Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niestety okropnie się stresuję 😞 ale mam nadzieję,że chociaż na 3 zaliczę,więcej nie potrzebuje do szczęścia 😁 jak jutro zaliczę to zostanie mi koło w czwartek i egzamin w poniedziałek i chyba koniec 😉 oby wszystko poszło w dobrym kierunku 🙂
Staram się nie stresować zbytnio,żeby Fabiankowi nie zaszkodzić 🤢
Kruszyna to córcia zdrowo rośnie i oby tak dalej 🙂 już spora jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Hejka
a my dziś graliśmy w "chińczyka" z synem a potem w warcaby. Wcześniej przygotowałam deserki z owoców i bitej śmietany. Jeszcze siostra ze szwagrem przejechali, bo mieli paczkę dla Kuby. I taki mieliśmy mikołajkowy dzień. 😆
Skoreczka sprzedawca mi obiecał, że w poniedziałek wyśle pościel kurierem. To najpóźniej jutro powinna być. Chyba, że zadzwoni że nie ma. 😠
Mi Mikołaj przyniósł krew do twarzy. I to taki jaki chciałam 🤪
Pamii18 ja jakoś nie mogę się przemóc, żeby popatrzeć na Kevina- 😁 😁 😁
Kruszynka to już fajna waga, ja tyle miałam jak się urodziłam 😁 Jeśli chodzi o lewatywę to ja wrobię męża, bo u nas w szpitalu dają na poród jak się nie ma a potem trzeba odkupić. I mąż kupi, bo jeśli się okaże, że nie potrzebuję (bo mnie przeczyści przed) to po co ją będę kupowała. I co z nią potem zrobię 🙃
Kasiulka trzymam kciuki, będzie dobrze 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ja od jutra jestem na L4, bo dziś dostałam zwolnienie od gina, więc będę mogła być wreszcie z Wami na bieżąco 🤪

Pami - wczoraj skończyłam szkołę rodzenia i nie dostaliśmy żadnych certyfikatów ani zaświadczeń i położna powiedziała, że jak kiedyś był wymóg, to dawali, sam NFZ dawał druczki, a teraz nie ma wymogu kończenia szkoły rodzenia po to, żeby rodzić z kimś, więc uważam, że możesz spokojnie "zaciągać" męża ze sobą na porodówkę, przecież w kulminacyjnym momencie nikt nie będzie pytał o zaświadczenie (szczególnie, że nie ma tego w przepisach, bo się pozmieniało!), a jak coś, to śmiało powiedzcie, że chodziliście, ale nie dostaliście 😜 Ja nie dostałam, więc niby co, mieliby wyprosić mi męża jakbym nalegała? Nie wiem czy ktoś w sprawdzanie będzie się bawił, w każdym bądź razie warto próbować iść we dwoje 😉

Skoreczka - ja też składam życzenia dla Twojego synka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia chyba krem 😉 zabawna literówka 😉 też chcę fajowy krem do twarzy, zamówię go po porodzie. Na zmarszczki pod oczami 😉

Kacha właśnie, drowiej i wracaj do nas!

Kruszyna no to bomba 🤪 teraz tylko spokojnie przeczekać święta, doczekać końca roku i niech się dzieje wola nieba 😉

Monika rozwarcie nie musi jeszcze przesądzać sprawy 🙂 jak nie będziesz się przemęczać to przy przychylnych wiatrach dotrwasz do terminu.

Dobrych snów Brzuchatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,

Wpadlam tylko by powiedziec czesc! 🙂 Mam nadzieje, ze dobrze sie wszystkie czujecie i ze Mikolajki Wam fajnie uplynely 🙂
Milej nocki i milego jutrzejszego dnia! 🙂

Ja mam jeszcze 6 dni roboczych do odbebnienia a potem bedziemy juz tylko czekac na dzidzie...

Buzka
M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia... co do Kevina... to zaczęłam oglądać... ale po około 20 minutach mąż telewizor wyłączył, i mnie zbudził i zabrał do łóżka xD.. więc oglądanie było naprawdę aktywne z mojej strony :P... mąż to dziś się ze mnie śmiał... że tak czekałam na Kevina że aż w punkcie kulminacyjnym zasnęłam xD no cóż 😉

Beata.. no to dobrze że l4 dostałaś i że będziesz na bieżąco :P... dzięki za info 🙂!! przyda się ;D ponoć jestem przekonująca więc będę wmawiać że byliśmy na szkole rodzenia w razie ,,W"

Ja dziś jako druga widzę że się melduję 😜...

