ☺️ Ale ostatnio jak sie wyzaliłam to okazało sie ze inne dziewczyny tez maja podobne problemy i wysłuchałyście mnie i nie nakrzyczałyście 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści od Nikusi: czeka na jutrzejszy obchód i wierzy w to że wyjdzie do domku i tam bedzie leżeć!!! Pozdrawia Was 😘 No a my trzymamy kciuki za jej wyjscie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

MartaMay też tak myślę ze jeszcze troszkę i bedziemy troszkę mniejsze 🙂 Miałaś sesję brzuszka zrobić..gdzie twoje zdjęcia? 😉 😉 😉 😉

Brzuszki ja ide lezec, Was i tak prawie nie ma, więc do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Nikusi!
Skoreczka - jak na razie zdazylam jedynie ogarnac dom i sie z nim oswoic - i tak porzadnie odetchnac po przeprowadzce, za tydzien zaczyna sie urlop wiec bede miala czas na rozstawienie mojego sprzetu studyjnego i prawdziwa sesje 🙂

skoreczka napisał(a):
Wieści od Nikusi: czeka na jutrzejszy obchód i wierzy w to że wyjdzie do domku i tam bedzie leżeć!!! Pozdrawia Was 😘 No a my trzymamy kciuki za jej wyjscie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

MartaMay też tak myślę ze jeszcze troszkę i bedziemy troszkę mniejsze 🙂 Miałaś sesję brzuszka zrobić..gdzie twoje zdjęcia? 😉 😉 😉 😉

Brzuszki ja ide lezec, Was i tak prawie nie ma, więc do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera trzymam kciuki,że wszystko będzie w porządku!!!!
Jejku panika mnie jakaś ogarnia, codziennie któraś trafia do szpitala 😞 Dziewczynki musimy się jakoś mocno trzymać i duuuuuuuuuuuużo odpoczywać!!!!

Ja dzisiaj z mężem oświetlenie w salonie montowaliśmy 🙂 Prawie cały dzień nam ,a dokładnie to jemu 🙂, się zeszło!!! Wieczorkiem usiadłam i zrobiłam halloweenową świeczuchę, a jutro z wypełnienia będzie zupka 🙂
MartaMay juz się nie mogę doczekać fotek mieszkanka 🙂
Skoreczka na pewno gruba nie jesteś ale jak chcesz w 8 miesiącu zmieścić się w rozmiar XS to poczucie humoru Cię nie opuszcza 🙂
Kochane trzymajcie się ciepło i mocno 🙂 zmykam się relaksować w kąpieli :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki Vespera!
Urszulka tylko sie nie martw - bedzie dobrze 🙂
Magditta - to w takim razie wrzuce pare fotek teraz na FB a reszte dodam za tydzien 😉

Wreszcie, jak posprzatalam w ten weekend tak porzadnie po przeprowadzce, poczulam sie jak u siebie w domciu 🙂

Sciskam Was
M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny ;0
Skoreczko rozmiar xs to na ciąze az nierealne 😉
Choc ja wam powiem ze przed ciąza wiekszosc rzeczy maiłam w rozmiarze m a teraz co zamówiłam coś ciazowwego z allegro to mi wisi ale znajomi mówia ze zchudłam po buzi i ze nogi mam chude w sunie mało przytyłam wiec moze malenstwo wyciągło ze mnie Jedyne co mam wielkie to brzuch 😉 i to jego powoli zaczynam nie miescic w nic no i majciochy cos ostatnio przyciasnawe .Ale tak jak ty nie mam zamiaru juz nic dokupywac bo na te 2 miesiące to szkoda kasy jakos trzeba przetrwac teraz jeszcze daje rade w leginsach no i mam te ciut za duze spodnie ciazowe one sa ciepłe wiec musi wystraczyc z koszulkami i swetrami na razie daje rade 😉 a jak co to od meza porzycze 😉

