Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

sloneczko123 napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
USG mam na 29.06 a przy pierwszej ciąży mąż był ze mną na usg i nie było problemu. Myślę, że teraz też nie będzie, bo to ten sam lekarz 🙂)


a czemu dopiero 29.06? jestes w UK czy w innym państwie?

jestem w Polsce, ale do mojego ginekologa są takie terminy, że trzeba czekać. A dodatkowo choruję przewlekle i muszę mieć lekarza, który zna się nie tylko na ginekologii. Więc denerwuję się i czekam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam jestem nastepna stycznioweczka 2012 oby wszystko dobrze szlo 🙂 to jest moja druga ciaza , mam juz synka ktory obecnie ma 21 miesiecy troche sie boje tego co bedzie jak drugie sie urodzi ale jakos to bedzie. Moje objawy narazie to mdlosci , bol podbrzusza i lekki bol piersi 🙂 to moj 6 tydzien 🙂 i nadal w to nie umiem uwierzyc. Ciesze sie ze moge do was dolanczyc i dzielic sie przezyciami 🙂 wszystkim przyszlym mamusion gratuluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza82 napisał(a):
witam jestem nastepna stycznioweczka 2012 oby wszystko dobrze szlo 🙂 to jest moja druga ciaza , mam juz synka ktory obecnie ma 21 miesiecy troche sie boje tego co bedzie jak drugie sie urodzi ale jakos to bedzie. Moje objawy narazie to mdlosci , bol podbrzusza i lekki bol piersi 🙂 to moj 6 tydzien 🙂 i nadal w to nie umiem uwierzyc. Ciesze sie ze moge do was dolanczyc i dzielic sie przezyciami 🙂 wszystkim przyszlym mamusion gratuluje 🙂

iza82 cieszymy się, że do nas dołączyłaś. Widzisz ja będę miała dużą różnicę wieku miedzy dziećmi i też się obawiam. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, mam dzis koszmarny dzien, mdli mnie na maksa, slaba jestem jakas tak ze do sypialni na pietro jak weszlam to zadyszke mialam ! 😮 przy stole przy herbacie oczy mi sie zamknely i malo co nie usnelam na siedzaco ! Masakra jakas dzisiaj sie ze mna dzieje a jeszcze sie naczytalam ze przy ciazy pozamacicznej wystepuja bole podbrzusza jednostronne i teraz zastanawiam sie czy : gdy brzuch pobolewa mnie to na srodku czy bardziej z boku - paranoja heh, a moja polowica stwierdzila ze zaczynam chodzic ciagle skwaszona tylko, ale jak ja mam sie usmiechac kiedy czuje jakby mnie walec przejechal jakis 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂 Dziś zauważyłam, że coraz ciaśniej wchodzę w moje ulubione spodnie, zapięłam je oczywiście, ale zaraz po tym zrobiło mi się strasznie niedobrze i myślałam, że zwymiotuję. Dzięki temu mam jeden sposób na mdłości- luźne ubrania 🙂 Najlepiej czuję się w leginsach i tunice, dżinsy odstawiam na jakiś czas. Zauważyłam, że pomaga mi też świeże powietrze i woda mineralna. Pierwsze usg mam 19 maja, nie mogę się doczekać 🙂 Gorąco Was wszystkie pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja też to zauważyłam, że jak mnie spodnie opinają (bo brzuszek się troszeczkę zaokrąglił) to mnie zaraz mdli. w domu chodzę w luźnych jeansach, ale nie zakładam paska (bo zawsze mi spadały).
Ja mam momenty, że wszystko ok a niekiedy się czuję jak przepuszczona przez wyżymaczkę. Dziś byłam na grillu nad wodą i było ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
gratuluję wszystkim przyszłym mamą
i życzę miłych wrażeń podczas ciąży cieszcie się tym pięknym okresem ile się da

Bardzo prosimy z Piotrusiem o głosik
http://pl....com/user/show_photo/3466
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik gratuluję córy tak jak myślałam tak jest 😜 😉
Asiulka witamy w świecie cybernetycznym 🙃 🙃 🙃
Karolcia się już przygotowywuję do powrotu lubego 🤪 strzępy będą latać po domu hehe jak się dorwą do siebie 🤪 🙃


Normalnie juz jestem napalona jak pies na kośc...



no Kochana już sobie to wyobrażam 🙂 mój jak go nie było dosłownie 2 tygodnie to ja wścieko dupy chciałam dostać a co dopiero tak długie rozstanie 🙂 🙃 ale już zostaje z Tobą do końca ciąży ???



Niestety nie ... szkoda ... bo bedzie 6 tyg w domku i wyjedzie 15 lipca znowu i dopiero wroci na początku września , czyli całe najcięższe miesące koncówkę sama będę maskra boje sie strasznie czy dam rade


dasz rade 🙂 skype zapodasz i my będziemy nad Tobą czuwać 🙂
a z drugiej strony to takie rozstania chyba łączą bardziej ? a jakie miłe przywitanie ho ho 🙃 🤪 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Honoratka, ja mam nadzieję, że u nas też tak będzie. Bo kto lepiej zrozumie przyszłą mamę niż inna mama na tym samym etapie ciąży 🙂
a starsze stażem koleżanki doradzą np co im pomagało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Witaj Honoratka, ja mam nadzieję, że u nas też tak będzie. Bo kto lepiej zrozumie przyszłą mamę niż inna mama na tym samym etapie ciąży 🙂
a starsze stażem koleżanki doradzą np co im pomagało 🙂


hejka 🙂 jak sie czujesz?mi przeszly ostatnio mdlosci i wymioty, juz kilka dni ich nie mam 🙂
mam nadzieje, ze nie powroca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie różnie, mam dni, że prawie wcale mnie nie mdli, ale ostatnio dwa razy zrobiło mi się słabo w sklepie i raz mało nie zwymiotowałam w samochodzie. Troszkę już się zorientowałam, że pomaga mi jak coś zjem, jak jestem na dworze i dziwne to jest, ale jak jestem zajęta i nie mam czasu myśleć o mdłościach 🙂
ale i tak jest lepiej niż wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam problem, chyba wyskoczyla mi opryszczka na ustach, 🤢 w kaciku ust mam takie jakby ropne krostki ( cos w stylu pryszczy), wszystkie sa male, czerwone i blisko siebie, bola jak cholera. a dodatkowo jedna krosta na brodzie ale to chyba typowy pryszcz Nigdy nie mialam opryszczki ale to chyba to, czy wiecie czym moge to posmarowac aby zniklo, bo naczytalam sie juz wnecie takich rzeczy o opryszcze w ciazy ze nie zasne poki nie zaczne z nia walczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz, że mi też na około ust powyskakiwały krostki. Nie miałam nigdy opryszczki, ale teraz mam duży pryszczy. Wiem, że w ciąży wpływają tak zmiany hormonalne. I ja jestem tego dobrym przykładem, pryszcze mam nawet na plecach.

Może ktoś doradzi co pomaga na opryszczkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/kamisstoi.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2052/kamisstoi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


My skonani po pracowitym dniu ale dużo dzisiaj zdziałaliśmy-od poniedziałku otwarcie nowego Salonu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...