Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się,że grunt to jechać we dwoje. Może nie od razu,ale jak najszybciej dołączyć do faceta, nawet jak ma się siedzieć po dniach samej z dzieckiem w mieszkaniu. Współczuję rodzinom,gdy muszą żyć w takiej rozłące.
Odebrałam z przedszkola brata,dzisiaj moja kolej żeby go przetrzymać póki Mama nie wróci z pracy. Kupiłam nam po kilka sztuk parówek i wcinamy oboje 😉 Nie ma to jak znowu mieć 6 lat 😁 A tak się przy nim czuję,może dlatego,że to mój brat.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monika policz do 10 uspokój się troszkę. Ty to jak coś napiszesz to normalnie szok masz takie teksty zajebiste. Przykro mi, że u Ciebie znów lipa 🤢 Wiesz tak sobie myślę, że mój mąż też nie będzie zachwycony jak mu powiem, że po macierzyńskim nie chcę wracać do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorki za przeklenstwa ale mnie roznosi normalnie, no nie wierze. K...a jebalam przez ten caly czas w temp max 10 stopni na hali, w przeciagach, z brzuchem, i tyle mi ta praca dala ze mam zapalenie zatok i oblesny kaszel od miesiaca jak u starego zula a on sie k...a foszy bo nie chce tam wracac po zwolnieniu!!!!!!? no nie moge, dobrze ze ta nospa dziala bo bym chyba urodzila tak mnie wk...l.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka słodki kombinezonik, te guziki jak lentilki wyglądają smakowicie 🙂
Monisiaj22 to nie ciekawie, nie wiem jaki macie mniej więcej wkład finansowy we wszystko, ale jeśli do tej pory cały czas pracowałaś będąc w ciąży to przecież musiał się liczyć z tym, że w końcu będziesz musiała przestać i jeśli wolne masz bezpłatne to utrzymanie będzie na jego głowie... Ale on Ci o tym powiedział, że ma o to pretensje czy jakoś pokrętnie od innych się dowiedziałaś?
Kurczę, powinien mieć teraz na uwadze dobro Twoje i Maleństwa przede wszystkim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanko czy zdazyło się Wam miec po kapieli sine paznokcie? Ja od miesiaca zauważyłam ze kciuk lewej ręki pod płytka paznokcia mi sinieje po kąpieli a dziś zauwazyłam ze lekko sine robia sie tez paznokcje w prawej nodze. Ale ten palec u ręki jest mocno siny i nie mam zielonego pojecia czy to wazne czy nie i czy pytac sie o to ginekologa.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Monia współczuję, Twojemu męzowi się w głowie poprzewracało z okazji ciąży, a powinno raczej Tobie. Monia nie stresuj się, bo źle się to skończy. Ciąża to nie przelewki. Dla nastraszenia może poczuj się nagle bardzo źle, poudawaj mocne skurcze...może mu złość przejdzie. Chyba nie myślał, że w 9 mcu będziesz zasuwać.
Na pewno każdy facet nie jest zachwycony, pod warunkiem, że będzie musiał zwiększyć ilosć godzin. No ale takie jest życie. A czas pokaże czy wyrobicie się z jednej pensji.
Mogę tylko dodać, że dziecko kosztuje bardzo dużo. Jeszcze do czasu kiedy się karmi piersią, to jakoś te kosmiczne ceny pieluch i kosmetyków można znieść, ale jak już zaczyna rosnąć jak na drożdzach, dochodzi kupno mleka i kasz, a poza tym kupno jakiś produktów spożywczych lepszych, aby wzbogacić maksymalnie dietę o różne witaminy i minerały to naprawde można odczuć mocne szarpnięcie kieszenią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola o to sinienie lepiej zapytaj lekarza, bo z tym nie ma zartow i lepiej dmuchac na zimne 😉 Nie mialam tak nigdy, przed ciaza jak sie nie oszczedzalam w pracy to mi paluchy dretwialy i rece od wysilku fizycznego, ale teraz to mi tylko mozg dretwieje ze stresu 🤪 🤪 🤪 masakra juz normalnie smiac mi sie chce z tej mojej zyciowej telenoweli ☺️ Ola daj znac co ci lekarz powiedzial na to sinienie. Mam nadzieje ze wsio bedzie ok. Malucha czuje juz calymi dniami i znowu nie mam sumienia brac antybiotyku, boje sie jak nie wiem :/ niby bezpieczny ALE.......
