Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie podłamuje się 😞 Chcę karmić synka piersia ale on jadłby po kilka godzin a przecież mam drugie dziecko które też wymaga uwagi. Normalnie łzy mi lecą jak to piszę.

WielkaB czekamy na dobre wieści!
Beata życze Ci aby chlusnęły twoje wody!
Anabel czasem lekarze tak postępuję bezmyślnie, wazne zeby mała była zdrowa po takiej wizycie w przychodni. Zdrówka!

Przepraszam ze do reszty się nie odniosę ale nie czytałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Czyli wynika, że nie przebił mi pęcherza, bo nie ma wód, może raczej naruszył ten pęcherz... 😮 Nikusia może to był masaż, tylko, że mnie to za bardzo nie bolało, a podobno masaż jest bolący. W każdym bądź razie mam jakieś tam nieregularne skurcze, może jakoś niebawem coś się zacznie. Staram się już nie nakręcać.

Skoreczka dasz sobie radę 😘 Chwile słabości na pewno są przy dwójce tak malutkich dzieci, bądź dzielna kochana 😘

Anabel niektórzy lekarze są rozbrajający... Dobrze, że z Małą okej 🙂

wielkaB trzymam kciuki za Fabianka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata tylko po co Ci mówił, że przebił pęcherz 😮, Przecież jak myślisz, że masz przebity to pojedziesz do szpitala, żeby nie doszło do infekcji. 😠 co do masaży szyjki to ja miałam przy obu porodach, ale już przy rozwarciu 8cm i skurczach partych, wtedy to nie bolało bo bolały parte. Z tego co mówią dziewczyny przy małym rozwarciu faktycznie boli. To już nie wiem co robił, byle zadziałało 😘 😘 ale masz rację faktycznie nie ma co się nakręcać, jak się zacznie to będzie 🙂
Skoreczka ja też mam takie dni, że jestem załamana. Z powodu braku przyrostu wagi Emilki, karmienie piersią, tego że nie mogę się ogarnąć rano, że mi nie starcza czasu itd. dużo by pisać...
Ale myślę, że skoro chcemy i się staramy to jesteśmy dobrymi mamami 😘
Anabel ci lekarze są bezmyślni, a lekarką z którą rozmawiałaś mogła by się wywiązać z obietnicy. Najważniejsze, że mała nic nie złapała. 🙂
dobrej nocy dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc\\\\

Skoreczko wiem ze ci ciezko i synek pewnie sie denerwuje ze nie poswiecasz mu uwagi moze uda ci sie to jeszcze troszke pociagnac i małemu sie unormuje i zaczne jesc szybciej wtedy bedzie lepiej

Chyba kazda z nas dopada czasem mała deprecha ja w takich mometach to sie boje powrotu miesiączki bo jak sie zbiegnie deprecha poporodowa z hormonami miesiączkowymi to dopiero bedzie jazda ...

Marta May my pijemy herbatke staramy sie mniej stresowac i troszke odpoczywac no i przedewszystkim jak jest taka mozliwosc to nie dokarmiac i nie doopajac malenstwa tylko przystawiac jak naj czesciej do cyca w wiekszosci przypadków to działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry
Ciągle niewypakowana melduję się z rana 🙃 Niestety moje podejrzenia co do tego, że będę ostatnią brzuszkową ciężarówką są mega realne 😞 Jak jeszcze Ty się dziś nie zameldujesz beata to już w ogóle 😁 Czemu to moje dziecko jest tak uparte i woli mieć czkawki w ciasnym brzuchu 🤨 zamiast leżeć sobie w wygodnym łóżeczku...
skoreczka dawka pozytywnej energii dla Ciebie z samego rana wprost ze śląska 😁 😘
MartaMay już pisałam wcześniej dziewczynom o herbatce która nazywa się FITO-MIX 4 z Herbapolu Pruszków (dawniej zwana zioła mlekopędne) - tutaj masz linka, można ją też chyba zamówić przez internet jak poszukasz http://www.bangla.pl/opinie/p2733/herbapol-pruszkow-ziola-mlekopedne-fito-mix-4
...idę szamać śniadanie i przemawiać mojej córce do rozumu, że pora brać się na tą stronę brzucha!!!!!!!!

