Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No dziewczyny ja się zbieram na imprezę ciekawa jestem jak rodzinka zareaguje jak mnie zobaczy nie widzieliśmy się od wakacji 😆 Ciekawe jak skomentują mój ekstrawagancki płaszczyk hehe Trzymajcie się cieplutko do jutra. Pa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a macie moze ostatnio bole zeber albo nie wiem co dokladnie, mnie od paru dni bola, ciezko mi sie oddycha i w ogole skory mi brak az do tego stopnia ze czasami to wyprostowana nie moge stac bo nie mam miejsca na oddychanie 😉 i nie wiem czy to mozliwe i jak, ale jak sie mierzylam w pepku to przybylo mi 3 cm w ciagu 3 dni. SZOK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na chwilkę.

Monisia, super, że mąż się "naprawił" 😉 Martwiłysmy się o Ciebie z Dziewczynami 🙂 Oby już mu tak zostało do końca ciąży, bo po ciąży kazdy facet sie zmienia, więc o to się nie martwię.

Mnie żebra nie bolą. Brzuch mam wciąż bardzo nisko i tak już pewnie pozostanie do końca. Z Natalią też tak miałam.
Ja już od przynajmniej kilku dni mam najprawdopodobniej skurcze przepowiadające, brzuch mi twardnieje. A dzisiaj chyba się przeforsowałam, sprzatałam te swoje metry, mąż odkurzył i umył podłogi, ale i tak było za dużo dla mnie. W efekcie bardzo boli mnie brzuch na dole. Promienieje mi na odcinek lędźwiowy i ledwo chodzę. Nie jest dobrze, ale może jutro już będzie lepiej, musze odpocząć.

Miłego wieczorku i niedzieli Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie dziewczyny dzieki za pamiec i trzymanie kciukow, naprawde jest juz lepiej 😉 Marta teraz powinnas sie jeszcze bardziej oszczedzac, mam nadzieje ze wypoczniesz i bedzie juz dobrze, i brzusio wroci do normy jak najszybciej 😉 ja teraz leniwie sie na maksa, ile wlezie i dobrze mi z tym 😉 pozdrawiam i milej nocki zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki:*
Dopiero do Was dziś dotarłam 🙂
Wczoraj późno byliśmy u rodziców 😞
A dziś pojechaliśmy do szkoły a tu niespodzianka MOJE LO III NIE MA ZAJĘĆ 🙂
Mordka mi się ucieszyła i do domciu 🙂Pomogłam mamuśce z obiadem mieliśmy wymarzone przeze mnie placki po węgiersku 🙂
Później przyszła siostra z dzieciaczkami,wymacała mnie po brzuchu tak samo jak jej dzieci i moja mamuśka 🙂
Dzidzia bardzo spokojna dzisiaj aż się śmieliśmy,że maluch babci się boi 🙂
A jutro może całą rodzinką pójdziemy na ognisko do lasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Grubaski 🙂
My juz z mezem od 6 spac nie mozemy, teraz ja wcinam sniadanie a N drzemie w sypialni. Spokojnie tu dzisiaj 🙂 Dzisiaj w planach mam odpoczywanie i lezenie na kanapie caly dzien, sloneczko swieci od rana, moj szalony kanarek daje rowno popisy glosowe i mam wielka ochote na spacer, tak cudnie jest dzisiaj, moze sie skusimy 😉 moje dziecko juz dzisiaj akrobacje wyprawialo od 6, narazie spi, moze po sniadaniu znowu da popis 😉 uwielbiam to!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina zazdroszcze Ci plackow po wegiersku ! wrzuc przepis jak znasz, chetnie bym zrobila cos innego, bo mi juz pomyslow brakkkuje a co to bedzie jak bede siedziec w domu... to dopiero mi sie nowe przepisy przydadza 😉 a dzisiaj pikantne spagetti z wolowinki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konefka kupuj kupuj a potem bedziesz się nam chwalic co juz kupiłas 🙂
Ja też co znajde fajnego to kupuje. Wczoraj kupiłam spiworek do łóżeczka
http://allegro.pl/spiworek-do-lozeczka-przepiekny-nowosc-i1856873301.html
Bardzo podobny do tego tylko że kolor kremowy i bez falbaki a apilkacja misia 🙂
Jeden dostałam od bratowej mojego męża a teraz mam drugi i sądze że na zmiane to wystarczy 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
Ja miałam dzisiaj bardzo ciężką noc. Coś strasznego. Nie dość,że najedliśmy się bardzo ciężkostrawnych rzeczy na noc z Mężem i to mnie oczywiście męczył żołądek 🥴 Przeszywający ból żołądka,do tego przy każdej zmianie pozycji dzidzia mnie skopała,więc właściwie nic nie pospałam.Kopie mnie już bardzo konkretnie,teraz też daje popis 😆
Ja czekam w tym tygodniu przywędruje do mnie łóżeczko z allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Tynka90 ja też miałam dziś koszmarną noc, w sumie poszliśmy spać wcześnie o 22 do 6rano zdążyłam 4x zaliczyć sikanie już nie mówiąc o tym jak się wierciłam i szukałam wygodnej pozycji 😞
Aleksandra86 - fajny ten śpiworek. Ja nie wiem czy w ogóle będę kupować. Mamy ciepłe mieszkanie więc myślę, że kocyk/kołderka wystarczy a na spacer to raczej kombinezonik czy później kurtka.
Wioletka jak tam zęby? Mam nadzieję, że przez weekend problem nie wracał?

