Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj martaer to sie dzis namęczyłaś.
Mam do Was dziewczynki pytanko. Czy któraś z Was juz myslała o Szkole rodzenia albo jest juz zapisana?
Bo ja dziś dzwoniłam - zapisywać się u nas mozna od 20 tc. I miały tylko 2 terminy 1. termin teraz 8 listopada a drugi chyba 6 stycznia (kurs trwa 6 tygodni) wiec sprawdzcie jak jest u Was chyba że nie chcecie chodzić.
Babeczka zapisała mnie na 1 termin przez to że bede mieć cc bo z drugiego terminu mogłabym mało sporzystać.
Wiec ja ide 8 listopada na 17 na pierwsze zajęcia :P



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta, kiepski masz dzisiaj dzien, biedna, na wk...wie totalnym, szkoda mi Ciebie no i Natalii az mnie zab zabolal jak to przeczytalam. Niestety im wieksza pociecha tym wiecej niebezpieczenstw, ktorych nie zawsze da sie uniknac 😞 dobrze chociaz ze nie wylecial, i skonczylo sie tylko na skruszeniu. Proponuje Ci jablka dac na podwieczorek do pozarcia grubej szwagierce a tesciowej
zrobic herbatke z tych lisci hihihi niech same to wpierniczaja. Podrzuc Natalke tym dwom i zrob sobie relaksujaca kapiel, bo sie nam nerwowo wykonczysz dzisiaj, niech sie chociaz raz przydadza 😉 zycze Ci zebys znalazla ta chwile dla siebie i zebys ich (czyt tesc i tlustej)
nie otrula dzisiaj !
Tynka, obiad dobry, moze faktycznie ubierz dzis cos ekstra, podaj mu ten obiad w wielkim stylu to moze zacmi go na chwile, brzucha nie zauwazy i " da ci" hihihi
moze i ja zrobie dzisiaj jakies czary mary z ubraniem, poki nie wygladam jak wieloryb ...
ide zrobic sie na bostwo, zmobilizowalyscie mnie 😁 😁 😁
Aleksandra, ja gdybym znalazla tutaj szkole rodzenia to na bank bym sie zapisala. Przydatna jest nauka oddychania, kolezanka jak ja przy 2 porodzie poinstruowala polozna jak ma oddychac przy bolach krzyzowych to mowila ze niebo a ziemia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak nie zapomnę to jutro zadzwonię i się dopytam u nas kobietka proponuje szkołę miedzy 26 a 28 tc. Tak to wygląda u mnie http://ewachabas.pl/
Idę przymierzyć jakieś seksi łaszki ciekawe czy w coś się wcisnę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To wyszukiwanie na facebook\\\'u.
Aleksandra ja chyba jutro zadzwonię do szkoły rodzenia i się zapiszę.U mnie podobno można od 25 tygodnia się zapisywać.
Już przyjęłam zaproszenia 🙂
Dziewczyny tam możecie wysyłać swoje numery telefonu w wiadomościach 🙂
Nasz e-mail:[email protected] tam wysyłajcie mi swoje zdjęcia z brzusiami to będę wrzucała do galerii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
timecontrol15 zjęcia super 🙂 ja bede aktualizowała zdjęcia za 1 a dokładnie w piątek bo zaczynam 25 tc i na pamiatke robie zobie zdjecie :P
Zapisujcie sie najszybciej jak sie da to tych szkół rodzenia bo potem okaze sie ze juz miejsc nie ma albo za późno bedzie :P
Aha timecontrol15 może trzeba byłoby nowy watek zamieścić bo ten adres email zginie nam w nawale postów :P



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Płaszczyk ok chociaż nie w moim stylu 🙂
Ja mam zimową kurtkę mojej mamuśki bo ona ma chyba 3...Ale będę musiała ja nosić rozpietą pewnie w grudniu bądź styczniu bo już ledwo się dopinam no ale wątpie w to,że mój Bartek samą gdziekolwiek puści mnie w zimę 🙂Więc wszędzie będziemy jeździć samochodem 🙂Stwierdziłam,że nie ma sensu kupować nowych ogromnych kurtek na te kilka miesięcy...No ale jak ktoś nie ma kurtki to ok 🙂
Ja mam taką prawie do kolan i fajnie ciepło mi w brzucho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie ja nie mam juz prawie żadnej kurtki. Oprócz jednej ale to max jeszcze 2 -3 tygodnie i sie w nia nie zmieszcze. A porzyczyc tez nie mam od kogo. Ja miałam w pasie 72 a teraz 102 a zawsze kurtki miałam prawie przy ciele. Mam nadzieje że ta mi posłuzy bo nawet na wyjcia do lekarza bym nic nie miała. 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Plaszczyk fajny, najwazniejsze ze typowo ciazowy, ja sobie kupilam kurtke nowa za niewielkie pieniadze, na koniec tez sie brzuch nie zmiesci ale wyglada rewelacyjnie rozpieta na dole na brzuchu wiec spoko, na brzuch planuje sobie kupic cieply szal 😉 a kurtka jest taka ze i na nast zime bedzie dobra 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zazdroszczę tych kurtek. Ja mam narciarską, w której jest duży luz. Ale nie wiem czy będę miała okazje ją ubrać. Na razie u nas da się wyjśc na krótki rękaw i sweter. I w słonku ten sweter jest zbędny.