KRuszyna czyżbyś spać nie mogła?? 🙂 Mi noc nawet fajnie upłynęła... i co się zdziwiłam zasnęłam na lewym boku i rano się tak obudziłam xd... i było mi wygodnie ,.... co jest dla mnie dziwne 😉..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hajo
Witam z rana, bo to moja kolejna praktycznie nieprzespana noc... 😮 o ile w ciągu dnia jestem w stanie normalnie funkcjonować, bez uczucia zmęczenia czy opuchniętych nóg - to późnym wieczorem zaczyna się koszmar 🤔 niby jestem śpiąca - a nie mogę zasnąć, wiercę się z boku na bok, jak w końcu odpadam ze zmęczenia - to budzę się po ok. 40 minutach i tak na okrągło 😠 wszystko mnie boli jak leżę... Zaczyna mnie to przerastać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co do wieści po wczorajszej wizycie u gina: badanie wykazało, że szyjka jest twarda i zamknięta. Wyniki badań laboratoryjnych są ogólnie bardzo dobre, jedynie muszę zrobić posiew z moczu. No i lekarz zlecił mi jeszcze dodatkowe badania których nie wykonali mi w Danii czyli na tokso, różyczkę, cytomegalię. Mam też zalecony wymaz z pochwy. Ciśnienie miałam podręcznikowe 😜 I jeszcze raz robił mi usg - Kaja się jakby znowu przemieściła, ale powiedział mi że na 99% będzie cesarka. W przyszły poniedziałek mam to kontrolne usg na którym będą sprawdzali w szpitalu co z tym jej jelitem, czy to powiększenie które wyszło 2 dni temu się zmniejszyło. Ogólnie lekarz kazał mi się nie denerwować i uspokajał, że czasem obraz usg daje duże zakłamania.
A teraz HIT 😁 w drodze do lekarza podjechaliśmy do największego w moim mieście sklepu z wózkami, żeby zobaczyć co w ogóle mają w sprzedaży, jakie ceny itd. I w życiu bym się nie spodziewała, że ze sklepu wyjdziemy z WÓZKIEM 🤪 😁 (wstępnie byliśmy zdecydowani na zakup przez internet). Tak więc na MIKOŁAJKI kupiliśmy Młodej prezent 😉 Zdjęcie dodam jak się troszkę ogarniemy, bo jak wcześniej wspomniałam musimy przygotować mieszkanie dla NOWEJ LOKATORKI i na chwilę obecną mamy tu niezły "rozpiździel" i wózek stoi jeszcze spakowany.
Powiem Wam szczerze, że brakowało mi kontaktu z Wami i brzuszka. Nasza "grupa wsparcia" i możliwość wyżalenia się na co dzień jest czymś nieocenionym. Dlatego cieszę się, że mamy już w końcu neta i że będę mogła być na bieżąco 🙂
Życzę Wam dużo zdrówka, sił, przespanych nocy i dobrego, pozytywnego nastroju!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamii no to faktycznie dzielnie wytrwałaś do końca filmu 😁
Kobzior grunt to dobre nastawienie tak więc ciesz się szykowanie pokoju dla kruszynki 🙂 i w między czasie jak tylko będziesz miała chwilkę to odpoczywaj!! Jesteś już trzecią osobą która tak zrobiła z wózkiem 🙃 Kiedyś Nikusia z mężem a później ja ze swoim pojechaliśmy pooglądać i po dotykać wózki i co się okazało wróciliśmy z wózkiem do domu a mieliśmy zamawiać przez internet 🙃 🙃 🙃 🙃,ale tak już bywa,że jak coś wpadnie w oko to nie ma innej opcji!!! Ja jak zobaczyłam mój wózek to wiedziałam,że bez niego nie wyjdę ze sklepu 🙂 🙂 🙂
Szykowanie się do narodzin :
-przygotowywanie pokoju
-kupowanie wszystkiego
-pranie i prasowanie
-czekanie na te nasze małe kruszynki potrafi sprawić nam tyle radości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😉
Elka zdjecie śliczne l 😉

Skoreczko to ja jednak byłam bardziej niegrzeczna niz ty bo mikołaja nigdszie nie znalazłam za to synek zasypany mąz skromnie ale tez mawet malenstwu sie kociak skapł 😉

Nikusia ja dzis ide na wizyte jestem ciekawa czy od razu iodstawimy tabsy 😉
Mówisz ze Emilka taka Drobniutka to moja łobuziara ją az tak przegania???

