Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam przy samym wejściu na molo 😆 Ale wolę mimo wszystko jeździć nad Śniardwy tam mamy swój raj na ziemi 😆 To link do mapki http://mapy.eholiday.pl/mapa-suchy_rog-orzysz-pisz.html Tam spędzam każdą wolną chwile 😆
A co do prezentów to moja rodzina jest bardzo konkretna zawsze pyta a rodzinę męża też już prawie nauczyłam zawsze im powtarzałam, że nie lubię prezentów na siłę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do chrzestnych - moją jest właśnie Ciocia o której czasami tu wspominam z "ciekawymi" poglądami 🙂 Np. ostatnio jak rozmawiałyśmy o łóżeczku i pokazałam jej na allegro przykładowo http://allegro.pl/mega-wyprzedaz-lozeczko-aga-140-70-i1881025302.html to stwierdziła, że "dziecko będzie miało za ciemno w takim, a poza tym będzie mogło oglądać świat tylko z jednej strony jak się łóżeczko do ściany dosunie "... Potem zadziwiła ją ... cena... stwierdziła, że to chyba używane i jak ona kupowała to za 600zł (15lat temu...a nie należy do bogaczy) No byłam w szoku, powiedziałam jej że za 600zł to mogę mieć full wypas - łóżeczko, materac, kilka zmian pościeli i wkład kołdra podusia itp. I że w życiu bym 600zł za samo łóżeczko nie dała...I, że wolę tańsze łóżeczko a więcej innych rzeczy dla dziecka kupić... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny !
Ja rok temu byłam na wakacjach na półwyspie Kal nad j.Mamry. Stąd zapamiętałam Giżycko,bo tam rozpoczynaliśmy rejs do Mikołajek 😎 Prześliczne Mazury,szkoda tylko że takie tam komary. Mam uczulenie i ostatecznie po ukąszeniach wylądowałam na Izbie Przyjęć 🤢 🤢

Co do dzisiejszego snu- jakaś masakra. Pokłóciłam sie w nocy (juz w łóżku) z mężem o byle g*wno... obraziłam sie,przekreciłam na bok i zaczełam ryczec. Tak,nawet nie wiem po co 😉 Słuchajcie tak sie rozżaliłam,że nie mogłam się uspokoić.. 🥴 Jakaś burza hormonów czy co? Ogólnie zauważyłam,że w ciąży stałam się bardzo wrażliwa na ludzkie cierpienie,płacz itp - zaraz sama się wzruszam i ryczę jak bóbr... 😁
Mąż rano wstał do pracy i rzucił oschłe -cześć- wkurzyłam się i pospałam do 10. Pogoda sprzyja leniuchowaniu bo u mnie leje 🙂 Lubię taką pogodę bo wtedy mogę zmobilizować się do nauki/ czytania książki.
A i mamy imię - tzn Mąż się uparł - Aleksander. Mam mieszane uczucia,chociaż do naszego nazwiska bardzo pasuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja wczoraj popołudniu też miałam małą panikę, bo Mała się nie ruszała, mimo że się przekręcałam, kładłam siadałam, pukałam w brzuch, stres już na maxa,a ona po godzinie zaczęła mi się kręcić, a w nocy za to tak nadrabiała z całych sił dawała znać,że tam w brzuchu jest, wiec nie przejmujcie się aż nad to, bo można oszaleć :P ale uważam, że jeśli coś nas niepokoi to warto iść do lekarza tak na wszelki wypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się zdarza ryczeć bez powodu praktycznie i czasem mam pretensje o nic 🙂 tyle, że ja należę do tych osób które nigdy się do tego nie przyznają 🥴
Moja 4 letnia chrześnica wymyśliła po bajce, że będzie na obiad robić dziś spaghetti 😆 muszę iść jej troszkę pomóc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mezowi jakos nie marudze, ale jak oglada jakis film to mi sie plakac chce. Ostatnio ogladalam Hausa, i tam kobieta w ciazy umarla a dziecko przezylo. Ale widzialam, ze nawet moj sie wzruszyl. 🤔
Co do prezentow tez nie lubie na sile. Tez lubie zapytac. I tak mielismy ostatnio 3 lata temu, maza chrzesnica miala miec I Komunie. I ja glupia wypalilam do rodzicow /kuzyna meza i jego zony/ a co by corka chciala? A rodzice - laptopa. 😮 I wtopa i maz musial kupic. Wiec w tym roku chyba nie bede pytac, jego druga chrzesnica idzie do I Komunii w przyszlym roku. Naszczescie ma tylko dwie. Tak z mezem podyskutowalismy, ze kupi malej drogi prezent a za to na 18 zrobi slabszy jak oni tacy cwani, ale nie bedzie juz pytal co chce. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do chrzesnej, moja chrzesna jest kuzynka o 21 lat starsza. Ma corke 3 lata mlodsza od mnie. I jak ja mialam 11 lat ona mnie mierzyla czy przypadkiem nie jestem nizsza od jej corki, nawet musialam tylem stawac by ona nas mogla zmierzyc, taka zolza. Majac 17 lat sama zerwalam z nia kontak zawsze ona miala racje, zawsze swoja corke porownywala do mnie. A jak do niej przyjezdzalam to mi odpytywala jakbym byla w szkole. Na szczescie w niczym mnie nie mogla zagiac ale niesmak pozostal. Wiec wcale z nia kontaktu nie utrzymuje. Wiec z tymi ciociami jest tak, ze nawet jak nie maja racji to musza swoje trzy grosze wrzucic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,

Ja już po godzinnym spacerze, a raczej hulajnodze i placu zabaw. Obiad też gotowy.