ps. Macie serdeczne pozdrowienia od pamii18!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Melduję się 2 w 1. Kobzior spokojnie, nie jesteś sama 😉 Moje też jest uparte 😁

Wczoraj zapeszyłam i dziś z rana tak mnie głowa bolała... Jakby na zmianę ciśnienia 🤢 😠

A tak w ogóle po tym wczorajszym badaniu wydziela mi się brunatny śluz 😮
A skurcze to są, to ich nie ma i taka dupa 😜

Dzięki za pozdrowienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka jesli te upławy nie mina to ja bym to skontrolowała bo moze to byc po badaniu ale rówie dobrze to moze byc infekcja

Kobzior widocznie mała potrzebuje jescze troche czasu 😉 nie poganiaj ;0 jescze zatesknisz za brzuszkiem i kopniaczkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
moje dziecię też uparte 🥴 skurcze były i znikneły, więc kto wie, może to ja będę ostatnia wśród styczniówek 🤨 Byłam wczoraj u gin, rozwarcie nadal na 1 palec, szyjka krótka, ale nic więcej się nie dzieje. Dostałam więc skierowanie do szpitala, idę jutro...mam nadzieję, że do końca tego tygodnia będę już z Maleństwem. Trochę się boję, jak to będzie jutro wyglądało. Nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży, ale pocieszam się, że jeszcze tylko trochę i będzie po wszystkim.
Kobzior_wife, Beata, Dusta trzymam za Was kciuki za szybkie wypakowanie!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ja także melduję się 2 w 1. I coś czuję, że Malutka wcześniej niż w pierwszych dniach lutego się nie urodzi. W tej kwestii u mnie nadal cisza. Póki co to dzisiaj się w ogóle nie wyspałam. Już nawet samo sikanie co chwile mi nie przeszkadzało, jak to , że niewygodnie i głowa mnie bolała. A raczej boli do tej pory 😞 Katar mnie męczy już drugi tydzień i już mam dość. Pozdrawiam wszystkie Brzuszki i Mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja trzymam za was kciuki zeby zadna nie została sama na koniec 😉 najlepiej zebyscie we czwórke poszły na porodówke 😉

Widze ze reszta mamusiek ma czas raczej po południu u nie lepiej z czasem od rana jak Jakubek jest w przedzkolu 😉

A to mój pączus ;0
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/obraz012md.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6507/obraz012md.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
I mój kotek 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/obraz044t.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6689/obraz044t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel pączuś i kotek są baaaardzo URODZIWI 🤪 😆 a pocieszanie, że na Kaję jeszcze nie pora na mnie nie działa 🤢 Ty miałaś swoją Kinię 10 dni przed terminem 😞
beata życzę Ci, żeby te upławy były rychłą oznaką porodu a nie infekcji!
salty i Dusta widzę, że jedziemy "na tym samym wózku" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior wiem ze to marne pocieszenie 😉 ale synka uroszilam dzien po terminie 😉 i tłumaczyłam sobie ze widocznie mały potrzebuje jeszcze dorosnac do tego zeby sie urodzic 😉 a ty jeszcze masz 6 dni do terminu wiec wszystko moze sie zdazyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel wiesz, może to i racja, ale inaczej się odczuwa jak rodzisz jedna z pierwszych z grupy, a inaczej jak każda z Was ma już swoje Maleństwo, a my nadal czekamy... 😞
A Twoje dzieci urocze 🙂

Dzisiaj miałam już 3 telefony plus jeden od męża. Każdy dopytuje się czy to już... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Fabiś znów miał kolki w nocy 😞 nosiłam go Biednego mojego 😞 zmieniłam mleko z Humany na Bebiko i dalej to samo.
Wczoraj była u nas położna 🙂 Fabiś od wyjścia ze szpitala przytył pół kg 🙂 teraz waży 4300g 🙃 położna kazała mu na te kolki Infacol pół miarki dawać,bo kupiliśmy,ale tam było,że można stosować od 1-go miesiąca,więc nie dawaliśmy. Jeśli nie pomoże ten Infacol to położna mówiła,żeby spróbować mleko Bebilon Pepti. Ono jest specjalne na kolki,biegunki i alergie pokarmowe. To mleko jest na receptę,ale bez też można kupić.