Dziś o 16 mam wizytę u mojej gin oraz zwykłe usg. Muszę ją dokładnie wypytać jak tam szyjka, łożysko itp. Ciekawe też czy powie mi kiedy tą glukozę wg niej mam zrobić. Pierwszy raz mąż ze mną pójdzie zobaczyć \"na żywo\" syneczka 🙂
Trzymajcie za nas kciuki 🙂
Ktoś ma jeszcze dzisiaj wizytę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez lipa ze spaniem, bo jak przysypialam to moj madry maz mnie wybudzil i dupa spalam moze w nocy z 2 godz ale zwolnilam sie z pracy, zglosilam chorobe i zdrzemnelam sie od 6 do 9, wiec jest ok. Lenia mam jak nigdy, nie chce mi sie kompletnie NIC. Maluch tez cala noc dawal, kopal mnie nozkami to po jajnikach to po pecherzu czasami tak mocno ze az w szoku bylam skad on tyle sily wzial 🤪 dalej kaszel mam zawalony nos i mam juz dos tego ciagnacego sie przeziebienia 🤢 ile to mozna???? Snakerka zycze Wam udanej i wzruszajacej wizyty USG we Troje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedactwo, ja katar miałam w zeszłym m-cu jakoś 5-6dni wiem jaki to koszmar, więc trzymam kciuki, żeby choróbsko szybko przeszło!
Muszę jeszcze zapytać gin. czy na tym swoim dziadowskim sprzęcie jest w stanie ustalić wagę dziecka.. A Wam dziewczyny wagę podają po takim zwykłym usg??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snakerka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę ja chodzę prywatnie i za każdym razem mam 4d więc nie wiem jak jest ze zwykłym sprzętem.
Mam dziś lenia strasznego miałam iść na zakupy a ruszyć mi się tyłka nie chce,wymyśliłam, że może zamiast zakupów włosy ufarbuje 😆
Mam ochotę na żurek ale nigdy nie gotowałam, u mnie w domu tego nie jadano. Jeśli wy gotujecie to proszę o pomoc jak to się robi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka ja też nie potrafię żurku robić a że czasami mamy ochotę to idę na łatwiznę 🙂 Tzn.2op. żurku w proszku do tego dorzucam białą kiełbasę, ziemniaki i jajka 🙂 I jest "prawie" jak ten domowy hehe 🙂
My dziś na obiad mamy paluszki rybne+ziemniaki+ogóraski kiszone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie;* rzadko tu jestem oj rzadko;/ mamy komputer w innym pokoju na dole i nie chce mi sie schodzić hehe. Troszkę sie przeziębiłam tzn katar mam byłam u lekarza i na katar antybiotyk dostałam...co wy na to? Nie kupiłam i chyba nie kupię jeszcze sie gina zapytam. Kupiłam sobie tylko sól morska do udrażniania.
Co do maleństwa to rośnie ładnie przewraca sie i kopie 😉 w środe do lekarza idziemy podglądać Adasia 😉
A jak tam zakupy? U mnie z więkrzychy rzeczy to kupione łóżeczko (jeszcze bez materacyka bo nie wiem jaki? Może doradzicie?? 😉 ) przewijak na łóżeczko (dostałam juz w prezencie wiec nie mam dylematu kupic nie kupić potrzebne czy nie) wanienka i takie tam pierdołki 😉 teraz czekam na kasę i lece na zakupy hehe.
A Wy jak sie czujecie? Ja powiem szczerze nie najlepiej bo czasem mnie brzuch u góry boli lekarka mi powiedziała ze dlatego że się wszystko rozciąga ja się troche martwie i zapytam gina najczęściej po prawej stronie. Brzuszek zaczyna powini przeszkadzać trudno po coś sięgnąć jak spadnie kiedy sie siedzi coo? hehe ciężarówki 😉) Pozdrawiam Was dzisiaj wieczorem sobie poczytam co tam skrobiecie ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie:*
Ja niedawno wstałam i właśnie skończyłam śniadanko 🙂
Coś czuję,że bierze mnie znowu przeziębienie więc od rana piję herbatkę z sokiem malinowym 🙂
Dzidzia przez całą sobotę i niedzielę jak byłam u rodziców to może 2 razy kopnęła 😁
Za to wczoraj wieczorkiem dała u nas w domku popalić 🙂
Śmieliśmy się,że dzidzia babci się boi...Nie żeby była aż tak surowa ale każdy wnuk bądź wnuczka czują do niej respekt 🙂
Ja w nocy trochę pospałam....Miałam dzisiaj iść na wyniki ale stwierdziłam,że pójdę jutro bo dzisiaj nie najlepiej się czuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...