Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
konefka pewnie probujcie nam za 2 razem wyszedl chlop 🙂 ja tez dostalam pelno ubranek po dziewczynkach bo u mnie tylko laseczki ,wiec po odkryciu ze bedzie chlopak przebralam co sie dalo i podokupywalam troche ,szczescie ze jedna z moich kolezanek od lat chomikowala poduszke do karmienia ,spacerowke i fotelik do karmienia ,bardzo podobny do tgo co pokazalas ale w niebieskim kolorze 🙂
agnes ja to mam napady np tydzien jem a potem znowu nic ,wieczorami choc mam chec to nie jem za duzo bo potem spac nie moge 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja przebralam ciuszki i jeden caly karton do schowka, bo wszystko rozowe, plus 6 par bucikow rozowych. 😞 My tak chcielismy corcie, ze do brzuszka na poczatku mowilismy Francesca. W meza rodzinie od 5 pokolen same ptaszki, a u mnie same dziewczyny. Wiec myslalam, ze jak w mojej rodzinie same dziwczyny to nam sie tez uda corcia. A tu nici, jest ptaszek. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez chcialabym juz pokoik pomalowac , bronimy sie z mezem z oddaniem naszej sypialni co i tak bedzie nieuniknione 😁 wozek i mebelki kupimy dopiero w grudniu ,narazie siedze i szukam okazji w necie 🙂 wczoraj kupilam butelke ,nozyczki i smoczki 😜 ale schowalam przed mezem bo on zawsze mowi ze mamy czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 jak znam zycie to ja bede malowac ,bo choc moj ma 18 dni urlopu w czasie swiat to zapewne nie zdazy 😁 😁 ,jak mi przywlecze farbe ze sklepu to bede malowac i nie sluchac narzekan ze sie nie da i ze kolor nie ten 😁 😁 😁 😁 fajnie miec meza w domu 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam mieszkanko pomalowane zastał tylko sufit w przedpokoju. Co do pokoju dziecka to wszystko zależy od tego czy uda nam się sprzedać meble z sypialni. Jeśli nie to na razie wstawimy łóżeczko i półkę i tak będzie musiało być. Mamy tylko 2 pokoje w jednym 2 lata temu urządziliśmy sypialnię z wielkim łożem które się do piwnicy nie zmieści 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelcia, my od 2 lat nie jezdzimy na swieta, tylko zawsze przed albo po. Ja teraz chce jechac by przywisc wozek i lozeczko. I tak sie zastanawiam czy dam rade, ja mam 1100 km, w pl robimy tylko 60 km. Ja mieszkam w Zielonej Gorze. Wiec droga tylko przez Niemcy, Austria Wlochy tez super drogi. Tylko ja sie boje czy tyle wytrzymam w jednej pozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka nie przejmuj się ważne, że Wasze i na pewno jakoś fajnie sobie wszystko zorganizujecie. Ja bym z salonu nie rezygnowała, zawsze można wstawić wersalkę i tam spać, jeśli zdecydujecie się aby maleństwo przejęło Waszą obecną sypialnię.
Pamiętam jak jeszcze 3lata temu wynajmowaliśmy kawalerkę i "cały nasz dorobek" się tam jakoś musiał zmieścić i też jakoś sobie radziliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewuszki:*
Ja wstałam po 11 🙂
Dzidzia dała mi pospać bo rano zjadłam kanapkę 🙂
Dzisiaj biorę się za prace kontrolną z chemii bo wczoraj nie zdążyłam 😞
Dzisiaj znowu cały dzień sama jestem 😞
Bartek do 15 w pracy a później musi nasz samochód zrobić na cacy żeby już w kolejnych miesiącach kasy nie wydawać 🙂
Dzisiaj postanowiłam zrobić listę najpotrzebniejszych rzeczy,które musimy kupić dla dzidzi....Chociaż pewnie i tak poczekamy aż Bartek przerobi nam meble na komody i dopiero wtedy będę coś przynosiła od jego siostry bo jak na razie nie mam gdzie tego układać...
Ja też chyba sama muszę się wziąć za kończenie remontu bo jemu zawsze coś "ważnego" wyskakuje a najczęściej to mu się nie chce 😞
Właśnie miałam się Was pytać jak to jest z zapinaniem się pasami podczas jazdy samochodem??
Bo kurcze zdania na ten temat są podzielone i nie wiem w co wierzyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka a nie moze dzidzia spac z wami w sypialni. Kolo swego lozka mozesz postawic lozeczko i bedziesz miala jako sypialnie. Tak dotrwacie az brzdac bedzie mial 3 latka. A salon niech bedzie salonem. Potem jak dzidzia podrosnie zrobisz z sypialni dziecka pokoj. A w goscinnym wstawisz wersalke.
Ciasne ale wlasne. Konefka ma racje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

My już po hulajnodze i placu zabaw.

Kochane nie załamujcie mnie. Ja to Stambułu do Konsulatu jechałam prawie 1000km, po nowy paszport dla N. i wizę dla męża, a Wy tu marudzicie. 😮 1000 w jedną stronę...

Agnse, do samolotu w 8mcu to tylko i wyłącznie chyba z zaświadczeniem lekarskim i to co poniektórych linii i ich pracowników dobra wola, że Cię wpuszczą. czasami zaświadczenie nie ratuje sytuacji. Przynajmniej tak słyszałam.
Ja osobiście w tym okresie odradzałabym już wszelkie podróże. Ja sama urodziłam na końcu 8mca, a wcale się tak nie zapowiadało.

Wioletka, ja tez mam różowe krzesełko do karmienia i wcale nie zamierzam kupowac nowego, bo po co. To nie rożowy wózek, do którego wsadze synka i wyjde na dwór 😁 A wózek mam beżowo - brązowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...