Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim 😆
Ja właśnie wróciłam z pracy i powiem szczerze, że się chyba przeliczyłam z siłami, ciężko jest wytrzymać 12 godzin poza domem 🥴
Po dzisiejszym dniu padam na ryjek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Konefka ja Cie podziwiam ja od 13 czerwca odpoczywam. Nic nie robie i ciagle jestem zmeczona. Nie biore witamin bo jem duzo owocow i dobrze sie odzywiam. Lekarz zabronil mi jesc witamin syntetycznych. Wyniki mam wspaniale. U nas pogoda wspanial. Cieplo ale nie upalnie. Za miesiac beda juz kasztanki do jedzenia.
Pozdrawiam brzuchatki.
Ciekaw co sie stalo ze smerfikami nic nie pisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam wakacje bo pracuję w świetlicy szkolnej, więc tęskniłam za pracą i dziećmi i stwierdziłam, że nie chcę zwolnienia bo po co? Ale już po kilku dniach wracam do domu ze łzami w oczach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
praca z dziećmi jest ciężka...bardzo męcząca...
Mam nadzieję,że dasz radę.....
Agnese zazdroszczę pogody.....
Konefka ja ciebie też podziwiam...ja pracowałam jako kelnerka na noc w hotelu-restauracji i była masakra...nocki np.12 pod rząd bardzo męczyły...nieregularne jedzenie i ciągły stres z powodu szefowej;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis się znów czuje fatalnie :/
Odebrałam wyniki i 1/3 morfologi jest nieciekawa albo za duzo czegos albo za mało.
Boli mnie też podbrzusze (jakbym miała jakieś skurcze) i dostałam upławy.....
Jutro idę przez to do lekarza po 15.00 mam nadzieje że nie jest nic poważnego.
Czy któraś też tak miała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak fajnie!! LUTY 2012 ... Pamiętam niedawno jak byłam mamą na luty 2011 termin miałam na 3 lutego a urodziłam 10 lutego, a tu mój synek w sobotę skończy 7 msc ... matko jak to zleciało! Dziewczyny życzę Wam abyście Wy i Wasze fasolki szczęśliwie doprowadziły ciążę do rozwiązana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

My jesteśmy w PL od 28 sierpnia. Na razie spędzamy czas na podróżach, odwiedzinach i przyjmowaniu gości 😁 Dzisiaj mąż wraca do domu już, więc może będę miała ciut więcej czasu, żeby coś Wam naskrobać.
U nas wszystko na razie w porządku. Widziałam listę i zapomniałyście mnie wpisać z synkiem, w przyszłym tygodniu idę do lekarza, więc ciekawe czy się potwierdzi płeć 😁

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

My jesteśmy w PL od 28 sierpnia. Na razie spędzamy czas na podróżach, odwiedzinach i przyjmowaniu gości 😁 Dzisiaj mąż wraca do domu już, więc może będę miała ciut więcej czasu, żeby coś Wam naskrobać.
U nas wszystko na razie w porządku. Widziałam listę i zapomniałyście mnie wpisać z synkiem, w przyszłym tygodniu idę do lekarza, więc ciekawe czy się potwierdzi płeć 😁

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u mnie w brzuszku prawdopodobnie mieszka dziewczynka 🙂 lekarz na ostatnim usg tak powiedział ale nie na 100% bo w 13 tyg jeszcze nie są w pełni ukształtowane narządy płciowe dzidzi.
już się nastawiłam że to będzie dziewczynka i nawet kupiłam śliczne różowe buciki 😁 poza tym przez ostatni tydzień mam straszny apetyt na wszystko mdłości i inne dolegliwości zniknęły jak ręką odjąc.
Pozdrawiam mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki!
Ja od rana miałam wielką ochotę na rogaliki z dżemem jabłkowym, i już nad nimi pracuję.Ja również siedzę w domu i to już od 10 tygodni na zwolnieniu,bo pracuję w pralni a tam jest naprawdę ciężko,jednak trochę się martwię bo umowa kończy się 30 września.Niby powinni mi przedłużyć do dnia porodu jednak pracodawca kilka razy powtarzał mi że tego nie zrobi..wiem że prawo jest po mojej stronie jednak obawy pozostają
A jutro mam kontrol,więc moze uda mi się ustalić termin na usg żeby poznać płeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam się dzisiaj przepisać do lekarza w Drawsku....słyszałam bicie serca mojego Maleństwa...jutro o 9 mam wizytę...na 29 września mam usg...skierowanie na badania też już mam(jutro je dostane)...kolejna wizyta 10 października 🙂
jestem mega szczęśliwa i czekam na to usg bo już chciałabym wiedzieć co będzie....a no i waże 59,2 kg 🙂 2 kg przytylam w 4 tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziwczyny. Za mna od rana chodzila szarlotka ale nie chcialo mi sie isc po zakupy a nie mialam jablek. Wiec pierwszy raz w zyciu upieklam racuchy. Ale mam chyba slaby pzepis bo byly malo slodkie.
Wiola ty sie szefem nie przejmuj on specjalnie cie straszy bys dluzej pracowal. Jak praca jest ciezka to ty wykorzystuj zwolnienia jak ci sie naleza. Zdrowie dzidzi jest najwazniejsze. W mojej pracy kobiety pracujace w biurze szly na zwolnienie od 5 tygodnia ciazy a ty sie przejmujesz. I jakos ich nikt nie zwolnil bo nie mial takiego prawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja mialam na slodkie apetyt wczoraj i kupiłam sobie takie pyszne wafelki chrupiące, a dzis wcinałam kapuchę kiszoną 😉) u mnie dzis dzien weków robie kompoty sliwkowe na zime 😉możecie podejrzec na blogu www.chwilawytchnieniakariny.blogspot.com , bo wstawilam kilka fotek 🙂 buziaki;0) malenstwo cudnie delikatnie porusza sie, co jakis czas je czuje przez sekunde 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś coś Ci się pomyliło, bo ja od samego początku mam przeczucie na synka 😁 ale to już nie jest takie istotne, zobaczymy czy lekarz potwierdzi 🙂

Mąż pojechał, mam doła, pokłóciliśmy się wczoraj o bzdurę i do dzisiaj nic się nie zmieniło, niby było buzi i przytulenie, ale niesmak jeszcze większy, bo żadne nie widziało w tym własnej winy. Jeszcze Natalia taką histerię zrobiła, jak wychodził, że.... 😞

Jak się pozbieram to pewnie napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...