Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wracam z wizyty 🙂 Widziałam naszego synka, mąż też 🙂 Teraz taki dumny jest jak paw 🙂 Z małym wszystko ok, dalej zostaje płci męskiej hehe 🙂 Wyniki krew i mocz super, tylko popołudniu puściła mi się strasznie krew z nosa, z 20min. nie mogłam tego zatamować... Gin.powiedziała, że to niedobór wit. C i żebym ją wcinała nawet po 6tabl. dziennie... Na glukozę powiedziała żebym sobie poszła za 2-3 tyg. a z wynikiem do niej za miesiąc na kolejnej wizycie. Pytałam o łożysko, szyjkę i sex 🙂
Łożysko jest na przedniej ścianie tak jak wyszło w pt na 4D ale nie jest "przodujące" czyli nie ma żadnego zagrożenia, szyjka nie skraca się i jest zamknięta, więc sex jak najbardziej możliwy 🙂 Mąż jak to usłyszał to ucieszony oczywiście, bo też się trochę bał ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A właśnie dziewuszki jak tam u Was zapotrzebowanie na zbliżenia??
Bo ja mam duże 🙂Mój Bartek się śmieję,że jak tak będzie dalej to będzie do pracy niewyspany chodził 😁
No ale ogólnie cieszy się bo nie ma celibatu 🙂
Snakerka gratuluję udanej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam meegaa,ale co tanga trzeba dwoja 😁
Muszę poprosić lekarza żeby w trakcie usg,po zwykłym badaniu,jak zawoła męża do gabinetu trochę go uspokoił. Libido męża spada wprost proporcjonalnie do mojego rosnącego brzucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z resztą Bartek twierdzi,że on też ma większą ochotę bo w końcu nie jestem chuda i mam zaokrąglone kształty 🙂I czasami już mnie męczy to wszystko bo ja mam ochotę spać a on wręcz przeciwnie 🙂Ostatnio nawet potrafi obudzić mnie o 3 w nocy bo jak on to określa potrzebował przytulenia jak się okazało nie tylko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niewygodnie to juz jest coraz bardziej i faktycznie nie wyobrazam sobie sexu w 9 miesiacu ze zwisajacym brzuchem do kolan, to wtedy bede lezec plackiem i mowic rob co chcesz tak zebym sie wysilac nie musiala hihihi na tzw "zdechla kure" 😉
dostalam dzisiaj prezent od mojego fosiastego N, 2 pary cieplych polarowych dresow, jedne szare a drugie biale z delikatnymi fioletowymi wstawkkami, i co lepsze- rozmiar L... a wczesniej S, czasami M, ale z brzuchem teraz to L lezy idealnie 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

Ja dzisiaj zaglądałam do Was, ale rzadko. Obiad i pare innych rzeczy, a do tego ciasto robiłam z jabłkami.
Agnes widzę się nie odezwała. Ciekawe czy wszystko ok? 🤔
Tynka u Ciebie brzuszek się ladnie rozlewa od góry do dołu. Ja mam nisko i szpiczasty i sporo przekroczył mi już linię biustu. Dzisiaj się mierzyłam, ale po nażarciu całodziennym i mam 90 w pępku. Jutro rano się zmierze, będzie bardziej prawdopodobny pomiar.