Kobziorku całym serduszkem jestem z Tobą i twoim malenstem trzymam za was kciuki Dobrze ze lekarz cie troszke uspokoił a dzidzia jeszcze moze sie obrocic moja mała w 34 tygodniu była całkeim ionaczej ulozona jak w 35 tygodniu a to przeciez tylko tydzien róznicy 😉 no i przeciez jest duza i lekarz nie liczyył na to ze sie jeszcze bedzie tak wierciła ;0

Kruszynka dobrze ze mała rosnie i ze wszystko ok .Kurcze jak czytam lie waza wasze dzieciaczki to az zaczynam sie bac do listy rzeczy kttórych sie boje dodaje ze przyjdzie mi rodzidz malenstko klocuszka przeszło4 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

No i ja obudziłam sie o 4 z bólem ręki, ja juz nie mam sił do tego, nikt mi tego teraz nie zacznie leczyć, bo powiedzą ze to neurologiczna sprawa i w ciąży się nie leczy 😞
Usnęłam na siedząco bo wyleżeć nie mogłam 🤢

Kruszyna sexowny prezent bo to mąż- prywatny Mikołaj 😁
To Zosia ma już piękną wage 🙂 I dobrze ze u ciebie nic się nie dzieje i ze możesz normalnie funkcjonować 🙂
Kobzior widzę ze już lepsze wieści i humorek dopisuje 🙂 Super!!!
MartaMay ale piękny brzusio 🤪
Beata gratuluję ukończenia szkoły rodzenia, teraz wiesz na czym stoisz 🙂 I dziękuję za życzenia 😘
Nikusia tak się wystraszyłam bo zamiast krem napisałaś krew 🙃 😁 😉 A ja myslałam ze coś się stało. Dobrze ze to tylko literówka 😉 No i ważne ze Mikołajki spędzone w radosnej atmosferze. Przyznam ze na Kevina juz nie można patrzeć 😁
Pamii mam nadzieję ze pizza smakowała 🙂

A u nas pada śnieg od wczoraj 🙂 Mało ale zawsze to fajniej niż jak tak szaro.

To miłego dzionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel to musiałaś chyba nabroić w tym roku 😉 😉 😉 To łap oklaska na pocieszenie 🙂
Czekamy na wieści z Twojej wizyty. Ty martwisz się ze twoja córcia bedzie za duza a ja ze mój synek malutki. A do wizyty mam jeszcze trochę czasu i rozmyślam o jego wadze...

Kasiulka zdasz jak każdy inny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki ..
ja już coraz lepiej ze zdrówkiem spałam nawet dobrze w nocy poza wstawaniem na siusiu 2 razy w nocy wczoraj w ciągu dnia nawet udało mi się usnąć poniewaz byłam bez netu w tv bzdury a na książkę nie miałam natchnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie ze relacje beda ale na wuizyte ide dopiero na 17 45 wiec jeszcze troche czasu mi zostało ale udało mi sie dotyrwac do tego dnia wiec sie ciesze 😉 no i jestem ciekawe ile mała przytyła 😉
Kurcze chciałam jechac sama do gina bo wczesniej chciałam wiechac kupic prezent męzowi na gwiazdke ale on sie uparł ze mnie dzis zawiezie bo boi sie zebym sama jezdziła a przeciez z Jakubem do samego porodu jezdziłam autem no cóz z drógiej strony nareszcie czuje sie sie nakmi interesuje 😉 a prezent moge kupic przez internet albo siostre wysłac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

obudziłam się o 8 i dospać więcej nie mogłam 😞 a padnięta jestem. Czy i Was ostatnio mega suszy? Ze mnie się śmieją, że pewnie po kątach piję, to rano mam kaca... 😉

Gosik no to ekstra, że przeziębienie przechodzi 🙂

Pytanie z innej beczki - macie gdzieś dostęp do tebeli rozmiarów ZARA? Wygooglać nie umiem...

Anabel pewnie, skorzystaj z propozycji męża 😁 jak przez net możesz kupić, to w sumie najwygodniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
słabiutka była dziś nocka u mnie, często się budziłam, i śniły mi się straszne głupoty!!! Generalnie jestem mega zmęczona 😞
Kailulka wszystkie styczniowki trzymają za ciebie kciuki wiec na pewno będzie dobrze 🙂
Anabel czekamy na dobre wieści 🙂
Pamii też nie dałam rady obejrzeć całego Kevina 🙂

jejku dziś mój mąż wyjeżdża z psinka i zostaje sama 😞 do niedzieli 😞 hlip hlip hlip 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...