Vespera uściski dla Ciebie i daj nam znac jak naj szybciej co sie dzieje trzymam kciuki /...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera napisał(a):
pojawiła się krew i jadę do szpitala 😞 🥴 😞


trzymam kochana za ciebie kciuki zeby było wszystko dobrze
Skoreczka pozdrowionka dla Nikusi

ja po leniuchowej niedieli wracam do życia wiec własnie pije sobie kawkę zaraz biore sie za obiad dla chłopaków doisaj maja zupe pomidorowa oraz placki po wegiersku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 mi sie gdzieś zachciało 🙃 🙃 🙃 🙃uprzątne w domu i muszę przeprasować kanty u spodni bo wszystko prasuje odrazu po praniu ale jak złoże w szafe to kancik mi się zrobi zawsze jakiś ale wole kancik niż prasować cała sztukę mojego M
Nadal muszę go usługiwać 😠 😠 😠 bo mój brzuchal ma 103 cm a mojego M 112 a powiedział ze jak go przegonie to on będzie przymnie skakał 😜 😜 😜
Co tam jeszcze kochane własnie mi się przypomniało muszę umyć samochód bo jak ja jutro taki brudasem pojadę na cmentarz ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Pamietam jednego roku jak byłam dzieckiem miałam z 12 lat jak mieliśmy z rodzicami czerwonego poloneza i mojemu tacie się przypomniało wiecorem ze musi umyć samochód i tak zrobił wypucował całego ale jak po ciemku nie umył lewch dzwi oczywiście rano jak jechaliśmy na cmentarz to tego nie załważył noi sobie jedziemy a ludzie sie nam przyglądaja i śmieja o co chodzi tata wysiada po cmentarzem patrzy autko całe sie swieci a jego dzwi od kierowcy brudne tak jakby cała noc po lesie jezdził po błocie do dizsaj mu to wypomnamy i sie z niego z mamą śmiejemy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Wogóle to się wyspałam i mam dobry chumor ale mój M mi go popsuje wieczorem bo bedzie wybrzydzał ubrania co mu naszykuje ale ja go już do pionu postawie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki!!!
Skoreczka nie jesteś sama ja też się czuję taka wielka 😮 ze wszystkim jest już coraz gorzeja!!!
Ja teraz nie dołuję się i wskakuję w sukieneczki tylko wkurzam się jak musze na siebie zalożyć ocieplane leginsy 🙃 jest to już nie lada wyczyn bo brzuścio zaczyna przeszkadzaą a mam takie głupie wrażenie,że jak się schylę to zgniotę małą 🤨 Mam nadzieję,że badania będziesz miala dobre 🙂
A co do kupowania ciuchów to poszczęściło mi się bo pożyczyła mi przyjaciółka,ale gdyby nie ona chodziłabym chyba w dresie bo teraz po co cos kupować 😮
Skoreczka jak tylko jest ci lżej to pisz co cię dręczy 🙂
Maratmay jak już się ogarniesz i jak tylko bedziesz miała chwilkę to czekamy na jakieś fotki 🙂
Vespera daj znać jak tylko cokolwiek będziesz wiedziała.Musi być dobrze 🙂
Urszulka ja tez mam spuchnięte nogi po całym dniu 🙂 tak wiec jak tylko możesz to nogi do góry ja nawet do spania biorę podnóżek 🙂
Wielkab ty jak zawsze na pełnych obrotach 🙃
Pozdrawiam wszystkie Brzuszki w szpitalu trzymam kciuki i mam nadzieję,że szybko do nas wrócą zapakowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie siedze i kroje papryke i tak mysle czy ktos do mnie napisze na gg bo walne z nudów

co do ubran ja jeszcze 2 tygodnie temu miesciłam sie w ubrania mojej siostry a teraz juz nie ja przytylam wiec chodzilam w jej a ona bardzo schudla wiec chodzila w moich teraz zostalo ze ona chodzi w moich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moje ulubione brzuszki 🙂

Vespera trzymaj się, pewnie skurcze albo szyjka bo od tego są plamienia w tym okresie. trzymam kciuki!!!

Anabel, MartaMay, Kruszyna
staram się zachować humor, ale ten roz.xs to trzeba odłożyć do szafy. A dziś pani w banku myslała ze ja szykuje sie juz do rozwiązania bo taka gruba jestem. Jednak nie tylko ja mam takie wrazenie.
Kruszyna poszczesciło Ci sie z tymi ubraniami od koleżanki. moje klolezanki sa z reguły większe albo w ogóle nie były w ciąży.
MartaMay to ja nadal czekam na fotki 🙂

Jestem juz po badaniach, ale w srode dopiero wyniki a w czwartek do ginekolożki. Jak czytam ze tyle z nas juz w szpitalu to strach isc do lekarza.