Nie mam dzisiaj na noc tych idiotek. Teściowa po wizycie u lakarza ma stopę w gipsie. Mam nadzieję, że jak jest myśląca to nie będzie się mi zwalac na głowę. Bo znając życie leżałaby cały dzień, obłożnie chora. Jak byłam w ciązy z Natalią to stara picz poszła zapalić papieroska jak była na pikniku w górach i się osunęła niżej, na nogę. Przeszła operację, bo kość się skruszyła i po wielu tygodniach przyjechała do nas, to w salonie całymi godzinami leżała, a ja nie miałam jak wygądnie się wyciągnąć na kanapie dwójce, bo ona zajęła trójkę. No bo co tam moja ciąża, przeciez jej noga wazniejsza. Coś czuję, że sytuacja może się powtórzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi się nudzi 😞
Wzięłam się za notatki z historii ale coś mi nie idzie 😞
Strasznie bolą mnie żeberka po prawej stronie i plecy też po prawej 😞
Marta współczuje 😞 Ale nie daj się Ty i dzidzia najważniejsza:*
Kobietki,które nie wysłały zaproszenia an FB czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki widze ze dzis to wam sie na amory zebralo (czyzby pelnia)?? 😁 mi sie juz troche humor poprawil chociaz tak samo jak u marty moja corka daje popalic caly dzien 😠 ale naszczescie lezy w lozku i zaczyna zasypiac . moj maluszek kolpie jak szalony (chyba ze ma czkawke) brzuch mnie ciagnie i mysle ze przesadzilam dzis z zakupami ,do tego zaczelam malowac przedpokoj ,jutro mamy swieto narodowe to moj maz bedzie musial dalej czyli 3/4malowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane:*
Wyobraźcie sobie,że całą noc nie spałam 😞
Mój teść(jak wczoraj zeszliśmy na kolację)powiedział,że nie możemy korzystać z jego lodówki 😞
A kasy nie mamy bo im oddaliśmy wszystko więc od wczoraj żyjemy powietrzem 😞
Fajnie co??Mam takiego doła,że makabra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioletka trzymam kciuki za dzisiejsze badania obyś mogła zobaczyć jak najwięcej 😆
Malwina współczuję Ci bardzo nie wiem jak mogę Cię pocieszyć bo wiem, że takie sytuacje wyprowadzają ludzi z równowagi. Ty musisz być silna dla dziecka. Swoich rodziców masz daleko? Może oni będą wstanie Wam pomóc.
Co Twoja teściowa na to? Pisałaś wcześniej, że to spoko kobieta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski 😆
timecontrol pogadaj z tesciowka lub z twoimi rodzicami mysle ze znajdziecie jakies rozwiazanie,az wierzyc sie nie chce ze na swiecie zyja tacy ludzie jak twoj tesc ,ja to bym chyba chlopa zakatrupila 😠 trzymaj sie kochana
U nas dzis swieto mi to obojetnie bo i tak siedze w domu ale mam na dokladke meza i corcie ,maz po pracy przyniosl precle,wiec je odrazu do piekarnika i teraz z corka wcinamy a maz odsypia nocke
ale nie za dlugoo bo potem musi rosolek wolowy ugotowac 😉
jutro wizyta w szpitalu zobaczymy czy znowu bede pic glukoze czy mi odpuszcza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny podzielę się z Wami moim dzisiejszym snem. Był bardzo realistyczny i cały czas siedzi mi w głowie. Śniło mi się, że moja córcia tak się mocno wypychała w brzusiu, że ja patrząc na swój bębenek widziałam dwie stópki i na każdej piękne 5 paluszków 😆 Próbowałam obudzić męża ale on tylko mruczał coś przez sen a ja tak bardzo chciałam mu pokazać tą nóżkę, że złapałam za nią i dalej budziłam męża. Moja córcia się wtedy mocno broniła i chciała bym ją puściła i wtedy się obudziłam 😆 Wcześniej się dziwiłam jak mówiono, że matki liczą paluszki po narodzinach dziecka a ja liczę już nawet przez sen 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...