Dziewczyny nierozpakowane 🙂 Nie przejmujcie się telefonami,smsami i gadaniem,kiedy w końcu urodzicie!!! Spokojnie, przyjdzie Wasz czas,to Wasze Bobaski przyjdą na świat 🙂 głowa do góry!!! Jestem z Wa,i Kochane:*

Dziękuję za oklaski 🙂

]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta na wzmożenie laktacji, jak najczęściej przystawiać maleństwo do piersi, jak masz czas do mówią, że warto się z dzieckiem położyć do łóżka i karmić ile tylko ono chce. Herbatki na laktację, chociaż mi pediatra powiedziała, ze z tego co ona ostatnio czytała to słabo działają. Odpowiednia ilość płynów w diecie, takie stare powiedzonka, że picie bawarki, karmi (ja jestem przeciw bo tam jest minimalna ilość alkoholu) . Pamiętaj, że jak przystawiasz dziecko to jest wysyłany sygnał do mózgu o zapotrzebowaniu na mleko, im częściej dziecko przystawione tym więcej sygnałów i po kilku dniach powinno się wyrównać. No i odpoczywać, ograniczyć stres 🙃Powodzenia.
Anabel ja też mam huśtawkę nastrojów, dziś mam zły dzień. 😞 Mąż mnie wkurzył z rana.
Kobzior nie jesteś sama 😉
Beata to ja już nie wiem co Ci ten lekarz zrobił 😮 🙃, bo czasem po badaniu też są upławy, ale ja myślę, że to musiał być masaż skoro dalej jest ten krwisty śluz 😉 Nie uważam, że to może być infekcja bo pojawiły się po wizycie, ale wiadomo, że przez kompa to tylko zgadywanie, bo takie rzeczy to wie lekarz.
Salty super, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że do jutra coś się zacznę dziać i nie będę musieli Ci wywoływać. I daj znać jak urodzisz 😘
Dusta jeszcze troszkę Ci zostało, dasz radę i pisz a nami częściej. 🙂
Anabel dzieciaczki słodkie, a ja faktycznie częściej popołudniu na forum, bo wtedy mąż w domu. 😜
Beata masz rację, bo my już mamy poród za sobą a Wy jeszcze czekacie i dopiero Wam się dłuży. Nawet nie chodzi o to, ze ktoś jest długo po terminie tylko, że żadna nie chce sama na forum zostać. 😘Mam nadzieję, że pojedziecie razem. 🙂

A ja wczoraj rano zmieniłam pościel w naszym łóżko, a w nocy mała zwymiotowała i cala pościel brudna, ja brudna a jej ubranka czyste tylko kocyk trochę zabrudzony. I potem się jeszcze do mnie śmiała, zadowolona. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, znalazłam na necie info dlaczego plamię - prawdopodobnie to co miałam zrobione wczoraj to "odklejenie dolnego bieguna pęcherza płodowego". Z tego co czytam, po tym "zabiegu" może odejść czop i pojawić się plamienie - to odklejenie powinno przyśpieszyć akcję porodową, ale też niekoniecznie musi przyśpieszyć poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka ja też słyszałam o tym Bebilonie Pepti, bo to że kolka nie przechodzi oznacza raczej niedojrzałość układu pokarmowego. Mam nadzieję, że ten bebilon pomoże lub te krople.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata8811 napisał(a):
Dziewczyny, znalazłam na necie info dlaczego plamię - prawdopodobnie to co miałam zrobione wczoraj to "odklejenie dolnego bieguna pęcherza płodowego". Z tego co czytam, po tym "zabiegu" może odejść czop i pojawić się plamienie - to odklejenie powinno przyśpieszyć akcję porodową, ale też niekoniecznie musi przyśpieszyć poród.


widzisz to by się zgadzało z tym co Ci powiedział i z objawami, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka dobrze ze udało ci sie znalesc to bedziesz spokojnieszka no ja rozumie was ja urodziłam na samym poczatku i wogule nie musiałam czekac kiedy sie ona urodzi bo była przed czasem z synkeim było na odwrót ale tez nie byłam na samym kocu na forum wiec tez nie odczulam tego jak to jest ale trzy,mam za was kciukasy brzucholki 😉

Koniec laby mała sie budzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...