Agnese, wrzuć przepis na te rogaliki z serem, bo własnie za mną chodzi coś drożdzowego.

Tynka, Aleksander też jest na mojej liście imion, które mogę dac i które nie przysporzy synkowi problemu, ale dalej nie przedstawiłam listy mężowi, więc my dalej nie wybraliśmy. Oczywiś cie jesli zdrobnienie jest Aleks, bo Olek już mnie tak nie kręci. A Aleks to w ogóle oddzielne imię, tak mi się w kalendarzu kiedyś rzuciło w oczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martaer- masz teraz z tą hulajnogą 😁 Ale dobrze, Natalia sie trochę wymęczy i pośpi w dzień.

Mój Mąż nadal obrażony- nie odbiera ode mnie telefonów. No nic, chciałam mu zrobić niespodziankę na obiad- naleśniki ze szpinakiem. Chciałam żeby wybrał czy chce szpinak mieć jako nadzienie,czy zielonego ciasto a w środku biały ser z przyprawami. Trudno, nie chce decydować to zrobię pół na pół 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka to ten twoj maz to uparty "osiol" 😁
konefka spagetti zrobilam wczoraj i tak sie sklada ze je wlasnie wcinam 😉
agnes co do prezentow to my tez sie tak wpakowalismy z I komunia chrezsniaczki mojego meza;dobrze ze on ma tylko jedna i ja jedna roczna,nie pojechalismy w maju do PL tylko w grudniu wiec postanowilismy kupic jeden na komunie i swieta i po pytaniu co by chciala,jej rodzice ze.. tv !!! kupilismy ale teraz dostaje tylko skromne podarunki,ciekawe co kupia mojej corce bo za rok mamy komunie we wiedniu!!! a tatus tej chrzesniaczki jest chrzestnym naszej natki 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bardzo chetnie wychodzę z córcią, bo przynajmniej moge połazić z rękami w kieszeni, a ona sobie jeździ 😁

Doszłam do wniosku, że faceci sa bardzo humorzaści. I tak się teraz zastanawiam co by zrobili w naszych skórach... obiad, zakupy, pranie, prasowanie, sprzatanie, opieka nad dzieckiem... i wszyscy muszą być uśmiechnięci i zadowoleni, a wszystko to poukładane od rana do wieczora, bo inaczej się w czasie człowiek nie zmieści 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją chrześnicę mam od poniedziałku u siebie bo choruje 😞 a rodzice nie mogli na zwolnienie i całe wakacje z nią siedziałam ona jest Super. Ja mam tylko jedną chrześnicę i to córka mojej siostry więc jest spoko. Gorzej z moim mężem on ma aż 3 więc się okaże jak to będzie.
Tynka naleśniki ze szpinakiem chodzą za mną już kolejny dzień dziś nawet szpinak kupiłam ale ze względu na małą dziś chyba ryba na obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tymi prezentami komunijnymi to szaleństwo jakieś... jeszcze kilkanaście lat temu normą były zegarki, łańcuszki, złoto czy rower ewentualnie gra podłączana do tv...
My mamy w przyszłym roku komunię chrześniaka męża.. Ale uważamy, że prezent powinien być taki na jaki nas stać... Owszem zapytamy rodziców najpierw czy syn ma jakieś marzenie w granicach rozsądku, ale jeśli okaże się, że nie damy coś symbolicznego + koperta z kasą... Nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na coś zbędnego.
Gdyby nam ktoś powiedział, że dziecko chce laptopa to na pewno sami byśmy go nie kupowali ewentualnie składkowo z rodziną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Brzusie:*
A ja dzisiaj miałam okropną noc...Strasznie bolał mnie żołądek no i latałam do WC co chwila 😞A po za tym mam takie durne sny,że boję się zasnąć 😞
Przed chwilką dzwonił od mnie mój chrześniak i powiedział żebym przyjeżdżała bo on mnie potrzebuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do obiadu dzisiaj mamy zupę pieczarkową - uwielbiamy! Oczywiście jest na gęsto pieczarki z cebulką, marchewką, ziemniaczkami i makaronem zabielona śmietaną.
Ostatnio odkryłam lubczyk ogrodowy i rozmaryn 🙂 Jejku ile cudnego aromatu dają, uwielbiam zioła i przyprawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...