Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po porodzie na pewno będę miała mamę w domu a historii o porodach nie czytam nie słucham bo każdy do tego podchodzi inaczej. Mi się wydaje,że skoro tyle kobiet przede mną dało sobie radę to i ja wszystko dzielnie zniosę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja mama prawdopodobnie akurat będzie w Polsce bo mój poró (tzn. termin) pokrywa się z feriami zimowymi a mama chce akurat na ferie przyjechać.
Napewno nie będzie u mnie ale przynajmniej na czas pobytu w szpitalu będę mogła jej lalę podrzucić 🙂 bo na teściową nie mam co liczyć, a Krzysiek do dnia porodu będzie pracował (chyba).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja czekam na weekend pewnie rodzice ugotują coś co bardzo lubię lub cokolwiek czym mogłabym się najeść i by mi smakowało 🙂
W piątek wieczorem już jedziemy a w niedziele wieczorem wracamy 🙂
Chyba w niedziele zrobię sobie wolne i pogniję trochę z rodzinką 🙂
Ciekawe jak tam mój chrześniak(biedaczek ma zapalenie krtani)wczoraj się mnie pytał czy dzidzia kopie jak powiedziałam,że tak to on powiedział,że zbije dzidzie jak się urodzi bo kopać nikogo nie można 🙂
Ja już wykąpana i zaraz uciekam do łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 rogaliki drozdzowe mmmmmmmmmm pycha zjadlabym sobie 😉 u mnie z zebami zawsze bylo ciezko a od kiedy jestem w ciazy doszly problemy z dziaslami ,jestem pod opieka dentysty i jest coraz lepiej 🙂 dzis ide poogladac mojego dzidziusia na usg 😉 ciekawe czy dostane skierowanie na cukier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis rano razem z mezem podjelismy decyzje o nieopuszczaniu naszej sypialni 🙂 przez jakis czas tzn do kiedy dzidzia nie zacznie raczkowac lub chodzic bedzie z nami w sypialni ,wczoraj w ikei zrobilam zdjecie jak moglaby wygladac nasza wspolna sypialnia a ze mam meble z ikei to reszta jakos sie dopasuje ,napewno tv zniknie z sypialni 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki.
U mnie brzydko dzis, pada i jest ciemno jak na wieczor. Chyba dzis z lozka nie wstane, nawet mi sie ubierac nie chce.
Dzis trzymamy kciuki za evelcie.
Konefka a twoj maz to mundurowy?
Moja dzidzie jak wczoraj nie czulam, tak w nocy nie moglam spac, synek mial taka czkawke, az mi go szkoda bylo, ze tak go meczy. Ach niech cwiczy oddychanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mój mąż pracuje w wojsku. Ja dziś nie pospałam bo o 6 obudziła mnie nasza chrześnica, która nie mogła się doczekać kiedy będzie dzień 😆 U nas też dziś pochmurno, smutno ale może po południu wyjdzie słoneczko. Ja także trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Agnes jak będziesz w kraju na mazury 😆 To się nasza parka dzieci pobawi hehe.
Evelcia to gdzie dokładnie mieszkasz, bo ja w giżycku mieszkam 4 lata wcześniej mieszkałam w Piszu.
Dziś dzwoniła do mnie moja matka chrzestna i pytała o rozmiary pościeli dla dziecka dostanę 2 komplety 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Evelcia trzymam kciuki za wizytę 🙂
Konefka super, że mąż poczuł dzidzię!! Zazdroszczę! 😉
Ja dzisiaj kiepsko spałam, budziłam się 3x w nocy.. miałam 3sny.. strasznie boli mnie dolna część kręgosłupa, a szczególnie jak się kładę na plecach.
Jutro na 8 idę na usg boję się, bo tak jak Wam mówiłam nie czuję ruchów dzidzi przez skórę, czy np. przewracania w brzuszku czy kopania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snakerka myślę, że najważniejsze to nie panikować to dopiero 22 tydzień są dziewczyny które nawet do 28 nie czują ruchów. Po drugie każde dziecko jest inne moja mama opowiadała mi, że gdy była w ciąży z moim bratem to prawie przez cała ciąże nie czuła ruchów taki spokojny był. Natomiast ze mną czekała kiedy zasnę 😆 taka wiercipięta byłam i tak mi zostało 😁. Moje dziecko wierci się w brzuszku po mamie nawet lekarz tak mi powiedział 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka nie stresuj sie ja tez po 2 dni nie czuje, wczoraj caly dzien cicho siedzial, a w nocy mial czkawke. Jakbym spala to bym nawet nie czula. Moze twoje malenswo sie rusza jak ty cos robisz i dlatego go nie czujesz.
Konefka jak ze Stasia sie juz zrobila Haneczka to moj synek juz moze do niej startowac. Konefka plaze macie tak blisko, ze mozesz jezdzic z wozeczkiem blisko jeziora czy nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...