A u mnie się zapowiada shit niewiadomo ile. Znowu ta pierd....a* szwagiereczka przyjechała, a żeby mnie jeszcze bardziej podkurwić to jeszcze teściowa przyjechała... 😠 Na razie są u ciotki, bo tesciówka jutro wybiera się do lekarza. Ale coś czuję, że znowu mi się wproszą na noclegi i nie powiedzą na ile.... bożeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, bo z nimi nigdy nic nie wiadomo. Koszmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka u ciebie tego brzusia jeszcze tak nie widać 🙂
Jest między nami 6 dni różnicy a zobacz jaki ja mam brzucholek 😁
Mam nadzieję,że moja siostra napiszę do mojego pierdzielniętego brata żeby na wszystkich świętych przywiózł ubranka dla malucha bo ona mu po swoim synku oddała....
No ale zobaczymy czy hrabia przywiezie bo obraza majestatu na całego...Ale moja mamuśka powiedziała,że go sprowadzi na ziemię i mu powie,że ja mimo,że winna nie jestem to wyciągnęłam do niego pierwsza rękę i,że oni(rodzice)nie mają zamiaru na Wigilii wybierać kto ma być a kto nie na kolacji 🙂Więc mam w nich sojuszników a on niech się jebie 🙂Ja mam zamiar traktować go jak powietrze a moja siostra ma mu napisać o tych ubrankach może nie przywiezie bo może dla swojej najukochańszej szwagierki trzyma....
A tymczasem kobietki idę do łóżeczka a rano pewnie na wyniki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Martaer dobrze ze sie odezwalas bom sie zamartwiala i myslala co z Toba i brzusiem, ale widze ze juz nie boli 🙂 A o Agnes sie martwie tez, moglaby napisac nam ze juz chociaz dojechala, ale w sumie nie ma czasu pewnie, jak sie do Polski zjezdza z obczyzny, gdzie tam bedzie siedziec przy kompie 😉 miejmy nadzieje ze sie wkrotce odezwie i nas uspookoi. Kurcze z tymi odwiedzinami to masz prze....ane ale coz, odbebnisz i tyle. Jakby nie patrzyl z siostra mozna robic co sie chce ale z matka juz tak nie bardzo, wiec trzeba odbebnic, przebolec i zapomniec i czekac do nast razu 😞 jak cos to zawsze mozesz sie wyzyc na brzuszku i troche powyklinac nam, jak bedziesz miala nerwa 😉
zastanawialam sie takze co z Misia, bo sie tez nie odzywala dawno.
spac nie moge, maly daje od godz popalic, ale na szczesie juz kopie wyzej, nie po jajkach i pecherzu 😉
a ta w ogole to Dzien Dobry Grubaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina a co do twojego fosiastego brata to juz pierwszy krok zrobilas i przykre jest to ze on dalej obrazony. K... tylko za co? co ty masz 14 lat ze tak sie najezyl za ta ciaze?!?!?! wrrrrrrrrrrr faceci, wiesz, dobrze ze masz sojusznikow w domku, i wlasnie dlatego mysle i mam nadzieje ze innego wyjscia nie bedzie mial jak sobie odpuscic, zeby swiat rodzinie nie zepsuc 😉
jeszcze ciemno za oknem a ja sie zastanawiam czy prania nie zaczac skladac hihihi ktos w oknie zobaczy to powie ze jaas nawiedzona,o tej porze 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Wiola to juz mi lepiej ze sama nie jestem o tej porze 😉 powodzenia na wynikach. Ja poki co mialam robione tylko raz 🤔 krew, o moczu pewnie moge zapomniec, moze potem robia, nie wiem zobaczymy. Mam nadzieje ze ginekkologa odwiedze chociaz ten jeden raz zeby od wejscia zobaczyl czy wszystko ok, z szyjka i w ogole. Martwie sie wlasnie o to, bo moja mama przez niewiedze lekarzy dopiero po 2 porodzie SN (!!!) sie dowiedziala ze ma tylozgiecie. A ja przy urodzeniu dostalam 3 pkt A, po 36 godz porodu Ehh konowaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie kochane:*
Ja też już wstałam na wyniki niestety ale wrócę i idę lulu 🙂
A tego mojego brata to ja mam brzydko mówiąc w d*pie 🙂
Przestałam się idiotą przejmować 😁
Z resztą niech mnie w tyłek pocałuje i nawet przez resztę życia może się nie odzywać dupek 🙂
Jestem taka głodna a ten mój ukochany o 5 wstał do roboty i zrobił sobie kanapkę myślałam,że go zastrzelę 😞
Musimy podać sobie numery telefonów żeby wiedzieć kiedy która z nas będzie rodziła lub będzie w szpitalu i żeby od razu pierwsze zdjęcie maluszka wstawić 🙂Co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Możemy nawet i na fb mi to bez różnicy 🙂
Właśnie wróciłam.Jestem taka wściekła,że szok.W tamten wtorek miałam robioną glukozę a skierowanie miałam też na badania na HIV i HCV.Babka po pobraniu krwi po glukozie powiedziała mi,że mam za tydzień przyjść.Poszłam dzisiaj a ona do mnie mówi,że dziś nic mi pobierała nie będzie i,że moje wyniki zostały wysłane i,że ona pobrała za jednym zamachem.Ale oczywiście pominęła fakt,że kazała mi przyjść i nie poinformowała mnie o tym,że te wyniki zostały wysłane...A teraz muszę czekać 2 tygodnie aż przyjdą wyniki....A 7 listopada mam wizytę ciekawe czy się wyrobią...:/
Pisałam Wam kiedyś,że maluch mi uciska na jakiś nerw w biodrze i,że strasznie mnie boli prawda??Otóż dzisiaj ledwo doszłam do laboratorium .Bolało mnie lewe biodro a teraz promieniuje aż do prawej.Nie wiem co to jest ale mam problem z przekręceniem się na bok w łóżku a o wstaniu już nie wspomnę 😞Zaczynam się martwić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziwewzynki 🙂
Timecontrol ja dziś odczuwałam silny ból w biodrach a aczej wieczorem myslałam że przy przewracaniu się z boku na bok będę ryczeć i pomocy wzywac :/ i za cholere nie wiem co to było.
Teraz jest w prozaku zobaczymy wieczorem.
Wczoraj wyprałam kolorowe rzeczy które juz dostałam i była prawie cała suszarka a jeszcze białych mam porównywalna ilość wiec sądze że ciuszków mam wystarczająca ilość 🙂 Teraz to tylko złoże w szafie a w grudniu będe prała w proszku dla dziedzi by były juz naszykowane na tip to p 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny.
Mnie jak na razie to czasami kręgosłup pobolewa ale to jak się przeforsuję. Ale z biodrem męczyła się tak moja siostra pod koniec ciąży to już ledwie łaziła, mam nadzieję, że w waszym przypadku to chwilowe i puści.
Zaplanowałam dziś naleśniczki ze szpinakiem a na kolację pizza 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuchatki,