Czekamy na wieści od naszych szpitalnych brzusiów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy byc Kruszyna dzielne i odważne!!!!!! Pozytywne myślenie przede wszystkim. zastanawia mnie Vespera czy ma ktoś z nią kontakt? Ja niestety nie mam wiec nie dowiem sie co u niej 🤨

Zamówiłam ostatnio ten kocyk http://allegro.pl/gruby-kocyk-akrylowy-80x110-mega-wyprzedaz-okazja-i1885650978.html, najpierw w kolorze złotym, ale zabrakło więc poprosilam o niebieski, i okazało sie ze jest dla mnie ale tez jest ostatni. I teraz zastanawiam sie czy Pan nie wysle go komus innemu a mi różowego 🙃 To jest chyba nerwica natręctw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
Aż strach zaglądać na forum... 😮 Ja też po mega ciężkiej nocy... Mam już taki ucisk pod prawą piersią, że czasem oddechu złapać nie mogę. Jakby mi ktoś w tym miejscu dociskał włączonym żelazkiem 🤢 Położyłam się spać przed 23:00 a zasnęła o... 6:00 rano! I po 9:00 już się obudziłam 🤔 Snuję się po mieszkaniu jak nocna mara!!!
Vespera trzymam mocno za Ciebie kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze!
skoreczka rozwaliłaś mnie z tym rozmiarem XS!!! 🤪 😁 Przecież Błażej musi się gdzieś mieścić!
MartaMay super mieszkanko 😆 Gratuluje!
Dziewczyny dbajcie o siebie, nie dżwigajcie, nie róbcie mega porządków, prań, prasowań itd. !!!!!! Teraz dzidziuś i my jesteśmy najważniejsze - pamiętajmy o tym!

ŻYCZĘ WSZYSTKIM POZYTYWNEGO DNIA i czekam na dobre wieści 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior ja też mam takie pieczenie pod prawą piersią, jak rozmawiałam z mamą to ona twierdzi że mała musi na wątrobę naciskać i wtedy takie coś może się robić ... ale chętnie posłucham co Tobie powie specjalista 😜... mam nadzieję że to nic złego.. 🙂

Skoreczka, nie martw się u Ciebie z XS przeszło na S/M 🙂 a u mnie z L na XL/XXL (ze względu na brzusia) :P... także uwierz że malutka jesteś :*

WielkaB ja w obwodzie mam 118 cm xD... ostatnio jak się zmierzyłam to się przeraziłam xD....

Anabel, moja córcia wczoraj mnie tak kopnęła boleśnie, pierwszy raz 😉... a teraz już coraz mniej puka, ale coraz bardziej się rozpycha hehe 🙂...

Ja cały weekend byłam na uczelni dlatego nie zaglądałam, nie miałam sił... wczoraj jak wróciłam do domu to było ciemno jak w dupce.. za przeproszeniem 🙂 Wczoraj na przerwie zaszłam sobie do Tesco ale nic ciekawego nie widziałam, oprócz pięknych saszek dla dziewczynek 😁 cud miód 🙂... ale 49 zł za małe buciki !? nie nie pogieło mnie żeby kupować :P a mała 2 razy by założyła :P...

Nikusia też was pozdrawiała ostatnio jak z nią pisałam także przekazuje co prawda spóźnioone no ale są :*

Vespera kochana 3mam kciuki żeby było wszystko ok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny, ja juz jestem w domu.. Zbadali mnie dokładnie, zrobili usg, ktg i... nie wiadomo co się stało 😮 Wszystko wyglada ok. Możliwe, że krew nie była z brzuszka tylko z innego organu - musze miec zbadane nerki i dalsze badania ale już u lekarza prowadzącego. Muszę też mieć mierzone ciśnienie cztery razy dziennie i brac więcej magnezu i nospy w razie czego.

