Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

gosik1984 napisał(a):
Nikusia został nam zakup wózka , pościeli do łóżeczka przyborów higienicznych dla kruszynki rzeczy mam kupione tym wózkiem sie martwie najbardziej...



Gosik ja mam wózek TAKO JUMPER X 🙂 są przystępne cenowo i mi osobiście bardzo się spodobał.na fb jest moje foto spacerówki (bo to oczywiście wózek wielofunkcyjny)

CO DO NIEPRZESPANYCH NOCY to od ponad miesiąca nie śpię normalnie:/ mam przedziwne sny, mała mnie uciska, i często są to takie sny że budzę się i plączę- masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Co do wózka dziewczyny to ja też miałam okropny dylemat 😁 chciałam najpierw z neta 3 w 1,potem w ZG sobie upatrzyłam,a okazało się,że kupiłam w hurtowni w super promocji i po krótkich oględzinach z moją mamą 😁 mam jeszcze kilka drobiazgów do kupienia,ale to już pojedyncze rzeczy 🙂 ogólnie wszystko już mam 🙂 ale szczerze powiem,że nie mogłam obczaić jak rozkłada się baldachim na łóżeczko 🤪 ale z mamą doszłyśmy i rozpracowałyśmy razem ten problem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosik1984 napisał(a):
a Wy jak stoicie z wyprawką? 🙂


ja nie mam jeszcze łóżeczka ale to trochę dlatego że mam remont łazienki i strasznie mi to głowę zaprząta, ale jak tylko będzie po to na 90% zamawiam łóżeczko z neta takie 140/70 z możliwością przerobienia go na tapczanik 🙂
aaaaaa no i nie mam kosmetyków dla małej i jeszcze paru rzeczy , ponieważ zastanawiam się czy zakupić tj. np. laktator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosik1984 napisał(a):
u nas narazie trwa remont sypialni więc zbytnio jeszcze nie szykuje wszystkiego , wiecie jak to jest kurz ciagłe sprzatanie nerwy ...a jeszcze pozostanie troche do zakupienia


Ojjjjj.......... wiemy.... wiemy..... doskonale rozumiemy..... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosik1984 napisał(a):
podobno sie przyfdaje laktator koleżanka mi poleciła zwykły lakta plus coprawda jeszcze nie zakupiłam ale się nad nim zastanawiam , nie wiadomo czy to się przyda bo każda dzieczyna ma inaczej jesli chodzi o karmienie

no ja właśnie obawiam się jak to u mnie z laktacja będzie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik1984 to tak jak ja. Nie mam pościeli do łóżeczka, ale już wiem jaką chcę, brak mi czegoś do pępka dla maleństwa i lewatywy do szpitala. No i wózka.
Mieliśmy upatrzonego matrixa http://allegro.pl/darex-matrix-k-pompowane-fotelik-parasolka-gratis-i1910818494.html
a teraz wyszły nowe matrixy na grubszych kołach i te mi się bardziej podobają http://allegro.pl/aluminiowy-matrix-3w1-fotelik-nowosc-2011-i1912007686.html
są 3 w 1 i dość przystępne cenowo.
Laktator planuję kupić po porodzie, bo teraz nie wiem czy mi się przyda, chociaż jestem bardzo nastawiona na karmienie piersią. 😆
Kruszynka ja też tak zmieniam zdanie, już głupieję od tego oglądania.
31072010 u mnie w miejscowości to same Tako jeżdżą i chciałabym coś innego. Chociaż przyznam, że mi się podobają. Łóżeczka nie mam jeszcze w domu, ale już czeka. jak tylko meble w pokoju ogarniemy to będziemy ustawić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny,

wpadam tylko na chwilkę 🙂

My już mamy wózek upatrzony i zamówiony - odbieramy na początku grudnia - od samego początku wiedzieliśmy, że to ten jedyny na szczęście. Wybraliśmy ten czarno-szaro-fioletowy: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2185&osCsid=f7cfca993c7db69e9ec8c55784503ad4 ale fotelik będziemy mieć Maxi Cosi Pebble pearl black a nie Maxi Cosi Cabrio Fix. Byłam ostatnio na stronie adac i sprawdzałam bezpieczeństwo fotelików - myslę, że warto sprawdzić 😎

Ja już zrobiłam pranie (10 pralek!!!) a wczoraj zaczęłam prasowanie i układanie ciuszków w mebelkach. Masa tego prasowania ale te ciuszki są takie malutkie 😘

