Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc 🙂
LEdwo Was nadrobiłam 🙃. Wczoraj strasznie mnie kłuło w brzuszku ;/ MAsakra, wpierw podbrzusze, potem cały. Byłam juz gotowa jechac na pogotownie, ale sie powstrzymalam. Dzis juz lepiej 🙂
Jutro mam wizyte u lekarza, moze wyprosze skierowanie na usg / miała pani w 19 tygodniu, a na nfz przysluguja tylko 3, i nie dociera do niej, ze owszem miałam ale prywatnie te usg ;x /

Giżycko, cudnie tam jest, znajomii maja tam dzialke, uwielbiam tam przebywac 🙂.

We srode znajoma tesciowej ma przyjechac i przywiesc Nam łozeczko, wozek i ciuszki 🙂 super, kilka wydatkow mniej 🙂

Co do werandowania, przez 2 tygodnie dziecko podobno ma byc tylko w domu, po 2 tygodniach dopiero mozna je werandowac po kilka minut i codziennie przedluzac, dopiero po ok 1-2 tyg mozna na dluzej wyjsc.

Adrian juz od jakiegos czasu czuje jak mały/mala kopie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do prezentów na komunię to teraz do komunii szła moja siostra i też chciała laptopa. to poprostu cała rodzinka wiedziała że mama zbiera jej na laptopa i wszyscy dali pieniążki i od chrzestnego rower. Pieniążków nazbierała tyle ża starczyło jej na laptopa i coś jeszcze jej mama kupiła ale już nie pamiętam co.

Pamiętam że ja dostałam rower (skladaka) łańcuszek, 2 pierścionki, zegarek i aparat taki nakręcany.A kasę jaką dostałam przejeła mama. i tyle miałam z komunii 🙂 acha i jeszcze łóżko które później dostali moi bracia do pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra ale mi się dzisiaj spać chce 😞
Cały czas u mnie pada 😞
Zjedliśmy z Bartkiem obiadek i znowu do wieczora jestem sama bo on poszedł robić samochód żebyśmy mogli jutro jechać do moich rodziców 🙂
Ja mam ochotę na takie rogaliki z ciasta francuskiego z nutellą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko mogła podzieliła bym się z Wami. Ja już dziś chyba nic więcej nie zjem bo czuję, że mi skóry na brzuszku brakuje 😁
Jeszcze do tych dziewczyn, które są w Polsce i tolerują biedronkę i czekoladę teraz pojawił się rarytas nie z tej ziemi żurawina w czekoladzie do wyboru biała i ciemna mówię Wam pychotka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny uśmiałam się właśnie jak głupia 😁 Wlazłam na brzuszek i oglądam filmy z USG 23tc i się głośno zachwycam i mówię tu Olcia patrz jak ładnie buźkę widać tu rączkę a ona patrzy i mówi: "brzydal nasza Ania (Ola takie imię wybrała dla dzidziusia Ania i Pola) i tak najładniejsza prawda" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super wiadomości Evelcia 🙂
Oczywiście zostań z nami będzie nam bardzo miło 🙂
Moja dzidzia dzisiaj mnie skopała i to dość mocno 🙂
A teraz śpi łobuziak jeden 🙂
Jutro zaczynam szykować ubranka na wyjazd no ale nie wiadomo czy w ogóle gdziekolwiek pojedziemy bo naszemu mechanikowi się popier*oliło w głowie 😞
(przepraszam za użycie takiego słowa ale wściekła jestem na maksa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zaczęłam się dziś rozglądać za łóżeczkiem dla mojej kruszynki. Wybrałam łózko z szufladą ponieważ mieszkano niewielkie i każdą przestrzeń staram się wykorzystać na maksa. Jest to też łóżko z drzewa bukowego więc troszkę trwalsze niż sosna a przecież zamierzamy z mężem walczyć do upadłego o synka więc nie wiem ile dzieci będzie trzeba wychować w tym łóżeczku 😁
http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-bukowe-3-kolory-materac-gpk-i1884751798.html Napiszcie co myślicie. Czy warto poszukać jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...