Powiem wam, że bardzo mi ulżyło jak lekarka powiedziała, że nie widzi żeby z dzidzią było coś nie tak. 🙂

Także nie wiem co się wczoraj stało ale mam się teraz oszczędzać, leżeć, nie dźwigać itp

Wielkie dzięki za miłe słowa dziewczyny 😘 😘 😘 😘 😘

Mam nadzieję, że Nikusia też się dzis odezwie. Rzeczywiście jakies smutne klimaty mamy teraz na forum. Chyba końcówka będzie dość nerwowa niestety 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera super, że już jesteś i że wszystko w porządku:* Trzymaj sie cieplutko i już TYLKO odpoczywaj!!!
WielkaB a ty to zwolnij dziewczyno bo z tego co piszesz to ciągle gdzieś biegasz i coś działasz. Widzę, że żoną męża pełną gębą jesteś, ale myślę, że czas najwyższy żeby trochę to on porozmieszczał i poskakał koło Ciebie, przecież jakby nie było jesteś w 8 miesiącu ciąży i musisz się oszczędzać.
Buzia dla wszystkich dziewczynek i tych w domu i tych w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera dobrze, że Maks zdrowy 🙂 Ważne, że się uspokoiłaś. I nie martw się jeśli było to lekkie plamienie, bo gdy ja miałam robione usg w 8 tyg. ciąży to powiedziano mi, że mam w macicy (poza owodnią) malutką łunę krwi i że może ona się wydostać w trakcie trwania ciąży albo przy porodzie - ale to nic groźnego i mam nie panikować jeśli pojawi się plamienie.
magditta popieram Twoją wypowiedź w 100% !!!! WielkaB najwyższy czas by twój Elvis pomyślał o tym, aby Cię odciążyć!
pamii18 też słyszałam, że to może być od ucisku na wątrobę ale ja mam obolałe całe żebro 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczęta,

melduję się po weekendzie.

Vespera fajnie, że jesteś już z domu i że krwawienie nie zagroziło dziecku 🙂 teraz pytanie - skąd to cholerne krwawienie? 😞 oby się nie powtórzyło!

Pisałam do Nikusi rano - jeszcze nie odpisała i jestem ciekawa, czy wypuścili ją do domu.

MartaMay najważniejsze, że już przeprowadzeni i ogarnięci 🙂 składanie mebelków to pewnie mega przyjemność będzie 🙂

Magditta mam to szczęście, że nocne kuksańce udaje mi się przesypiać 🙂 Rita tylko rano mnie budzi, jeśli zdarzy mi się zaspać na śniadanie 🙃

WielkaB Ciebie energia chyba nadal rozpiera, jak Ty to robisz?

Kruszyna głowa do góry 🙂

Kobzior, Pamii, Magditta - nerwobóle itp. są okropne, oby szybko przeszły.


A teraz pytanie-sonda. Otoż: spotkałam wczoraj w centrum na ulicy męża mojej koleżanki (do niedawna bardzo dobrej; ostatnio kontakt mocno się poluźnił...), z którym się rozwodzi. Jeszcze 2 lata temu uważałam, że się przyjaźnimy. Przez mój 2-letni wyjazd i brak częstego kontaktu opuściłam sporo z tego co się działo, nie nadrabialiśmy tzw. zaległości, choć myślałam o nich ciepło i raz po raz się odzywałam. No i ta para gdzieś od 10 miesięcy jest w separacji, a od kilku miesięcy ciągną sprawę rozwodową. Nie znam i nie chcę znać szczegółów, bo uważam, że to nie moja sprawa. Gdzieś na początku ich separacji koleżanka rozmawiała ze mną o tym, co ją gryzie itd., przejęłam się jej wersją, ale z czasem zaczęłam zauważać, że coś nie teges i z jej strony. No i dystans, brak kontaktu ciągłego sprawiły, że nie miałam chęci bycia na bieżąco w tej sprawie czy opowiadania się po kogolwiek stronie. Tego jej męża nie widziałam 2 lata, choć zawsze dobrze się dogadywaliśmy. No i gdy wróciłam do Poznania, koleżanka wiedząc o tym, że już jestem, nie zaproponowała żadnego spotkania na kawę ani nic. A ten jej mąż wczoraj rzucił hasło, że chętnie spotka się na kawę i nadrobi zaległości znajomościowe. Pytanie - nie będę chyba świnią, jak się z tym kolegą spotkam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior... mnie żebro nie boli, mała na szczęście póki co nie wali po żebrach 🙂...

i tak jak i inne dziewczyny zgadzam się że Wielka B powinnaś dać na wstrzymanie i pogadać ze swoim M o tym że jesteś w 8 miesiącu i nie możesz się nadwyrężać i latać wkoło niego ciągle... ale że to on teraz powinien wykazać trochę swojej inicjatywy... bo skoro teraz Ci nie pomoże to jak się maluch urodzi to pomagać będzie?? przyduś go trochę 😉... a skorzystasz na tym 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...