Mi zostały do kupienia tylko wybrane dawno temu sprzety elektroniczne (np. sterylizator) i część kosmetyków dla dziecka. I kapcie do szpitala dla mnie. I koniec 🤪

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna i Kacha weszłyście do \"kulających się\" w odliczaniu 😁 😁
Gosik 1984 chodzi Ci o ten wózek http://allegro.pl/promocja-v4-chameleon-3w1-super-lezaczek-coneco-i1911585413.html mi się podoba, ale przednie koła ma za małe, jak bym w zimie nie wyjechała. U mnie jest problem z odśnieżaniem chodników i już wiem że chcę duże koła. 😜
Vespera u mnie lewatywę trzeba mieć własną, a jak nie masz to odkupujesz po porodzie lub wyślą męża.
Jak będę miała chwilkę to zeskanuję i kleję moją listę do szpitala- dostałam jak ostatnio leżałam. Może się komuś przyda coś z niej.
WielkaB ja też już zrobiłam jedno pranie i zaraz robię drugie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na lewatywę nie decyduję jednak - w moim szpitalu nie ma potrzeby kupna swojej. Nawet podkłady kupiłam ponoć niepotrzebnie bo dają własne. Połozna powiedziała, że nacięcie tez nie jest konieczne jeśli ma się odpowiednie warunki, a położna dobrze rozmasuje. Więc zobaczymy jak będzie w trakcie akcji P 🙂

Mąż coraz bardziej namawia mnie na cc ale zdecydujemy ostatecznie po zajęciach o cc i porodzie naturalnym na szkole rodzenia. Teraz to już zupełnie nie wiem co chcę; za dużo faktów i informacji 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera napisał(a):
Ja się na lewatywę nie decyduję jednak - w moim szpitalu nie ma potrzeby kupna swojej. Nawet podkłady kupiłam ponoć niepotrzebnie bo dają własne. Połozna powiedziała, że nacięcie tez nie jest konieczne jeśli ma się odpowiednie warunki, a położna dobrze rozmasuje. Więc zobaczymy jak będzie w trakcie akcji P 🙂

Mąż coraz bardziej namawia mnie na cc ale zdecydujemy ostatecznie po zajęciach o cc i porodzie naturalnym na szkole rodzenia. Teraz to już zupełnie nie wiem co chcę; za dużo faktów i informacji 😮


a ty masz jakieś przeciwwskazania żeby rodzic naturalnie np astmę itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik ja też jestem drobna i niska, mieszkam w bloku, więc jeszcze kilka schodków muszę go wnieść. Na szczęście na parterze. Będzie zima więc wiem, że chcę duże koła (przednie skrętne). Dodatkowo spacerówkę rozkładana do pozycji leżącej, możliwość wpięcia fotelika do stelaża wózka (jak pojedziemy na zakupy) no i oczywiście musi mi się podobać wizualnie. Mąż chcę stelaż aluminiowy, koła na łożyskach i najlepiej 2 lata gwarancji. 😁 😁 i teraz musimy taki znaleźć i żeby cena nie była wygórowana 🤪 😁 😁
Vespera dlatego ja starałam się zebrać informację ze szpitala w którym będę rodzić zanim zaczęłam kupować, no ale ja rodzę w państwowym szpitalu 😜 nie mam wyboru co do porodu sn a cc ale jakbym miała wybierać to wolę siłami natury, pomimo poprzedniego ciężkiego porodu.
Kacha i WielkaB są szpitale w których możesz mieć cesarkę na życzenie, wtedy nie musi być do niej wskazań. Oczywiście to kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do porodu SN szybciej sie po nim dochodzi a po cc raz ze nie mozesz sie ruszyc do tego dochodzisz długo do siebie mało tego moga ci się porobić zrosty jak mojej koleżance (ona musiała mieć cc bo by małłego straciła) teraz czekaja ja zabiegi noi blizna ci zostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas mozna cc na zyczenie - ja się zastanawiam nad cc tylko ze względu na bezpieczeństwo dziecka. Poród naturalny to jednak ryzyko... cc mozna zrobić też w oparciu o czynniki psychologiczne np. lęk przed porodem naturalnym - dowiedziałam się na szkole rodzenia. Jak na razie to nie wiem co wybrać - gdyby chodziło tylko o mnie to wybrałabym naturalny ale chodzi mi o dziecko więc blizn czy dochodzenia do siebie się nie boję. Kilka moich znajomych miało cc (w sumie tylko jedna rodziła naturalnie) i wszystko było i jest ok. Nadal więc myślę i zdecydować się nie umiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...