Pomysł dobry z tym fb. Popieram. Tylko oczywiście trzeba zamknąć grupę.

Aleksandra, bioderka będą Cię boleć, bo się rozrastasz. Mnie tak straszliwie bolały w pierwszej ciąży. Teraz nie, bo te rozstawione biodra raczej nie wracają do normy.

Malwina, lepiej powiedz o tym biodrze na wizycie u gina. Tylko czy to coś zmieni? No ale może gin będzie miał jakiś pomysł.

Monisia, brzuch bolał mnie jeszcze całą niedzielę, choć nie robiłam w zasadzie nic, co mogłoby mnie zmęczyć. Ale dziękuję za troskę :*

Snakerka, mój mąż juz się wyurlopował aż nadto i nie może isc na razie na wolne. Poza tym jeszcze czeka nas wiele wizyt u lekarza, a co za tym idzie, wolnych godzin lub dni, więc musi szanować resztę starego urlopu, żeby było na luty z czego szaleć. Ale ja coś wymyślę. Dzisiaj się źle czuję, jutro pewnie też 😁. W ciągu tego tygodnia powinniśmy iść do przychodni i zgłosić moją ciążę, poza tym musze zrobic wyniki, a do tego zbliża się bilans 2letni Natalii i też chciałam jej zrobić wyniki 🙂 No ale i tak nie uda mi się odciągnąć męża od matki całkowicie, bo w końcu to jego matka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i brzuch duży nie jest,ale już mi cholera ciężko z Nim. chciałabym żeby było po wszystkim. Serio, mówią że ciąża to taki super stan. Gówno prawda !. patrząc na przywileje ciężarnych a dolegliwości i wszystkie dodatki to raczej to pierwsze nie wygrywa... Ja wieczorem znowu dałam popis hormonów i sie poryczałam,oczywiście był winny... Fakt siedze cały dzien w domu,on ciężko pracuje ale to nie jest jak na zwykłym urlopie,zwolnieniu. Ja się na prawde czuje inaczej/ gorzej. Wiele zapominam, czesto mam zawiechy,łapię się na bezsensowym gapieniu w okno,sciane itp. Gotowanie to dla mnie męka bo znowu mnie mdli... Faceci tego nie potrafią zrozumieć i ciągłe pretensje. Wykrzyczałam mu to, popłakalam sobie i poszłam spać !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...