dobranoc Dziewuszki, moj tak zwany maz juz spi wiec i ja ide spac spokojnie. Do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Snakerka bez rarytasow ale dalo by rade. Tu w Holandi nie zostaje sie calkowicie bez kasy, jakas zapomoge bysmy mieli. Ale ja gdybym miala teraz zostac bez kasy to pewnie bym pracowala jak najdluzej by sie dalo. Ale ze jest taka mozliwosc to postanoiwilam z tego skorzystac bo juz zwyczajnie nie mam sily i chce w koncu odpoczac . Moja praca jest fizyczna i dziewczyny odwalaja za mnie cala robote No ale od zimna nie uciekne niestety i nie moge juz tak narazac swojego zdrowia bo nie jestem sama. Od miesiaca mam kaszel jak u zula i teraz mi siadlo na zatoki a ubrana jestem w pracy cieplo jak na zime. Tam sa cholerne przeciagi. Robie codziennie dobre obiadki, mieszkanie lsni a jemu k...a zle. Moze on ma po prostu alergie na mnie? nie wiem ale mu sie w dupie poprzewracalo ostatnimi czasy. Napisalam emaila do adwokatki i dzialam bo juz nie mam sily. wole mieszkac sama i w spokoju donosic ta ciaze. Ja sobie dam rade. A skapnelam sie po tym jak zapytal sie mnie czy nie moge popracowac jeszcze miesiac, a jak powiedzialam ze nie to cisza od tamtej pory i powtarza ze w pracy kiepsko i zle mu idzie jak sie go pytalam jak mu minal dzien. Nie wiem czy mam sie bac czy co, szantaz jakis. Masakra.Dobija mnie tym k..a jakbym normalnie przyczynila sie do bankructwa naszej rodziny conajmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaj22 dasz radę, może spróbuj z nim jeszcze pogadać co się zmieniło, że ma takie parcie na kasę za wszelką cenę... Zapytaj co jest dla niego ważne a co najważniejsze... Może się okazać, że mimo braku porozumienia nadal chcecie tego samego albo wręcz przeciwnie... Wg mnie lepiej jeszcze pogadać niż się domyślać o co mu chodzi i dopowiadać sobie resztę 😉 Spróbuj.

Ale o kłopotach w pracy wcześniej Ci nic nie mówił? Tylko teraz jak się okazało, że na razie nie wracasz do swojej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki
Wczoraj już nie miałam siły siadać do komputera.
Monika współczuje, mój mąż jak tylko dowiedział się że jestem w ciąży odrazu kazał zamykać mi lumpiaka (i tak nie przynosił dochodów), mówił że mam się nie męczyć z małą i z pracą. Wystarczy ze się zajmę domem a jakoś sobie poradzimy 🙂

Co do USG - tak jak mtyślałam - MAM CÓRCIĘ 🙂 lala będzie miała siostrzyczkę.
Chciałam dać na imię Julcia ale mój mężuś jest przeciwny 😞 on chce Katsumi lub Katrina. on wybierał dla Lali teraz ja wybieram 🙂
Termin pokrył mi się z terminem z usg 24luty. dzidzia mam 22tydz5dzień (23tydzień) 537g.
Wszyściutko jest wporządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak poza tym to przypomnialo mi sie ze dzisiaj koncze 27 lat 🤪 stara jestem 😉 wiecie co i najwiekszym prezentem jaki moglam sobie wymarzyc to jest wlasnie ciaza, az nie moge w to uwierzyc jeszcze czasami. Tez tak macie? patrze na ten moj podskakujacy brzusio i nie wierze ze tam w srodku jest moj kochany malutki robaczek, ktorego kocham ponad zycie 😆 dostalam z tej firmy co bedzie sie mna opiekowac po porodzie taka ksiazeczke i sa tam zdjecia noworodkow, malutkich swierzo po urodzeniu i za kazdym razem jak to przegladam albo sobie przypominam to sie rozklejam jak dziecko 🙂 juz niedlugo 🙂 wiecej za nami niz przed nami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...